Laptop Haberleri

Laptop haber, Laptop son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Laptop - Dün
Fedakar öğretmenlerin uzaktan eğitim sürecinde yeniden düzenledikleri köy okulu koleji aratmıyor
"Öğrencilerimiz sıkıntıları unutup canla başla derslerine sarıldı" Okul Müdürü Adem Çakmak da salgın sürecinde her zaman öğrencilere kavuşacakları günün hayaliyle emek harcadıklarının altını çizerek şunları kaydetti: "Bu süreç tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok zor geçti. Bu zor süreçte okul öğretmenleri olarak canla başla çalışıp okulumuzu hazır hale getirdik ki öğrencilerimiz bu güzel ortamda tekrardan ders işleyebilsin. Öğretmenler olarak o süreçte köydeki öğrencilerimizi yalnız bırakmadık." Okulun yeniden düzenlenmesi amacıyla öğretmenlerin ikili ilişkileriyle sponsor bulduklarını ve hayırseverlerin destekleriyle çalışma yaptıklarını anlatan Çakmak şöyle devam etti: "Yaklaşık 20 laptop bulup bilişim sınıfı oluşturduk, maddi durumu iyi olmayan öğrencilerimizle iletişime geçerek kendi imkanlarımızla onlara internet aldık.
Laptop - 03.03.2021
Araştırmaya göre "akıllı telefon bağımlılığı" uyku düzenini etkiliyor
Uyumadan önce, yatakta ya da yatak odasında laptop, cep telefonu gibi cihazların bulunmaması gerektiğini belirten uzmanlar, herhangi bir elektronik cihazdan gelen ışığın uyku hormonu olarak bilinen melatonin seviyesini etkileyebileceği uyarısında bulundu.
Laptop - 25.02.2021
Son dakika haber... ŞİŞLİ'DE AMERİKALI ÖĞRETMENİN ÖLDÜRÜLMESİ; SANIKLARIN CEZASI KESİNLEŞTİ
ŞİŞLİ'de 26 Ağustos 2018'de Amerikalı öğretmen Loren Irville Senseman'ı (81) evinde bıçaklayarak öldürdükleri ve ardından evde hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle ayrı ayrı müebbet hapis ve 12'şer yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırılan iki sanığın cezaları Yargıtay tarafından onanarak kesinleşti.   Yargıtay 1. Ceza Dairesi, sanık Marey El Esat'ın temyiz dilekçesinde herhangi bir gerekçe göstermediğini belirterek temyiz başvurusunu reddetti. Sanık Baha Haci Hasan'ın temyiz başvurusunu değerlendiren Daire, yapılan yargılama, dosya içeriği, deliller ile mahkemenin soruşturma sonucunda oluşan inanç ve takdirine değinerek temyiz başvurusunun yerinde görülmediğini belirtti. Daire bu sanığın da temyiz başvurusunu esastan reddetti. Yargıtay 1. Ceza Dairesi'nin temyiz başvurularını reddetmesinin ardından sanıklara "Bir suçun işlenmesini kolaylaştırmak amacıyla kasten adam öldürme" ve "Nitelikli yağma" suçlarından ayrı ayrı verilen müebbet hapis ile 12'şer yıl 6'şar ay hapis cezası kesinleşmiş oldu.  DAVANIN GEÇMİŞİŞişli'de 26 Ağustos 2018'de  öğretmen olan Amerikalı Loren Irville Senseman (81) evinde ölü bulunmuştu. İddianamede maktulün bıçaklandığı, cesedinin banyoda çürümeye bırakılmış halde bulunduğu ve evin çeşitli yerlerinde sanıkların DNA izlerinin tespit edildiği belirtilmişti. Sanık Baha Haci Hasan yerel mahkemede yaptığı savunmasında "Ben öldürmedim, diğer sanık öldürdü. Ben sadece ağzını kapattım, öldükten sonra banyoya götürdük. Evden laptop, müzik seti ve telefon aldık" demişti.
Laptop - 18.02.2021
Kovid-19 salgınında e-ticaret ekonomi için can simidi oldu
2020'ye damga vuran pandemi, GittiGidiyor'da en çok aranan kelimelerde de etkisini gösterdi. Platform üzerinden en çok aranan kelimeler sırasıyla; maske, laptop, cep telefonu, çalışma masası, siperlik, televizyon ünitesi, bilgisayar, şarjlı matkap, dambıl seti, tablet oldu.
Laptop - 18.02.2021
Casper Nirvana X500 ile iş ve gündelik yaşamda daha fazla üretkenlik
Casper açıklamasına göre, profesyonel performans arayanlar için daha yüksek hız, kolaylık ve verim için geliştirilen X500 uzun pil ömrü sunuyor. Nirvana X500, özellikle ince yapı ve esnek kullanım tercihinde olan, günlük yaşamında bilgisayarını sürekli yanında taşıyan, hafif bir ürün arayan kişilere uygun bir dizüstü bilgisayarı olarak öne çıkıyor. İnce bir laptop arayan üniversite öğrencileri için olduğu kadar, çalışan kesime de bu anlayışıyla hitap eden model, tasarımı fonksiyonelliğe katabiliyor.
Laptop - 12.02.2021
Çin mallarının dünya ticaretindeki payı 2020'de yüzde 14,5'e yükseldi
Çin'in Kovid-19 krizinden, gelişmiş ülkelere kıyasla çok daha erken çıktığına işaret eden analistler, buna ek olarak Çin'in Kovid-19 krizinde yoğun talep gören maske gibi tıbbi koruyucu ekipmanlar ile laptop ve bilgisayar ekranı gibi ev ofis ürünlerinin de ülkenin küresel ihracattaki payını artırmasına önemli katkı yaptığını belirtti.
Laptop - 12.02.2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye uzaktan eğitime destek veriyor
Öğrencilerin güncel teknolojiyle eş zamanlı eğitim alarak bilgi ve becerilerini artırmalarını hedefleyen Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, uzaktan eğitime verdiği destekler sonucunda özellikle salgın sürecinde 2020 ve 2021 yılı toplamında 342 adet masaüstü, 62 adet laptop olmak üzere toplamda 404 adet bilgisayarı Sakarya'da bulunan okullara ulaştırmış oldu.
Laptop - 10.02.2021
Son Dakika | Bakan Pakdemirli'den, fenomen çoban Şevki'ye sürpriz hediyeler
Şevki'den bir isteği olduğunu söyleyen Bakan Pakdemirli, "Biz senin okumanı istiyoruz. Bizim bakanlığımızın vakfı, Orman Vakfı'ndan, biz senin eğitim giderlerini karşılayacağız. Bir de eğitiminde rahatça kullanabilmen için sana laptop hediye etmek istiyoruz.
Laptop - 10.02.2021
Casper'dan kişiye özel bilgisayar oluşturma imkanı
Casper özelleştirme sistemiyle bilgisayarın özelliklerini, fiyatını ve performansınızı belirleyebilirken, ihtiyaç duyulan sistemi güvenli bir şekilde oluşturabilme imkanı bulunuyor. Bu kapsamda, "www.casper.com.tr" internet adresinden "laptop, desktop ve All in One" modellerinde seçilen modelin özelliklerini yükseltebilme veya düşürebilme fırsatı da sunuluyor.
Laptop - 10.02.2021
Afyonkarahisar'da kaçakçılıkla mücadele
Ekiplerin, 8 gümrük kaçağı cep telefonu ile laptop ele geçirdiği operasyonda G.
Laptop - 10.02.2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye uzaktan eğitime desteğe devam ediyor
Açıklamaya göre, öğrencilerin güncel teknolojiyle eş zamanlı eğitim alarak bilgi ve becerilerini artırmalarını hedefleyen Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, uzaktan eğitime verdiği destekler sonucunda özellikle salgın sürecinde 2020 ve 2021 yılı toplamında 342 adet masaüstü, 62 adet laptop olmak üzere toplamda 404 adet bilgisayarı Sakarya'da bulunan okullara ulaştırmış oldu.
Laptop - 31.01.2021
Son Dakika | HDP Esenyurt ilçe binasına yönelik operasyonda gözaltına alınan İlçe Başkanı tutuklandı
Binada yapılan aramalar sonucunda, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın poster ve resimleri, üzerinde YPJ yazılı bez flama, 1000 afiş, örgüt propagandasının yapıldığı çeşitli dergiler ile çok sayıda kitap, 3 harddisk, 2 laptop, 2 DVD ve 2 video kaset bulunmuş, ayrıca 4 yıldır kaçak elektrik kullanıldığının belirlenmesi üzerine binanın elektriği kesilmişti.
Laptop - 31.01.2021
Son dakika haberleri | HDP Esenyurt ilçe binasına yönelik operasyonda gözaltına alınanlardan HDP Esenyurt İlçe Başkanı Ercan S. tutuklandı.
Son dakika haberleri: HDP Esenyurt ilçe binasına yönelik operasyonda gözaltına alınanlardan HDP Esenyurt İlçe Başkanı Ercan S. tutuklandı.
Laptop - 29.01.2021
HDP Esenyurt ilçe binasına yönelik operasyonda yakalanan 2 şüphelinin gözaltı süresi uzatıldı
Binada yapılan aramalar sonucunda, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın poster ve resimleri, üzerinde YPJ yazılı bez flama, 1000 afiş, örgüt propagandasının yapıldığı çeşitli dergiler ile çok sayıda kitap, 3 harddisk, 2 laptop, 2 DVD ve 2 video kaset bulunmuş, ayrıca 4 yıldır kaçak elektrik kullanıldığının belirlenmesi üzerine binanın elektriği kesilmişti.
Laptop - 27.01.2021
TÜSİAD'ın Dijital Türkiye Konferansı
Otomotiv sektörünün ciddi bir değişim geçirdiğine dikkati çeken Yenigün, "Bizim klasik söylememiz esasında şudur; araçlar 4 tekerlek üzerine koyduğunuz bir yaşam alanıyla ilgili şeylerdir. Ama artık bu gidişatı 4 tekerleğin üstüne laptop koyulmuş haliyle tarif ediyoruz.
Laptop - 24.01.2021
MEB, çevrim içi açık öğretim okulları sınavlarında öğrencilere internet erişim desteği verecek
Öğrenciler, çevrim içi sınavlara internet erişimi olan telefon, tablet, laptop, masa üstü bilgisayar gibi araçlarla katılabilecek.
Laptop - 24.01.2021
HDP ESENYURT İLÇE BAŞKANLIĞI'NA 6 SAAT SÜREN OPERASYON
BİNADA 6 SAAT ARAMA YAPILDI Saat 00.00 sıralarında ilçe binasına gelen ekipler, binada arama yaptı. 3 katlı binanın tamamı didik didik arandı. Aramalarda, terörist başı Abdullah Öcalan posterinin ve resimlerinin bulunduğu, üzerinde YPJ yazılı bez flama üzerinde Abdullah Öcalan'ın resminin olduğu farklı boyutlarda 30 adet Abdullah Öcalan posteri, bin adet afiş, 166  adet özgür halk dergisi, 9 dokuz adet genç kadın bakışı dergisi, 550 adet özgür toplum dergisi, 65 adet yurtsever gençlik dergisi, 70 adet genç kadın dergisi ve çok sayıda kitap,3 harddisk, 2 laptop, 2 adet DVD, 2 adet video kaseti muhafaza altına alındı.
Laptop - 24.01.2021
HDP ESENYURT İLÇE BAŞKANLIĞI'NA 6 SAAT SÜREN OPERASYON
  BİNADA 6 SAAT ARAMA YAPILDI Saat 00.00 sıralarında ilçe binasına gelen ekipler, binada arama yaptı. 3 katlı binanın tamamı didik didik arandı. Aramalarda, terörist başı Abdullah Öcalan posterinin ve resimlerinin bulunduğu, üzerinde YPJ yazılı bez filama üzerinde Abdullah öcalanın resminin olduğu farklı boyutlarda 30 adet Abdullah Öcalan posteri, bin adet afiş, 166  adet özgür halk dergisi, 9 dokuz adet genç kadın bakışı dergisi, 550 adet özgür toplum dergisi, 65 adet yurtsever gençlik dergisi, 70 adet genç kadın dergisi ve çok sayıda kitap,3 harddisk, 2 laptop, 2 adet DVD, 2 adet video kasedi muhafaza altına alındı.
Laptop - 21.01.2021
Afyonkarahisar'da 16 farklı hırsızlık gerçekleştiren zanlı tutuklandı
İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 18 Aralık 2020 ile 8 Ocak 2021 tarihleri arasında kentteki iş yerlerinden çeşitli sayı ve miktarlarda para, laptop, tablet, televizyon, cep telefonu, tıraş makinesi, fön makinesi, gıda maddelerinin çalınması ve mala zarar verme olaylarına yönelik çalışma başlattı.
Laptop - 17.01.2021
Japon Youtuber Enomoto, eğlenceli kişiliği ve yardımseverliğiyle gönülleri fethediyor
Türkiye'ye geldikten sonra Youtube kanalında Türk kültürüyle ilgili paylaşımlar yapmaya karar verdiğini anlatan Enomoto, gördüğü ilgiden memnun olduğunu belirterek şunları söyledi: "Azerbaycan'da da yaşadığım için aksanımda Japon ve Azerbaycan aksanı var. Bunu seviyorlar. Sosyal medya hesaplarım komik geliyor. Sokakta bazen 'çan çin çon' diyorlar beni görünce. Bazen kötü hissetsem de gülüp geçmeye çalışıyorum. Japonlar hakkında bazı ön yargılar tabii ki oluyor. Japonya teknoloji olarak gelişmiş bir ülke ama ben telefon, laptop bile düzgün kullanamam.
Laptop - 16.01.2021
Kayseri Büyükşehir Belediyesinin sanal şiir yarışmasına 1015 öğrenci başvurdu
Ortaokul ve lise kategorisinde birinci olanlara laptop, ikinci ve üçüncü olanlara tablet ile kategorilerinde dördüncü, beşinci ve altıncı olan yarışmacılara mansiyon ödülü olarak 500 lira değerinde kitap-kaynak kitap hediye edilecek.
Laptop - 15.01.2021
Kırıkkale'de 3 hırsızlık şüphelisi tutuklandı
Kent merkezinde İzmir Caddesi'nde bir iş yerinden 18 bin lira değerinde sigara, laptop ve 1000 lira çaldığı öne sürülen E.
Laptop - 14.01.2021
13 Ocak 2021 Haberleri
13 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Laptop Haberleri | Laptop Haber - Haberler - Laptop haberleri, son dakika laptop haber ve gelişmeleri burada. Fedakar öğretmenlerin uzaktan eğitim sürecinde yeniden düzenledikleri köy okulu koleji aratmıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 07:17:37. #1.16#
title