FAİK ÖZTRAK HABERLERİ

Faik Öztrak haber, Faik Öztrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faik Öztrak

Faik Öztrak

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 26.3.1954 - ...

Faik Öztrak Kimdir ?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Ekonomi Bölümü’nden 1977 yılında mezun olan Faik Öztrak, 1987 yılında İngiltere Birmingham Üniversitesi’nden Kalkınma Finansmanı konusunda lisansüstü diploma ve master (M. Soc. Sc.) derecelerini almıştır. Meslek yaşamına Devlet Planlama Teşkilatı’nda (DPT) 1978 yılında başlamıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Faik Öztrak - 24.10.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, yerel mahkemenin Enis Berberoğlu ile ilgili kararını değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, yerel mahkemenin Enis Berberoğlu kararına ilişkin, "Bu tanımama kararları Anayasa'nın ve milletvekilleri ile TBMM'nin hukukunun hakimler tarafından ihlalidir.
Faik Öztrak - 23.10.2020
Son dakika haber | Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Koca'nın tüm konuşmalarında "birlikte mücadele" vurgusu yaptığını hatırlatan Torun, şöyle devam etti: "Sayın Koca'ya soruyoruz: Siyasi hırslarınız, 'birlikte mücadele' anlayışınızla birlikte, aklınızı ve vicdanınızı da mı kör etti? Yine açıklamalarında 'mücadelede tüm tarafların iş birliğinin önemine' dikkati çeken Sayın Koca'ya soruyoruz, İstanbul'da yükselen hastalığa karşı, İstanbul'u yöneten Büyükşehir Belediyesi ile çalışmaktan nasıl bir sakınca duyuyorsunuz?" "Aşıyı ancak puanı tutanlar yaptırabilecekmiş" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, koronavirüs salgınında, kronik hasta ve yaşlıların önemli bir risk grubu olduğu için aşı olmasının gerekli olduğunu vurguladı.
Faik Öztrak - 19.10.2020
Son dakika haberleri... CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
Son dakika haberler: CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Anayasa Mahkemesi, milletvekilimiz Enis Berberoğlu'nun seçme ve seçilme hakkının gasbedildiğine 'oy birliğiyle' karar verdi.
Faik Öztrak - 13.10.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısının ardından açıklama yaptı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Anayasa Mahkemesinin (AYM) kararına bir alt mahkemenin uymayı reddetmesinin, Anayasa'yı çiğnemek olduğunu söyleyerek, "İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesinin yaptığı aslında görev suçudur.
Faik Öztrak - 13.10.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İsveç Dışişleri Bakanı Linde'yi kabul etti
CHP TBMM Grup toplantı salonunda gerçekleşen kabule, İsveç'in yeni atanan Ankara Büyükelçisi Staffan Herrström, CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Grup Başkanvekili Özgür Özel, İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz ve Burdur Milletvekili Mehmet Göker de katıldı.
Faik Öztrak - 9.10.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Maraş'ın bir bölümünün açılmasıyla ilgili olarak, "Bize göre Maraş'ın açılmasında geç kalınmıştır.
Faik Öztrak - 5.10.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Ermenistan'ın Gence'de sivilleri hedef alan saldırısına ilişkin, "Masum insanlara yönelik bu alçak saldırıları, CHP olarak, asla kabul etmiyoruz.
Faik Öztrak - 2.10.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) rakamlarına ilişkin, "Bu verilerin bir an önce uluslararası standartlara uygun olarak, hükümet tarafından değil, Bilim Kurulu sözcüleri tarafından açıklanması ve ülkemizin üzerine düşen bu...
Faik Öztrak - 2.10.2020
Öztrak: "Biz her zaman seçimle gelenin seçimle gitmesi gerektiğini söyleyeceğiz"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, parti genel merkezinde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Faik Öztrak - 28.9.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Ermenistan'ın bölge barışını tehdit eden bu tutumunu kabul edemeyiz.
Faik Öztrak - 21.9.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Türkiye Cumhuriyeti'nin en haklı davası olan Doğu Akdeniz meselesinde yalnız kaldık.
Faik Öztrak - 20.9.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak Kovid-19 testinin negatif çıktığını duyurdu
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Kovid-19 testinin negatif çıktığını açıkladı.
Faik Öztrak - 14.9.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı'dan MYK gündemine ilişkin açıklama Açıklaması
CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın Kovid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle basın açıklamasını kendisinin yaptığını belirten Salıcı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve MYK üyesi Onursal Adıgüzel'in de koronavirüsle mücadele ettiğini hatırlattı.
Faik Öztrak - 10.9.2020
Kılıçdaroğlu'nun Kovid-19 testi negatif çıktı
CHP'den yapılan açıklamada, "Parti Sözcümüz Faik Öztrak'ın Kovid-19 test sonucunun pozitif çıkmasının ardından, filiasyon kapsamında Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na da test yapılmıştır.
Faik Öztrak - 10.9.2020
CHP: Kılıçdaroğlu'nun test sonucu negatif
CHP'den yapılan yazılı açıklamada, "Parti Sözcümüz Faik Öztrak'ın Covid-19 test sonucunun pozitif çıkmasının ardından, filyasyon kapsamında Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na da test yapılmıştır.
Faik Öztrak - 10.9.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den Babacan ve Öztrak'a geçmiş olsun telefonu
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, korona virüs testi pozitif çıkan CHP Sözcüsü Faik Öztrak ve Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile telefonda görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.
Faik Öztrak - 10.9.2020
9 Eylül 2020 Haberleri
9 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Faik Öztrak - 9.9.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın Kovid-19 testi pozitif çıktı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Faik Öztrak - 9.9.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını...
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Faik Öztrak Haberleri | Faik Öztrak Kimdir - Haberler - Faik Öztrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faik Öztrak kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Sözcüsü Öztrak, yerel mahkemenin Enis Berberoğlu ile ilgili kararını değerlendirdi Açı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 19:24:56. #1.14#
title