YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yeditepe Üniversitesi Haberleri

Yeditepe Üniversitesi haber, Yeditepe Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeditepe Üniversitesi - 26.11.2020
İstanbul'da 6. Sağlık İletişimi Sempozyumu başladı
Sağlık iletişimi alanında çalışan akademisyenleri, uzmanları, araştırmacıları bir araya getiren Uluslararası Katılımlı 6. Sağlık İletişimi Sempozyumu (SİS), Yeditepe Üniversitesinin ev sahipliğinde başladı.
Yeditepe Üniversitesi - 14.11.2020
Azerbaycan için "Bir Millet İki Devlet" başlıklı online yardım etkinliği başladı
Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde akademisyen Prof.
Yeditepe Üniversitesi - 10.11.2020
Huawei, Türkiye Müşteri Deneyimi Araştırması'nda sektöründe lider seçildi
Ürünlerini satın alan kullanıcıların, sadece alırken değil kullanım döneminde de Huawei'nin desteğini hissettiklerini belirten Wang, şunları kaydetti: "Bizler de günden güne artan dijital ve fiziksel servislerimizle tüketicilerimize en iyi deneyimi yaşatmayı önemli bir görev olarak görüyoruz. Bu çabalarımızın karşılığında sektöre liderlik eden bir marka olarak konumlanmak bizler açısından da memnuniyet verici. Bu tür ödülleri şirketimiz açısından daha iyisini yapmak üzere bir motivasyon olarak görüyoruz. Tüketicilerimize de bu deneyimi bu denli olumlu şekilde yansıttıkları için teşekkür ediyoruz." Turkcell Global Bilgi tarafından, Bahçeşehir Üniversitesi'nden Dr. Nihat Tavşan ve Yeditepe Üniversitesi'nden Doç.
Yeditepe Üniversitesi - 14.10.2020
Son dakika haberi! SAHTE İÇKİNİN İLK BELİRTİSİ GÖRME BULANIKLIĞI; 15 MİLİLİTRESİ BİLE ÖLDÜRÜYOR
Türkiye genelinde sahte içkiden 12 kişinin daha hayatını kaybetmesiyle son bir haftada ölü sayısı 45'e yükseldi. Sadece İstanbul'da yapılan operasyonlarda 12 bin ton 360 litre etil alkol ile 2 bin 393 litre sahte içki ele geçirildi. Yeditepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Eczacılık Fakültesi Farmasötik Toksikoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof.
Yeditepe Üniversitesi - 14.10.2020
İstanbul Trafik Otoritmi Raporu açıklandı
Yeditepe Üniversitesi öncülüğünde gerçekleştirilen araştırmaya göre, bu yılın ilk çeyreğinde ortalama yüzde 75'e varan zaman kaybına yol açan İstanbul trafiği, yoğun pandemi önlemlerinin alındığı ikinci çeyrekte rahatlasa da yaz sonunda yine neredeyse durma noktasına geldi.
Yeditepe Üniversitesi - 8.10.2020
Teknopark İstanbul'dan BİGG Cube Incubation ile girişimcilere destek
Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Teknopark İstanbul, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi iş birliğinde TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Destek Programı ile girişimcilik ekosistemine sağladığı desteklere bir yenisini daha ekliyor.
Yeditepe Üniversitesi - 7.10.2020
Doğu Akdeniz'de AB ve NATO'nun arabuluculuğu çözüme giden yolu açabilir mi?
[Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşın, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesidir] [1] Almanya, Danimarka ve Hollanda'nın dahil olduğu Kuzey Denizi Kıta Sahanlığı Davalarında uyuşmazlığın konusu, sınırların belirlenmesi için yapılan diplomatik müzakerelerdir.
Yeditepe Üniversitesi - 25.9.2020
Son dakika haber! Hareketsiz yaşam ve sağlıksız beslenme alzaymır riskini artıyor
Bir son dakika haberine göre Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Burcu Örmeci, iyi beslenmeye ve fiziksel aktiviteye emek harcamak istemeyen, hareketsiz ve kilolu kişilerde alzaymır görülme ihtimalinin yüksek olduğunu bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yeditepe Üniversitesi Haberleri | Yeditepe Üniversitesi Haber - Haberler - Yeditepe Üniversitesi haberleri, son dakika yeditepe üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Fazla kilolarından kurtulanlar vücut şekillendirme ameliyatlarına yöneliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 11:50:17. #1.14#
title