Uşak Üniversitesi Haberleri

Uşak Üniversitesi haber, Uşak Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uşak Üniversitesi - 06.05.2021
Uşak Üniversitesinde 3 yeni bölüm açıldı
Uşak Üniversitesi Eşme Meslek Yüksekokulu'nda "Gıda Teknolojisi", "Eczane Hizmetleri" ve "Halı Kilimcilik" bölümleri 2021-2022 eğitim öğretim yılında öğrenci alımı yapacak.
Uşak Üniversitesi - 26.04.2021
Uşak Üniversitesi, "Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası" aldı
Uşak Üniversitesi, TS EN ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası almaya hak kazandı.
Uşak Üniversitesi - 25.04.2021
THE'nin sonuçlarında Uşak Üniversitesi dünya sıralamasında yer aldı
Yükseköğretim derecelendirme kuruluşu Times Higher Education'ın (THE) Birleşmiş Milletlerin (BM) sürdürülebilir kalkınma amaçlarını gerçekleştirme düzeyini ölçtüğü araştırmada, Uşak Üniversitesinin ilk 1000 üniversite arasında yer aldığı bildirildi.
Uşak Üniversitesi - 02.04.2021
Denizli'de Yunan işgalinde katledilenler anısına Milli Mücadele Şehitliği yaptırıldı
Türk milletine yönelik saldırıların devam ettiğini ifade eden Özkan, şu değerlendirmesinde bulundu: "Bizlere bugün düşen, geçmiş bilinciyle geleceğe bakmak. Eğer zannediyorsak artık bunlar tarihin tozlu raflarında kaldı, bir daha saldırı olmayacak. Hayır, inanın, derlenip toparlanıp yeniden saldırıyorlar. Bugün yine saldırıyorlar. Yine dahili ve harici bedhahlarıyla saldırıyorlar. Farklı kisve, farklı kılıf kıyafet içerisinde, bazen bizden gibi görünerek yapıyorlar. Onun için ecdadımızın emanetine sahip çıkmak, tarih bilinciyle geleceğe yürümemiz, garbın o kudretli görüntüsüne aldanmadan, kendi medeniyet değerlerimizle, milletimizi bir, beraber ve kardeş kılan manevi değerlerimizle var olmaya, al bayrağımızın altında Türk'üyle, Kürt'üyle, Laz'ıyla, Çerkez'iyle, Alevi'siyle Sünni'siyle, kadını erkeği, yaşlısı genci, 83 milyonu kardeşçe görerek bu topraklarda yaşama ve yaşatma irademize, kararlılığımıza sahip çıkmakla olacak." Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof.
Uşak Üniversitesi - 23.03.2021
Acil sağlık çalışanlarının yeni kıyafetleri tanıtıldı
Tanıtım lansman toplantısı Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi'nde düzenlendi.
Uşak Üniversitesi - 26.02.2021
Uşak Üniversitesi bazı bölümlerde yüz yüze eğitime geçileceğini bildirdi
Uşak Üniversitesi, bazı bölümlerdeki bazı dersler için yüz yüze eğitime geçileceğini açıkladı.
Uşak Üniversitesi - 09.02.2021
KAEÜ'nün AYDEP programı Uşak Üniversitesi akademisyenlerine tanıtıldı
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi tarafından geliştirilen Ahi Yeterliliğe Dayalı Eğitim Portalı'nın (AYDEP) Uşak Üniversitesi akademisyenlerine tanıtıldığı bildirildi.
Uşak Üniversitesi - 18.12.2020
YÖK'ün 24 üniversitede akademisyenlere yönelik dijital eğitimi tamamlandı
PROJEDE 3. FAZA GEÇİLDİ İlk iki fazda başarılı olan akademisyenlere sertifikalarının sunulmasının ardından projenin 3. fazının tanıtımı yapıldı. Ocak 2021 - Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan 3. fazda yine Anadolu'dan seçilen 30 üniversiteden 90'a yakın akademisyene Cisco-ODTÜ işbirliğiyle eğitim verilecek. Projede eğitim görecek her bir üniversite tarafından bildirilecek üç akademisyenden en az birinin kadın akademisyenler arasından seçilmesi zorunluluğu da getirildi. 3. fazda yer alacak üniversiteler ise şunlar: "Bolu Abant İzzet Baysal, Adıyaman, Afyon Kocatepe, Ahi Evran, Aksaray, Alanya Alaaddin Keykubat, Amasya, Bandırma Onyedi Eylül, Bartın, Bilecik Şeyh Edebali, Bülent Ecevit, Cumhuriyet, Çankırı Karatekin, Dumlupınar, Düzce, Erzincan Binali Yıldırım, Giresun, Harran, Kafkas, Kahramanmaraş Sütçü İmam, Karabük, Karamanoğlu Mehmet Bey, Kastamonu, Niğde, Nevşehir Hacı Bektaş Veli, Ordu, Recep Tayyip Erdoğan, Sinop, Tarsus Uşak Üniversitesi.
Uşak Üniversitesi - 19.11.2020
Blaundos Antik Kenti'nde Roma dönemine ait hamam bulundu
Uşak Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim üyesi Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Uşak Üniversitesi Haberleri | Uşak Üniversitesi Haber - Haberler - Uşak Üniversitesi haberleri, son dakika uşak üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Uşak Üniversitesi bir başarıya daha imza attı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 21:02:44. #1.16#

title