MUSTAFA BOZBEY HABERLERİ

Mustafa Bozbey haber, Mustafa Bozbey son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Bozbey

Mustafa Bozbey

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1962 -

Mustafa Bozbey Kimdir ?

1962 yılında Bursa, Nilüfer ilçesi, Özlüce Mahallesi'nde doğdu. İlkokulu Özlüce İlkokulu'nda, Orta ve Lise öğrenimini Bursa Cumhuriyet Lisesi'nde tamamladı. Yüksek Öğrenimini 1980 yılında girdiği Anadolu Üniversitesi'nde gördü. Mühendislik Mimarlık Fakültesi-İnşaat Mühendisliği Bölümünü 1984 yılında başarıyla bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Bozbey 5.4.2019
Bursa'da Seçim Sonuçlarına İtirazlar
CHP'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey, Bursa'daki seçim sonuçlarına ilişkin İl Seçim Kuruluna itirazda bulunduklarını belirtti.
Mustafa Bozbey: Bozbey: İtirazımızı YaptıkMustafa Bozbey 2.4.2019
Mustafa Bozbey: Mustafa Bozbey Seçim SonuçlarıMustafa Bozbey 2.4.2019
Mustafa Bozbey 31.3.2019
Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey Oyunu Kullandı
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey oyunu kullandıBURSA - Millet İttifakı'nın Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi Özlüce İlkokulu'nda oyunu kullandı.
Mustafa Bozbey 29.3.2019
Bozbey: "Kuracağımız Kooperatifler, Soğuk Hava Depoları ve Paketleme Tesisleriyle Çiftçimizin...
Bozbey: "Kuracağımız kooperatifler, soğuk hava depoları ve paketleme tesisleriyle çiftçimizin köylümüzün yanında olacağız"BURSA - Bursa'nın Kestel ilçesindeki kırsal mahalleleri ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, kuracakları kooperatifler, soğuk hava depoları...
Mustafa Bozbey 28.3.2019
Bozbey: "İznik Gölü'nü Turizme Kazandıracağız"
Bozbey: "İznik Gölü'nü turizme kazandıracağız"BURSA - İznik'te halkla buluşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, ilçeyi tarihi ve kültürel değerleriyle öne çıkaracaklarını söyledi.
Mustafa Bozbey 26.3.2019
Başkan Bozbey'e Osmangazi Esnafından Sevgi Seli
Osmangazi'ye bağlı Yeşilova ve Altınova mahallelerindeki esnafla buluşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Mustafa Bozbey 20.3.2019
Başkan Bozbey Bursa'nın Sorunlarını Çözmek İçin Yola Çıktık
İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Üyeleri ile buluşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, iyi bir yolda olduklarını belirterek, 'Bir inşaat mühendisi olarak, Bursa'nın sorunlarına çare bulan, kente, kaybettiği yeşilini, değerlerine...
Mustafa Bozbey 20.3.2019
Mustafa Bozbey'e Karacabey'li Vatandaşlarla Buluştu
Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Karacabey'in Panayır Caddesi'nde davul ve zurnayla karşılandı.
Mustafa Bozbey: Mustafa Bozbey'den Roman HavasıMustafa Bozbey 20.3.2019
Şu an buradasınız: Mustafa Bozbey Haberleri | Mustafa Bozbey Kimdir - Haberler - Mustafa Bozbey haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Bozbey kimdir, hayatı ve biyografisi. Bursa chp bursa il kongresinde koltuk polemiği yaşandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.6.2020 17:06:42. #1.14#
title