FAİK ÖZTRAK HABERLERİ

Faik Öztrak haber, Faik Öztrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faik Öztrak

Faik Öztrak

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 26.3.1954 -

Faik Öztrak Kimdir ?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Ekonomi Bölümü’nden 1977 yılında mezun olan Faik Öztrak, 1987 yılında İngiltere Birmingham Üniversitesi’nden Kalkınma Finansmanı konusunda lisansüstü diploma ve master (M. Soc. Sc.) derecelerini almıştır. Meslek yaşamına Devlet Planlama Teşkilatı’nda (DPT) 1978 yılında başlamıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Faik Öztrak 1.6.2020
CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Esnafımızın, iş insanlarımızın hükümetten talepleri var. Hükümet havaya bakıp ıslık çalarak bu taleplerden kaçamaz. Öyle tek bir idari kararla ticari hayatın ve ekonomik yaşamın yeniden normale döneceğini kimse beklemesin.
Faik Öztrak 1.6.2020
Son dakika haber | CHP'li Öztrak: Sağlık çalışanlarımıza minnet borçluyuz
Son dakika haberine göre CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Evde kaldık, sosyal mesafeye riayet ettik, hastalığın yayılma hızını düşürdük. Bu süreçte bazılarımız herkesten çok teşekkürü hak ediyor.
Faik Öztrak 28.5.2020
CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Biz akılla, fikirle, azimle özgürlük mücadelemizi demokratik zeminde sonuna kadar sürdüreceğiz.
Faik Öztrak 28.5.2020
CHP'li Öztrak: Kaygılarımızda maalesef haklı çıkmaya başladık
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Faik Öztrak, "Ekonomimizin üretim ve istihdam kapasitesi daha fazla ezilmesin, milyonlarca yoksulumuza yeni yoksullar eklenmesin' diye uğraştık, durduk. Şimdi kaygılarımızda maalesef haklı çıkmaya başladık" dedi.
Faik Öztrak 22.5.2020
TBMM Başkanı Şentop'tan CHP Sözcüsü Öztrak'a "ezan" tepkisi Açıklaması
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'a tepki göstererek, "Ezana karşı bir süredir devam eden sistemli saldırıları tahfif etmek, en az yapılan saldırılar kadar büyük bir cürümdür.
Faik Öztrak 22.5.2020
CHP'li Öztrak: Bunlar, ülkemizi karıştırmaya yönelik provokasyonlardır
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "İki ayrı caminin ses sisteminden müzik yayını yapıldı.
Faik Öztrak 22.5.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İzmir'deki cami hoparlöründen müzik yayınına ilişkin, "Bunlar, ülkemizi karıştırmaya yönelik ahmakça provokasyonlardır.
Faik Öztrak 15.5.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, diğer ülkelerdeki meclislerin açık olduğunu, TBMM'nin kapalı olmasının kabul edilemeyeceğini belirtti.
Faik Öztrak 11.5.2020
CHP Sözcüsü Öztrak gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Park, bahçe gibi açık alanlar açılmazken, TBMM kapalıyken, alışveriş merkezleri neden açılıyor?
Faik Öztrak 8.5.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, gündemi değelendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) ligleri başlatma kararına ilişkin, "TFF devlet içinde ayrı bir devlet de bizim mi haberimiz yok.
Faik Öztrak 4.5.2020
CHP'li Öztrak: Yönetimi belirlemede tercih hakkı, aziz milletimizde
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Faik Öztrak, "İyi bir yönetimle bu devletin üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun yoktur.
Faik Öztrak 4.5.2020
CHP'li Öztrak: Yönetimi belirlemede tercih hakkı, aziz milletimizde
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Faik Öztrak, "İyi bir yönetimle bu devletin üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun yoktur.
Faik Öztrak 29.4.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Sahipsizleri sahiplenme, çaresizlerin dertlerine derman olma, insanlarımızın kaygılarını giderme görevi, kuşkusuz ilk önce devlete ve onu yönetenlere düşer." dedi.
Faik Öztrak 27.4.2020
CHP'li Öztrak: İnanç sahiplerinin inançlarını dile getirme hakkı vardır
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın cuma hutbesine ilişkin, "Bu ülkede inanç sahiplerinin inançlarını dile getirme hakkı vardır.
Şu an buradasınız: Faik Öztrak Haberleri | Faik Öztrak Kimdir - Haberler - Faik Öztrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faik Öztrak kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.6.2020 15:37:32. #1.14#
title