Tesk Haberleri

Tesk haber, Tesk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tesk - 13.10.2021
Palandöken: "98 yıldır Türkiye'nin kalbi ve Başkenti Ankara"
Hem coğrafi hem stratejik olarak tarihte de önemli bir yeri olan Ankara'nın başkent oluşu nedeniyle yazılı bir mesaj yayınlayan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Ülkemizin kalbi Ankara'nın başkent oluşunun 98.
Tesk - 26.09.2021
TESK Başkanı Palandöken: "Gramaj standardı getirilmeli"
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, gıda ürünlerinde gramajı düşürüp aynı fiyattan satanlara karşı vatandaşlara uyarıda bulunarak, "Yasal bir düzenleme ile gıda ürünlerinin gramajlarının tüketicinin göreceği şekilde yazılma zorunluluğu getirilmeli.
Tesk - 25.09.2021
TESK Başkanı Palandöken: "Perakende Yasası acil olarak güncellenmeli"
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin bir an önce Meclis'ten geçmesini beklediklerini bildirdi.
Tesk - 16.09.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir'de "Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşması"nda konuştu: (3)
Törene, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu katıldı.
Tesk - 12.09.2021
CHP'li Ağbaba'dan salgından etkilenen esnafın durumuna ilişkin açıklama Açıklaması
TESK verilerine göre ise bu yıl ocak-ağustos döneminde yeni tescil edilen esnaf ve sanatkar sayısının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 28 oranında azalarak 185 bin 126 olduğunu belirten Ağbaba, normalleşme süreci ile şirket ve gerçek kişi ticari işletmelerinde de iflasların devam ettiğini kaydetti.
Tesk - 10.09.2021
TESK Genel Başkanı Palandöken, "Pandemi sürecinde devletimizi yanımızda hissettik"
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Pandemi döneminde ekonomik olarak devletimizin verdiği katkılar az değildi, belki parasal olarak sıkıntılarımızı giderecek miktar değildi ama devletimizi yanımızda hissettik" dedi.
Tesk - 29.08.2021
TESK Genel Başkanı Palandöken: "Milli Mücadelemiz 99 yıl önce dünyaya ilan edildi"
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "30 Ağustos zaferiyle Milli Mücadelemiz taçlanmış, bu toprakların ezeli ve ebedi vatanımız olduğu tüm dünyaya bir kez daha ilan edilmiştir" ifadelerini kullandı.
Tesk - 27.08.2021
Borç yapılandırmasında başvuru ve ödeme süreleri uzatıldı
Vergi ve diğer bazı borçların yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeler içeren 7326 sayılı Kanun'dan yararlanmak için başvuru ve ilk taksit ödeme süresi bir ay uzatıldı.
Tesk - 23.08.2021
TESK Genel Başkanı Palandöken: "Kullanımların ve alışkanlıkların zamanla değişmesi nedeniyle meslek edinme merakı maalesef azalıyor"
Ahilik sisteminin devamı niteliğindeki mesleki eğitime ve ahilik kültürüne verilen önemin artması gerektiğini vurgulayan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Kullanımların ve alışkanlıkların zamanla değişmesi nedeniyle zanaatkarlık, meslek edinme merakı da maalesef azalıyor.
Tesk - 18.08.2021
Türkiye-AB KİK üyesi sivil toplum kuruluşlarından Kovid-19'a karşı aşılanma çağrısı Açıklaması
Türkiye-AB KİK üyesi Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Hak-İş), Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen), Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye Kamu-Sen), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) ortak açıklama yaptı.
Tesk - 04.08.2021
Orman yangınlarına ilişkin STK'lerden ortak açıklama Açıklaması
Türkiye'nin önde gelen meslek örgütü, sendika konfederasyonları ve sivil toplum örgütleri (STK) yaptıkları ortak açıklamada, orman yangınlarıyla mücadelede imkanlar ölçüsünde devletin ve milletin yanında olduklarını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tesk Haberleri | Tesk Haber - Haberler - Tesk haberleri, son dakika tesk haber ve gelişmeleri burada. SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Sarıbıyık, MYK Başkanvekilliğine yeniden seçildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 23:52:40. #1.14#

title