Cilt Bakımı Haberleri

Cilt Bakımı haber, Cilt Bakımı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cilt Bakımı - 21.9.2020
ATASEM kayıtları başlıyor
Kurslar 19 Ekim'de başlıyor Online kayıtlarını gerçekleştiren kursiyerler evraklarını 28 Eylül-2 Ekim 2020 tarihleri arasında şahsen teslim edecekler. ATASEM 2020-2021 eğitim öğretim yılı kursları ise 19 Ekim'de başlayacak. Meslek edinmek isteyen ve mesleklerini geliştirmek isteyen vatandaşlar için bu yıl farklı alanlarda hobi ve meslek amaçlı kurslar açılacak. Ücretsiz olarak verilecek kurslar arasında dikiş-nakış, el sanatları, amigurimi (örgüden bebek yapımı), yabancı dil kursları, temel bilgisayar, gitar ve bağlama, muhasebe, okul öncesi eğitimi ve çocuk gelişimi, cilt bakımı ve makyaj gibi farklı branşlar yer alıyor.
Cilt Bakımı - 17.9.2020
GÜZELLİK MERKEZİNDE LAZER İŞLEMİ YAPTIRAN DİLARA'NIN KOLU, BAKIM YAPTIRAN MÜGE'NİN YÜZÜ YANDI
DİYARBAKIR'da bir ay önce gittiği güzellik merkezinde lazer işlemi yaptırdığı sırada sol kolunda yanık oluşan Dilara Turhan (22), güzellik merkezinden şikayetçi olarak mağduriyetinin giderilmesini istedi. Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde ise güzellik merezinde cilt bakımı yaptıran Müge Gümşar'ın (29) yüzünde enfeksiyon ve 2'nci derece yanık meydana geldi.
Cilt Bakımı - 2.9.2020
Karavanıyla gezerken topladığı bitkileri işleyip hazırladığı cilt bakım ürünleriyle marka oldu
Cilt bakımına dair pek çok farklı ürün ürettiğini söyleyen Özyörük, "Farklı cilt tiplerine yönelik, farklı içeriklerle hazırlanan ürünler bunlar.
Cilt Bakımı - 24.8.2020
Bu eğitim hasta refakatçilerine yol gösteriyor
UYGULAMALI EĞİTİM Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sağlık İşleri Şube Müdürlüğü eğitim birimince verilen eğitimlerde yatak yaralarının engellenmesi, hastanın temizlik ihtiyaçları, cilt bakımı, hastaların beslenme ve ilaç kullanımı, fiziksel egzersizler ve psikolojik destek konularında bilgilendirme yapıldı.
Cilt Bakımı - 14.8.2020
Kayseri'den kısa kısa
Kocasinan Akademi, Ziya Gökalp Tesisi'nde açılan cilt bakımı ve makyaj teknikleri kursuna kadın kursiyerler yoğun ilgi gösteriyor.
Cilt Bakımı - 23.7.2020
Kuaförlere yönelik yasaklar hafifletildi, Rizeliler kuaförlere akın etti
Kuaförlere yönelik yasaklar hafifletildi, Rizeliler kuaförlere akın etti RİZE - Rize İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nca alınan 22.07.2020 tarih ve 69 sayılı Karar ile Kovit-19 salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında, 'Berber, kuaför ve güzellik Salonlarında uyulması gereken gereken hususlar' yeniden belirlendi. 6 Mayıs 2020 tarihinde Hıfzıssıhha Kararıyla alınan 'Berberlerde jilet /ustura ile sakal tıraşı yapılması hizmeti geçici süreliğine verilmeyecek, ancak sakal tıraşı makine ile kısaltma şeklinde yapılabilecektir' maddesi, sektörden gelen talepler doğrultusunda Bilimsel Danışma Kurulu tarafından yeniden değerlendirildi. Yapılan değerlendirmenin sonunda yasak olan ustura ile traş yapılması maddesi kaldırılarak yeni bir düzenleme yapıldı. Covid-19'un ana bulaşma yolunun virüsü taşıyan kişinin konuşma, öksürme ve hapşırması sırasında ortaya çıkan damlacıklar olması nedeniyle ustura veya tıraş makinesi kullanılarak sakal tıraşına izin verilmesi ve tıraş yapılırken 1 metre mesafe korunamayacağından maskeye ek olarak yüz/göz koruyucu kullanılmasının uygun olduğu belirtildi. Biz başka düzenlemede kadın kuaförlerine yönelik kararda yapıldı. Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi'nde 'Berber, Kuaför ve Güzellik Salonlarında Alınması Gereken Önlemler' başlığındaki 'Bayan kuaförleri ve güzellik merkezlerinde cilt bakımı, makyaj ve kalıcı makyaj hizmetinin sunumu geçici süreliğine durdurulmalıdır' ibaresi kaldırılarak "İçinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayata ilişkin işleyişi kolaylaştırmak adına bazı cümle düzenlemeleri yapılmıştır" ifadelerine yer verildi.
Cilt Bakımı - 9.7.2020
Berber ve kuaförler "sakal traşı ile cilt bakımına yönelik kısıtlamaların kaldırılmasını" istiyor
Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele sürecinde getirilen sakal traşı, cilt bakımı, kalıcı makyaj gibi hizmetlere dair kısıtlamaların kaldırılmasını istedi.
Cilt Bakımı - 1.7.2020
Mucizevi bitki: Adaçayı
Kozmetik sektöründe tercih ediliyor Adaçayı, doğal cilt bakımı ilacı olarak topikal uygulanan kozmetiklerde yaygın kullanılan bir bitkidir.
Cilt Bakımı - 25.6.2020
Kocaeli'de hasta yakınlarına refakatçi eğitimi programı başlatıldı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesince, yatak yaralarının engellenmesi, hastanın temizlik ihtiyaçları, cilt bakımı, hastaların beslenme ve ilaç kullanımı, fiziksel egzersizler ve psikolojik destek konularında refakatçilere eğitim verildi.
Cilt Bakımı - 6.6.2020
81 ilde 'kontrollü sosyal hayata geçiş' denetimi
Kuaför, güzellik salonu, AVM'lere denetim Yapılan uygulamada 30 bin 521 berber, kuaför, güzellik salonu denetlendi. Denetimlerde randevu sistemine göre çalışma, müşteri koltukları arasındaki mesafe sağlama, çalışanlar ve müşterilerin maske kullanmaları, hizmet sunulmasında kullanılan malzemelerin sterilizasyon veya dezenfekte edilmesi, tek kullanımlık ürünlerin kullanılması gibi kurallara uymayan ve izin verilmeyen ustura ile tıraş, cilt bakımı, makyaj, ense fırçası gibi uygulamaları sürdüren 164 berber, kuaför, güzellik merkezine idari işlem uygulandı.
Cilt Bakımı - 6.6.2020
81 ilde 'kontrollü sosyal hayata geçiş' denetimi
KUAFÖR, GÜZELLİK SALONU, AVM'LERE DENETİM Yapılan uygulamada 30 bin 521 berber, kuaför, güzellik salonu denetlendi. Denetimlerde randevu sistemine göre çalışma, müşteri koltukları arasındaki mesafe sağlama, çalışanlar ve müşterilerin maske kullanmaları, hizmet sunulmasında kullanılan malzemelerin sterilizasyon veya dezenfekte edilmesi, tek kullanımlık ürünlerin kullanılması gibi kurallara uymayan ve izin verilmeyen ustura ile tıraş, cilt bakımı, makyaj, ense fırçası gibi uygulamaları sürdüren 164 berber, kuaför, güzellik merkezine idari işlem uygulandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cilt Bakımı Haberleri | Cilt Bakımı Haber - Haberler - Cilt Bakımı haberleri, son dakika cilt bakımı haber ve gelişmeleri burada. ATASEM kayıtları başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 18:13:58. #1.14#
title