Serdar Karagöz Haberleri

Serdar Karagöz haber, Serdar Karagöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serdar Karagöz - 28.04.2021
Fransa'da bir kamu kuruluşu daha AA'yı hedef aldı
"AA kamuoyunu doğru bilgilendirme görevini layıkıyla yerine getirmiştir" AA Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karagöz, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, AA'nın uluslararası platformlarda saygın ve etkin yayınlarını sürdüreceğini vurguladı.
Serdar Karagöz - 20.04.2021
Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Şahin, AA Genel Müdürü Karagöz'ü ziyaret etti
Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz'e "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
Serdar Karagöz - 16.04.2021
Anadolu Ajansında nöbet değişimi
AA Genel Müdürlüğü Editör Masası Salonu'nda gerçekleşen devir teslim törenine, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz ile bazı kurum yöneticileri katıldı.
Serdar Karagöz - 15.04.2021
Anadolu Ajansının yeni genel müdür yardımcıları belli oldu
Ajansın son genel kurulunda, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürlük görevine Serdar Karagöz'ün getirilmesinin ardından kurumda yapılanma devam ediyor.
Serdar Karagöz - 10.06.2020
Dinar'dan kısa kısa
Yapılan kapalı zarf usulü seçimde köy muhtarlarını temsilen Serdar Karagöz ve Ramazan Esmer ile İl Genel Meclis üyelerini temsilen Ahmet Çetin ve Bilal Demiröz, İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği üyesi olarak belirlendi.
Serdar Karagöz - 13.01.2020
TRT Genel Müdür Yardımcılığına Serdar Karagöz atandı
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) Genel Müdür Yardımcılığına Serdar Karagöz atandı.
Serdar Karagöz - 19.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yabancı medya temsilcileriyle toplantısına katılan...
Gülseli KENARLI-İdris TİFTİKCİ/ CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Beşiktaş'ta bulunan Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde yabancı medya temsilcileri ile bir araya geldi. Yaklaşık 2 saat süren toplantı basına kapalı olarak gerçekleşti. Toplantı sonrası ANews Yayın Koordinatörü Orhan Sali ve TRT Uluslararası Kanallar Genel yayın Yönetmeni Serdar Karagöz açıklamalarda bulundu.
Serdar Karagöz - 18.10.2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN YABANCI MEDYA TEMSİLCİLERİYLE TOPLANTISINA KATILAN GAZETECİLERDEN...
Haber-Kamera: Gülseli KENARLI-İdris TİFTİKCİ/ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beşiktaş'ta bulunan Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde yabancı medya temsilcileri ile bir araya geldi. Yaklaşık 2 saat süren toplantı basına kapalı olarak gerçekleşti. Toplantı sonrası ANews Yayın Koordinatörü Orhan Sali ve TRT Uluslararası Kanallar Genel yayın Yönetmeni Serdar Karagöz açıklamalarda bulundu.
Serdar Karagöz - 30.07.2019
"Türkiye geçici koruma altındakilerin üniversite oranında rekor kırıyor"
TRT World Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz de böylesi bir dönemde bu etkinliğin düzenlenmesinin çok önemli olduğunu ve kafalardaki soru işaretlerine cevap niteliğinde olacağını söyledi.
Serdar Karagöz - 03.02.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Canlı Yayında
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhurbaşkanı Özel" TRT ortak yayınında, Serdar Karagöz ve Sermin Baysal Ata'nın sorularını cevaplandırdı.
Serdar Karagöz - 03.02.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Canlı Yayında
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhurbaşkanı Özel" TRT ortak yayınında, Serdar Karagöz ve Sermin Baysal Ata'nın sorularını cevaplandırdı.
Serdar Karagöz - 03.02.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Canlı Yayında
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhurbaşkanı Özel" TRT ortak yayınında, Serdar Karagöz ve Sermin Baysal Ata'nın sorularını cevaplandırdı.
Serdar Karagöz - 15.10.2018
TRT World ve TRT Al-Arabiya'nın Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz Atandı
Türkiye’nin Uluslararası medyadaki en etkili yayın organları TRT World ve TRT al-Arabiya kanallarının genel yayın yönetmenliğine Serdar Karagöz atandı.
Serdar Karagöz - 11.04.2018
Afrin Zaferi ve Zeytin Dalı Harekatı'nın Küresel Etkisi"
Daily Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz ise Türkiye-ABD ilişkilerinin tarihsel seyriyle ilgili "Ne zaman ABD ile bir kriz yaşasak Rusya ile bir yakınlaşma stratejisi izleniyor.
Serdar Karagöz - 21.03.2018
Türkiye Terörü Kaynağında Kuruttu'
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'e düzenlediği "Zeytin Dalı" harekatı Medipol Üniversitesi'nde düzenlenen "Zeytin Dalı Harekatı ve Türkiye'nin Yönü" başlıklı panelde ele alındı. İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Medya Kulübü tarafından düzenlenen konferansa İbn Haldun Üniversitesi Öğretim Üyesi ve SETA İstanbul Genel Koordinatörü Prof. Dr. Fahrettin Altun ile Daily Sabah Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz konuşmacı olarak katıldı.
Serdar Karagöz - 06.03.2018
Yabancı Misyon Şeflerine "Zeytin Dalı Harekatı" Bilgilendirmesi
CVK Bosphorus Otel'de düzenlenen resepsiyonun ev sahipliğini Daily Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz ile ICC Başkanı ve Macaristan'ın İstanbul Başkonsolosu Balazs Hendrich yaptı.
Serdar Karagöz - 11.01.2018
Adalet Şurası
Prof. Dr. Fahrettin Altun'un başkanlığındaki "Medya, Toplum ve Adalet" oturumunda ise gazeteciler Serpil Çevikcan, Okan Müderrisoğlu, Serdar Karagöz ve İsmet Berkan konuştu.
Serdar Karagöz - 04.01.2018
2017 Türkiye İçin Kazanımlarla Dolu Bir Yıl Oldu"
Fahrettin Altun, 2018'de Türkiye'nin sert güç kapasitesini öne çıkararak ofansif ama agresif olmayan, realist bir dış politika tercih edeceğini kaydederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Türk Dış Politikası'nın 2002'den beri amacının, bağımlılıklardan kurtulma ve yeni bağımlılıklar oluşturmadan uluslararası siyasette geniş bir manevra sahası kazanmak olduğu söylenebilir. Ulusal güvenlik meselesi 2018'de Türkiye için ekonomik entegrasyondan daha önemli olacaktır. Gerek siyasi, gerek ekonomi, gerekse güvenlik alanlarında Türkiye'ye yapılan müdahalelerin sayısı önümüzdeki dönemde artacaktır. 2013'ten bu yana Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı yıpratma savaşı karşısında somut kazanımlar elde edilmiş ve düze çıkılmıştır. Önümüzdeki dönemde de benzer kazanımları arttırmak, bütün meydan okumaları boşa çıkaracaktır. Türk dış politikasının 2002'den sonraki amacı, bağımlılıklardan kurtulma amacıdır. Bağımlılıklardan kurtulma ve yeni bağımlılıklara kapı aralamamak, yeni dönemde yeni meydan okumamız olacaktır." Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Beril Dedeoğlu ise yeni dönemde ulus-devlet değerlerinin tekrar gündeme geleceğini ve merkezileşmenin söz konusu olacağını iddia ederek, şöyle konuştu: "Ulus-devletin giderek güçlenmesi ve merkezileşmesi, uluslararası siyasette ittifak ilişkilerinde de değişikliğe-dönüşüme sebep olacaktır. Bir yandan hem ekonomide hem güvenlikte rekabet keskinleşirken, diğer yandan terör örgütlerine verilen destek azalacaktır. İçinden geçmekte olduğumuz durum, ciddi riskler barındırmakta. Ancak bu riskleri daha öngörülebilir kılmak için devletlere bakmak yeterli olacaktır. Dolayısıyla önümüzdeki dönemde hesaplarımızı ulus-devletin yükselişi üzerinden yapmalıyız." Daily Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz de ABD -Türkiye ilişkileri üzerinde durarak, 2017 yılında iki ülke arasındaki sıkıntılara dikkati çekti.
Serdar Karagöz - 27.11.2017
Alman-Türk İlişkileri ve Fetö'nün Rolü" Sempozyumu
Sempozyuma konuşmacı olarak Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Genel Başkan Yardımcısı ve Siyasi İşler Başkanı Fatih Zingal, Daily Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz, Sabah gazetesi yazarları Prof.
Serdar Karagöz - 06.09.2017
Kapıkule'den Çıkış Yoğunluğu
Bayramını Karadeniz'de geçiren Serdar Karagöz ise Almanya'da 11 ay çalıştıktan sonra Türkiye'de 1 ay tatil yaptığını söyledi.
Serdar Karagöz - 07.07.2017
Zihin Okumak Hayal Değil
Zirvede Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan "Psikiyatrik Nörobilimin Geleceği", NP İSTANBUL Beyin Hastanesinden Prof. Dr. Kaya Aksoy "Beyin Hastanesinde Nörocerrahinin Kavramı", Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Barış Metin "Brain Park, Nöroteknolojik başlangıçlar için İş Kuluçka Merkezi", NPİSTANBUL Beyin Hastanesi İnsan Kaynakları Direktörü Öğr. Gör. Serdar Karagöz "Beyin Hastanesinin Gelecek Konsepti" başlıklı sunum yaptı.
Serdar Karagöz - 06.07.2017
Üsküdar Üniversitesi'nden G20 Zirvesi'ne Destek
Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan "Psikiyatrik Nörobilimin Geleceği" Sempozyumda NPİstanbul Beyin Hastanesinden Prof. Dr. Kaya Aksoy "Beyin Hastanesinde Nörocerrahinin Kavramı", Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Barış Metin "Brain Park, Nöroteknolojik başlangıçlar için İş Kuluçka Merkezi", NPİSTANBUL Beyin Hastanesi İnsan Kaynakları Direktörü, Öğr. Gör. Serdar Karagöz "Beyin Hastanesinin gelecek konsepti" başlıkları altında meslektaşlarına bilgi verdiler.
Serdar Karagöz - 28.06.2017
Beyin Haritalamada Küresel İşbirliği
Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan "Psikiyatrik Nörobilimin Geleceği" NPİSTANBUL Beyin Hastanesinden Prof. Dr. Kaya Aksoy "Beyin Hastanesinde Nörocerrahinin Kavramı", Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Barış Metin "BrainPark, Nöroteknolojik başlangıçlar için İş Kuluçka Merkezi", NPİSTANBUL Beyin Hastanesi İnsan Kaynakları Direktörü, Öğr. Gör. Serdar Karagöz "Beyin Hastanesinin gelecek konsepti" başlıklarında sempozyumda birer konuşma yapacak.
Serdar Karagöz - 29.03.2017
Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Yeni Anayasa" Paneli
"Türkiye'de gençlerin büyük bir kısmı apolitik" Daily Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz ise gençlerin sadece Türkiye'de değil tüm dünyada apolitik bir durumda olduğunu veya iktidara karşı protest bir tavır geliştirdiğini aktardı.
Serdar Karagöz - 28.03.2017
Yeni Türkiye ve Medya" Söyleşisi
Moderatörlüğünü Daily Sabah Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz'ün yaptığı ve Kazancı'nın katılımcıların sorularını yanıtladığı "Yeni Türkiye ve Medya" konulu söyleşiye, Ensar Vakfı Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu da katıldı.
Serdar Karagöz - 24.03.2017
Daily Sabah'a Engelin Arkasında Fetö Lobisi Var"
Daily Sabah Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz, Avrupa Parlamentosunun (AP) Daily Sabah'a yönelik yasağını isteyen Hollandalı vekilin ülkesindeki FETÖ yapılanmasıyla ilişki içinde olduğunu belirterek, "Hapiste olan bazı FETÖ mensuplarının savunmasıyla ilgileniyor.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Serdar Karagöz Haberleri | Serdar Karagöz Kimdir - Haberler - Serdar Karagöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serdar Karagöz kimdir, hayatı ve biyografisi. Fransa'da bir kamu kuruluşu daha AA'yı hedef aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 00:46:57. #1.14#

title