MÜNİR KARALOĞLU HABERLERİ

MÜNİR KARALOĞLU HABERLERİ

Münir Karaloğlu haber, Münir Karaloğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Münir Karaloğlu

Münir Karaloğlu

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Münir Karaloğlu Kimdir ?

1964 yılında Rize Çayeli Kaptanpaşa´da doğan Karaloğlu, ilkokulu Kaptanpaşa´da, ortaokul ve lise tahsilini Rize İmam Hatip Lisesi´nde tamamladı. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Buradan 1989 yılında mezun olan Karaloğlu, avukatlık stajının ardından 1990 yılında kaymakam adayı olarak mesleğe başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Münir Karaloğlu - 18.10.2020
Vali Karaloğlu Çermik'te esnaf ziyaretinde bulundu
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Çermi ilçesini ziyaret etti.
Münir Karaloğlu - 17.10.2020
Diyarbakır Valisi Karaloğlu'ndan "Muhtarlar Günü" mesajı
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu,19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Münir Karaloğlu - 16.10.2020
Son dakika haber... DHA YURT BÜLTENİ - 26
Son dakika haberi... Vali Karaloğlu: Denetimlerde bugüne kadar 19 milyon TL ceza kesmişizDİYARBAKIR'da gerçekleştirilen koronavirüs denetimlerine katılan Vali Münir Karaloğlu, bugüne kadar denetimlere uymayanlara kesilen ceza tutarının 19 milyon TL olduğunu belirterek, "Bu cezaların tamamı kamu alacağıdır.
Münir Karaloğlu - 16.10.2020
Diyarbakır'da il koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı
Diyarbakır 3. dönem il koordinasyon kurulu toplantısı Vali Münir Karaloğlu başkanlığında ildeki tüm paydaşların katılımıyla gerçekleştirildi.
Münir Karaloğlu - 14.10.2020
Diyarbakır Valisi Karaloğlu canlı yayında Bismil'e kütüphane müjdesi verdi
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Bismilli vatandaşlarla bir araya geldiği sosyal medya buluşmalarında ilçeye kütüphane müjdesi verdi.
Münir Karaloğlu - 11.10.2020
Diyarbakır'da yediemin otoparklarında bulunan araçlar çürüyor
'NORMALDE BU ARAÇLARIN 180 GÜNDEN SONRA SATILMASI GEREKİYOR' Yediemin otoparkı işletmecisi Esat Güngürür, pandemi nedeniyle icra dairelerinin yaklaşık 3 ay kapalı kaldığını ve yeni normalleşmeyle birlikte tekrar açıldığını belirterek, "Araçlar şu anda çürümeye devam ediyor. İcra daireleri 2 aydır açılmasına rağmen kimse gelip araçlarını almıyor. Bu yüzden araçlar çürüyor. 2010 yılından beri hizmet veren bir işletmeyiz. 2010 yılından beri çekilen araçlar bile hala duruyor. Normalde 180 günden sonra bu araçların satılması gerekiyor. Vali Münir Karaloğlu'ndan ricamız kurumlara talimat versin ve bu araçların yasal prosedür çerçevesinde satışları gerçekleştirilsin.
Münir Karaloğlu - 11.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
'NORMALDE BU ARAÇLARIN 180 GÜNDEN SONRA SATILMASI GEREKİYOR' Yediemin otoparkı işletmecisi Esat Güngürür, pandemi nedeniyle icra dairelerinin yaklaşık 3 ay kapalı kaldığını ve yeni normalleşmeyle birlikte tekrar açıldığını belirterek, "Araçlar şu anda çürümeye devam ediyor. İcra daireleri 2 aydır açılmasına rağmen kimse gelip araçlarını almıyor. Bu yüzden araçlar çürüyor. 2010 yılından beri hizmet veren bir işletmeyiz. 2010 yılından beri çekilen araçlar bile hala duruyor. Normalde 180 günden sonra bu araçların satılması gerekiyor. Vali Münir Karaloğlu'ndan ricamız kurumlara talimat versin ve bu araçların yasal prosedür çerçevesinde satışları gerçekleştirilsin.
Münir Karaloğlu - 9.10.2020
Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Diyarbakır'da ziyaretlerde bulundu
Federasyondan yapılan açıklamada Çelen'in, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu'nun daveti üzerine, "Amatör Spor Haftası" kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu ve İl Temsilcisi Hamdullah Yılmaz ile bir araya geldiği ifade edildi.
Münir Karaloğlu - 8.10.2020
Son dakika haberi! Diyarbakır'da kırsal mahallelerde bulunan 217 okulda yüz yüze eğitim kararı
Valilikten yapılan açıklamada, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun Vali Münir Karaloğlu başkanlığında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını hakkında alınacak tedbirler kapsamında toplandığı belirtilerek, köylerdeki 5, 6 ve 7.
Münir Karaloğlu - 8.10.2020
Musa Aydın'dan Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu'na ziyaret
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu'nu ziyaret etti.
Münir Karaloğlu - 7.10.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden amatör spor kulüplerine dev destek
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, 'malzeme tamam spora devam' sloganıyla kentte faaliyet yürüten 201 kulübe spor malzemesi yardımında bulunacak. Amatör sporlarını desteklemek için, 24 farklı branşın faydalanacağı organizasyonda 148 değişik çeşit olmak üzere kulüplere toplam 62 bin 496 adet spor malzemesi dağıtılacak. Kulüpler, dağıtılacak spor malzemeleriyle bir sezonluk ihtiyaçlarını gidermiş olacak. Amatör spor kulüplerinin gelişimine katkı sunmak amacıyla 8 Ekim Perşembe saat 16.00'da Büyükşehir Belediyesi Talaytepe Spor Merkezinde gerçekleşecek olan malzeme yardım etkinliğine Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Keser, spor kulüplerinin temsilcileri, sporcular ve spor taban birlikleri katılacak.
Münir Karaloğlu - 2.10.2020
Diyarbakır'da seyahat ve konaklamada HES zorunluluğu getirildi
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu Başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu korona virüs salgınının yayılmasının engellemek adına yeni kararlar aldı.
Münir Karaloğlu - 27.9.2020
Diyarbakır'da TKDK'dan süt toplama projesine 1,5 milyonluk hibe
"Diyarbakır'daki yıllık süt üretimimiz 700 bin ton civarında" TKDK İl Koordinatörü Hikmet Güneş, manda birliği başkanıyla Diyarbakır'daki sütlerin toplanmasına yönelik destekleyecekleri projenin sözleşmesini imzalayacaklarını söyledi. Proje kapsamında 6 adet araç ve araç üstü ekipmanlar, süttün muhafaza edileceği, işlenebileceği alet ekipmanların mevcut olduğunu belirten Güneş, "Yıllık süt üretimimiz 700 bin ton civarında Diyarbakır'daki süt üretimi. Ancak bu süttün yüzde 15'i soğuk zincirinde. Dolayısıyla bu tür projelerin hayata geçmesiyle üretilen sütümüzü soğuk zincire dahil ederek hem insan sağlığı hem de ekonomik değerinin artırılması açısından önemli. Biz bu projemizle günlük 56 ton civarında bir sütü soğuk zincire dahil edeceğiz. Proje paydaşımız ve yatırımcımız aynı zamanda birlik olması, üretici birliği olması, manda ve süt birliği olması da bu projenin önemini artırmakta. Bu projemizin toplam yatırım tutarı 3 milyon lira civarında. Biz kurum olarak bunun yüzde 50'sini hibe vereceğiz. Projemiz kapsamında KDV muafiyeti bulunmakta. Bağlantılarını da yapmışlar. Araçlarını ve ekipmanlarını satın alma suretiyle yıllara sari olmadan önümüzdeki aylarda projemiz faaliyete geçecek. Yatırımcımız faaliyetlerine başlayacaktır. Üreticilerimiz sütlerini merdiven altı üretim yapan firmalara satmak yerine, sütü çok hijyenik, modern bir ortamda toplanması sayesinde daha yüksek rakamlarda satma şansına kavuşacaklar. Gerek bakanlığımız, gerekse Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumumuz ilimizde hayvancılığa yönelik, hayvancılık ürünlerinin işlenmesine yönelik çok ciddi destekleri bulunmakta. İl valimiz Münir Karaloğlu'nun da talimatlarıyla bu yöndeki çalışmalarımızı artıracağız.
Münir Karaloğlu - 25.9.2020
Son dakika haberi... Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Diyarbakır'da açılış ve temel atma törenlerinde konuştu
Dış ticarette elektronik ihracatın giderek daha fazla pay almaya başladığına işaret eden Varank, şunları kaydetti: "Bu merkezde verilen e-ihracat eğitimleri, daha fazla sanayicimizin, üreticimizin yurtdışına açılmasına katkı sağlayacak. Sanayi Mektebinde ayrıca 28 ülke büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş bir Vize Merkezi de bulunuyor. Vize Merkezi sayesinde, vatandaşlarımız en yakın il olan Gaziantep'e gitmeye gerek olmaksızın Diyarbakır'da vize işlemlerini çözebilecekler. Geçmişi yüz yıllara dayanan bu bina, sahip olduğu yeni misyonuyla önümüzdeki çağın kabiliyetlerini bugünden yetiştirmeye başlayacak. Diyarbakır, bölgeye ve ülkemize eşsiz katkılar sunacak." Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu da Bakan Varank'ın kente teşrifleriyle bereketli bir gün yaşadıklarını dile getirerek "Bu şehrin aslında eğitim hafızası bu binada.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Münir Karaloğlu Haberleri | Münir Karaloğlu Kimdir - Haberler - Münir Karaloğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Münir Karaloğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden ilçelere spor tesisi atağı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 06:35:34. #1.15#
title