SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Süleyman Demirel Üniversitesi Haberleri

Süleyman Demirel Üniversitesi haber, Süleyman Demirel Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Demirel Üniversitesi - 21.09.2021
SDÜ'nün iletişim ve hukuk fakültelerinin öğrencileri mezuniyet sevinci yaşadı
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) İletişim ve Hukuk fakültelerinin öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 16.09.2021
Sudanlı Türkiye Mezunları, YTB Burslarını kazanan öğrencilere tecrübelerini aktardı
Türkiye Bursları ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Endüstrisi alanında yüksek lisansını tamamlayan ve Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Ormancılık Bölümünde doktora eğitimi almaya hak kazanan Sulafa Huli de "Türkiye Bursları ile Türkiye'yi seçtim.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 23.08.2021
Zeynep Aydın'a milli davet
Süleyman Demirel Üniversitesi Tırmanma Duvarı'nde gerçekleştirilecek olan kampa Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından düzenlenen çeşitli yarışmalarda ve uluslararası müsabakalarda dereceye giren sporcular çağrıldı.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 21.08.2021
Süleyman Demirel Üniversitesinde güz dönemi dersleri 4 Ekim'de başlayacak
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörlüğü, 2021-2022 eğitim öğretim güz yarıyılı derslerine 4 Ekim Pazartesi başlanacağını bildirdi.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 17.08.2021
"Staj Seferbirliği" Projesinin İlk Stajyerleri Başladı
Süleyman Demirel Üniversitesi, öğrencilerin kamu kurumları ve özel sektörde eşit koşullarda staj olanaklarına ulaşması amacıyla Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen "Staj Seferbirliği" projesindeki üniversiteler arasında yerini aldı.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 10.08.2021
YÖK Sanal Fuarında SDÜ Standı Yoğun İlgi Gördü
Süleyman Demirel Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilerin tercih sürecini kolaylaştırmak amacıyla Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen "Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı" ile "Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı"na katıldı.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 10.08.2021
Okuldan Sahaya Projesi başladı
Gençlik ve Spor Bakanlığı, sporda gelişim ve istihdam potansiyelini arttırmak amacıyla 22 spor dalıyla ilgili üniversite ve federasyonlarla "Okuldan Sahaya Projesi"ni başlattı.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 09.08.2021
Triatlon sporcuları için "Okuldan Sahaya" projesinde pilot üniversiteler duyuruldu
Türkiye Triatlon Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, proje kapsamında Antalya Alaattin Keykubat Üniversitesi, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa pilot üniversiteler olacak.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 03.08.2021
SDÜ 5 Konsorsiyumun Yürütücülüğünü Yapan Türkiye'deki Tek Üniversite
Alanında uzman bilim insanları ile geliştirdiği projelerle ülkemizin geleceğine ışık tutan Süleyman Demirel Üniversitesi, Türkiye'de 5 konsorsiyum yürütücülüğü yapan tek üniversite oldu.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 02.08.2021
YKS Tercih Maratonu Başladı
Süleyman Demirel Üniversitesi kontenjanları, ÖSYM tarafından açıklanan "2021 YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Tercih Kılavuzu"nda yer alan verilere göre geçen yıla oranla yüzde 2. 83 artış gösterdi.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 26.07.2021
Uluslararası Öğrenci Ofisi Açıldı
Süleyman Demirel Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından Üniversitemizde öğrenim gören uluslararası öğrencilerin kullanımı için oluşturulan "Uluslararası Öğrenci Ofisi" açıldı.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 14.07.2021
15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anıldı
Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü korumak için canlarını feda eden 15 Temmuz şehitleri ve gazileri için bir anma töreni düzenlendi.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 09.07.2021
Gıda Enflasyonu Temelinde Piyasa Yapısını İyileştirici Politika Önerileri Geliştiriliyor
28 ay devam edecek projede, Süleyman Demirel Üniversitesi Dr.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 09.07.2021
Barla'nın Arkeolojik Yapısı İnceleniyor
Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fikret Özcan'ın yürütücülüğünü yaptığı "Parlais (Isparta, Egˆirdir, Barla) Antik Kentinin C¸evresel Arkeoloji Yaklas¸ımı C¸erc¸evesinde Meka^nsal Analiz ve I·statistik Yo¨ntemler ile Aras¸tırılması"...
Süleyman Demirel Üniversitesi - 20.06.2021
100. Yıl İstiklal Marşı Özel Ödül Töreni Bakan Karaismailoğlu'nun Teşrifleriyle Gerçekleşti
Programa, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu, Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Milletvekilleri Sayın Bayram Özçelik, Sayın Mehmet Göker Sayın Yasin Uğur, Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Süleyman Arslan, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Adem Korkmaz, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü Prof.
Süleyman Demirel Üniversitesi - 17.06.2021
Belediyenin verdiği KPSS destek ücretinden kullanmadığını iade etmek istedi
Antalya'da yaşayan Mısra Erkal, bu yıl Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nden mezun oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Demirel Üniversitesi Haberleri | Süleyman Demirel Üniversitesi Haber - Haberler - Süleyman Demirel Üniversitesi haberleri, son dakika süleyman demirel üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Sağlık ocağında test yapılıyor mu?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 02:24:34. #1.16#

title