Güvercinlik Haberleri

Güvercinlik haber, Güvercinlik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güvercinlik - 18.10.2020
Konya'da 3 mağara koruma altına alındı
Güneysınır Mağarası'nda tür tayin çalışmaları devam eden omurgasız canlılar keşfedildi Güneysınır ilçesindeki Güneysınır (Güvercinlik) Mağarası'na 130 metrelik dikey bir inişten geçerek ulaşılıyor.
Güvercinlik - 13.10.2020
Sancar, HDP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Muğla'nın Bodrum ilçesi Güvercinlik Koyu'nda bulunan Pina Yarımadası'nda 10 yıl önce çıkan yangından sonra yakılan alanlara inşaat yapılmayacağına yönelik açıklamaları anımsatan Sancar, "İmara açıldı ve yandaşa peşkeş çekildi.
Güvercinlik - 20.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Yalıkavak, Güvercinlik ve Pina Yarımadası'nda deniz tabanına beton set çekildiği ihbarını alan Bodrum Belediyesi ile Bodrum Kent Konseyi yetkilileri, bahse konu alanlarda inceleme yaptı.
Güvercinlik - 18.8.2020
Bodrum'da, 'kum kaçmasın' diye deniz dibine duvar örmüşler (2)
DENİZ DİBİNDEKİ BETON DUVARLARA İNCELEME BAŞLATILDI Bodrum ve Milas ilçesinde, deniz tabanına sahildeki ince kumlaranı dalgalarla gitmemesi için yapılan ve su altı kameralarınca tespit edilen beton duvarlarla ilgili soruşturma başlatıldı.Yalıkavak, Güvercinlik ve Pina Yarımadası'nda deniz tabanına beton set çekildiği ihbarını alan Bodrum Belediyesi ile Bodrum Kent Konseyi yetkilileri, bahse konu alanlarda inceleme yaptı.
Güvercinlik - 18.8.2020
Muğla'da deniz tabanına yapılan beton duvarlarla ilgili inceleme başlatıldı
Yalıkavak, Güvercinlik ve Pina Yarımadası'nda deniz tabanına beton set çekildiği ihbarını alan Bodrum Belediyesi ile Bodrum Kent Konseyi yetkilileri, bahse konu alanlarda inceleme yaptı.
Güvercinlik - 10.8.2020
Bodrum'da kuvvetli yağış ve rüzgar etkili oldu
Kuvvetli yağış ve rüzgar, ilçede yaşamı olumsuz yönde etkilerken, Güvercinlik Mahallesi'nde ormanlık alanda yıldırım isabet etmesi sonucu yangın çıktı.
Güvercinlik - 15.6.2020
Muğla'da yaralı bulunan ve tedavi edilen tilki doğaya salındı
Güvercinlik Mahallesi'nde bir vatandaş, kara yolunun kenarında bitkin halde bulduğu tilkiyi Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Barınağı'na getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Güvercinlik Haberleri | Güvercinlik Haber - Haberler - Güvercinlik haberleri, son dakika güvercinlik haber ve gelişmeleri burada. Koruma altına alınan mağaralar doğa tutkunlarını bekliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 17:51:11. #1.14#
title