Selimiye Haberleri

Selimiye haber, Selimiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selimiye - 09.05.2021
Haftanın tarihine bakış
12 Mayıs 1820- Dünya Hemşireler Günü ve Hemşirelik Haftası: İngiliz hastane reformcusu ve Selimiye Kışlası'ndaki Kırım Savaşı yaralılarınca, "Lambalı kadın" olarak bilinen Florence Nightingale doğdu.
Selimiye - 05.05.2021
Marmaris'te AK Parti İlçe Teşkilatı, aşı olacak vatandaşların ulaşımını sağlayacak
Bu doğrultuda vatandaşları hastaneye ücretsiz olarak götürdüklerini aktaran Gökmen, şunları kaydetti: "İlk olarak Turgut Mahallesi'ndeki vatandaşlarımıza yardımcı olduk. Taşlıca, Söğüt, Bozburun, Selimiye ve Orhaniye mahallelerimizdeki vatandaşlarımızı da Marmaris Devlet Hastanesine götüreceğiz.
Selimiye - 25.04.2021
Son dakika haberleri... Bakan Koca sağlık çalışanlarına moral veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti
Bakan Koca, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul Selimiye Mahallesi'ndeki Üsküdar İlçe Sağlık Müdürlüğünde sağlık çalışanlarıyla iftarda bir araya geldiği fotoğraflara yer verdi.
Selimiye - 24.04.2021
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, sağlık çalışanlarıyla iftarının ardından açıklamalarda bulundu Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Selimiye Mahallesi'ndeki Üsküdar İlçe Sağlık Müdürlüğünde sağlık çalışanlarıyla iftarda bir araya geldi.
Selimiye - 03.03.2021
Muğla Valisi Tavlı, Kıyı Kenar Kanunu'na aykırı ve kaçak yapıların yıkılacağını bildirdi Açıklaması
Vali Tavlı, Marmaris ilçesinde Bozburun Yarımadası, Yeşilova ve Hisarönü Körfezleri, Söğüt, Selimiye ve Orhaniye mahallelerinde denizden Sahil Güvenlik botu ile inceleme ve denetimlerde bulundu.
Selimiye - 09.01.2021
Son dakika haber | Gaziantep'te uyuşturucu operasyonunda bir zanlı yakalandı
Bir ihbarı değerlendiren Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Selimiye Mahallesi'ndeki adrese operasyon düzenledi.
Selimiye - 18.12.2020
Son dakika! Edirne'de gittiği polis merkezinde karantinada olması gerektiği belirlenen kişi yurda yerleştirildi
Alınan bilgiye göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan E.U, ev karantinasını ihlal ederek bir müracaatta bulunmak üzere Selimiye Polis Merkezi'ne gitti.
Selimiye - 06.12.2020
Eski payitahtta 'korona' sessizliği
Tarihi şehrin simgesi Mimar Sinan'ın 'Ustalık Eserim' dediği Selimiye Cami ve çevresi ile kentin en işlek caddelerinden Saraçlar Caddesi sessizliğe büründü.
Selimiye - 05.12.2020
Son dakika haber... Selimiye Cami İmamı Serenli, AA'nın fotoğraf oylamasına katıldı
Son dakika haberleri... Selimiye İmam Hatibi Yusuf Serenli, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak, 3 kare için oy kullandı.
Selimiye - 04.12.2020
Son dakika haber... Selimiye Camisi cuma namazı öncesi dezenfekte edildi
Son dakika haberi: Edirne'de cuma namazında cemaatin en çok tercih ettiği ibadethanelerin başında gelen Selimiye Camisi dezenfekte edildi.
Selimiye - 04.12.2020
Edirne'de asayiş
-Eşinin hakaret ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu Ö.B. Selimiye Polis Merkezine yaptığı başvuruda, eşinden sobayı yakmak için çakmak istediğini, eşinin ise kendisine hakaret ettiğini ileri sürdü.
title