TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİ HABERLERİ

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Haberleri

Türkiye Ziraat Odaları Birliği haber, Türkiye Ziraat Odaları Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Ziraat Odaları Birliği - Dün
Kano Federasyonu Başkanı Kabakçı, tek aday olarak seçime girecek
Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, federasyon başkanlığı seçimine tek aday olarak girecek.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği - 15.10.2021
Federasyonlarda seçim süreci yarın başlıyor
2020 Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'nın koronavirüs pandemisi nedeni ile 2021 yılına ertelenmesiyle birlikte spor federasyonlarının olağan ve mali genel kurulları da bir yıl ötelenmiş oldu.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği - 15.10.2021
TZOB Başkanı Bayraktar, 15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler Günü'nü kutladı Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Başkanı Şemsi Bayraktar, tarım sektöründe istihdam edilen 5 milyon 60 bin kişiden 2 milyon 108 bininin kadın olduğunu belirterek, "Kadın çiftçiler tarımın görünmez kahramanlarıdır.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği - 28.09.2021
Edirne'den kısa kısa
Gaytancıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, gübre fiyatlarıyla ilgili Türkiye İstatistik Kurumu'nun açıkladığı fiyatlarla Türkiye Ziraat Odaları Birliği'nin açıkladığı fiyatlar arasında farklılık olduğunu ileri sürdü.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği - 09.09.2021
TZOB Genel Başkanı Bayraktar: "Üretici kuru üzüm alım fiyatlarının revize edilmesini bekliyor"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2021 yılı kuru üzüm alım fiyatları nedeniyle üreticinin hayal kırıklığı yaşadığını ve fiyatların revize edilmesini beklediğini belirtti.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği - 08.09.2021
TZOB Genel Başkanı Bayraktar "ayçiçeği prim desteğinin artarak devam etmesini" istedi Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ayçiçeği prim desteğinin artarak devam etmesi gerektiğini belirterek, "İthalata harcanan milyarlarca liranın çok daha az bir bölümü, akılcı politikalara dayanan dişe dokunur desteklerle ayçiçeği üreticilerimize aktarılırsa...
Türkiye Ziraat Odaları Birliği - 18.08.2021
Türkiye-AB KİK üyesi sivil toplum kuruluşlarından Kovid-19'a karşı aşılanma çağrısı Açıklaması
Türkiye-AB KİK üyesi Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Hak-İş), Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen), Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye Kamu-Sen), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) ortak açıklama yaptı.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği - 08.08.2021
Vali ve başkandan tarım işçilerine yakın ilgi
Ordu Valisi Tuncay Sonel ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Altınordu ilçesi Saraycık Mahallesi'nde bulunan Mevsimlik Tarım İşçileri Konaklama Alanına giderek, burada kalan işçileri ziyaret etti ve yürütülen çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili incelemelerde bulundu.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği - 08.08.2021
Fındık hasadı başladı, vali ve başkan bahçeye girdi
Ordu'nun sahil kesiminde fındık hasadına bugün resmen başlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Ziraat Odaları Birliği Haberleri | Türkiye Ziraat Odaları Birliği Haber - Haberler - Türkiye Ziraat Odaları Birliği haberleri, son dakika türkiye ziraat odaları birliği haber ve gelişmeleri burada. Kano Federasyonu Başkanı Kabakçı, tek aday olarak seçime girecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 03:44:30. #1.15#

title