ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ HABERLERİ

Arı Yetiştiricileri Birliği Haberleri

Arı Yetiştiricileri Birliği haber, Arı Yetiştiricileri Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arı Yetiştiricileri Birliği - 12.04.2021
Bolu'da arı üreticilerine kovan desteği sağlandı
Törene, Vali Ahmet Ümit, İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet Murat, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, Bolu Ziraat Odası Başkanı Hakkı Fidan, Bolu Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı İsmail Ünalan, üretici birlikleri ve arıcılar katıldı.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 23.02.2021
Tokat'ta sivil toplum kuruluşlarından AK Parti Grup Başkanvekili Zengin hakkındaki paylaşıma tepki
Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı, MÜSİAD Başkanlığı, S.S. Tokat Esnaf ve Kefalet Kooperatif Başkanlığı, S.S. Yeni Tokat Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Ziraat Odası Başkanlığı, Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanlığı, Koyun-Keçi Birlik Başkanlığı tarafından yapılan ortak açıklamada, Zengin'e yönelik sosyal medyadaki hakaret paylaşımı kınandı.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 09.02.2021
Ordu Arıcılık Araştırma Enstitüsü bünyesinden 2 bin ton bal ihracatı hedefleniyor
İngiltere'ye gidecek ballar paketleniyor Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği ve BALMER Karadeniz Arı Ürünleri Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Akın Çiftçi, AA muhabirine, balda tağşiş ve taklidi ortadan kaldıracak tesisin çalışmalarına ara vermeden sürdürdüğünü belirtti.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 05.01.2021
Kocaeli Büyükşehir Beldiyesi'nden arı yetiştiricilerine destek
Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüseyin Yılmaz ve yönetimi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 03.01.2021
Düzce'de arıcılara hibe desteği sağlanacak
Açıklamada, projeden Arı Yetiştiricileri Birliği veya Bal Üreticileri Birliğine üye, Arıcılık Kayıt Sistemine (AKS) müracaat tarihi itibarıyla en az 3 yıldır kayıtlı, AKS'deki aktif kovan sayısı bakımından 50 ve üstü arılı kovana sahip, bal üretimine ilaveten bulunduğu bölge ve ekotip dikkate alınarak diğer arı ürünlerinden arı sütü, polen, propolis, arı ekmeği, arı zehiri, apilarnil' den en az ikisini üreteceğini taahhüt eden arıcıların faydalanabileceği belirtildi.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 24.12.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Arı Yetiştiricileri Birliği'nden KLÜ'ye ziyaret Kırklareli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Nuri Çalışkan, Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektör Yardımcısı Prof.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 18.12.2020
Sinop'ta 300 ton bal rekoltesi
Sinop Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Şenol Tabak, bu yıl birlik üyesi arıcıların 300 ton bal elde ettiklerini söyledi.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 07.12.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 8 Aralık 2020
(Ankara/10.00) 2- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile Türkiye Arı Yetiştiricileri Birliği arasında iş birliği protokolünün imza törenine katılacak.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 07.12.2020
Türkiye Arı Yetiştiricileri Birliği ile Meteoroloji Genel Müdürlüğü arasında meteorolojik tahminlerin paylaşımı konusunda işbirliği protokolü...
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin katılımıyla 70 bin üyesi bulunan Türkiye Arı Yetiştiricileri Birliği ile Meteoroloji Genel Müdürlüğü arasında meteorolojik tahminlerin paylaşımı konusunda yarın, işbirliği protokolü imzalanacak.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 06.12.2020
Mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklığı arıları etkiledi
Giresun Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kubilay Elevli, "En kısa zamanda havalar soğumaz ve istenilen ortam oluşmazsa stres nedeniyle ciddi arı kayıpları yaşanabilir.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 26.11.2020
Erdemli'de keçiboynuzu çiçeği balı sağımına başlandı
Mersin İli Arı Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kurt, gazetecilere yaptığı açıklamada yaylalardan kışlığa arılarını indiren arıcıların bu yıl ilk kez keçiboynuzu çiçeği balı sağımı yaptığını söyledi.
Arı Yetiştiricileri Birliği - 09.11.2020
Kuraklıktan etkilenen İzmirli bal üreticileri destek bekliyor
İzmir Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüseyin Şengül, kuraklıktan dolayı bal üretiminde düşüş yaşayan üreticilerin destek beklediğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Arı Yetiştiricileri Birliği Haberleri | Arı Yetiştiricileri Birliği Haber - Haberler - Arı Yetiştiricileri Birliği haberleri, son dakika arı yetiştiricileri birliği haber ve gelişmeleri burada. Tuzluca'da arıcılara ilaç dağımı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 05:52:09. #1.16#

title