ERKAN AKÇAY HABERLERİ

Erkan Akçay haber, Erkan Akçay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Akçay

Erkan Akçay

Doğum Yeri Burdur / Türkiye
Doğum Tarihi 2.4.1961

Erkan Akçay Kimdir ?

Erkan Akçay (d. 2 Nisan 1961, Yeşilova, Burdur), Türk siyasetçi ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili. Erkan Akçay 2 Nisan 1961 tarihinde Burdur'un Yeşilova ilçesinde doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu ve Maliye Bakanlığında Muhasebat Kontrolörü olarak çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erkan Akçay - 27.08.2021
MHP Grup Başkanvekili Akçay, Manisa'da üzüm üreticileriyle bir araya geldi Açıklaması
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Manisa'da meydana gelen doğal afetlerden dolayı bu sezon üzüm rekoltesinin geçen yıllara göre düştüğünü, üreticilerin kilogram başına 16,5 liralık fiyat beklentisi bulunduğunu bildirdi.
Erkan Akçay - 17.07.2021
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Mimar Sinan'ı vefatının 433.
Erkan Akçay - 14.07.2021
TBMM Genel Kurulunda grup başkanvekilleri 15 Temmuz darbe girişimini değerlendirdi Açıklaması
"Kahrolsun FETÖ, lanet olsun hainlere" MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, 15 Temmuz'un Türkiye tarihinin en alçak teşebbüslerinden biri olduğunu vurguladı.
Erkan Akçay - 13.07.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise Yunanistan'ın, Türkiye düşmanlığını yeşil sahalara da taşıdığını vurgulayarak, tahkir edici ve insanlık dışı muamelelerle Galatasaraylı futbolcuların ve teknik heyetin havalimanında bekletildiğini dile getirdi.
Erkan Akçay - 29.06.2021
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise bugünün "Dünya Endüstriyel Tasarım Günü" olduğunu ifade ederek, endüstri devrimlerinin geçmişten bu yana dünyayı ve toplumları derinden etkilediğini söyledi.
Erkan Akçay - 16.06.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
"Sevr hayalleri için bin bir oyun tertiplendi" MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Türkiye'nin jeopolitik ve stratejik açıdan çok önemli bir coğrafyada olduğunu belirterek, emperyal güçlerin de yüz yıllardır bu coğrafyada hesaplar kurduğunu ve Sevr hayallerini hayata geçirmek için binbir oyun tertiplediklerini söyledi.
Erkan Akçay - 16.06.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise NATO Zirvesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Türkiye'nin tezlerini en iyi şekilde anlattığını ifade etti.
Erkan Akçay - 15.06.2021
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, 12 Haziran 2017'de Şırnak'ta terör örgütü PKK tarafından şehit edilen güvenlik korucusu Abdurrahman Avcı'nın çocuklarının önce Allah'a, sonra kendilerine emanet olduğunu söyledi, Avcı başta olmak üzere şehit güvenlik güçlerine Allah'tan rahmet, gazilere şifa diledi.
Erkan Akçay - 15.06.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Anayasa profesörü olan Sayın Kaboğlu'nun konuyu daha detaylı incelemesi ve araştırmasını beklerdik.
Erkan Akçay - 02.06.2021
TBMM Genel Kurulu'nda grup başkanvekilleri değerlendirmelerde bulundu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Yeni sistemi eleştirenler, 'Parlamenter sisteme dönmek istiyoruz' diyemedikleri için 'güçlendirilmiş veya iyileştirilmiş' sıfatları takarak meseleyi ele almaya çalışıyorlar.
Erkan Akçay - 01.06.2021
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Hakkari Yüksekova'da görevi sırasında kalp krizi geçirerek şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Mılık'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diledi.
Erkan Akçay - 24.05.2021
Milletvekili Kıvırcık'tan hayırlı olsun ziyareti
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık'ı makamında ağırladı. Kıvırcık, Manisa Büyükşehir Belediyesinin yeni hizmet binasına geçmesinden dolayı Başkan Cengiz Ergün'e hayırlı olsun dileklerini iletti. MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü de ziyarette yer aldı.
Erkan Akçay - 24.05.2021
MHP Grup Başkanvekili Akçay'dan Başkan Ergün'e Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Erkan Akçay - 20.05.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da hayatını kaybeden madencileri anarak, parti olarak madencilerin sorunlarının çözülmesi için her konuda destek vermeye hazır olduklarını vurguladı.
Erkan Akçay - 18.05.2021
İsrail'in Mescid-i Aksa ve Filistinlilere saldırıları TBMM Genel Kurulu gündeminde
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da HDP'li Özsoy'un konuşmasına tepki göstererek, "Filistin'de yaşananlar ile Türkiye'nin terörle mücadelesini kıyaslamak bir kere akıl tutulmasıdır, PKK terör örgütünü görmemektir.
Erkan Akçay - 18.05.2021
İsrail'in Mescid-i Aksa ve Filistinlilere yönelik saldırıları TBMM Genel Kurulu gündeminde
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, terör devleti İsrail'in, 7 Mayıs 2021'de Mescid-i Aksa'da Filistinlilere alçakça saldırılarda bulunduğunu ve aynı gün Doğu Kudüs'ün birçok bölgesinde saldırılarına devam ederek, genç yaşlı, kadın çocuk demeden sivil insanları katlettiğini hatırlattı.
Erkan Akçay - 11.05.2021
Bahar Kalkanı Harekatı bölgesinde şehit olan Piyade Teğmen Alp son yolculuğuna uğurlandı
Törene Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Vali Yaşar Karadeniz, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti Manisa milletvekilleri Uğur Aydemir, Mehmet Ali Özkan, Tamer Akkal ve Semra Kaplan Kıvırcık, CHP Manisa milletvekilleri Vehbi Bakırlıoğlu ve Bekir Başevirgen ile İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, 1.
Erkan Akçay - 05.05.2021
MHP'li Akçay: Peşin peşin karşı çıkıyorlar
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, 100 maddelik yeni anayasa önerisine gelen tepkilere ilişkin, "Peşin peşin karşı çıkıyorlar.
Erkan Akçay - 20.04.2021
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da yurt dışında dereceye giren sporcuları tebrik etti.
Erkan Akçay - 12.04.2021
İYİ Parti Grup Başkanvekili Dervişoğlu'ndan, MHP Grup Başkanvekili Akçay'ın açıklamasına tepki Açıklaması
Dervişoğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantında, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay'ın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve partilerine yönelik nezaket sınırlarını aşan beyanlarda bulunduğunu söyledi.
Erkan Akçay - 07.04.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, 7 Nisan Dünya Sağlık Günü'nü kutlayarak, sağlık çalışanlarının özlük haklarının daha da iyi hale getirilmesi gerektiğini dile getirdi.
Erkan Akçay - 06.04.2021
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, kurucu Genel Başkan Alparslan Türkeş'in, Türk milliyetçiliği fikrini, fikir sahasından siyaset sahnesine taşıdığını, milliyetçiliği Milliyetçi Hareket Partisiyle bir program haline getirdiğini söyledi.
Erkan Akçay - 11.03.2021
TBMM Başkanı Şentop, İstiklal Marşı konulu kısa film ödül törenine katıldı Açıklaması
Programa, TBMM Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, MHP Grup Başkanvekilleri Erkan Akçay ve Muhammed Levent Bülbül de katıldı.
Erkan Akçay - 10.03.2021
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, 8-14 Mart'ta Bilim ve Teknoloji Haftası'nın kutlandığına işaret ederek, şöyle konuştu: "Bilim ve teknolojideki son atılımlar içtimai hayatımızın her alanını kuşatmıştır.
Erkan Akçay - 25.02.2021
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Hocalı Katliamı'nı hatırlatarak Ermenistan'ın Hocalı'da açıkça soykırım suçu işlediğini söyledi.
Erkan Akçay - 24.02.2021
TBMM Genel Kurulu
MHP Genel Başkanvekili Erkan Akçay da Ağbaba'nın konuşmasının kaba, saygısız olduğunu, saptırma ifadeler bulunduğunu belirterek, "(Kim mağdur olduysa onların yanında oldum.
Erkan Akçay - 23.02.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da AK Parti Grup Başkanvekili ve Tokat Milletvekili Özlem Zengin'e sosyal medya üzerinden yapılan çirkin ve aşağılık saldırıyı kınadığını belirtti.
Erkan Akçay - 22.02.2021
MHP Grup Başkanvekili Akçay, AK Parti Grup Başkanvekili Zengin hakkındaki paylaşımı kınadı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e yönelik sosyal medyada yapılan paylaşımı kınadı.
Erkan Akçay - 20.02.2021
MHP Grup Başkanvekili Akçay: "HDP demek PKK demektir"
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, HDP için "Ama 6 milyon oy alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Akçay Haberleri | Erkan Akçay Kimdir - Haberler - Erkan Akçay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Akçay kimdir, hayatı ve biyografisi. MTSO'dan 30 Ağustos'a özel sergi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:32:11. #1.14#

title