Ankara Sanayi Odası Haberleri

Ankara Sanayi Odası haber, Ankara Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ankara Sanayi Odası - Dün
THY'den Avrupa Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı'na anonsla tebrik
Türk Hava Yolları (THY) pilotu Selahattin Yılmaz, Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası finalinde İspanya'yı 6-0 yenerek üst üste ikinci kez kupayı alan Ampute Futbol Milli Takımı'nı yurda dönüş yolunda yaptığı anonsla tebrik etti.
Ankara Sanayi Odası - Dün
Kadın girişimciler "W-COOP" uygulamasıyla buluşturulacak
Ankara Sanayi Odası (ASO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ankara Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) ile Çankaya Üniversitesi arasında, kadın girişimcilerin birbiriyle bağlantı kurmasını sağlayacak W-COOP mobil uygulamasının hayata...
Ankara Sanayi Odası - 19.09.2021
Japonya'da iktidar partisi seçimlerinde, LDP içi fraksiyonların çoğu aday tercihinde serbest
Japonya'da, iktidardaki Liberal Demokrat Parti (LDP) liderlik seçimlerinde, parti içi fraksiyonların çoğunun, üyelerini aday tercihinde serbest bırakacağı bildirildi.
Ankara Sanayi Odası - 17.09.2021
Akdeniz Üniversitesi'nde sınav otomasyon sistemi hakkında bilgi verildi
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, 2021-2022 eğitim öğretim yılı öncesinde Akademik Sınav Otomasyon Sistemi'ne (ASOS) ilişkin tanıtım ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Ankara Sanayi Odası - 16.09.2021
ASO Başkanı Özdebir: "Ülkemizin ekonomik bağımsızlığını sağlayacak, bunun için çaba gösterecek çok değerli insanlarsınız"
Hacettepe Üniversitesi ASO 1. OSB Meslek Yüksek Okulu ve Başkent OSB Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu 2020-2021 dönemi öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, "Ümit ediyorum ki Türkiye'nin bu üretim gücünü önümüzdeki 10 yıllara taşıyacak nesiller olarak sizler, ülkemizin ekonomik bağımsızlığını sağlayacak, bunun için çaba gösterecek çok değerli insanlarsınız" dedi.
Ankara Sanayi Odası - 13.09.2021
Ufuk Avrupa Sağlık 2.0 Çağrısı
Ufuk Avrupa Sağlık 2. 0 ÇağrısıUfuk Avrupa Sağlık 2. 0 ÇağrısıHibe Başlığı (İngilizce) Horizon Europe Health 2. 0 Bütçe 1. 976. 000.
Ankara Sanayi Odası - 12.09.2021
Bolu'daki ASOF Türkiye 2021 Sportif Sazan Balığı Tutma Yarışması sona erdi
Bolu'da düzenlenen ASOF Türkiye 2021 Sportif Sazan Balığı Tutma Yarışması sona erdi.
Ankara Sanayi Odası - 05.09.2021
Tayland'da hükümet karşıtı protestolar devam ediyor
Tayland'ın başkenti Bangkok'ta Başbakan Prayut Çan-oça hükümetine karşı protestolar devam ediyor.
Ankara Sanayi Odası - 04.09.2021
Japonya'da Reform Bakanı Kono, iktidar partisi iç seçimlerinde yarışacak
Japonya'da İdari ve Düzenleyici Reform Bakanı Kono Taro'nun iktidardaki Liberal Demokrat Parti (LDP) iç seçimlerinde yarışacağı kaydedildi.
Ankara Sanayi Odası - 03.09.2021
Ankaralı sanayicilerden okullara maske kumaşı bağışı
Ankaralı sanayiciler, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir'in girişimleriyle başkentteki okullara dağıtılmak üzere Milli Eğitim Bakanlığına 5 milyon adetlik maske kumaşı bağışında bulundu.
Ankara Sanayi Odası - 01.09.2021
ASO Başkanı Özdebir: "Yüzde 21,7'lik ikinci çeyreklik büyümeye sanayimiz damga vurdu"
Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, yüzde 21,7'lik ikinci çeyrek büyüme rakamının beklentiler doğrultusunda gerçekleştiğine dikkat çekerek, "Büyümeye sanayimiz damga vurdu" ifadesini kullandı.
Ankara Sanayi Odası - 26.08.2021
Kalyon PV Solar Akademi ve ASO-SEM İş Birliği Çalıştayı başladı
Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, gelecek on yılda AB başta olmak üzere, ihracat yapılan ülkelerle rekabette, yenilebilir ucuz enerjinin belirleyici rolünün daha da artacağını ve Türkiye'nin bu alanda avantajlı olacağını belirtti.
Ankara Sanayi Odası - 25.08.2021
ASO Başkanı Özdebir: "Salgın sürecinde ekonomiyi sanayi sektörü sırtladı"
Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde ekonomiyi sanayi sektörünün sırtladığını, bunun Borsa İstanbul'daki (BİST) sanayi firmalarına bakıldığında da görüldüğünü belirterek, "Haziran ayında sanayi üretimi yıllık yüzde 23,9...
Ankara Sanayi Odası - 24.08.2021
Irak'ın Kuzeyindeki Terör Hedefleri Hava Harekâtı ile Yerle Bir Edildi
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin bölücü terör örgütüne karşı etkin ve kapsamlı terörle mücadele harekatı büyük bir azim ve kararlılıkla yürütülmektedir.
Ankara Sanayi Odası - 24.08.2021
Irak'ın kuzeyindeki Asos'a hava harekatı; 28 hedef imha edildi
Irak'ın kuzeyindeki Asos'a hava harekatı; 28 hedef imha edildi MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde Asos bölgesine düzenlenen hava harekatında, PKK'lı teröristlere ait 28 hedefin imha edildiğini duyurdu.
Ankara Sanayi Odası - 24.08.2021
Irak'ın kuzeyindeki Asos bölgesinde teröristlerin kullandığı 28 hedef hava harekatıyla imha edildi
Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Asos bölgesinde teröristler tarafından barınak, sığınak, mühimmat deposu ve sözde karargah olarak kullanılan 28 hedefin hava harekatıyla imha edildiğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ankara Sanayi Odası Haberleri | Ankara Sanayi Odası Haber - Haberler - Ankara Sanayi Odası haberleri, son dakika ankara sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. THY'den Avrupa Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı'na anonsla tebrik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 06:18:01. #1.16#

title