Beykoz Haberleri

Beykoz haber, Beykoz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beykoz 1.8.2020
İSTANBUL TARIMININ GÖZDESİ; AYÇİÇEĞİ
Tarım ve Orman Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Tarımsal Yatırımcı Danışma Ofisi tarafından hazırlanan İstanbul Yatırım Rehberi'nde İstanbul'da tarımın küçümsenemeyecek boyutta yapıldığı belirtildi. Raporda Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt, Pendik, Sancaktepe, Silivri, Şile ve Tuzla'daki havzalarda 2019 verilerine göre 718 bin 526 dekar alanda tarım yapılırken kayıtlı çiftçi sayısı ise 3 bin 475.
Beykoz 30.7.2020
Son dakika güncel: 15 Temmuz Derneğinden şehit Hasan Kaya'nın kabrine ziyaret
Kavacık Mezarlığı'nda gerçekleşen ziyarete, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, 15 Temmuz Derneği Başkanı Tarık Şebik, şehidin eşi Şengül Kaya, kızı Nagehan Kaya ve dernek üyeleri katıldı.
Beykoz 29.7.2020
Sultanbeyli'de kadına işkence: 4 kişiye 34'er yıla kadar hapis istendi
ARAÇTA DA DÖVMEYE DEVAM ETTİLER İddianamede, şüpheli Ali'nin araçla olay yerinden ayrıldığı, şüphelilerin araçta bulunan Ceylan'a vurmaya devam ettikleri, şüpheli Sait'in de kendi aracıyla diğer aracı takip ettiği belirtildi. Bir süre sonra şüpheliler Ali ve Dilek Y'nin araçtan indikleri, şüpheliler Burhan ve Ersin Y'nin ise mağdur Ceylan'ı Beykoz, Kavacık Mahallesi'ndeki amcaları Sait Y'ye ait VIP Plaza'ya götürdükleri, şüpheliler Ersin ve Burhan'ın mağdure Ceylan'ı binanın beşinci katındaki boş bir daireye götürdükleri, Ceylan'ın ellerini önden plastik kelepçeyle bağladıkları, şüpheli Sait'in ise olanları izlediği belirtildi.
Beykoz 29.7.2020
Son dakika haberleri: SULTANBEYLİ'DE KADINA İŞKENCE: 4 KİŞİYE 34'ER YILA KADAR HAPİS İSTENDİ
ARAÇTA DA DÖVMEYE DEVAM ETTİLER İddianamede, şüpheli Ali'nin araçla olay yerinden ayrıldığı, şüphelilerin araçta bulunan Ceylan'a vurmaya devam ettikleri, şüpheli Sait'in de kendi aracıyla diğer aracı takip ettiği belirtildi. Bir süre sonra şüpheliler Ali ve Dilek Y'nin araçtan indikleri, şüpheliler Burhan ve Ersin Y'nin ise mağdur Ceylan'ı Beykoz, Kavacık Mahallesi'ndeki amcaları Sait Y'ye ait VIP Plaza'ya götürdükleri, şüpheliler Ersin ve Burhan'ın mağdure Ceylan'ı binanın beşinci katındaki boş bir daireye götürdükleri, Ceylan'ın ellerini önden plastik kelepçeyle bağladıkları, şüpheli Sait'in ise olanları izlediği belirtildi.
Beykoz 29.7.2020
SULTANBEYLİ'DE KADINA İŞKENCE: 4 KİŞİYE 34'ER YILA KADAR HAPİS İSTENDİ
ŞÜPHELİ KOCA, KARDEŞLERİ VE AMCASIYLA ELEKTROŞOK CİHAZI KULLANARAK KAÇIRDILAR Olay, 11 Mayıs 2020'de, saat 01.00 sıralarında Ceylan Yıldırım'ın, annesi Rahime Sakallı ve arkadaşı ile babasının bekçilik yaptığı inşaata yaya olarak gidip geri dönmek için yürüdükleri esnada meydana geldi. Ceylan Yıldırım'ın kocası Ersin Yıldırım, üç kardeşiyle birlikte araçla olay yerine geldi. İddianamede, aracı şüpheli Ali Yıldırım'ın kullandığı, Ali, Burhan ve Dilek Yıldırım'ın ellerinde elektroşok cihazıyla araçtan indikleri, amcaları olan Sait Yıldırım'ın ise başka bir araçla olay yerine geldiği anlatıldı. Şüpheli koca Ersin Yıldırım'ın ise elinde göz yaşartıcı sprey ve ağaç sopa olduğu, Ali'nin elektroşok cihazı ile Ceylan Yıldırım'ın sol omzuna elektrik verdiği, şüpheli Burhan'ın saçından tutarak genç kadını araca bindirdiği, şüpheli Dilek Yıldırım'ın araçta Ceylan Yıldırım'a vurmaya başladığı, bu sırada amca Sait Yıldırım'ın ise Ceylan Yıldırım'ın annesi Rahime Sakallı'ya biber gazı sıkarak müdahalesini engellediği kaydedildi.  ARAÇTA DA DÖVMEYE DEVAM ETTİLER İddianamede, şüpheli Ali Yıldırım'ın araçla olay yerinden ayrıldığı, şüphelilerin araçta bulunan Ceylan Yıldırım'a vurmaya devam ettikleri, şüpheli Sait' Yıldırım'ın da kendi aracıyla diğer aracı takip ettiği belirtildi. Bir süre sonra şüpheliler Ali ve Dilek Yıldırım'ın araçtan indikleri, şüpheliler Burhan ve Ersin Yıldırım'ın ise mağdur Ceylan Yıldırım'ı Beykoz, Kavacık Mahallesi'ndeki amcaları Sait Yıldırım'a ait VIP Plaza'ya götürdükleri, şüpheliler Ersin ve Burhan'ın, Ceylan Yıldırım'ı binanın beşinci katındaki boş bir daireye götürdükleri, genç kadının ellerini önden plastik kelepçeyle bağladıkları, şüpheli Sait Yıldırım'ın ise olanları izlediği belirtildi.
Beykoz 29.7.2020
İstanbul'da yangın nedenlerinde sigara ilk sırada
Yangına varış süresi, ortalama 5 dakika 25 saniye İtfaiye aracının yangın yerine ortalama varış süresi en fazla olan ilçeler, Silivri (7 dakika 52 saniye), Şile (7 dakika 51 saniye), Beykoz (7 dakika 25 saniye) ve Çekmeköy (7 dakika 16 saniye) oldu.
Beykoz 26.7.2020
CHP'nin 37. Olağan Kurultayı
Listede CHP'nin ABD Temsilcisi Yurter Özcan, eski İstanbul İl Başkanı Cemal Canbolat, CHP Gençlik Kolları Başkanı Emre Yılmaz, Beykoz İlçe Örgütünden başörtülü avukat Sevgi Kılıç, Orhan Kemal'in 4 çocuğundan en küçüğü olan Işık Öğütçü, babasının apartman görevlisi olduğu belirtilen öğrenci Esra Dirican gibi isimler bulunuyor.
Beykoz 23.7.2020
Beykoz'daki Kanuni Sultan Süleyman Şehir Ormanı ziyaretçilere açıldı
Beykoz ilçesindeki Kanuni Sultan Süleyman Şehir Ormanı'nın birinci bölgedeki ilk etabı ziyaretçi kabul etmeye başladı.
Beykoz 23.7.2020
Kaymakam Çiçekli'nin veda ziyaretleri sürüyor
İstanbul'un Beykoz ilçesi kaymakamlığına atanan Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, veda ziyaretlerine devam ediyor.
Beykoz 23.7.2020
BEYKOZ'DA TIR VE KAMYONLAR ÜZERİNDE KURBANLIK DENETİMİ
BEYKOZ'DA TIR VE KAMYONLAR ÜZERİNDE KURBANLIK DENETİMİ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde, İstanbul'a giren ve Avrupa yakasına geçmek isteyen TIR ve kamyonlar üzerinde kurbanlık hayvan denetimi yaptı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, birçok...
Beykoz 23.7.2020
İSTANBUL-BEYKOZ'DA TIR VE KAMYONLAR ÜZERİNDE KURBANLIK DENETİMİ
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde, İstanbul'a giren ve Avrupa yakasına geçmek isteyen TIR ve kamyonlar üzerinde kurbanlık hayvan denetimi yaptıİl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, birçok noktada oluşturdukları kontrol noktalarında İstanbul'a giren...
Beykoz 22.7.2020
Beykoz Belediyesinden Akseki Belediyesine kamyonet hibe edildi
Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan, İstanbul Beykoz Belediyesinin kendilerine hibe ettiği kamyonetin ilçeye ulaştığını söyledi.
Beykoz 20.7.2020
(Havadan görüntülerle) - BOĞAZLAR VE MARMARA DENİZİ'NDE ELEKTRO OPTİK SİSTEM KURULUMLARINDA SONA...
HAVELSAN ve ASELSAN, Türk Boğazları Gemi Trafik Hizmetleri Sistem Yükseltmesi ve İlavesi Projesi kapsamında, İstanbul ve Çanakkale boğazları ile Marmara Denizi'nde elektro optik sistem kurulumlarında sona gelindi. 2020'nin son çeyreğinde hizmete başlayacak olan sistemin İstanbul gemi Trafik Hizmetleri Merkezi'ndeki geçici kabul testleri son hızıyla devam ediyor. Sistem sayesinde Türk boğazlarındaki ve Marmara Denizi'ndeki gemi trafiği yerli ve milli teknolojilerle kesintisiz şekilde izlenecek ve seyir trafiğinin güvenliği artırılacak. İstanbul'da Garipçe'de kurulumu tamamlanan sistem havadan da görüntülendi.  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün projesiyle İstanbul ve Çanakkale boğazları ile Marmara Denizi'nde elektro optik sistemlerin kurulumunda son aşamaya geçildi. Ana yüklenicisinin HAVELSAN olduğu ve ASELSAN tarafından da AR-GE çalışmalarının yapıldığı projede dünyanın en zorlu su yolları olan İstanbul ve Çanakkale boğazları ile Marmara Denizi'nde gemi trafiğinin yerli ve milli teknolojilerle kesintisiz izlenmesine imkan sağlayacak.  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün ihtiyacına yönelik HAVELSAN ile imzalanan Türk Boğazları Gemi Trafik Hizmetleri (TBGTH) Sistem Yükseltmesi ve İlavesi Projesi'nde sistem ve cihazların kurulum ve entegrasyon faaliyetlerinde tüm sahalarda çalışmalar hızla devam ederken, sistemin 2020 yılının son çeyreğinde işletmeye alınması bekleniyor.  SON TEKNOLOJİ KULLANILIYOR İstanbul bölgesinde Ahırkapı, Üsküdar, Kandilli, Kanlıca, Beykoz, Yom Burnu, Garipçe ve Rumeli Kavağı'nda bulunan trafik gözetleme istasyonları (TGİ) ile Çanakkale bölgesinde Zincirbozan, Gocukburnu, Kepez, Kumkale ve Poyraztepe TGİ'lerine ASELSAN ürünü Ekinoks kameralar entegre edildi.
Beykoz 19.7.2020
Evlilik teklifi eğlenceye dönüştü...Sosyal mesafe hiçe sayılarak halaylar çekildi
Evlilik teklifi eğlenceye dönüştü...Sosyal mesafe hiçe sayılarak halaylar çekildi İSTANBUL - Beykoz'da arkadaşlarının evlilik teklifi için bir araya gelen bir grup vatandaş, sosyal mesafe kuralını hiçe sayıp yol ortasında meşale yakarak hep birlikte halay çekti.
Beykoz 19.7.2020
BEYKOZ TEM OTOYOLU'NDA BİR GARİP YOLCULUK
Beykoz'da bir çocuk, TEM Otoyolu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinde seyir halinde olan hafif ticari aracın arka cam arasında uyuyarak yolculuk yaptı.
Beykoz 18.7.2020
İstanbul'da çeşitli suçlardan aranan ve hakkında 22,5 yıl hapis cezası bulunan şüpheli yakalandı
Alınan bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği görevlileri, 2013 yılından bu yana firari olarak aranan M.İ.'nin yerini tespit etti. Ekipler, M.İ'nin Beykoz'da Tokatköy Mahallesi Doğu Kapısı Caddesi'ndeki bir iş yerine gelip gittiği bilgisi üzerine operasyon düzenledi.
Beykoz 18.7.2020
UZMAN ÇAVUŞUN ŞEHİT EDİLMESİ OLAYINA KARIŞAN KİŞİ İSTANBUL'DA YAKALANDI
2013'TEN BU YANA ARANAN ŞÜPHELİNİN İZİ iSTANBUL DA BULUNDU Asayiş şube müdürlüğü, Aranan Şahıslar Büro Amirliğine bağlı ekipler hakkında 8 farklı konudan yakalama kararı bulunan ayrıca 22 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan Murat İnce'nin izini Beykoz'da buldu.
Beykoz 17.7.2020
BEYKOZ'DA KAZA SONRASI OTOMOBİLE TABANCA KABZASIYLA SALDIRI KAMERADA
Beykoz'da otomobil ile motosikletin karıştığı kaza sonrasında, motosiklette bulunan kişiler, tabancanın kabzasıyla otomobilin camlarını kırdı sonrasında havaya ateş ederek kaçtı.
İmsak04:15
Öğle13:15
İkindi17:08
Akşam20:23
Yatsı21:58
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şu an buradasınız: Beykoz Haber, Beykoz Son Dakika Haberleri - Haberler - Beykoz haber sayfamızda Beykoz haberleri okuyabilir, Beykoz son dakika haberleri ve güncel Beykoz gelişmelerini görebilirsiniz. BAL'da ikinci sıradaki takımlardan ortak açıklama: Adalet istiyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 06:24:27. #1.15#
title