BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU HABERLERİ

Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri

Bahadır Yenişehirlioğlu haber, Bahadır Yenişehirlioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahadır Yenişehirlioğlu 25.4.2020
Konya Büyükşehir Belediyesinden ramazan ayına özel programlar
Mukabele programının, Türkçe mealiyle ramazan ayı boyunca her gün saat 14.00'te yayınlanacağı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Büyükşehir Belediyesi YouTube kanalında hazırlanan ramazan ayının ruhuna uygun programlar Konyalılarla buluşurken, yazarlar ve ilahiyatçılar da bereketli ramazan akşamlarında gerçekleştirecekleri sohbetlerle evlere konuk oluyor. Ramazan boyunca Dursun Ali Erzincanlı, Hayati İnanç ve Bahadır Yenişehirlioğlu da ramazan sohbetleri gerçekleştirecek.
Bahadır Yenişehirlioğlu 22.4.2020
TÜGVA, gençlerle sosyal medya üzerinden etkileşime geçiyor
Arasında Şair Dursun Ali Erzincanlı, Op. Dr. Salih Selman, mimar Celalettin Çelik, oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu, yazar Savaş Barkçin, edebiyatçı ve sosyolog Erol Erdoğan'ın da bulunduğu bir çok isim canlı yayın konuğu olarak ağırlanıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu 20.4.2020
Masterchef Somer Sivrioğlu'dan YTB aracılığıyla özel yemek tarifi
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), Avrupa'da ve dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan ve sayıları 6 buçuk milyona ulaşan Türk vatandaşlarına yeni korona virüs pandemisi dolayısıyla "Evde hayat var" sloganıyla evde kalmaları çağrısı yapıyor. Daha önce ünlü müzisyen Rafet El Roman, Milli Futbolcu Hakan Çalhanoğlu ile Yazar ve Oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu başta olmak üzere birçok ünlü ismin yer aldığı YTB'nin farkındalık kampanyasına Avustralya'dan Masterchef Somer Sivrioğlu da katılarak vatandaşlar için özel bir yemek tarifi verdi.
Bahadır Yenişehirlioğlu 18.4.2020
"Payitaht Albülhamid" dizisi ekibi koronavirüs günlerini canlı yayında anlattı
"Bir musibet içinden bir nasihat da çıkarmak gerekir" Bahadır Yenişehirlioğlu, evde kaldığı süreçte ailesiyle kaliteli bir şekilde zaman geçirmeye gayret ettiğini dile getirerek, şunları anlattı: "Yeni bir romana başladım.
Bahadır Yenişehirlioğlu 9.4.2020
Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'ndan "Virüse pas çıkartmayın" mesajı
Kampanyaya destek veren bir diğer isim de Yazar ve Oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu oldu.
Bahadır Yenişehirlioğlu 8.4.2020
Milli futbolcu Çalhanoğlu'ndan "Virüse pas yok, evde kalıyoruz" mesajı
Vatandaşlara "ev tiyatrosu" tavsiyesi Kampanyaya destek veren yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu da "Ev tiyatrosu benim en sevdiğim iş.
Bahadır Yenişehirlioğlu 30.3.2020
TDV'nin "Vakit Türkiye İçin İyilik Vakti" kampanyasına destek
Açıklamada, aralarında Bülent İnal, Bahadır Yenişehirlioğlu, Prof.
Bahadır Yenişehirlioğlu 21.3.2020
Türkiye Diyanet Vakfı'ndan koronavirüsten korunma çağrısı
Diyanet İşleri Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Bahadır Yenişehirlioğlu, Turgay Tanülkü, Celal Al, Edip Zeydan, Aykut Kuşkaya, İkbal Gürpınar, Dursun Ali Erzincanlı, Ömer Döngeloğlu, Emre Üçtepe, Levent Sülün, Berna Sülün, Fatih Koca, Mustafa Karataş, Mehmet Ali Tuncer, Ateş Fatih Uçan, Büşra Meşe Yıldırım gibi isimler TDV'nin hazırladığı metinleri okuyup, video çekerek insanların koronavirüsten korunması için çağrıda bulundu.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Ünlü isimlerden koronavirüsten korunma çağrısıBahadır Yenişehirlioğlu 21.3.2020
Bahadır Yenişehirlioğlu 21.3.2020
Türkiye Diyanet Vakfı gönüllüsü ünlüler koronavirüse karşı uyardı
Çalışmada, Diyanet İşleri Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu, sinema ve tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü, Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularından Celal Al, Edip Zeydan, Emre Üçtepe, sanatçı Aykut Kuşkaya, sunucu İkbal Gürpınar, şair Dursun Ali Erzincanlı, Prof.
Bahadır Yenişehirlioğlu 21.3.2020
Ünlü isimlerden korona virüsünden korunma çağrısı
Diyanet İşleri Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Erbaş, Bahadır Yenişehirlioğlu, Turgay Tanülkü, Celal Al, Edip Zeydan, Aykut Kuşkaya, İkbal Gürpınar, Dursun Ali Erzincanlı, Ömer Döngeloğlu, Emre Üçtepe, Levent Sülün, Berna Sülün, Fatih Koca, Mustafa Karataş, Mehmet Ali Tuncer, Ateş Fatih Uçan, Büşra Meşe Yıldırım gibi isimler Türkiye Diyanet Vakfının hazırladığı metinleri okuyup video çekerek insanların korona virüsünden korunması için çağrıda bulundu.
Bahadır Yenişehirlioğlu 6.3.2020
Bursa 18. Kitap fuarı yarın açılıyor
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı'na bu yıl 365 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacaktır. Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Enver Aysever, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Behiç Ak, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Irmak Zileli, Yavuz Dizdar, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Mine Soysal, Mete Yarar, Erol Mütercimler, Gri Koç, İsmail Saymaz, Hakan Akdoğan, Saygı Öztürk, Gaye Boralıoğlu, Yiğit Bener, Ahmet Şimşirgil, Kaan Murat Yanık, Mine Söğüt, Hikmet Anıl Öztekin, Altay Öktem ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunmakta.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Darıcalılar'dan Kitap Fuarı'na yoğun ilgiBahadır Yenişehirlioğlu 1.3.2020
Bahadır Yenişehirlioğlu: 14. Ankara Kitap Fuarı açıldıBahadır Yenişehirlioğlu 28.2.2020
Bahadır Yenişehirlioğlu 28.2.2020
14. Ankara Kitap Fuarı açıldı
Fuar boyunca Fransız edebiyatı ve kültürü hakkında çeşitli konferans ve paneller düzenlenecek. Fransız yazarlar Jean Christophe Grange, Jean Paul Mongin, Brigitte Labbe'in yanı sıra İlber Ortaylı, Ahmet Ümit, Murathan Mungan, Hayati İnanç, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gupse Özay ve daha birçok yazar imza ve söyleşi programları düzenleyecek.
Bahadır Yenişehirlioğlu 28.2.2020
Bursa 18. Kitap Fuarı 7 Mart'ta kapılarını açıyor
Fuar süresince Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Doğan Cüceloğlu, Şükrü Erbaş, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Yavuz Dizdar, Mete Yarar, Erol Mütercimler, İsmail Saymaz ve Ahmet Şimşirgil'in de aralarında olduğu çok sayıda yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 28.2.2020
Bursa 18. Kitap fuarı etkinlik programı açıklandı
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı'na bu yıl 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacaktır. Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Doğan Cüceloğlu, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Enver Aysever, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Behiç Ak, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Irmak Zileli, Yavuz Dizdar, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Mine Soysal, Mete Yarar, Erol Mütercimler, Gri Koç, İsmail Saymaz, Hakan Akdoğan, Saygı Öztürk, Gaye Boralıoğlu, Yiğit Bener, Ahmet Şimşirgil, Kaan Murat Yanık, Mine Söğüt, Hikmet Anıl Öztekin, Altay Öktem ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunmaktadır.
Bahadır Yenişehirlioğlu: 14. Ankara Kitap Fuarı açılıyorBahadır Yenişehirlioğlu 26.2.2020
Bahadır Yenişehirlioğlu 26.2.2020
14. Ankara Kitap Fuarı açılıyor
Fuarın, bu seneki konuk ülkesi Fransa ile yapılan iş birliği doğrultusunda fuar boyunca Fransız edebiyatı ve kültürü hakkında çeşitli konferans ve paneller düzenlenecek. Fransız yazarlar Jean Paul Mongin, Brigitte Labbe ile İlber Ortaylı, Ahmet Ümit, Murathan Mungan, Hayati İnanç, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gupse Özay ve daha birçok yazarın katıldığı imza ve söyleşi programları yapılacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu: 'Biga Kitap Festivali' başladıBahadır Yenişehirlioğlu 23.2.2020
Bahadır Yenişehirlioğlu: Bahadır Yenişehirlioğlu'yla kültür sohbetiBahadır Yenişehirlioğlu 30.1.2020
Bahadır Yenişehirlioğlu: Yenişehirlioğlu: 'gelecek gençlerle inşa olacak'Bahadır Yenişehirlioğlu 27.1.2020
Bahadır Yenişehirlioğlu 26.1.2020
İstanbul bu hafta birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak
Payitaht Abdülhamid dizisi ile tanınan yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu 29 Ocak'ta Zal Mahmutpaşa Külliyesi'nde olacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 16.1.2020
Payitaht'ta Kaos
TRT 1'in yapımcılığını Es Film'in üstlendiği cuma akşamları izleyicileri ekran başına kilitleyen dönem dizisi "Payitaht Abdülhamid" yine çok heyecanlı bir bölümle izleyici karşısına çıkıyor. Bülent İnal, Özlem Conker, Gürkan Uygun, Bahadır Yenişehirlioğlu, Cem Uçan, Devrim Yakut, Hakan Boyav, Can Sipahi gibi başarılı oyunculara kadrosunda yer veren Payitaht Abdülhamid'e bu hafta şehzade Abdülkadir'in yaptıkları damga vuracak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 31.12.2019
Diyarbakır anneleri 120 gündür evlatları için nöbette
Sanat camiası annelerin yanındaydı Aralarında Hülya Koçyiğit, Muazzez Ersoy, Gülben Ergen, Yavuz Bingöl, Hasan Kaçan, Cengiz Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Hanifi Koç'un da bulunduğu çok sayıda sanatçı ve oyuncu, ziyaretleriyle annelerin sesine kulak verdi, evlatlarına kavuşmaları temennisinde bulundu.
Bahadır Yenişehirlioğlu: '11. İstanbul Edebiyat Festivali' başladıBahadır Yenişehirlioğlu 26.12.2019
Bahadır Yenişehirlioğlu 26.12.2019
"11. İstanbul Edebiyat Festivali" başladı
Açılış programına Ali Ural, Ali Haydar Haksal, İsmail Halis, Bahadır Yenişehirlioğlu ve belediyelerin kültür müdürlerinin de arasında bulunduğu çok sayıda edebiyatçı ve yazar katıldı.
Bahadır Yenişehirlioğlu: 'Tahsin Paşa'dan Yıldırımlılara önemli nasihatlerBahadır Yenişehirlioğlu 16.12.2019
Bahadır Yenişehirlioğlu 9.12.2019
Bursa'da Prof. Dr. Fuat Sezgin anısına düzenlenen kitap fuarı 20 Aralık'ta açılacak
Fuar kapsamında Prof. Dr. İlber Ortaylı, Prof. Dr. Tufan Gündüz, Prof. Dr. Canan Karatay, Prof. Dr. Ahmet Güner Sayar, Prof. Dr. Nurullah Genç, Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Ahmet Ümit, Ercan Kesal, Ali Ayçil, Tarık Tufan, Mevlana İdris, Kudret Ayşe Yılmaz, Hasan Erdem, Serdar Tuncer ve Bahadır Yenişehirlioğlu, imza günü ve söyleşilerde okurlarıyla buluşacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Bursa, yeni kitap fuarı için gün sayıyorBahadır Yenişehirlioğlu 9.12.2019
Şu an buradasınız: Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri | Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir - Haberler - Bahadır Yenişehirlioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Büyükşehir Belediyesinden Ramazan'a özel programlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.7.2020 06:22:45. #1.15#
title