Karakoyunlu Haberleri

Karakoyunlu haber, Karakoyunlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karakoyunlu 27.5.2020
Iğdır'da polislerin kurtardığı yaralı köpek, müdahaleyle hayata döndürüldü
Karakoyunlu İlçe Emniyet Amirliğinde görevli polisler, fino cinci bir köpeğin sokak köpeklerinin saldırısına uğradığını görünce duruma müdahale etti.
Karakoyunlu: Oltu Kalesi uçuyorKarakoyunlu 21.5.2020
Karakoyunlu: Oltu Kalesi uçuyorKarakoyunlu 21.5.2020
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Balık Gölü Doğu Anadolu'daki martıların yuvası oldu
Balık Gölü Doğu Anadolu'daki martıların yuvası oldu
Balık Gölü Doğu Anadolu'daki martıların yuvası oldu
Balık Gölü Doğu Anadolu'daki martıların yuvası oldu
Balık Gölü Doğu Anadolu'daki martıların yuvası oldu
Lokanta, restoran ve kafeler yeniden açılmak için hazırlık yapıyor
Lokanta, restoran ve kafeler yeniden açılmak için hazırlık yapıyor
Lokanta, restoran ve kafeler yeniden açılmak için hazırlık yapıyor
Lokanta, restoran ve kafeler yeniden açılmak için hazırlık yapıyor
Lokanta, restoran ve kafeler yeniden açılmak için hazırlık yapıyor
Iğdır'da cuma namazı Hayder Aliye Parkında kılındı
Iğdır'da cuma namazı Hayder Aliye Parkında kılındı
Karakoyunlu 20.5.2020
Ağrı Dağı'nda PKK'lı teröristlere ait silah ve mühimmat ele geçirildi
Iğdır İl Jandarma Komutanlığı, komando timlerinin de katılımıyla Karakoyunlu ilçesinin İslamköy kırsalında terör örgütüne yönelik operasyon başlattı.
Karakoyunlu 19.5.2020
Kaymakam Göktaş'ın 19 Mayıs mesajı
Iğdır'ın Karakoyunlu İlçe Kaymakamı Lütfullah Göktaş, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Karakoyunlu 15.5.2020
Eski Halfeli Belde Belediye Başkanı Safa'nın valilikte tehdit edildiği iddiasına yalanlama
Bu iddiaların doğru olmadığı belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Söz konusu iddialar tamamen asılsız ve mesnetsizdir. Halfeli Belediye Başkanı, hakkındaki adli soruşturma ve kovuşturma kapsamında İçişleri Bakanlığınca açığa alınmış, açığa alma evrakı valiliğimize gönderilmiştir. Halfeli Belediye Başkanı bu kapsamda valiliğe davet edilmiş söz konusu karar ilgili müdürlüğümüzce kendisine tebliğ edilmiştir. İddia edildiği gibi bir görüşme olmamıştır. Görevden uzaklaştırma kararı sonrasında hakkında devam eden soruşturma kapsamında Cumhuriyet Başsavcılığınca gözaltına alınmış, sevk edildiği mahkemece tutuklanmıştır." Açıklamada, Karakoyunlu ilçesine ilişkin de bazı iddialar üzerine de adli makamlarca inceleme başlatıldığı ve konunun valiliğin takibinde olduğu belirtilerek, şunlar kaydedildi: "Aynı sosyal medya paylaşımında geçen diğer asılsız iddialar ile ilgili olarak yasal haklarımız kullanılacaktır.
Karakoyunlu 29.4.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM - TEKRAR
Karakoyunlu ilçesinde kendine has kokusu, tadı ve görünümü ile yerli salatalık üreten Ümitali Kol, "Seraya 40 gün önce diktim fidelerden şimdi ürün alıyorum.
Karakoyunlu 29.4.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Karakoyunlu ilçesinde kendine has kokusu, tadı ve görünümü ile yerli salatalık üreten Ümitali Kol, "Seraya 40 gün önce diktim fidelerden şimdi ürün alıyorum.
Karakoyunlu 8.4.2020
Karakoyunlu 30.3.2020
Iğdır'da küçükbaş hayvan hırsızlığı
Edinilen bilgiye göre, Iğdır'ın Karakoyunlu İlçesi Cennetabat Köyünde bir şahsa ait ağıldan 26 adet küçükbaş hayvan çalındı.
Karakoyunlu 30.3.2020
Iğdır'da, ahırdan hayvan hırsızlığına 9 gözaltı
IĞDIR'ın Karakoyunlu ilçesi Cennetabat köyünde, ahırdan 26 küçükbaş çalan 9 kişi, jandarma ekiplerince yakalanıp, gözaltına alındı.
Karakoyunlu 30.3.2020
Iğdır'da hayvan hırsızlığı operasyonunda 9 şüpheli gözaltına alındı
Karakoyunlu ilçesine bağlı Cennetabat köyündeki ahırdan 26 küçükbaş hayvan çalındı.
Karakoyunlu 27.3.2020
Halfeli Belediye Başkanlığı görevinden alınan Hasan Safa tutuklandı
İÇİŞLERİ Bakanlığı'nca görevden alınan, Iğdır'ın Halfeli Beldesi Belediye Başkanı Hasan Safa, 'PKK/KCK silahlı terör örgütüne üye olma' suçundan mahkemece tutuklandı.Hakkında yürütülen terör soruşturması kapsamında, 23 Mart'ta görevinden alınan, Halfeli Belediye Başkanı HDP'li Hasan Safa'nın yerine, Karakoyunlu Kaymakamı Lütfullah Göktaş atandı.
Karakoyunlu 27.3.2020
Görevden alınan HDP'li Halfeli Belediye Başkanı Safa tutuklandı
Hakkında "terör örgütü PKK üyesi olmak" suçundan çeşitli soruşturma ve davalar bulunduğu için görevden alınan Safa'nın yerine, Iğdır Valiliğince Karakoyunlu Kaymakamı Lütfullah Göktaş, Halfeli Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilmişti.
Karakoyunlu 27.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Hakkında yürütülen terör soruşturması kapsamında, 23 Mart'ta görevinden alınan, Halfeli Belediye Başkanı HDP'li Hasan Safa'nın yerine, Karakoyunlu Kaymakamı Lütfullah Göktaş atandı.
Karakoyunlu 24.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-22
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın koronavirüs salgının son bulması ve hastaların şifaya kavuşması için yayınlandığı genelge doğrultusunda İslahiye'de 91 camide yatsı ezanı sonrası dua edildi. İlçe merkezindeki tarihi Dervişiye Camiinde yapılan duada şöyle denildi: "Kıymetli Müslümanlar, tedbirlere uyalım, evimizde kalalım ve dua edelim. Yüce Allah devletimizi ve milletimizi her türlü felaketten korusun. Ülkemizi ve dünyamızı bu salgından en kısa zamanda kurtarsın. Sağlık çalışanlarımızın ve hastalarımızın yardımcısı olsun." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- Merkez  Dervişiye Camii Yatsı ezanı Duanın okunması Genel ve detay görüntüler Haber- Kamera:   Kadir ÇELİK- GAZİANTEP-DHA) ================================== Iğdır'ın Halfeli Beldesine kayyum atandı   İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından görevden alınan Iğdır'ın Halfeli Belediye Başkanı Hasan Safa'nın yerine Karakoyunlu ilçe Kaymakamı Lütfullah Göktaş atandı.
Karakoyunlu 23.3.2020
Iğdır'ın Halfeli Beldesine kayyum atandı
İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından görevden alınan Iğdır'ın Halfeli Belediye Başkanı Hasan Safa'nın yerine Karakoyunlu ilçe Kaymakamı Lütfullah Göktaş atandı.
Karakoyunlu 23.3.2020
Görevden uzaklaştırılan Halfeli Belde Belediye Başkanının yerine Karakoyunlu Kaymakamı atandı
Iğdır'ın Halfeli Belde Belediyesinde terör soruşturması kapsamında görevden uzaklaştırılan HDP'li Belediye Başkanı Hasan Safa'nın yerine Karakoyunlu Kaymakamı Lütfullah Göktaş, Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirildi.
Karakoyunlu 23.3.2020
İçişleri Bakanlığından 8 belediyeye yeni görevlendirme
Iğdır Cumhuriyet Başsavcılığının 2019/2010 soruşturma sayılı dosyasında "Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak" soruşturması devam eden ayrıca "Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak" suçundan Iğdır 1. Ağır Ceza Mahkemesince 2017/9 Esas Nolu dosyada yargılanması devam eden Iğdır ili Halfeli Belde Belediye Başkanı Hasan Safa'nnı yerine Halfeli Belde Belediye Başkan Vekili olarak Karakoyunlu Kaymakamı Lütfullah Göktaş getirildi.
Karakoyunlu 23.3.2020
İçişleri Bakanlığı: 8 belediye başkanı görevden uzaklaştırıldı
Bitlis Güroymak Belediye Başkanı Hikmet Taşdemir hakkında, 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan soruşturma yürütüldüğü, Iğdır Halfeli Belde Belediye Başkanı Hasan Safa'nın 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan yargılamasının devam ettiği, ayrıca aynı suçtan farklı bir soruşturma yürütüldüğü hatırlatıldı. Siirt Gökçebağ Belde Belediye Başkanı Serhat Çiçek hakkında da 'PKK/KCK terör örgütüne üye olmak' ve 'PKK/KCK terör örgütünün propagandasını yapmak' suçlarından soruşturma yürütüldüğü hatırlatıldı.  Açıklamada, söz konusu belediye başkanlarının Anayasanın 127'nci maddesi ile 5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 47'nci maddesine istinaden İçişleri Bakanlığı'nın 23 Mart 2020 tarihli onayları ile geçici bir tedbir olarak görevlerinden uzaklaştırıldıkları belirtildi. Batman Belediye Başkan Vekilliğine Batman Valisi Hulusi Şahin, Ergani Belediye Başkan Vekilliğine Ergani Kaymakam Vekili  Abdulselam Öztürk, Eğil Belediye Başkan Vekilliğine Eğil Kaymakamı İdris Arslan, Lice Belediye Başkan Vekilliğine Lice Kaymakamı Cevdet Bakkal, Silvan Belediye Başkan Vekilliğine Silvan Kaymakamı Mehmet Uslu, Güroymak Belediye Başkan Vekilliğine Güroymak Kaymakamı Muhammet Furkan Sancaktutar, Halfeli Belde Belediye Başkan Vekilliğine Karakoyunlu Kaymakamı Lütfullah Göktaş, Gökçebağ Belde Belediye Başkan Vekilliğine Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın'ın görevlendirildiği bildirildi.
Karakoyunlu 23.3.2020
İçişleri Bakanlığı, 8 belediye başkanını görevden uzaklaştırdı
Belediye Kanunu'nun ilgili maddeleri uyarınca, Batman Belediye Başkan Vekilliğine İçişleri Bakanlığınca Batman Valisi Hulusi Şahin, Diyarbakır Valiliğince Ergani Belediye Başkan Vekilliğine Ergani Kaymakam Vekili Abdulselam Öztürk, Eğil Belediye Başkan Vekilliğine Eğil Kaymakamı İdris Arslan, Lice Belediye Başkan Vekilliğine Lice Kaymakamı Cevdet Bakkal, Silvan Belediye Başkan Vekilliğine Silvan Kaymakamı Mehmet Uslu, Bitlis Valiliğince Güroymak Belediye Başkan Vekilliğine Güroymak Kaymakamı Muhammet Furkan Sancaktutar, Iğdır Valiliğince Halfeli Belde Belediye Başkan Vekilliğine Karakoyunlu Kaymakamı Lütfullah Göktaş, Siirt Valiliğince Gökçebağ Belde Belediye Başkan Vekilliğine Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın görevlendirildi.
Karakoyunlu 19.3.2020
Iğdır'da kaçak sigara tütünü operasyonu: 5 gözaltı
Edinilen bilgiye göre Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Karakoyunlu İlçesi Taşburun Köyünde bulunan bir çiftlik evinde kaçak elektronik sigara tütünü bulunduğu tespiti üzerine operasyon düzenledi.
Karakoyunlu 19.3.2020
Iğdır'da kaçak tütün ve akaryakıt operasyonu: 5 gözaltı
İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptığı takip sonucu, Karakoyunlu ilçesine bağlı Taşburun köyündeki bir çiftlik evine operasyon düzenlendi.
Karakoyunlu 13.3.2020
Katil zanlılarının yakalanma anı drone ile görüntülendi
IĞDIR'ın Karakoyunlu ilçesinde, Yakup Tutka'yı (20) ATM'den para çekerken tabancayla vurup öldürdükten sonra kaçan A.K. ile S.K., Ermenistan sınırında drone ile yerleri tespit edilerek yakalandı.
İmsak02:37
Öğle12:07
İkindi16:04
Akşam19:35
Yatsı21:18
Şu an buradasınız: Karakoyunlu Haber, Karakoyunlu Son Dakika Haberleri - Haberler - Karakoyunlu haber sayfamızda Karakoyunlu haberleri okuyabilir, Karakoyunlu son dakika haberleri ve güncel Karakoyunlu gelişmelerini görebilirsiniz. Dünyanın tek Urartu müzesi yeniden ziyarete açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.6.2020 18:58:39. #1.14#
title