Matematik Haberleri

Matematik haber, Matematik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Matematik - 11.06.2021
LG ve Highbrow, çocuklara uzmanlarca hazırlanmış eğitim içeriği sunuyor
Highbrow uygulaması, özel teknolojiyle özenle seçilmiş ve kişiselleştirilmiş bir izleme deneyimi için her öğrencinin yaşına ve ilgisine uygun, ilgi çekici bir eğitim videoları yelpazesi sunuyor. Bilim, beşeri bilimler, matematik, müzik, sanat, yabancı diller ve daha pek çok konuyu kapsayan 10 binden fazla videodan oluşan kitaplığından önerilerde bulunuyor.
Matematik - 11.06.2021
MEB'den lise öğrencileri için tüm sınıf seviyelerinde beceri temelli etkinlik kitap seti
Derslerin öğretim programlarının kazanımları esas alınarak hazırlanan beceri temelli etkinlik kitapları, coğrafya, matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türk dili ve edebiyatı, T.
Matematik - 11.06.2021
Dünya matematik şampiyonlarından Vali Memiş'e ziyaret
Erzurum Valisi Okay Memiş, Uluslararası CaribouMatematik Yarışmaları'nda dünya birinciliği kazanan Bahçeşehir Koleji Erzurum Kampüsü öğrencileri Yiğit Can Aydın ve Defne Çelik'i makamında kabul etti.
Matematik - 09.06.2021
Samsun Emine Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, iki farklı alanda Türkiye ikincisi oldu
TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığınca biyoloji, coğrafya, değerler eğitimi, fizik, kimya, matematik, psikoloji, sosyoloji, tarih, teknolojik tasarım, Türk dili ve edebiyatı ile yazılım alanlarında Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması düzenleniyor.
Matematik - 07.06.2021
Türkiye'nin yüksek teknolojili ürünleri için doktoralı kadın araştırmacı gücü yetiştiriliyor
Sağlık bilimleri alanında doktora yapanların yüzde 71,71'i kadınlardan oluşuyor. Kadın araştırmacıların, yüzde 54,80'lik oran ile doktora yaptığı fen bilimleri, matematik ve istatistik alanları ikinci, eğitim alanı ise 49,73'lük doktora yapan kadın oranı ile üçüncü sıraya yerleşti.
Matematik - 07.06.2021
Bahçeşehir Koleji'nden LGS değerlendirmesi
Bahçeşehir Koleji Genel Müdür Yardımcısı Dr. Özge Aslan, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında gerçekleştirilen merkezi sınavı değerlendirirken, "2021 LGS'nin belirleyicisi matematik dersi olacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Matematik Haberleri | Matematik Haber - Haberler - Matematik haberleri, son dakika matematik haber ve gelişmeleri burada. Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü: 'Oyun oynayacak zamanım olsun istiyorum'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.6.2021 02:18:53. #1.15#

title