Orhan Aydın Haberleri

Orhan Aydın haber, Orhan Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Aydın 10.8.2020
İş dünyası temsilcileri, işsizlik oranlarını değerlendirdi
"Korkulan senaryo Türkiye'de gerçekleşmedi" Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın ise pandeminin dünya ekonomilerini ciddi bir şekilde sarstığı bir ortamda hükümetin öngörüleriyle aldığı tedbirler sayesinde Türkiye'de korkulan senaryoların gerçekleşmediğini kaydetti.
Orhan Aydın 9.8.2020
TİKA'dan Lübnan'daki Sayda Türk Hastanesine ziyaret
Korkmaz'a ziyareti sırasında TİKA Beyrut Ofisi Koordinatörü Orhan Aydın ile Türkiye Sağlık Bakanlığından teknik uzmanlar eşlik etti.
Orhan Aydın 9.8.2020
ASKON Başkanı Aydın: "Güçlü ekonomik yapımızla pandemi sürecini atlatacağız"
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, "Doğru ve emin adımlarla hedeflerimize yürüyoruz.
Orhan Aydın 24.7.2020
ASKON Başkanı Aydın'dan Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi açıklaması
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, "Prangalarımızdan tek tek kurtulmaya devam ediyoruz, ülke olarak bize yakışanı yaptık. Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi milletimize ve tüm insanlığa hayırlı olsun." açıklamasını yaptı.
Orhan Aydın 14.7.2020
Mersin'de "15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade" konferansı
Kültür Merkezinde gerçekleşen konferansa Mersin Valisi Ali İhsan Su, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Aydın, Toros Üniversitesi Rektör Vekili Prof.
Orhan Aydın 13.7.2020
Efeler Ligi'nin değerlendirme toplantısı yapıldı
Türkiye Voleybol Federasyonundan (TVF) yapılan açıklamaya göre Ankara'daki toplantıya TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Genel Sekreter Nihal İşçi, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, TVF Ligler ve Teknik İşler Müdürü Orhan Aydın, kurum avukatı Merve Burcu İlhan ve kulüp temsilcileri katıldı.
Orhan Aydın 13.7.2020
Büyükelçi Çakıl Lübnan'ın Hasbaya bölgesini ziyaret etti
Büyükelçi Çakıl, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Beyrut Koordinatörü Orhan Aydın, Türkiye'nin Beyrut Askeri Ataşesi Albay Bayram Büyan ve Beyrut Yunus Emre Enstitüsü (YEE) Müdürü İbrahim Furkan Özdemir ile Nebatiye vilayetine bağlı Hasbaya bölgesindeki beldeleri gezerek yetkililerle görüştü.
Orhan Aydın 11.7.2020
Sultanlar Ligi değerlendirme toplantısı yapıldı
Toplantıya, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Asbaşkanı Suat Güler, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar, TVF Altyapı Eğitim ve Organizasyonlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, Genel Sekreter Av. Nihal İşçi, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, TVF Ligler ve Teknik İşler Müdürü Orhan Aydın ve kulüp temsilcileri katıldı.
Orhan Aydın 10.7.2020
Son Dakika: Vestel Venus Sultanlar Ligi'nin değerlendirme toplantısı yapıldı
Volley Hotel'de yapılan toplantıya, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Asbaşkanı Suat Güler, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar, TVF Altyapı Eğitim ve Organizasyonlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, genel sekreter Nihal İşçi, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, TVF Ligler ve Teknik İşler Müdürü Orhan Aydın ve kulüp temsilcileri katıldı.
Orhan Aydın 5.7.2020
ASKON Başkanı Aydın'dan sendikalara kıdem tazminatı çağrısı Açıklaması
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, kıdem tazminatına ilişkin, "Bir an önce karşılıklı taraflar bir araya gelmeli, çalışanın ve işverenin hakkını tam anlamıyla ortaya koyan, kalıcı çözüm odaklı bir sistemi oluşturmalıdırlar.
Orhan Aydın 1.7.2020
Mersin Valisi Su, Rektör Aydın'ı ziyaret etti
Mersin Valisi Ali İhsan Su, Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Aydın'ı ziyaret etti.
Orhan Aydın 29.6.2020
Özdebir: "Ülkemiz dünyanın parlayan yıldızı olacak"
Törene, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Dr. Celal Sami Tüfekci, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, EMGE A.
Orhan Aydın 27.6.2020
Kilis'te annesiz kalan kumru yavrusuna esnaf sahip çıktı
Kentte ev tekstili mağazası işleten ve aynı zamanda İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Kilis Temsilcisi olan Orhan Aydın, iş yerinin deposuna çıktığında bozulmuş bir yuvada açlıktan ölmek üzere olan kumru yavrusunu fark etti.
Orhan Aydın 25.6.2020
Nijerya'da Türk ürünlerine büyük ilgi
OSTİM Dış Ticaret Koordinatörü Dr. Meral Gündüz moderatörlüğünde gerçekleşen video konferansa, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ve bazı şirketlerin temsilcileri katıldı.
Orhan Aydın 23.6.2020
OSTİM OSB Başkanı Orhan Aydın: "Ticaret ataşeleriyle yeni pazarlar keşfediyoruz"
OSTİM Organize Sanayi Bölgesi (OSTİM OSB) Başkanı Orhan Aydın, OSTİM bünyesinde kurulan Dış Ticaret Koordinatörlüğünün faaliyetleriyle yeni ve alternatif pazarları keşfetmeyi, böylece firmaların ihracatını artırmayı hedeflediklerini belirterek, "Ticaret ataşeleriyle yeni pazarlar keşfediyoruz.
Orhan Aydın 18.6.2020
ASKON Genel Başkanı Aydın: " VERBİS'e kayıt süresi yıl sonuna uzatılmalı"
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, (Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi) VERBİS'e kayıt yaptırmayan şirketlerin 20 bin TL ile 1 milyon TL arasında ceza yaptırımı ile karşı karşıya olduğunu belirterek, "Bu zorlu süreçte firmalarımız bu yükün altından...
Orhan Aydın 3.6.2020
TİKA'dan Lübnan'da 1000 aileye gıda yardımı
TİKA Beyrut Koordinatörü Orhan Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Kovid-19'la mücadele tedbirleri bağlamında ekonomik darboğaz ve işsizliğin Lübnan'da da etkisini gösterdiğini söyledi.
Orhan Aydın 2.6.2020
ASKON, 2023 yılına kadar seçimin gündeme gelmesini istemiyor
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, "Kovid-19 virüsünün etkisiyle küresel ekonominin 2020 yılında yüzde 5 civarında öngörüldüğü bir ortamda Türkiye'de erken seçimi gündeme getirme çabaları ve bu bağlamda kamuoyu oluşturma gayretleri ülkemize bu...
Orhan Aydın 1.6.2020
Tarsus'un tarihi ve kültürü "TARSUSUM" ile tanıtılacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Aydın, Tarsus'un, birçok medeniyete ev sahipliği yaptığını, tarihi, kültürel ve coğrafi zenginlikleriyle dünyanın en güzel yerlerinden biri olduğunu aktardı.
Orhan Aydın 23.5.2020
Girişimcilik Endeksi Projesi'nin kapanış oturumu yapıldı
Özellikle işletmeler için bir girişimci endeksi oluşturulması kanaati hasıl oldu ve bunu projelendirerek İstanbul Kalkınma Ajansı'na sunduk. Yine KOSGEB başkanımızın da desteğiyle projenin kabul edilmesi sonucu Gendeks, bir projeye dönmüş oldu. Yani bir işletmenin girişimcilik özelliklerinin geliştirilmesi, ölçülmesinin sağlanması için GENDEKS projesi hazırlandı ve gelişti. Bugüne kadar da yaklaşık iki yıldır çok ciddi çalışmalar gerçekleştirdik. Bu çalışmanın Türkiye'de bir ilk olması nedeniyle önümüzdeki dönemde girişimcilik açısından çok ciddi bir kaynak veri oluşturacağına inanıyorum." "Türk girişimcilerinin dünyada pek çok kez rüştünü ispat ettiğini gördük " ASKON Başkanı Orhan Aydın ise "ASKON olarak bu projenin içerisinde yer almaktan büyük bir onur ve gurur duyduğumu belirtmek isterim.
Orhan Aydın 22.5.2020
TİKA'dan Lübnan'a ramazan yardımı
TİKA Beyrut Koordinatörü Orhan Aydın da Lübnan'daki kalkınma programlarını destekleme faaliyetlerini, paylaşmanın ve dayanışmanın zirveye ulaştığı ramazan ayında gıda yardımlarıyla sürdürdüklerini ifade etti.
Orhan Aydın 16.5.2020
ASKON Konya 100 bin maske dağıttı
Projede emeği geçenlere teşekkürlerini ileten Sinacı, şunları kaydetti: "Genel Başkanımız Orhan Aydın öncülüğünde büyük ASKON camiası olarak 1 milyon maske hediyesi kampanyamızı başlattık.
Orhan Aydın 11.5.2020
Kuyudan çıkarılan gebe köpek düştüğü bir başka kuyudan da kurtarıldı
Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Aydın'la beraber olay yerine gelen itfaiye ekipleri, köpeği kurtarmak için çalışma başlattı.
Orhan Aydın 6.5.2020
ASKON: Türkiye pandemi sürecinde rüştünü ispatladı
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Covid-19 salgını sürecinde Türkiye'nin gelişmiş ülkelere rağmen iyi bir performans sağlayarak güvenli bir liman olduğunu tüm dünyaya ispatladığını belirterek, bundan sonraki süreçte Türkiye'nin ekonomik olarak farklı bir...
Orhan Aydın 1.5.2020
TİKA'dan Lübnan'a ramazan yardımı
Başkentte nüfusun en yoğun olduğu bölgelerden Burc el-Baracine ve Aişe Bekkar'da yaşayan ihtiyaç sahiplerine yapılan ramazan yardımları, TİKA Beyrut Koordinatörü Orhan Aydın tarafından dağıtıldı.
Orhan Aydın 28.4.2020
15. Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi toplantısı
Bu arada, video konferans yöntemiyle düzenlenen toplantıya Bakan Albayrak'ın yanı sıra katılan isimler şöyle: "Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikalar Kurulu Başkan Vekili Gülsüm Azeri, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Göksel Aşan, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Erişah Arıcan, Türkiye Varlık Fonu Genel Müdürü Zafer Sönmez, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TİM Başkanı İsmail Gülle, TÜSİAD Başkanı Simone Kaslowski, MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan, DEİK Başkanı Nail Olpak, ASKON Başkanı Orhan Aydın, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, TESK Başkanı Bendevi Palandöken.
Orhan Aydın 21.4.2020
TİKA'nın Kovid-19'la mücadele eden Lübnan'a tıbbi yardımları sürüyor
TİKA Beyrut Ofisi Koordinatörü Orhan Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Halba Abdullah er-Rasi Devlet Hastanesi'ne temin edilen solunum cihazları ile bebek ölümlerinin azalmasına katkı sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.
Orhan Aydın 15.4.2020
TİKA'dan Kovid-19'la mücadele eden Lübnan'a tıbbi yardım
TİKA Beyrut Ofisi Koordinatörü Orhan Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin bir yandan tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgınıyla mücadele ederken, diğer yandan da dost ve kardeş ülkelere yardım elini uzattığını belirtti.
Orhan Aydın 13.4.2020
İş dünyasından BDDK'ya tam destek
"Özel bankalar taşın altına elini koymuyor" Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın da koronavirüsün dünya ekonomilerinde olduğu gibi Türk ekonomisi üzerinde de birçok sektörde olumsuz yansımaları olduğunu dile getirdi.
Orhan Aydın 9.4.2020
ASKON'dan işçi çıkarılmasını önleyen düzenlemeye destek
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, "Geçici istihdam güvencesi ile 3 ay boyunca işçi çıkarılamayacak olmasını sonuna kadar destekliyor ve bu yönde alınacak kararın arkasında duracağımızı belirtmek istiyoruz.
Orhan Aydın 3.4.2020
ASKON Başkanı Aydın: "Ekonomik bir savaşın tam ortasındayız"
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınını küresel ekonomik savaştan ayrı tutulamayacağını belirterek, "Birinci Dünya Savaşı sonrası Amerika Birleşik Devletleri dünya lideri olarak ortaya çıkmıştı.
Orhan Aydın 31.3.2020
ASKON'dan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek verdiklerini belirterek, "Milletimizden kazandığımızı milletimize vermek boynumuzun borcudur.
Orhan Aydın 24.3.2020
İş dünyası bankaların açıkladığı desteklerden memnun
- "Açıklanan finansal tedbirler ve kararlar yerinde, doğru kararlar" ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümet yetkililerinin süreci başından beri en doğru noktaları ile yürüttüğüne dikkati çekti.
Şu an buradasınız: Orhan Aydın Haberleri | Orhan Aydın Kimdir - Haberler - Orhan Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. İş dünyası temsilcileri, işsizlik oranlarını değerlendirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.8.2020 07:52:14. #1.14#
title