Çayıralan Haberleri

Çayıralan haber, Çayıralan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çayıralan - 13.10.2020
Çayıralan'da örtü yangını
Yozgat'ın Çayıralan ilçesinde ormanlık alanda çıkan örtü yangınında, çam ağaçları zarar gördü.
Çayıralan - 11.10.2020
Yozgat Milletvekili Başer, Çayıralan'da yol çalışmalarını inceledi
AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Çayıralan ilçesinde grup köy yollarında yapılan asfalt çalışmaların inceleyerek, yetkilerden bilgi aldı.
Çayıralan - 11.10.2020
AK Parti Çayıralan 7. Olağan Kongresi'nde Şahiner güven tazeledi
Yozgat'ta AK Parti Çayıralan 7. Olağan İlçe Kongresi'nde mevcut başkan Şahin Şahiner, güven tazeledi.
Çayıralan - 1.10.2020
Yozgat Valisi Polat, Çandır ilçesini ziyaret etti
Çandır ziyaretinden sonra Polat, Çayıralan ilçesine geçti.
Çayıralan - 13.9.2020
O torun ile babaannenin korona hasreti bitti
İlçenin Çayıralan Mahallesi'nde yaşayan Nuray Kaymak'ta geçen ay koronavirüs belirlendi.
Çayıralan - 28.8.2020
Ordu'da 2 mahalledeki karantina kaldırıldı
Akkuş ilçesi Çayıralan Mahallesi'nde 3 Ağustos'tan itibaren karantina uygulandığı anımsatılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "24 Ağustos tarihli İl Hıfzıssıhha Kurulu'nun 136 nolu kararında, Çayıralan Mahallesi Eskiköy ve Belalan mevkileri haricinde karantina kararı kaldırılmıştır.
Çayıralan - 19.8.2020
Son Dakika: Çayıralan'da üretilen maskeler yurt dışına ihraç ediliyor
Bir son dakika haberine göre Yozgat'ın Çayıralan ilçesinde bir firma tarafından üretilen çocuk ve yetişkin maskesi yurt içi ve yurt dışına gönderiliyor.
Çayıralan - 2.8.2020
Ordu'da bir mahalle karantinaya alındı
Ordu'nun Akkuş ilçesine bağlı Çayıralan Mahallesi'nde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında karantina uygulanmasına karar verildi.
Çayıralan - 30.6.2020
Devlet desteği ile köyünde baba mesleğini sürdürüyor
Çayıralan ilçesine bağlı Günyayla köyünde baba mesleğini sürdüren 31 yaşındaki marangoz Adem Paldır, köyden şehre göçmek yerine, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığından (KOSGEB) aldığı destekle atölyesini büyüttü.
Çayıralan - 15.6.2020
Son dakika haberi! Yozgat'ta şüphe üzerine durdurulan araçta 97 sikke ele geçirildi
Gelen son dakika haberlerine göre Yozgat'ın Çayıralan ilçesinde bir araçta Selçuklu dönemine ait olduğu değerlendirilen 97 bakır sikke bulundu.
Çayıralan - 5.6.2020
Yozgat'ın Saraykent ilçesi doğal gaza kavuşuyor
AK Parti'nin siyaset anlayışında, hilenin, aldatmanın olmadığını vurgulayan Başer, şunları kaydetti: "Biz ne söz vermişsek, onu yerine getirmek de boynumuzun borcudur. Seçimlerde Saraykent Belediye Başkanımız Ahmet Öçal, doğal gaz sözü vermişti. Aradan bir yıl geçtikten sonra pandemi süreci olmasına rağmen çalışmalarımızı sürdürdük. Bugün de doğal gazı ilçemize getirmenin en büyük adımını atıyoruz. Saraykent ilçesinde 32 kilometre hat döşenecek. Bu çalışmalar inşallah 20-25 gün içerisinde tamamlanacak. Yine aynı şekilde Doğankent ile Dedefakılı beldelerimizde de aynı çalışmalar sürecek. Bu ilçe ve beldelerimizde yaşayan yaklaşık 12 bin vatandaşımız ucuz, kaliteli, çevre dostu enerjiye kavuşmuş olacak." Yozgat'ta doğal gaz gelmeyen Aydıncık, Çandır, Çayıralan, Kadışehri ve Yenifıkılı ilçelerinin kaldığına değinen Başer, bu ilçelere de doğal gaz getirmek için çalışmaları sürdürdüklerini ifade etti.
Çayıralan - 15.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
Oktay, "Yeşilırmak Havzası" adıyla ifade edilen bölgeye yönelik yapılacak havza projesine değinerek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Israrla bu alanı tarım ve hayvancılıkta geliştirmek istiyoruz. Bu havzayı şimdi belirledik ve finansman arayışıyla ilgili çok ciddi yol aldık. İnşallah bunu gerçekleştireceğiz. Bu orta vadeli bir proje ama çok ciddi bir proje. Bu projeyi gerçekleştirdiğimizde, sadece meraların, hayvancılığın geliştirilmesinden bahsetmiyoruz, sulamasından, bitki örtüsünden, trüf ormanlarından, bal ormanlarından, farklı bitkisel örtünün gelişmesinden bahsediyoruz." Yozgat'a yapılacak diğer projelere işaret eden Oktay, şu bilgileri verdi: "Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan hemen bayram sonu Sorgun'a Millet Bahçesi'nin yeriyle ilgili araştırmaya, incelemeye gelecekler. Sorgun'a güzel bir Millet Bahçesi yapılacak. Çayıralan'daki takip ettiğimiz kara yolu projesi var.
Çayıralan - 15.4.2020
Çayıralan'da "İhtiyacın varsa al, imkanın varsa getir" kampanyası
Çayıralan Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından "İhtiyacın varsa al, imkanın varsa getir" sloganıyla yardım kampanyası başlatıldı.
Çayıralan - 14.3.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, bilgisayarı olmadan kodlamayı öğrenen Güneş'i kabul etti
Yozgat'ın Çayıralan ilçesinin Curali köyünde dünyaya gelen Güneş, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabulde Oktay'a çalışmaları ve projelerini anlattı.
Çayıralan - 8.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-9
Çayıralan ilçesi Curali köyünde okuma yazma bilmeyen Mustafa- Hatice Güneş çiftinin 3 kızından en küçüğü olan Elif Eda, henüz 15 yaşındayken yazılıma merak saldı.
Çayıralan - 5.3.2020
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Çayıralan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Ertuğrul Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleriyle şehitlere saygı ve Bahar Kalkanı Harekatına destek amacıyla İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
Çayıralan - 15.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Ekiplerden görüntü Genel ve detayalar Haber-Kamera: Olcay DÜZGÜN - Muhammed KISIR / KAYSERİ, ========================================= YOZGAT'TA, YAYLADA MAHSUR KALAN 2 KİŞİ KURTARILDI   YOZGAT'ın Çayıralan ilçesinde, kar yağışı nedeniyle Danışık Yaylası'ndaki bir evde mahsur kalan 2 kişi için kurtarma çalışması başlatıldı.
Çayıralan - 15.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Yozgat Valisi Kadir Çakır, yaptığı yazılı açıklama ile yaylada mahsur kalan 2 kişinin kurtarıldığını ve sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi. Vali Çakır yazılı açıklamasında, "Çayıralan ilçesi Konuklar Beldesine bağlı Danışık Yaylası'na 8 gün önce gezmek amaçlı giden Emin Kızılkaya ve Abdulrezzak Ayyıldız isimli şahısların yaylada mahsur kaldıkları, kendi imkanları ile inmeye çalıştıkları esnada yolun kapalı olmasından dolayı inemedikleri ve mahsur kaldıkları ailesi tarafından bildirilmiş olan şahıslar, AFAD ve Jandarma ekipleri tarafından yapılan aramalar sonucunda bulunmuş olup sağlık durumları iyidir.
Çayıralan - 15.2.2020
Yozgat'ta, yaylada mahsur kalan 2 kişi için kurtarma çalışması başlatıldı (2)
YAYLADA MAHSUR KALANLAR KURTARILDI Danışık Yaylası'nda, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan Abdulrezzak Ayyıldız (25) ile Emin Kızılkaya (25), AFAD ve Jandarma ekiplerinin çalışmaları sonucu kurtarıldı.Yozgat Valisi Kadir Çakır, yaptığı yazılı açıklama ile yaylada mahsur kalan 2 kişinin kurtarıldığını ve sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi. Vali Çakır yazılı açıklamasında, "Çayıralan ilçesi Konuklar Beldesine bağlı Danışık Yaylası'na 8 gün önce gezmek amaçlı giden Emin Kızılkaya ve Abdulrezzak Ayyıldız isimli şahısların yaylada mahsur kaldıkları, kendi imkanları ile inmeye çalıştıkları esnada yolun kapalı olmasından dolayı inemedikleri ve mahsur kaldıkları ailesi tarafından bildirilmiş olan şahıslar, AFAD ve Jandarma ekipleri tarafından yapılan aramalar sonucunda bulunmuş olup sağlık durumları iyidir.
Çayıralan - 15.2.2020
Yozgat'ta yaylada mahsur kalan iki kişi kurtarıldı
Çayıralan ilçesinden 8 gün önce çıktıkları piknik yapmak için çıktıkları Konuklar beldesi Danışık Yaylası'nda kar yağışının şiddetini artırması ve tipi nedeniyle mahsur kalan Abdulrezzak Ayyıldız (25) ile Emin Kızılkaya (25), yayla evine sığınıp yardım talebinde bulundu.
Çayıralan - 15.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Olay yerinden görüntü -Cenazenin çıkarılması -Ölen adamın fotosu Haber-Kamera:  Hüsnü Ümit AVCI / SİVAS, =========================== Yozgat'ta, yaylada mahsur kalan 2 kişi için kurtarma çalışması başlatıldı   YOZGAT'ın Çayıralan ilçesinde, kar yağışı nedeniyle Danışık Yaylası'ndaki bir evde mahsur kalan 2 kişi için kurtarma çalışması başlatıldı.
Çayıralan - 14.2.2020
Yozgat'ta, yaylada mahsur kalan 2 kişi için kurtarma çalışması başlatıldı
YOZGAT'ın Çayıralan ilçesinde, kar yağışı nedeniyle Danışık Yaylası'ndaki bir evde mahsur kalan 2 kişi için kurtarma çalışması başlatıldı.
Çayıralan - 12.2.2020
Yozgat'ın bazı ilçelerinde eğitime bir gün 'kar' tatili
YOZGAT'ta, kar nedeniyle Akdağmadeni, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Şefaatli ve Yenifakılı ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
İmsak05:22
Öğle12:31
İkindi15:36
Akşam18:08
Yatsı19:25
YOZGAT
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
YOZGAT
Yönetmen Tek Başına
Tür Gerilim
YOZGAT
Yönetmen Aile Hükümeti
Tür Komedi
YOZGAT
Yönetmen Yarımada
Tür Aksiyon
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çayıralan Haber, Çayıralan Son Dakika Haberleri - Haberler - Çayıralan haber sayfamızda Çayıralan haberleri okuyabilir, Çayıralan son dakika haberleri ve güncel Çayıralan gelişmelerini görebilirsiniz. Çayıralan'da örtü yangını.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.10.2020 15:17:25. #1.15#
title