ABDULAHAT ARVAS HABERLERİ

Abdulahat Arvas haber, Abdulahat Arvas son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdulahat Arvas

Abdulahat Arvas

Doğum Yeri Van / Türkiye
Doğum Tarihi 27.10.1969

Abdulahat Arvas Kimdir ?

1969'da Van'da doğdu. İş Adamı; Van İmam Hatip Lisesi'ni bitirdi. MÜSİAD Van Şube Başkanlığı ve VATSO Disiplin Kurulu Üyeliği'nde bulundu. Arapça ve Farsça bilen Arvas, evlidir. 24 Haziran 2018 Genel Seçimleri AK Parti 27. Dönem Milletvekili Adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdulahat Arvas - 16.10.2021
YYÜ Kampüsünde Yeni Hayvan Hastanesinin Temeli Atıldı
Hedeflerinin Aralık 2022'de hastaneyi kullanıma açmak olduğunu dile getiren Prof. Dr. Şevli, şunları kaydetti: "Projenin sözleşme bedeli 25 milyon 330 bin Türk lirası artı KDV'dir. Bu tesiste 4 adet 120 kişilik 120 metrekare AMFİ ile hastane içerisinde 25 kişilik 50 metrekare eğitim sınıfı bulunmakta. Ayrıca hastane bölümünde doğumhane, cerrahi ve dahiliye olmak üzere 3 ana bilim dalı olacak. Yaklaşık 15 metrekare 20 büyükbaş hayvan, 8 de küçükbaş hayvan oteli bulunacak. 15 metrekare büyüklüğünde büyükbaş, 2 de küçükbaş karantina odaları olacak. Hastanemiz tamamlandığında 24 saat tam donanımlı olarak acil hizmeti de sunacak. Bu büyük projenin ilimize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. " Programa katılan AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar ve Abdulahat Arvas'ın konuşmalarının ardından protokol üyeleri hastanenin temelini okunan dua ile attı.
Abdulahat Arvas - 16.10.2021
Vali Bilmez, Çaldıran muhtarlarıyla bir araya geldi
Edremit ilçesi Fidanlık Parkında gerçekleştirilen toplantıya Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar ve Abdulahat Arvas, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, Çaldıran Kaymakamı Hasan Hüsnü Türker, Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, VASKİ Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan, genel sekreter yardımcıları, kamu müdürleri, daire başkanları ve muhtarlar katıldı.
Abdulahat Arvas - 12.10.2021
İl İstihdam Kurul Toplantısı Yapıldı
Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) binasında yapılan toplantıya Vali Mehmet Emin Bilmez, Ak Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, ilgili kurum müdürleri, sendika temsilcileri de katıldı.
Abdulahat Arvas - 12.10.2021
Erciş'te Yeni Eğitim Yatırımları
Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın yeni ve modern ortamlarda eğitim almaları için ilçemize yeni eğitim tesisleri yapılıyor. Daha önce kullanılamaz halde olan Salihiye Mahallesi'ndeki eski Rehberlik Araştırma Merkezi ile Latifiye Mahallesi'ndeki Yatılı Bölge Ortaokulu'nun yerine daha modern ve yeni eğitim tesisleri yapılıyor. Salihiye Mahallesi'nde Cumhuriyet Ortaokulu yanında yapılan ve tamamlandığında ilkokul olarak eğitim verecek 24 derslikli yeni okul ile Latifiye Mahallesi'nde 24 derslikli okul ve 200 yataklı pansiyon olarak eğitime kazandırılacak olan Erciş Yatılı Bölge Ortaokulu'nda inşa çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakamımız ve Erciş Belediye Başkan Vekili Dr. Nuri Mehmetbeyoğlu, "Geleceğimizin teminatı evlatlarımızın yeni ve modern ortamlarda eğitimlerine devam etmeleri için Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından ilçemize 24 derslikli 2 ayrı okul ile 200 yataklı pansiyon yaptırılıyor. Bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında başta Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer Beyefendi olmak üzere, Van Valimiz Sayın M. Emin Bilmez Beyefendi, AK Parti Van Milletvekilimiz Sayın Abdulahat Arvas Beyefendi, siyasi kurumumuzun kıymetli temsilcileri ile bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.
Abdulahat Arvas - 12.10.2021
Son dakika haberleri... Van'a 40 milyon TL'lik yatırım için imzalar atıldı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda faaliyetlerini yürüten DAKA destekleriyle Van'a kazandırılacak ve 25,3 milyon TL'si hibe toplam 40 milyon TL'lik yatırımın hayata geçirileceği 8 projenin sözleşme imza töreni Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'in başkanlığında yapıldı. Van Valiliği Ali Paşa Toplantı Salonunda düzenlenen imza törenine Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van milletvekilleri Abdulahat Arvas, İrfan Kartal ve Osman Nuri Gülaçar, Tuşba Kaymakamı ve YİKOB Başkanı Furkan Duman, DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray, Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emin Nasır, Saray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yunus Ataman, Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Asım Solak, Van OSB Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslan, Bahçesaray Belediye Başkanı Meki Arvas, Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, Van Müze Müdürü Erol Uslu ve Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Cevdet Başer katıldı.
Abdulahat Arvas - 10.10.2021
Bursa Heyetinden Biz Anadoluyuz Projesi Kapsamında Van'a Ziyaret
Doğu ve Güneydoğu Anadolu ziyaretleri kapsamında Diyarbakır, Mardin, Siirt illerini ziyaret eden 16 kişilik heyet, sabah saatlerinde Van ziyareti kapsamında Vali Mehmet Emin Bilmez, Ak Parti Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas ile bir araya geldi.
Abdulahat Arvas - 05.10.2021
Vali Bilmez, Muradiye'deki muhtarlarla bir araya geldi
Toplantıya Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'in yanı sıra AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Erkan Savar, VASKİ Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan, kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı.
Abdulahat Arvas - 28.09.2021
YYÜ 2021-2022 Akademik Yılı Açılışı Yapıldı
YYÜ yönetiminin, akademik ve idari personelinin kısa sürede uzaktan eğitim koşullarına uyum sağlayarak salgından kaynaklı olumsuzlukları en aza indirmek için gayret gösterdiğini aktaran Rektör Şevli, şunları söyledi: "Hocalarımızın öğrencilerini çok özlediklerini ve onlarla yüz yüze ders işlemeyi dört gözle beklediklerini biliyorduk. Sabır gösterdik ve nihayet özlemimiz sona erdi. Uzun bir aradan sonra öğrencilerimizle bir araya gelebildik. Hazırlıklarımızı tamamlayıp üniversitemizi 13 Eylül'de açtık. Bu bizi rehavete sürüklemesin. Yaşadığımız bu zor günleri sağlıklı şekilde atlatmak için lütfen aşılarımızı olalım, her yerde mesafemizi korumaya, maskelerimizi takmaya dikkat edelim. Yüz yüze eğitimi başlatabilmemizde en büyük rolü oynayanlar, pandeminin başından bugüne her türlü fedakarlığı gösteren sağlık çalışanlarımızdır. Onlara sonsuz şükranlarımı sunuyorum. " AK Parti Van Milletvekilleri Abdulahat Arvas ile Osman Nuri Gülaçar'ın da konuşma yaptığı programda, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Dr.
Abdulahat Arvas - 22.09.2021
Vali Bilmez'den muhtarlara aşı uyarısı
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Gevaş ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Fidanlık Parkı'nda düzenlenen toplantıya AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar ve Abdulahat Arvas, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, Gevaş Kaymakamı Hamit Genç, Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, VASKİ Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke ve muhtarlar katıldı.
Abdulahat Arvas - 21.09.2021
Van Valisi Bilmez, Gevaşlı muhtarlarla bir araya geldi
Toplantıya, AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, Abdulahat Arvas, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, Gevaş Kaymakamı Hamit Genç, VASKİ Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan, genel sekreter yardımcıları ve daire başkanları katıldı.
Abdulahat Arvas - 18.09.2021
Vali Bilmez, Ulupamirlilerin Kültür Şenliklerinde Katıldı
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Türkiye'nin farklı etnikten birçok millete yurt olduğunu ve birlik içinde yaşadıklarını ifade etti.
Abdulahat Arvas - 10.09.2021
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Van'da konuştu Açıklaması
Türkiye'de tüm bu hesaplamaları yaptığımızda 183 bini kayıtlı olan, bunun 62 bini uluslararası korumada mülteci statüsünde, geri kalan çok uzun yıllardan beri de olan 120 bin ikametli göçmen, toplam 183 bin, yaklaşık 100 bin ila 120 bin civarında da bir kaçak göçmenin olduğunu tahmin ediyoruz. Bizim yaptığımız değerlendirmeler çerçevesinde bunun böyle olduğu konusunda bir değerlendirmemiz söz konusu. Bunun da yaklaşık 10 bini Geri Gönderme Merkezlerimizde." Soylu'ya, AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez ve AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu da eşlik etti.
Abdulahat Arvas - 07.09.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Van'da
Ferit Melen Havalimanı'nda AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas ile AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu tarafından karşılanan Dağ, partisinin il başkanlığını ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdulahat Arvas Haberleri | Abdulahat Arvas Kimdir - Haberler - Abdulahat Arvas haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdulahat Arvas kimdir, hayatı ve biyografisi. Milletvekili Arvas: Şehrimiz ve hemşehrilerimizin geleceği adına istişarelerde bul
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 03:34:47. #1.15#

title