Ekspertiz Haberleri

Ekspertiz haber, Ekspertiz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ekspertiz - 17.02.2021
VakıfBank'tan çevre dostu evlere kredi desteği
A enerji seviyesi konutlar için piyasa faiz oranlarının altında, 2,7 milyon TL'ye kadar 120 ay vade ve yüzde 1,25 faiz oranı uygulanacağının aktaran Çelebi, şunları kaydetti: "Müşterilerimize daha düşük peşinat ile kredi kullanımı imkanı sağlayacağız. Enerji Kimlik Belgesi A sınıfı olan gayrimenkuller için ekspertiz değerinin yüzde 90'ına finansman sağlanacak.
Ekspertiz - 14.02.2021
n11.com, bu yıl 8 mağaza destek noktası daha açacak
Otomotiv sektör dinamiklerini e-ticaretin sunduğu hızlı, kolay ve güvenli alışveriş deneyimi ile birleştiren garaj11'in, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle ilk defa otomobil sahibi olmak, aracını değiştirmek veya aracını hemen satmak isteyenlerin ilk adresi olmayı hedeflediğini aktaran Süzme, şunları kaydetti: "Kısa süre olmasına rağmen garaj11'e gösterilen ilgiden memnunuz. Güven unsurunu ön planda tutmak adına garaj11 platformunda yalnızca belirli bir yaş ve kilometreye kadar olan araçlar, TÜV SÜD D-Expert detaylı ekspertiz raporu eşliğinde n11 kullanıcılarına sunulmakta.
Ekspertiz - 23.01.2021
Cardata'dan ikinci elde 'Hemen Sat' fırsatı
3 adımda en doğru fiyatı veriyor Konuyla ilgili bilgiler veren Cardata Genel Müdürü Hüsamettin Yalçın, "Otomotiv sektöründe yaşanan son gelişmeler sektörde ikinci el araca ulaşmayı oldukça zorlaştırdı. İkinci el ticareti yapan distribütörler, bayiler, galeri ve diğer özel işletmeler yalnızca sınırlı kanallar üzerinden ikinci el araçları satın alabiliyordu. Biz, geliştirdiğimiz akıllı fiyatlandırma ve yönlendirme modülü sayesinde tüketicilerle ikinci el araç arayan işletmeleri saniyeler içerisinde bir araya getirebiliyoruz. Böylece işletmeler hem kendi panelleri üzerinden ikinci el araç fiyatlandırmalarını yönetebiliyor hale gelecek hem de talep ettiği ikinci el araç kaynağına ulaşabilecek. Hatta dilerse takas bile yapabilecek. Üstelik geliştirdiğimiz kullanıcı dostu yeni Hasar/Ekspertiz bölümü sayesinde, tüketicilere 3 adımda aracının değerini ücretsiz olarak sunabilecek" bilgisini verdi.
Ekspertiz - 19.01.2021
Merdiven altı ekspertiz noktalarına dikkat edin!
İkinci el araç otomobillere olan talep, beraberinde oto ekspertiz sektöründe yeni problemlere yol açarak tüketicileri mağdur etmeye devam ediyor.
Ekspertiz - 14.01.2021
Mahkeme, satın aldığı otomobilin hasar kaydını araştırmayan alıcıyı kusurlu buldu
BURSA'da Selim Bilgili (37), Tarık K.'den 3 yıl önce satın aldığı otomobilini 8 ay sonra başkasına sattı. Ancak sattığı otomobilin 19 bin liralık hasar kaydı çıkınca mahkeme kararıyla geri almak zorunda kaldı. Selim Bilgili'nin aracı satın aldığı Tarık K. tarafından dolandırıldığını iddia ederek açtığı dava ise, hasar araştırmasını yaptırmadığı için reddedildi.  İnegöl'de yaşayan Selim Bilgili, yaklaşık 3 yıl önce Tarık K.'den 66 bin TL'ye otomobil satın aldı. Bilgili, aldığı otomobili 8 ay sonra başkasına sattı. Bilgili'den aracı alan kişi ise yaptırdığı ekspertiz incelemesinde otomobilin hasarlı olduğunu öğrendi.
Ekspertiz - 04.01.2021
İkinci el araçlarda hava yastığı tehlikesine dikkat!
Birçok oto ekspertiz noktası hava yastığı konusunda yetersiz Tespiti yapılamayan patlamış hava yastıklarının, araç sahiplerini ve araçla seyahat edecek yolcuların hayatını riske attığını ve olası bir kaza anında ölümcül etkilere sebep olacağını ifade eden Emre, birçok oto ekspertiz noktasında halen en kapsamlı ekspertiz işleminde dahi hava yastığı kontrolünün yapılamadığını söyledi ve "Hava yastığı kontrolü teknik anlamda bilgi ve beceri gerektiren bir işlem.
Ekspertiz - 30.12.2020
Kovid-19'u teminat altına alan sigorta şirketleri 105 milyon liralık "jest" yaptı
Dijitalizasyon yatırımlarımızın sağladığı altyapı sayesinde iletişimimizin belki de eskisinden daha da etkin olmasını sağlayacak birçok yeni iletişim platformu geliştirdik. Sektör olarak sürecin başından bu yana iş sürekliliği ve sigortalıların hak mahrumiyeti yaşamaması için Hazine ve Maliye Bakanlığı ile yakın temas halinde çalıştık. Bu kapsamda, ekspertiz işlemlerinin uzaktan yapılabilmesi, sigorta primlerinin ödenmesinde kolaylık sağlanması, şikayet ve tazminat süreçlerinin rahatlatılmasına yönelik düzenlemeler, sigortacılık hizmetlerinin aksamadan devam ettirilmesi açısından çok faydalı adımlar oldu.
Ekspertiz - 30.12.2020
2021'de sağlık ve siber koruma sigortalarının öne çıkması bekleniyor
Kovid-19 sürecinde attığımız bir diğer adım ise Aksağlık mobil uygulamamız içindi. Gerçekleştirdiğimiz güncellemelerle birlikte artık müşterilerimiz, anlaşmalı kurumlarda yaptığı muayenelerde provizyon aşamalarını uygulama üzerinden takip edebiliyorlar. Ayrıca, müşterilerimiz anlaşmasız bir kuruma gittikten sonra şirketten geri ödeme alabilmek için uygulama üzerinden hızlıca faturanın fotoğrafını yükleyerek başvurularını gerçekleştirebiliyor. Böylece 20 bin TL'ye kadar olan sağlık harcamalarının fatura asıllarını şirkete gönderme zorunluluğunu da ortadan kaldırdık. Ayrıca, bu süreçte sağlık sigortası yaptırmak isteyen müşterilerimiz için de işlemleri online olarak yürütme kararı aldık. Poliçe oluşturma süreçlerinde müşterilerimizden online onay alıyor, bu süreçte ıslak imza şartı aramıyoruz." Aracı hasar görenlere ücretsiz vale ve çekici hizmeti sunuluyor Aksigorta Genel Müdürü Gülen, hasar süreçlerinde de değişiklikler yaptıklarını ifade ederek, "Aksigorta olarak, oto ve oto dışı ekspertiz çalışmalarını uzaktan yapacak şekilde organize ederek online ekspertiz programı başlattık.
Ekspertiz - 14.12.2020
n11.com'dan ikinci el otomobil platformu "garaj11"
Uzman ekipler tarafından özenle araştırılarak listelenen otomobiller, garaj11 ile ayrıcalıklı yan hizmetler eşliğinde otomotiv tutkunlarıyla buluşacak. garaj11 kullanıcıları, hayalini kurdukları otomobili akıllı filtreleme özelliği ile saniyeler içerisinde görüntüleyip detaylı bilgiye ulaşabilecek. TÜVSÜD D-Expert güvencesiyle uzman teknisyenler tarafından tarafsız ve bağımsız olarak yapılan araç kontrolleri ve testlerin ardından listelenen otomobili satın almak isteyen tüketiciler, beğendikleri aracın detaylı ekspertiz raporunu, tramer kayıt bilgisini tek tıkla görüntüleyebilecek.
Ekspertiz - 07.12.2020
Türkiye Sigorta tarım sigortasıyla çiftçilerin yanında
Geçen aylarda Antalya'nın Kumluca ve Finike ilçelerinde etkili olan dolu ve fırtınanın ardından sigortalı üreticilerden 2 bin civarında hasar ihbarı alındığını ve sahadaki ekspertiz çalışmalarının hızlıca başladığını aktaran Karayazgan, titizlikle yürütülen ekspertiz sürecinin sonunda sigortalı üreticilere TARSİM kapsamında hasar ödemeleri yapılmaya başlandığını bildirdi.
Ekspertiz - 04.12.2020
Yeni nesil araç ve batarya ile karbon siyahı üretimine "devlet yardımı" verilecek
Her iki yatırımın tamamlanmasını takiben, tamamlama vizesi için firmalar tarafından Bakanlığa müracaat edilecek. Yatırım yerinde gerçekleştirilecek ekspertiz işlemi neticesinde Bakanlık tarafından tamamlama vizesi yapılacak.
Ekspertiz - 26.11.2020
Uluslararası Resort Turizm Kongresi
"İşini bilen eksper değerlendirmecileri koyun ki turizm değerlerimizin parasal karşılığı da çıksın" Hakan Ateş, Türkiye'nin turizm milli varlığına sahip çıkması gerektiğini vurgulayarak, "Biz kredi imkanlarımız ile destekleme gayreti içerisindeyiz. Değerleme yapan şirketlerle ben de şahsen görüştüm. Hakikaten işini bilen eksper değerlendirmecileri koyun ki turizm değerlerimizin parasal karşılığı da çıksın. Biz bankalar olarak teminat sıkıntısına düşmeyelim. Destek ihtiyacı olduğunda turizmcilere desteği rahatlıkla verelim. Eksper değerinin 22 otel satışına şahit oldum. Bunların tamamı bizim dolaylı aracılık ettiğimiz ve satıcının rızasıyla. 22 otelin ortalama ekspertiz ve satış değeri farkı 2 katından fazla.
Ekspertiz - 25.11.2020
Borusan Araç İhale'den yeni marka: Otonakit
Satış yapmak için araç sahibi Otonakit.com web sitesini ziyaret ederek aracının özelliklerini limitler dahilinde giriyor. Ardından cep telefonuna gelen SMS mesajındaki kodu girerek, kendi beyanına istinaden aracı için teklif edilen nakit alım bedelini kolaylıkla öğreniyor. Kullanıcıların teklifi uygun bulması halinde en fazla 3 iş günü içinde web sitesi üzerinden online randevu talebi oluşturuyor. Hali hazırda Gebze'de Borusan Araç İhale merkez lokasyonuna ilaveten 4 şehirde 5 lokasyonda hizmet veren TSE onaylı, bağımsız Otonakit ekspertiz noktalarından dilediğine aracını götürüyor.
Ekspertiz - 23.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Ayder'deki işletme sahiplerinden Gürkan Gülbahar da "Ayder  pandemi dolayısıyla düşük bir turizm sezonu geçirdi. Kar yağışı ile beraber buradaki işletme sahipleri ümitlendi. Bakanlıkların vermiş olduğu sertifikasyonlarla otelciler olarak hizmetlerimizi pandemi kuralları çerçevesinde veriyoruz. Ziyaretçilerimiz doğa ile iç içe, manzara eşliğinde bolca temiz havayla bir tatil geçireceklerö diye konuştu.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Ayder'den detaylar -Kar topu oynayanlar -Şambrelle kayanar -Jandarma ekipleri uyarı anonsu -Yore sakinlerinin türkülü daveti -Röportajlar -Muhabir anonsu(Arzu ERBAŞ) HABER: ARZU ERBAŞ KAMERA: DOĞANCAN İLEK/RİZE-DHA ========= 90 bin liraya aldığı otomobilin 2 araçla birleştirildiğini ekspertiz raporuyla öğrendi KAYSERİ'de 90 bin 500 TL'ye satın aldığı 2013 model ikinci el otomobilin, ekspertiz raporunda 2 farklı aracın kaynakla ortadan birleştirilerek oluşturulduğunu öğrenen A.
Ekspertiz - 21.11.2020
Pilot Garage'dan Galeri Kart Uygulaması
Ülkemizde 220 noktada hizmet veren oto ekspertiz şirketi Pilot Garage, Galeri Kart Uygulaması’nı sundu.
Ekspertiz - 17.11.2020
İkinci el araç satışlarında bazı ekspertizler can yakıyor
İkinci el otomobilde son günlerde hareketlilik yaşanıyor.
Ekspertiz - 30.10.2020
TARSİM Kumluca ve Finike'de hasar ödemelerine başladı
TARSİM, geçtiğimiz günlerde Antalya'nın Kumluca ve Finike ilçelerinde etkili olan dolu ve fırtınanın ardından bölgedeki sigortalı üreticilere hasar ödemelerinin yapılmaya başlandığını belirterek, şu açıklamalarda bulundu: "Geçtiğimiz günlerde Antalya'nın Kumluca ve Finike ilçelerinde etkili olan dolu ve fırtına, bölgede can ve mal kayıplarına yol açtı, seralar ve bitkisel ürünler zarar gördü. Bu durumu takiben, sigortalı üreticilerimizden 2 bin civarında hasar ihbarı alındı ve sahadaki ekspertiz çalışmaları hızlıca başladı.
Ekspertiz - 09.10.2020
SPK'dan gayrimenkul yatırım ortaklıklarına ilişkin düzenleme
Ekspertiz değerinin kullanılması Tebliğin, ekspertiz değerinin kullanılması bölümünde yapılan düzenlemelere göre, ortaklığın portföyünde yer alan veya alması planlanan gayrimenkuller, gayrimenkul projeleri, gayrimenkule dayalı haklar, altyapı yatırım ve hizmetlerine ilişkin olarak yapılacak alım satım, kiralama ve benzeri işlemler tespit edilen ekspertiz değerleri dikkate alınarak gerçekleştirilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ekspertiz Haberleri | Ekspertiz Haber - Haberler - Ekspertiz haberleri, son dakika ekspertiz haber ve gelişmeleri burada. İkinci el otomobilde umut mart ayında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 00:50:17. #1.15#
title