UĞUR İBRAHİM ALTAY HABERLERİ

UĞUR İBRAHİM ALTAY HABERLERİ

Uğur İbrahim Altay haber, Uğur İbrahim Altay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uğur İbrahim Altay

Uğur İbrahim Altay

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1974 -

Uğur İbrahim Altay Kimdir ?

Uğur İbrahim Altay, 1974 yılında Konya’da doğdu. İlköğretimini Selçuk İlkokulu (1985) ve Mevlana Ortaokulu’nda (1988), liseyi Konya Gazi Lisesi’nde (1991) tamamladı. 1997 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. Uğur İbrahim Altay bir yıl boyunca Proje Mühendisi olarak görev yaptı. 1999 yılında 263.
Biyografinin devamı için tıklayın
Uğur İbrahim Altay 3.6.2020
Bisiklet şehri Konya Türkiye'ye örnek oluyor
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, bisiklet şehri Konya'da bisiklet kullanımına dikkat çekmek amacıyla 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü'nde pedal çevirdi.
Uğur İbrahim Altay 27.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay bayram dönüşü esnafı ziyaret etti
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak esnaf ve vatandaşların bayramını tebrik ettiği bildirildi.
Uğur İbrahim Altay 25.5.2020
Konya'da ibadete açılacak camilerde hazırlıklar tamamlandı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yeniden ibadete açılacak camilerde cemaatin sağlığı için hazırlıkların tamamlandığını bildirdi.
Uğur İbrahim Altay 24.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay canlı yayında Konyalılarla bayramlaştı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Instagram hesabından yaptığı canlı yayında Konyalılarla bayramlaştı.
Uğur İbrahim Altay 22.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'dan, Ramazan Bayramı mesajı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Uğur İbrahim Altay 21.5.2020
Konya Büyükşehir Belediyesi'nden tarımsal üretime destek
Konya Büyükşehir Belediyesi, tarımsal üretime katkısını yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde de artırarak sürdürdüğünü bildirdi.
Uğur İbrahim Altay 19.5.2020
Konya Büyükşehir'den çocuklara yönelik masal yazma yarışması
Konya Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle okul eğitimlerine evlerinde devam eden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik "Benim Dünyam" temalı masal yazma yarışması düzenliyor.
Uğur İbrahim Altay 19.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'ın Kadir Gecesi mesajı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Kadir Gecesi nedeniyle mesaj yayımladı.
Uğur İbrahim Altay 18.5.2020
Konya Büyükşehir Belediyesi, araç ve yaya trafiği için düzenlemeler yapıyor
Konya Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasında şehir trafiğini rahatlatmak amacıyla araç ve yaya trafiğine yönelik düzenleme çalışmalarına devam ediyor.
Uğur İbrahim Altay 18.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'ın 19 Mayıs mesajı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Uğur İbrahim Altay: Konya trafiğinde yeni düzenlemelerUğur İbrahim Altay 18.5.2020
Uğur İbrahim Altay 17.5.2020
Konya Büyükşehir'den 31 ilçedeki bin 154 muhtara hijyen seti desteği
Konya Büyükşehir Belediyesi, yen tip koronavirüsle (Kovid-19 ) mücadele sürecinde etkin görev alan kentteki tüm mahalle muhtarlarına dezenfektan, maske ve siperlik desteğinde bulunduğunu bildirdi.
Uğur İbrahim Altay 11.5.2020
Konya Büyükşehir'in berber ve kuaförlere hijyen desteği sürüyor
Konya Büyükşehir Belediyesi, tekrar hizmet vermeye başlayan berber ve kuaförlere dezenfeksiyon çalışması, maske, siperlik, dezenfektan ve eldiven desteğinde bulunuyor.
Uğur İbrahim Altay 10.5.2020
Konya Büyükşehir trafiği rahatlatacak düzenlemelere devam ediyor
Konya Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde şehir trafiğini rahatlatmak amacıyla cadde ve kavşaklarda düzenleme çalışmalarına devam ediyor.
Uğur İbrahim Altay 8.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'ın Anneler Günü mesajı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladı.
Uğur İbrahim Altay 8.5.2020
Konya Büyükşehir Belediyesi kontrollü sosyal hayat dönemine hazırlanıyor
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak ve ilçelerdeki esnaf odalarının başkanlarıyla video konferans yoluyla toplantı gerçekleştirdi.
Uğur İbrahim Altay 7.5.2020
Konya Büyükşehir Belediyesinden berber ve kuaförlere destek
Konya Büyükşehir Belediyesinin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle kapalı olan ve 11 Mayıs'tan itibaren açılmaya hazırlanan şehir merkezindeki berber, kuaför ve güzellik salonlarının dezenfeksiyonunu gerçekleştirdiğini bildirdi.
Uğur İbrahim Altay 6.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay hububat fiyatları için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti
Uluslararası Tarım Şehirleri Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 2020 hububat ve bakliyat alım fiyatlarını değerlendirdi.
Uğur İbrahim Altay 6.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'dan Kovid-19'a karşı bisiklet tavsiyesi
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinin, geleceğin ulaşım aracının bisiklet olduğunu gösterdiğini ifade etti.
Uğur İbrahim Altay 5.5.2020
Konya'da mahalle yollarındaki çalışmalar devam ediyor
Konya Büyükşehir Belediyesi, 2020 yatırım programı kapsamında ilçelerdeki 300 kilometrelik mahalle yolunda sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günler dahil çalışmalarını yoğun olarak sürdürdüğünü bildirdi.
Uğur İbrahim Altay 5.5.2020
Konya Büyükşehir Belediyesinden 10 bin ev hanımına fide desteği
Konya Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle evlerinde olan 10 bin ev hanımı için "Siz yeter ki üretin, balkonlar bahçe olsun" sloganıyla ücretsiz sebze, çiçek fidesi, çiçek toprağı ve saksı dağıtımında bulunacağını bildirdi.
Uğur İbrahim Altay 1.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay esnaf odalarıyla video konferansla görüştü
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak ve birliğe bağlı oda başkanlarıyla video konferans yoluyla toplantı gerçekleştirdiği bildirildi.
Uğur İbrahim Altay 30.4.2020
Konya Büyükşehir Belediyesi sağlık çalışanlarının ulaşımını sağlamaya devam ediyor
Konya Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle alınan sokağa çıkma kısıtlamasında özel ve kamu hastanelerinde çalışan sağlık personelinin ulaşımını sağlamaya devam edeceğini bildirdi.
Uğur İbrahim Altay 27.4.2020
Konya Büyükşehir'den "Evde Kal Hareketsiz Kalma" kampanyasına destek
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan "Evde Kal Hareketsiz Kalma" kampanyasına Büyükşehir Belediyesi'nin YouTube kanalında yayınladıkları "Evde Sağlık Var" temalı egzersiz programlarıyla katıldıklarını açıkladı.
Uğur İbrahim Altay 26.4.2020
Konya'da belediye ilk kez oruç tutan çocukları hediyelerle sevindirecek
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, bu yıl ilk kez oruç tutan 11 bin 600 çocuğa hediye vereceklerini belirterek, "İlk kez oruç tutan 11 bin 600 çocuğumuzun başvurusunu aldık.
Uğur İbrahim Altay 24.4.2020
Konya Büyükşehir Belediyesi düzenleme çalışmalarına devam ediyor
Konya Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle trafiğin olmamasından yararlanarak şehir merkezi ve ilçelerde cadde düzenleme çalışmalarına devam ediyor.
Uğur İbrahim Altay 22.4.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'dan 23 Nisan mesajı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) kuruluşunun 100. yılı ile dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Uğur İbrahim Altay 21.4.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, UCLG'nin yönetim kurulu toplantısına katıldı
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı (UCLG) Eş Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, UCLG'nin yönetim kurulu toplantısına video konferans ile katıldı.
Uğur İbrahim Altay 21.4.2020
Konya'da trafiği rahatlatmak için kavşaklarda düzenleme yapılıyor
Konya Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız sürdürürken şehir trafiğini rahatlatmak amacıyla da bazı kavşaklarda düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor.
Şu an buradasınız: Uğur İbrahim Altay Haberleri | Uğur İbrahim Altay Kimdir - Haberler - Uğur İbrahim Altay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Uğur İbrahim Altay kimdir, hayatı ve biyografisi. Bisiklet şehri Konya Türkiye'ye örnek oluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.6.2020 21:33:58. #1.14#
title