MÜCAHİT BİRİNCİ HABERLERİ

Mücahit Birinci Haberleri

Mücahit Birinci haber, Mücahit Birinci son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mücahit Birinci - 11.5.2020
İBB'nin suç duyurusuna takipsizlik kararı
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na 30 Mart 2020'de Mehmet Önder Duman ve Mücahit Birinci hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu.
Mücahit Birinci - 24.1.2017
Astana'da Sonuç Alınmazsa Başka Zaman Başarı Sağlanacağını Sanmıyoruz"
Kazakistan'ın başkenti Astana'da muhalifler adına masaya oturan askeri heyette temsilcisi bulunan Festakim Birliği'nin (Tecemmu Festakim) Siyasi Ofis Sorumlusu Zakaria Malahefji, Suriye sorununun çözümü konusunda Astana'da yapılan toplantılardan olumlu sonuç alınmaması halinde başka zaman...
Mücahit Birinci - 20.7.2016
Beylikdüzü Belediye Meclisi Olağanüstü Toplandı
Ülkenin birlik, beraberlik ve bütünlüğünü bozma hedefi taşıyan darbe harekatına ortak bir tavır ve dil ile karşı olduklarını ifade eden Beylikdüzü Belediye Meclisi, vatandaşların ve kamuoyunun önünde bir bildiri yayınladı. Meclisten oy birliği ile geçen Beylikdüzü Belediye Meclisi Ortak Bildirisi'ni kürsüde okuyan Başkan İmamoğlu, bildiriyi CHP Grup Başkan Vekili Mülayim Demirtaş ve AK Parti Grup Başkan Vekili Mücahit Birinci ile imza altına aldı.
Mücahit Birinci - 1.7.2016
Yakuplu Koruluğu'nun Geleceğine Ak Parti Grubu'ndan Red Oyu
İmamoğlu'nun Koruluk İçin Komisyon Kurulması Önerisi Oy Çokluğu İle Geçti Koruluk alanı hususunun daha kapsamlı incelenmesi, ortak bir komisyon kurularak ortak bir karar alınması, meclisin bu konuda bilgilendirilmesi, ortak akıl ile hareket edilmesi ve ilçe halkının yararına nasıl projelendirilmesi ile ilgili görüşülmesi amacıyla Başkan İmamoğlu, meclise bir araştırma komisyonu kurulması önerisini getirdi. AK Parti Meclis Grubu üyeleri, önerinin Başkanlık Makamı'na gönderilmesine red oyu verdi. AK Parti Meclis Grup Sözcüsü Av. Mücahit Birinci ilçenin hizmetine ve faydasına sunulması istenen bu alan hakkında kurulacak araştırma komisyonuna üye vermeyeceklerini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mücahit Birinci Haberleri | Mücahit Birinci Kimdir - Haberler - Mücahit Birinci haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mücahit Birinci kimdir, hayatı ve biyografisi. İBB'nin suç duyurusuna takipsizlik kararı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 21:13:06. #1.15#
title