ÇİĞDEM KARAASLAN HABERLERİ

ÇİĞDEM KARAASLAN HABERLERİ

Çiğdem Karaaslan haber, Çiğdem Karaaslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çiğdem Karaaslan

Çiğdem Karaaslan

Doğum Yeri Samsun /
Doğum Tarihi 1.1.1979 - ...

Çiğdem Karaaslan Kimdir ?

1979 yılında doğdu. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümünü yüksek şeref öğrencisi olarak bitirdi. Ankara Üniversitesi‘nde “Tarihi Kentlerde Kimliksizleşme Sorunu” üzerine yüksek lisans tezini tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Çiğdem Karaaslan - 25.9.2020
Sağlık Bakanı Koca, 6 ilin sağlık müdürleri ve saha koordinatörleriyle görüştü: (3)
Toplantıya, Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de katıldı.
Çiğdem Karaaslan - 25.9.2020
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun'da açıklamalarda bulundu: (2)
Karadeniz Bölgesi'ne geçiş kavşağı olması nedeniyle Samsun'un önemli bir insan hareketine maruz kaldığına dikkati çeken Koca, şöyle devam etti: "Samsun'dan diğer illere dönüşler nedeniyle hastalığın daha da yayılma potansiyeli mevcut. Bu nedenle Samsun'un ülke çapında salgın kontrolü adına kritik bir yeri var. Samsun'daki artışa yönelik yaptığımız hızlı ve etkili müdahalelerle son bir haftada bir ay öncesine göre üçte bir oranında vaka sayısında düşüş olduğunu özellikle söylemek istiyorum. Artış hızının kontrol altına alınmasını takiben bir hafta 10 gün içinde hasta sayılarının daha da aşağıya düşmesini bekliyoruz. Hedefimiz, alacağımız tedbirlerle hasta sayısını ve hastane yükümüzü her geçen gün azaltmak. Samsun'da şu an özellikle salgında başarı oranımızı önemli oranda etkileyen sahada filyasyon çalışmalarımız. Bu dönemde Samsun için filyasyon ekip sayımızı 175'e çıkarmış olduk." "Türkiye genelinde temaslıların taramasını ortalama 13 saate kadar indirdik. Samsun'da ise son bir haftada temaslı takiplerimiz 9 saate inmiş oldu." diyen Koca, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yani Türkiye ortalamasının da altında olduğunu söylemek istiyorum. Samsunlu vatandaşlarımıza buradan önemli bir uyarım olacak. İlimizde 65 yaş üstü büyüklerimiz arasında hasta oranımız oldukça yüksek. Bu yaş grubunun nüfusa oranı Samsun'da yüzde 17'dir ama hasta oranımız ise yüzde 28'dir. Yani yüzde 65 oranında daha fazla. Hastalığın 60 yaş üstüne daha fazla seyrettiğini hepimiz biliyoruz. Bu nedenle büyüklerimizi daha iyi korumak, başta gençler olmak üzere tüm Samsunlular ve elbette bizlerin görevi." Temaslıları kontrol altına almanın önemine dikkati çeken Bakan Koca, şunları kaydetti: "Temaslıları ne kadar erken tecrit edebilirsek salgın kontrolünde o kadar başarılı oluruz. Türkiye, dünyada filyasyonu, yani temaslı takibini en iyi yapan ülkelerden biri. Bu gücümüzü Samsun'da da yoğun şekilde sahaya sürdük. Önümüzdeki günlerde bunun etkisini daha fazla göreceğimizi söylemek istiyorum. Temizlik, maske ve mesafe bu salgına karşı en önemli önleyici gücümüz. Bu tedbirlerden taviz veren her ülkede ve her ilimizde istemediğimiz tabloları görüyoruz. Bu anlamda tüm hemşehrilerimi bir kez daha tedbirlere sıkı sıkı sarılmaya davet ediyorum." Toplantıya Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile Samsun'un yanı sıra bölge illerinin sağlık müdürleri de katıldı.
Çiğdem Karaaslan - 20.9.2020
AK Parti'li Karaaslan: "Samsun'da 55 bin üye hedefimiz var"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti'nin 1 milyon yeni üye hedefi doğrultusunda Samsun'da 55 bin üye yapmayı amaçladıklarını söyledi.
Çiğdem Karaaslan - 19.9.2020
Yetkililer Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'ndeki yangın çıkan bölgede incelemede bulundu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Samsun'un 19 Mayıs ilçesindeki Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde çıkan yangına ilişkin, "Bu tür olaylar sonrasında siyasi rant elde ederiz diyenlerle karşılaşıyoruz.
Çiğdem Karaaslan - 19.9.2020
AK Parti'li Kandemir ve Karaaslan, Vezirköprü kongresine katıldı
Kandemir, AK Parti Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ile partisinin Vezirköprü İlçe Kongresi'ne katıldı.
Çiğdem Karaaslan - 16.9.2020
Samsun'dan Tanyeli Roket Takımı alçak irtifa kategorisinin birincisi oldu
AK Partili Karaaslan'dan tebrik AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da sosyal medya hesabından Tanyeli Roket Takımı'nı tebrik etti.
Çiğdem Karaaslan - 31.8.2020
Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın'dan tıp fakültesi açıklaması
Rektör Aydın desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'a teşekkür ederek, şunları kaydetti: "Tüm YÖK üyelerine, Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a, önceki dönem Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a, milletvekillerimiz Yusuf Ziya Yılmaz'a, Fuat Köktaş'a ve Orhan Kırcalı'ya ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e üniversitem ve Samsun şehri adına şükranlarımı arz ediyorum.
Çiğdem Karaaslan - 31.8.2020
AK Parti'li Karaaslan: "Samsun'a ikinci tıp fakültesi kurulması sağlık şehri kimliğine katkı...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile Samsun Üniversitesi bünyesinde tıp fakültesi kurulması kararının Resmi Gazete'de yayımlanmasına ilişkin, "Samsun'a ikinci tıp fakültesi kurulması sağlık şehri kimliğine katkı sunacak.
Çiğdem Karaaslan - 29.8.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan İlkadım İlçe Kongresi'ne katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'da partisinin İlkadım İlçe Kongresi'ne katıldı.
Çiğdem Karaaslan - 29.8.2020
AK Parti'li Karaaslan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "30 Ağustos Zafer Bayramı" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Çiğdem Karaaslan - 23.8.2020
AK Partili Karaaslan, partisinin Salıpazarı ve Terme kongrelerine katıldı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Giresun'daki sele değinerek, yağışların miktarının değiştiğini, o yüzden herkesin dikkatli olması gerektiğini belirtti.
Çiğdem Karaaslan - 22.8.2020
AK Partili Karaaslan, Dijital Gösterim Merkezi'ni ziyaret etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca Samsun'da açılan Dijital Gösterim Merkezi'ni ziyaret etti.
Çiğdem Karaaslan - 22.8.2020
Samsun'da şiddetli yağış su baskınlarına yol açtı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da evleri su altında kalan vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Çiğdem Karaaslan - 22.8.2020
AK Parti'li Karaaslan, Karadeniz'de doğal gaz rezervi keşfedilmesini değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin Karadeniz'de doğal gaz rezervi keşfetmesiyle ilgili, "Bu yolda engeller çıkmaya devam edecek ama engelleri aşma iradesini yine gösterecek olan o güçlü millet biziz." dedi.
Çiğdem Karaaslan - 21.8.2020
AK Partili Karaaslan: "Karadeniz'in Türkiye'nin geleceği açısından çok önemli bir değere...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Türkiye tarihinin en büyük doğal gaz keşfini Karadeniz'de gerçekleştirdi" müjdesine ilişkin, "Karadeniz'in Türkiye'nin geleceği açısından çok önemli bir değere dönüştüğüne şahitlik ediyoruz.
Çiğdem Karaaslan - 16.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'de
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan tarafından kaydedilen görüntüleri, İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabından paylaştı.
Çiğdem Karaaslan - 16.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayder Yaylası'nda konuştu Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharram Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Çiğdem Karaaslan ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun eşlik etti.
Çiğdem Karaaslan - 12.8.2020
AK Parti'li Çiğdem Karaaslan, Hasankeyf Kalesi incelemesinde konuştu Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Bizler medeniyetimizin bütün varlığını ve bize bıraktığı bütün emanetlere sahip çıktığımız kadar aynı zamanda onları geleceğe taşımakla da sorumluyuz." dedi.
Çiğdem Karaaslan - 11.8.2020
AK Parti'li Karaaslan: "Hasankeyf gerçekten bir göz bebeği konumunda"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Hasankeyf gerçekten bir göz bebeği konumunda.
Çiğdem Karaaslan - 9.8.2020
Şehit polis Adem Keskin Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı
Cenazeye katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, şehidin annesi Ayşe Keskin'i teskin etmeye çalıştı.
Çiğdem Karaaslan - 2.8.2020
Şehidin duvardaki sazı yürek sızlatıyor
Şehit evine ziyarete giden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan da şehidin eşyaları ile donatılan odasını gezdi.
Çiğdem Karaaslan - 1.8.2020
AK Parti'li Karaaslan: "AK Parti geleceğe vizyon açmaktadır"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "AK Parti aslında geleceğin de partisidir.
Çiğdem Karaaslan - 30.7.2020
AK Parti'li Çiğdem Karaaslan'dan Kurban Bayramı mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çiğdem Karaaslan Haberleri | Çiğdem Karaaslan Kimdir - Haberler - Çiğdem Karaaslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çiğdem Karaaslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Sağlık Bakanı Koca, 6 ilin sağlık müdürleri ve saha koordinatörleriyle görüştü:
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 04:09:48. #1.15#
title