Sadık Ahmet Haberleri

Sadık Ahmet haber, Sadık Ahmet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sadık Ahmet - 10.09.2021
Yıldırımlı kadınlar spor merkezlerine kavuştu
Yıldırım Belediyesi, Sinandede Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi ve Dr. Sadık Ahmet Spor Tesisleri'nde oluşturduğu kadın spor merkezlerine bir yenisini daha ekledi.
Sadık Ahmet - 03.09.2021
Yıldırım Belediyesi, ilçenin 'spor şehri' kimliğini güçlendirecek yatırımları bir bir hayata geçiriyor
"YILDIRIM'DA SPORU TABANA YAYACAĞIZ" Göreve geldiği günden bu yana Yıldırım'da sporu tabana yaymak için gayret gösterdiklerini vurgulayan Başkan Oktay Yılmaz, "Tüm vatandaşlarımızın kolaylıkla ulaşabileceği spor tesislerini ilçemize kazandırdık ve yenilerini inşa etmeye devam ediyoruz. Bursa'nın en büyük spor kompleksi olan Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'ni ve Ulus Kadın Spor Merkezi'ni vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Fidyekızık Spor Tesisi'ni 2 milyonluk bir yatırımla hemşehrilerimiz için yeniledik. Dr. Sadık Ahmet Spor Tesisi'mizde şu anda renovasyon çalışmalarımız devam ediyor.
Sadık Ahmet - 24.07.2021
BBP Genel Başkanı Destici'den Sadık Ahmet'in ölüm yıl dönümü nedeniyle açıklama
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 26 sene önce hayatını kaybeden Doktor Sadık Ahmet'in ölüm yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında, "Şerefle yaşanmış bir hayatın, şehadetle taçlanmış adı, büyük Türk Milleti'nin kahraman evladı Doktor Sadık Ahmet'i rahmetle ve...
Sadık Ahmet - 08.07.2021
TRT 1, yeni yayın dönemine yeni yapımlarla çıkmaya hazırlanıyor
Yunanistan'da yaşayan Batı Trakya Türklerinin hak ve özgürlük mücadelesinin lideri merhum Dr. Sadık Ahmet'i, hayatını, davasını anlatan filmin çalışmaları da sürüyor.
Sadık Ahmet - 31.05.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Yunanistan Başbakanı Miçotakis tarafından kabul edildi
Çavuşoğlu, daha sonra Gümülcine Celal Bayar Azınlık Lisesinde incelemelerde bulunmuş, Türk köyü Çepelli'de BTTADK'nin kendi onuruna verdiği yemeğe katılmış ve Batı Trakya davasının sembol isimlerinden merhum Dr. Sadık Ahmet'in kabrini ziyaret etmişti.
Sadık Ahmet - 05.05.2021
Son dakika haber... Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran: "Yunanistan'daki Türk Azınlık haklarının aşındırılmasına sessiz kalmamız beklenmemeli"
Kıran, yarın Batı Trakya davasının sembol isimlerinden merhum Sadık Ahmet'in kabrini ziyaret edeceğini, Azınlık toplumunun her kesimiyle de bu ziyaret vesilesiyle görüşeceğini belirtti.
Sadık Ahmet - 01.05.2021
TRT Genel Müdürü Eren: "TRT her zaman kendi ile yarışan bir yol çizerek başarıya ulaşmıştır"
Diziler dışında film yapımlarına devam ediyoruz. Bu toplumun gönlünde derin izler bırakmış hikayeleri ölümsüzleştirerek onların hatırasını yaşatma yönünde yapımlarımız olacak. Bunlardan birisi, 2017'de Maçka'da teröristlerin saklandığı yeri güvenlik güçlerine gösterirken şehit olan Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik'in içimizi yaralayan kaybı "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" adıyla film olacak. Batı Trakya Türklerinin hak ve hürriyet mücadelesinin manevi lideri olarak bilinen Dr. Sadık Ahmet'in hayatını anlatan da bir sinema filmi çalışmasına başlandı.
Sadık Ahmet - 19.04.2021
TRT, Dr. Sadık Ahmet'in hayatını beyaz perdeye taşıyacak
TRT, Batı Trakya Türklerinin hak ve özgürlük mücadelesinin lideri, Gümülcineli tıp doktoru ve siyasetçi Sadık Ahmet'in hayatını beyaz perdeye aktaracak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sadık Ahmet Haberleri | Sadık Ahmet Kimdir - Haberler - Sadık Ahmet haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sadık Ahmet kimdir, hayatı ve biyografisi. Yıldırımlı kadınlar spor merkezlerine kavuştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 05:31:48. #1.16#

title