Haberler

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

Güncelleme:

Sony Interactive Entertainment'ın İçerik Edinme ve Operasyonlar Direktörü Adam Michel'in PlayStation Blog'da yaptığı duyuru ile PlayStation Plus Şubat ayı oyun kataloğunu açıkladı. Şubat 2023'te PlayStation oyuncularını Horizon Fobidden West, The Quarry, Resident Evil 7: Biohazard ve daha fazlası bekliyor olacak.

Her ay PlayStation Plus kullanıcılarına verilen üç PS4 veya PS5 oyunlarının yanı sıra PlayStation Plus Oyun Kataloğu da açıklanmaktadır. 21 Şubat 2023'ten itibaren oynanabilecek PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu oyunları belli oldu.

PLAYSTATION PLUS ŞUBAT 2023 OYUNLARI

 • Horizon Forbidden West| PS4 & PS5
 • The Quarry | PS4 & PS5
 • Resident Evil 7 Biohazard | PS4
 • Outriders | PS4 & PS5
 • Scarlet Nexus | PS4 & PS5
 • Borderlands 3| PS4 & PS5
 • Tekken 7 | PS4
 • Ace Combat7: Skies Unknown | PS4
 • Earth Defense Force 5 | PS4
 • Oninaki| PS4
 • Lost Sphear | PS4
 • I am Setsuna | PS4
 • The Forgotten City| PS4 & PS5
 • The Legend of Dragoon| PS1
 • Wild Arms 2 | PS1
 • Harvest Moon: Back to Nature| PS1
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

HORIZON FORBIDDEN WEST

Gizemli yeni tehditleri gizleyen görkemli ama tehlikeli bir sınır olan Yasak Batı'ya cesaret eden Aloy'a katılın. Uzak diyarları keşfedin, daha büyük ve daha hayranlık uyandıran makinelerle savaşın ve Horizon'un uzak gelecekteki, kıyamet sonrası dünyasına dönerken şaşırtıcı yeni kabilelerle karşılaşın. Eski dostlarınızla yeniden bir araya gelin, savaşan yeni gruplarla ittifaklar kurun ve antik geçmişin mirasını ortaya çıkarın - tüm bunlar olurken görünüşte yenilmez görünen yeni bir düşmanın bir adım önünde kalmaya çalışın.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

THE QUARRY

Kararlarınızın gecenin nasıl gelişeceğini şekillendirdiği heyecan verici bir gençlik korku hikayesi. Yaz kampının son gününde güneş batarken, Hackett's Quarry'nin danışmanları kutlamak için bir parti verirler. İşler hızla daha da kötüye gidiyor. Kanla ıslanmış yerliler ve çok daha uğursuz bir şey tarafından avlanan gençlerin parti planları, öngörülemeyen bir korku gecesine dönüşür. Her kararın hikayenizi şekillendirdiği heyecan verici bir sinematik hikayede dokuz danışmanın her biri olarak oynayın.

RESIDENT EVIL 7: BIOHAZARD

Tehdit ve izolasyon, Amerika'nın güneyindeki terk edilmiş bir çiftlik evinin çürüyen duvarlarını görüyor. '7', hayatta kalma korkusu için yeni bir başlangıcı ve korkutucu ve sürükleyici 'İzole Görünüm' oyuncu perspektifinde tam bir model değişikliğini işaret ediyor. Son teknoloji RE Engine tarafından desteklenen korku, fotogerçekçiliğin yeni zirvelerine ulaşır, böylece geri dönemezsiniz. Korkunç derecede yeni bir korku dünyasına girin ve hayatta kalın.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

OUTRIDERS

Bulletstorm'un arkasındaki geliştirici People Can Fly'dan kooperatif odaklı, bilim kurgu nişancı deneyimine başlayın. İnsanlık Enoch siperlerinde kanarken, kendi Outrider'ınızı yaratacak ve düşman gezegende bir yolculuğa çıkacaksınız. Farklı bir dünyaya yayılan zengin hikaye anlatımıyla, First City'nin gecekondu mahallelerini ve gecekondu kasabalarını geride bırakacak ve gizemli bir sinyalin peşinde ormanlardan, dağlardan ve çöllerden geçeceksiniz.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

SCARLET NEXUS

İkonik Vesperia Masalları'nın arkasındaki zihinler tarafından hazırlanan karmaşık bir bağ, cesaret ve kahramanlık hikayesine dalın. Uzak gelecekte, Diğerleri olarak bilinen dengesiz mutantlar gökyüzünden iner. Geleneksel saldırı yöntemlerine karşı oldukça dirençli olmaları, insanlığın tek savunmasının, karşı koymak için psiko-kinetik yetenekleri kullanmak için psionik olarak bilinen akut duyu dışı yeteneklere sahip olanlarda yattığı anlamına gelir. İkili bir hikaye içeren maceranıza prestijli bir siyasi aileden enerjik bir acemi asker olan Yuito Sumeragi veya OSF arasında gücü ve becerisi büyük ün kazanan gizemli izci Kasane Randall ile başlayın. Farklı deneyimleri birbirleriyle iç içe geçtiğinden, ancak o zaman tüm hikayeyi ortaya çıkaracaksınız.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

BORDERLANDS 3

Büyük beğeni toplayan FPS serisine uzun zamandır beklenen bu ilaveyle Borderlands'in üst düzey dünyasına geri dönün. Dört yepyeni, derinden özelleştirilebilir Vault Hunter'dan biri olarak oynayın - Borderlands'in nihai hazine arayan kötüleri. Vault Hunter'ınızı tonlarca kişiselleştirme seçeneğiyle özelleştirin ve yetenekleri tercih ettiğiniz oyun tarzına göre uyarlamak için farklı beceri ağaçlarını kullanın. Seviyeniz veya görev ilerlemeniz ne olursa olsun, istediğiniz zaman çevrimiçi veya bölünmüş ekran eşli modunda istediğiniz zaman oynayın. Düşmanları ve zorlukları bir takım olarak alt edin, ancak yalnızca size ait olan ödülleri toplayın - kimse ganimetleri kaçırmaz.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

TEKKEN 7

Yumruklarınızı kaldırın ve 20 yıldır süren Mishima kan davasının destansı sonucuna hazırlanın ve aralıksız kavgalarının her adımının arkasındaki nedenleri ortaya çıkarın. Unreal Engine 4 tarafından desteklenen Tekken 7, çarpıcı hikaye odaklı sinematik 3D savaşlar ve yenilikçi dövüş mekanikleriyle yoğun düellolar sunuyor. Eski skorları hesaplayın ve 30'dan fazla oynanabilir karakterden oluşan bir katalogla küresel bir imparatorluğun kontrolü için güreşin. King ve Nina Williams gibi hayranların favorilerinden oluşan etkileyici bir kadronun yanı sıra Lucky Chloe, Shaheen ve Street Fighter serisinin Akuma'sı gibi yepyeni dövüşçüler arasından seçim yapın.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN

Kendinizi dünyanın en zorlu savaş uçaklarından bazılarının kokpitine bağlayın ve cesur hava gösterileri ve sinir bozucu taktik it dalaşlarıyla uğraşan bulutların arasından süzülün. Ace Combat 7: Skies Unknown'da, dünyadaki en açık ve korkutucu alan olan gökyüzünde devriye gezmekle görevli seçkin bir savaş pilotu olan Ace rolünü üstleniyorsunuz. Bir dizi otantik modern ve fütürist uçak arasından seçim yapın ve gelişen olaylar sizi daha tehlikeli hava yüzleşmelerine sürüklerken onlara son teknoloji süper silahlardan oluşan bir cephanelik yükleyin.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

EARTH DEFENSE FORCE 5

Bu arcade tarzı üçüncü şahıs nişancı oyununda devasa böceklerle ve diğer büyük düşmanlarla savaşın. Tek başına git, yerel kooperatifte bir arkadaşınla takım ol ya da yüz görevde binden fazla farklı silah türünü kullanarak dört oyunculu aksiyonla çevrimiçi dövüşe katıl.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

ONINAKİ

Square Eni'nin bu aksiyon RPG'si, Ölümden sonra Hayatı korumak için bir yolculuğa çıkan bir Watcher'ın hikayesini anlatıyor. Oyun, daemon'larınızın ve silahlarınızın derin özelleştirmesi ve daha fazlası için geri gelmenizi sağlamak için fazlasıyla yeterli içerik ile heyecan verici hack ve slash tarzı savaşlara sahiptir. Derin ve tatmin edici bir hikaye ile birlikte benzersiz aksiyon oyununu deneyimleyin.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

LOST SPHEAR

Klasik RPG oynanışına yeni bir bakış açısı Lost Sphear'ı getiriyor. Gerçekliğin dokusunu tehdit eden uğursuz bir güç. O ve yoldaşları, Hafızanın gücünü uyandırarak dünyanın sonsuza dek yok olmasını durdurmak için yola çıkan Kanata'nın rolünü üstlenin. Heyecan verici patron savaşlarına katılın ve dünyayı yeniden inşa edin.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

I AM SETSUNA

Bu JRPG, geçmiş tür klasiklerinden esinlenen bir savaş sistemi ve karakter tasarımlarına sahiptir. İnanılmaz içsel güce sahip genç bir kadın olan Setsuna'nın hikayesini ve ülkesindeki insanları kurtarmak için yapması gereken fedakarlığı anlatıyor. Anavatanında gelenek olarak, her on yılda bir barışı korumak için bir şeytana kurban teklif edilir. Bu gelenek, şeytan erken şiddetlendiğinde bozulur ve adalılar, büyü güçleri nedeniyle seçilen Setsuna'yı sunarak sakinliğini geri kazanmaya çalışırlar. Şimdi, kurban töreninin yapılacağı en uzak diyarda giderken korumalarıyla birlikte geride bırakmak zorunda.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

THE FORGETTEN CITY

Savaşın bir seçenek olduğu, ancak şiddetin sizi yalnızca şimdiye kadar götüreceği bu gizemli macerada açık dünya antik Roma şehrini keşfedin. Sadece iç içe geçmiş renkli karakterlerden oluşan bir topluluğu sorgulayarak, zaman döngüsünü akıllıca kullanarak ve zor ahlaki seçimler yaparak bu destansı gizemi çözmeyi umabilirsiniz.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

THE LEGEND OF DRAGOON

Ejderhaların ruhsal güçlerini kullanmak ve kötülüğe karşı zafer kazanmak için kılıç ustası Dart ve arkadaşlarına katılırken ihtişam, aldatmaca, büyülü savaş ve intikam fantezisini ortaya çıkarın. Eşsiz ve yenilikçi bir taktik savaş sistemi kullanarak, Dragoon'lara dönüşün ve olağanüstü güçleri açığa çıkarın. Bu unutulmaz rol yapma oyunundaki unsurlarla desteklenen benzersiz silahlar ve Dragoon saldırıları kullanan çok çeşitli karakterleri kontrol edin. İlk olarak PS1'de yayınlanan, yukarı işleme, geri sarma, hızlı kaydetme ve özel video filtreleriyle geliştirilmiş The Legend of Dragoon deneyimini yaşayın.

WILD ARMS 2

Bu, dengede asılı duran bir dünya hakkında. Bir kahramanın barış için kalbini feda etmesi gereken yer. Cesaret ve korkunun, sevginin ve kötülüğün olduğu yerde, kahramanlar ve kötü adamlar el ele gider. İnsan bilgisini aşan güçtür. Bu ne rüya ne de gerçek. Efsanelerin yapıldığı şey budur. İlk olarak PS1'de yayınlanan ve yukarı işleme, geri sarma, hızlı kaydetme ve özel video filtreleriyle geliştirilmiş Wild Arms 2'yi deneyimleyin.

HARVEST MOON: BACK TO NATURE

Tüm aile için farklı bir RPG türüdür. Çocukken, tatil planları düştüğünde büyükbabanızın çiftliğini ziyaret ettiniz. Düşkün çocukluk anılarını barındıran çiftliğe geri dönün ve uzun zamandır ihmal edilmiş tarlalarını gençleştirin. Hayvancılığınıza yönelin ve 50'den fazla karakterle etkileşime geçin. Çiftliği büyükbabanızın gurur duyacağı bir şey haline getirmek için mücadele ederken, rahatsız edici bir soru kalıyor: On yıl önce tanıdığınız küçük kıza ne oldu?

İlk olarak PS1'de yayınlanan ve yukarı işleme, geri sarma, hızlı kaydetme ve özel video filtreleriyle geliştirilmiş Harvest Moon: Back to Nature deneyimini yaşayın. Oyun PS4 ve PS5 konsollarına dönüştürüldü ve yeni eklenen özellikler sunuyor. Sonuç olarak, oyunun PS1 sürümünden farklı oynatıldığı veya bazı özelliklerin oyunun düzgün çalışmamasına neden olabileceği zamanlar olabilir. Bu sürüm PS1'in çevre birimlerini desteklemez, bu nedenle bazı işlevler kullanılamayabilir.

DESTROY ALL HUMANS!

Kült klasik geri dönüyor! 1950'lerin Dünya'sının insanlarını kötü uzaylı Crypto-137 rolünde terörize edin. Efsanevi PS2 uzaylı istilası aksiyon macerasının PS4 yeniden yapımında DNA'yı toplayın ve ABD hükümetini devirin. Bir dizi uzaylı silahı ve psişik yetenek kullanarak cılız insanları yok edin. Uçan Dairenizle şehirlerini enkaz haline getirin.

PlayStation Plus Şubat 2023 oyun kataloğu açıklandı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

PlayStation Plus Playstation The Quarry Sony Gamegar Güncel Haberler

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Bakmadan Geçme

25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi!
Cem Yılmaz'a mahkemeden kötü haber! 10 bin dolar nafaka ödemeye devam edeceğini duyunca sinirlendi

Cem Yılmaz'a mahkemeden kötü haber! 10 bin dolar nafaka ödemeye devam edeceğini duyunca sinirlendi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title