TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ HABERLERİ

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Haberleri

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği haber, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 17.12.2020
TEMAD'dan ABD'nin Türk savunma sanayisini hedef alan yaptırım kararına tepki
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD), Türkiye'nin savunma sanayisini hedef alan yaptırım kararını kınadı.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 17.10.2020
17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Gölcük Şubesi, 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü dolayısıyla tören düzenledi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 27.09.2020
TEMAD Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısını kınadı Açıklaması
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısını kınadı.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 11.08.2020
TEMAD'dan Akdeniz'deki sismik araştırma faaliyetlerine destek Açıklaması
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD), Akdeniz'de sismik araştırma faaliyetleri konusunda Türkiye'nin ortaya koyduğu kararlı ve güçlü iradeyi desteklediğini bildirdi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 07.07.2020
Çorum'dan kısa kısa
Bayrak'tan TEMAD'a ziyaret Çorum Sivil Toplum İlişkileri Müdürü Mustafa Bayrak, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Çorum Şube Başkanı Ertan Karabıyık'ı ziyaret etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 18.04.2020
STK'lardan celp ve terhislere yönelik karara destek
"Zorunluluktan ortaya çıktı" Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkan Hamza Dürgen ise celp ve terhis ertelemeye yönelik alınan kararı "çok isabetli bir karar" ifadelerini kullanarak nitelendirdi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 18.04.2020
Sivil toplum kuruluşlarından terhis ertelemeye destek
"Zorunluluktan ortaya çıktı" Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Hamza Dürgen de celp ve terhis ertelemeye yönelik çalışmayı "çok isabetli bir karar" olarak nitelendirdi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 06.04.2020
Anadolu Ajansı 100 yaşında
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Hamza Dürgen de Anadolu'nun sesini dünyaya duyurmak amacıyla, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatıyla 6 Nisan 1920'de yayın hayatına başlayan Anadolu Ajansının 100.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 28.02.2020
Gaziler, şehit yakınları ve emekli askerlerden "her türlü göreve hazırız" mesajı
Türkiye Emekli Subaylar Derneği, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, İdlib'de Türk askerlerini hedef alan saldırıya ilişkin yaptıkları ortak açıklamada, her türlü göreve hazır olduklarını bildirdi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 13.02.2020
KKTC'nin 3. Cumhurbaşkanı Eroğlu: "KKTC halkının gönlü hep ana vatandadır"
Bir dizi program için Mersin'de bulunan Eroğlu, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Mersin İl Başkanlığını ve Muharip Gaziler Derneği Mersin Şube Başkanlığını ziyaret etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 06.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Cenaze törenine, Vali Ömer Faruk Coşkun, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, İl jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, Türkiye Harp Malulu, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Osmaniye İl Başkanı Şenel Yıldız, askeri erkan ile merhum askerlerin aileleri ve yakınları katıldı.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 19.10.2019
TEMAD Gölcük Şubesi'ne ziyaret
Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut ile Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Gölcük Şube başkanı Bekir Tülü'yü ziyaret etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 17.10.2019
TEMAD'dan "Barış Pınarı Harekatı'na" destek
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Hamza Dürgen, vatanın bölünmez bütünlüğü ve Suriye'nin kuzeyindeki terör yapılanmalarını ortadan kaldırmak için başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiklerini bildirdi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 16.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Foça'nın Ilıpınar Mahallesi, Gölyüzü mevkiinde, özel şirket tarafından kurulmak istenen Biyokütle Enerji Üretim Tesisi'nin doğaya zarar vereceği gerekçesiyle İzmir 6. İdare Mahkemesi'nde, vatandaşlar ve Foça Belediyesi ile İzmir Tabip Odası adına açılan 'Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Gerekli Değildir' kararının yürütmesinin durdurulması davası kapsamında dün bilirkişi incelemesi yapıldı. Söz konusu tesisin yapımına karşı olan aralarında CHP Foça İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Foça Kent Konseyi Başkanı Özlem Duvan Temizel ve Çevre Meclisi üyeleri, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Foça Şube Başkanı Ramazan Harmandar ve yönetim kurulu üyeleri, Foça Çevre Platformu (FOÇEP), Foça Forum, Yenifoça Forum, Foça Barış Kadınları Platformları, Türk Tabipler Birliği İzmir Şubesi temsilcileri, Foça'nın başta Ilıpınar olmak üzere çeşitli mahallerinden gelen yaklaşık 100 kişi, sabah saatlerinden itibaren incelemenin yapılacağı alanda toplandı.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 15.10.2019
Foça'da Biyokütle Enerji Üretim Tesisi kurulmak istenmesine çevreci tepkisi
Foça'nın Ilıpınar Mahallesi, Gölyüzü mevkiinde, özel şirket tarafından kurulmak istenen Biyokütle Enerji Üretim Tesisi'nin doğaya zarar vereceği gerekçesiyle İzmir 6. İdare Mahkemesi'nde, vatandaşlar ve Foça Belediyesi ile İzmir Tabip Odası adına açılan 'Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Gerekli Değildir' kararının yürütmesinin durdurulması davası kapsamında bugün bilirkişi incelemesi yapıldı. Söz konusu tesisin yapımına karşı olan aralarında CHP Foça İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Foça Kent Konseyi Başkanı Özlem Duvan Temizel ve Çevre Meclisi üyeleri, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Foça Şube Başkanı Ramazan Harmandar ve yönetim kurulu üyeleri, Foça Çevre Platformu (FOÇEP), Foça Forum, Yenifoça Forum, Foça Barış Kadınları Platformları, Türk Tabipler Birliği İzmir Şubesi temsilcileri, Foça'nın başta Ilıpınar olmak üzere çeşitli mahallerinden gelen yaklaşık 100 kişi, sabah saatlerinden itibaren incelemenin yapılacağı alanda toplandı.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 15.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ-20
Foça'nın Ilıpınar Mahallesi, Gölyüzü mevkiinde, özel şirket tarafından kurulmak istenen Biyokütle Enerji Üretim Tesisi'nin doğaya zarar vereceği gerekçesiyle İzmir 6. İdare Mahkemesi'nde, vatandaşlar ve Foça Belediyesi ile İzmir Tabip Odası adına açılan 'Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Gerekli Değildir' kararının yürütmesinin durdurulması davası kapsamında bugün bilirkişi incelemesi yapıldı. Söz konusu tesisin yapımına karşı olan aralarında CHP Foça İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Foça Kent Konseyi Başkanı Özlem Duvan Temizel ve Çevre Meclisi üyeleri, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Foça Şube Başkanı Ramazan Harmandar ve yönetim kurulu üyeleri, Foça Çevre Platformu (FOÇEP), Foça Forum, Yenifoça Forum, Foça Barış Kadınları Platformları, Türk Tabipler Birliği İzmir Şubesi temsilcileri, Foça'nın başta Ilıpınar olmak üzere çeşitli mahallerinden gelen yaklaşık 100 kişi, sabah saatlerinden itibaren incelemenin yapılacağı alanda toplandı.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 14.10.2019
TEMAD'dan KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın sözlerine kınama
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Hamza Dürgen, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin sözlerinin şehit ve gazilere yönelik saygı sınırını aştığını ve kamuoyundan özür dilemesi gerektiğini belirtti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 09.10.2019
Emekli Astsubaylar Derneğinden Barış Pınarı Harekatı'na destek
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Hamza Dürgen, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin, "Her zaman olduğu gibi Türk Silahlı Kuvvetlerini destekliyoruz.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği - 19.09.2019
Gaziler günü töreninde 'başörtülü sunucu' protestosu
Gaziler Günü nedeniyle Foça Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene Foça Kaymakamı Ali Çetin, Foça Garnizon Komutanı Vekili ve Foça Üs Komutanı Deniz Albay İlker Akın Korkmaz, Foça Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Foça İlçe Başkanı Ramazan Harmandar, CHP Foça İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım, ve AK Parti Foça İlçe Başkanı İrfan Çalışkan  bazı belediye meclis üyeleri, daire ve şube müdürleri, siyasi parti ve STK temsilcileri, Foça'da yaşayan gaziler, öğretmen, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Haberleri | Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Haber - Haberler - Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği haberleri, son dakika türkiye emekli astsubaylar derneği haber ve gelişmeleri burada. TEMAD'dan ABD'nin Türk savunma sanayisini hedef alan yaptırım kararına tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 17:05:30. #1.15#
title