ANKARA SANAYİ ODASI HABERLERİ

Ankara Sanayi Odası Haberleri

Ankara Sanayi Odası haber, Ankara Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ankara Sanayi Odası 29.5.2020
ASO Başkanı Özdebir büyüme verilerini değerlendirdi Açıklaması
Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, orta vadeli büyüme hızını korumak ve kapsayıcılığını artırmak için yapısal politikaları ve piyasa dinamiklerinin harekete geçirilmesi gerektiğini belirterek, "Bunun için de para ve maliye politikası ile bankacılık reel sektör arasında...
Ankara Sanayi Odası 29.5.2020
ASO Başkanı Özdebir: "Birinci çeyrekte yüzde 4,5 büyüme ile büyüme beklentileri gerçekleşmiş oldu"
Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, "2020 yılının birinci çeyreğinde yüzde 4,5 büyüme ile ekonomide büyüme beklentileri gerçekleşmiş oldu.
Ankara Sanayi Odası 29.5.2020
TÜBİTAK Başkanı Mandal, Kovid-19'a karşı uluslararası iş birliği toplantısına katıldı
TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, 26 Mayıs'ta Avrupa Komisyonu tarafından ikincisi düzenlenen "COVID-19 ile Mücadelede AB ve Asosiye Ülkeler Arasında Ar-Ge İşbirliği Sanal Toplantısı"na katılarak, Türkiye'nin yürüttüğü çalışmaları anlattı.
Ankara Sanayi Odası 27.5.2020
MSB: Irak'ın kuzeyinde 5 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyindeki Asos bölgesinde tespit edilen 5 PKK'lı teröristin düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini açıkladıBakanlığın sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ile Milli İstihbarat...
Ankara Sanayi Odası 27.5.2020
MSB: "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ile Milli İstihbarat Teşkilatımızın koordineli çalışması sonucu,...
MSB: "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ile Milli İstihbarat Teşkilatımızın koordineli çalışması sonucu, Irak kuzeyindeki Asos bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarımızla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 5 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.
Ankara Sanayi Odası 27.5.2020
MSB: "Irak'ın kuzeyindeki Asos bölgesinde PKK'lı 5 terörist etkisiz hale getirildi"
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ile Milli İstihbarat Teşkilatının (MİT) koordineli çalışması sonucu, Irak'ın kuzeyindeki Asos bölgesinde PKK'lı 5 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.
Ankara Sanayi Odası 27.5.2020
MSB: "TSK ve MİT'in koordineli çalışması sonucu, Irak'ın kuzeyindeki Asos bölgesinde PKK'lı 5...
MSB: "TSK ve MİT'in koordineli çalışması sonucu, Irak'ın kuzeyindeki Asos bölgesinde PKK'lı 5 terörist hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.
Ankara Sanayi Odası 21.5.2020
Doğu Akdeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Adana'da, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirlerin uygulanmasına devam ediliyor.
Ankara Sanayi Odası 20.5.2020
19 Mayıs'ı denizde kutladılar
Antalya'nın Alanya ilçesinde bir grup balıkçı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlamak denize açıldı.
Ankara Sanayi Odası 20.5.2020
19 Mayıs'ı denizde kutladılar
19 Mayıs'ı denizde kutladılarAntalya'nın Alanya ilçesinde bir grup balıkçı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlamak denize açıldı.
Ankara Sanayi Odası 19.5.2020
Alanya'da tekneler denize 19 Mayıs için açıldı
Alanya'da tekneler denize 19 Mayıs için açıldı 19 Mayıs mavi sularda kutlandı Antalya'nın Alanya ilçesinde Türk Bayraklarıyla donatılan çok sayıda balıkçı teknesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı denize açılarak kutladı.
Ankara Sanayi Odası 17.5.2020
Kovid-19 tedavisinde kullanılan ilaçların izotopları yerli imkanlarla sentezlenecek
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sezgin Bakırdere ve ekibinin geliştirdiği projeyle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisinde kullanılan "klorokin" ve "hidroksiklorokin" adlı ilaçların izotopları yerli imkanlarla sentezlenecek.
Ankara Sanayi Odası 15.5.2020
ASO 1. OSB çalışanlarına ücretsiz Kovid-19 tarama testi uygulaması başlatıldı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Ankara Sanayi Odası ve ASO 1.
Ankara Sanayi Odası 13.5.2020
Başkentteki sanayi işletmelerinde Kovid-19 taramaları devam ediyor
Ankara Sanayi Odası (ASO) koordinasyonunda, başkentte bulunan sanayi işletmelerindeki çalışanlara yönelik dün başlatılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tarama testleri, ASO 1. ve 2. organize sanayi bölgelerinde (OSB) bugün de devam etti.
Ankara Sanayi Odası 13.5.2020
Ankara'da sanayi çalışanlarına ücretsiz koronavirüs testi
Ankara'da bulunan 9 Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve diğer sanayi yapılanmalarında bulunan 500'e yakın firmadaki 25 bin çalışana, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı'nın iş birliğinde Ankara Sanayi Odası (ASO) koordinasyonunda koronavirüs tarama testleri yapılmaya başladı.
Ankara Sanayi Odası 12.5.2020
Müslüman olan İtalyan yardım gönüllüsüne ölüm tehdidi
Türk istihbaratının Afrika'da kurtardığı Müslüman olan İtalyan vatandaşı Silvia Romano'ya sosyal medya üzerinden çok sayıda tehdit geldi.
Ankara Sanayi Odası 12.5.2020
KOVİD MÜCADELESİNDE HASTALARA, ONLARIN ŞEFKATLİ ELLERİ ŞİFA DAĞITTI
anlattı.'SOSYALLEŞMEYİ ÖZLEDİK'Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Koroner Yoğun Bakım ve 5.
Ankara Sanayi Odası 11.5.2020
İstanbul Ticaret Üniversitesi ekonominin nabzını dijital konferanslarla tutacak
Konferanslarda, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç, Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ve Ankara Sanayi Odası (ASO) Yönetim Kurulu Başkanı M.
Ankara Sanayi Odası 5.5.2020
Bakan Varank, ASO'nun "İşimiz, gücümüz üretim" başlıklı toplantısında konuştu Açıklaması
Varank, Ankara Sanayi Odası (ASO) tarafından düzenlenen "İşimiz, gücümüz üretim" başlıklı toplantıya video konferans yöntemiyle katıldı.
Ankara Sanayi Odası 5.5.2020
Bakan Varank: 11 Mayıs itibarıyla tüm otomotiv ana fabrikalar faaliyetlerine başlamış olacak
SANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Otomotiv fabrikalarının büyük bölümü yeniden üretime geçti. 11 Mayıs itibarıyla, ülkemizde tüm otomotiv ana fabrikalar tekrar faaliyetlerine başlamış olacak" dedi.  Bakan Varank, Ankara Sanayi Odası'nın Genişletilmiş Meclis Toplantısı'na video konferans yöntemi ile katıldı.
Şu an buradasınız: Ankara Sanayi Odası Haberleri | Ankara Sanayi Odası Haber - Haberler - Ankara Sanayi Odası haberleri, son dakika ankara sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. ASO Başkanı Özdebir büyüme verilerini değerlendirdi Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.5.2020 19:01:50. #1.15#
title