Mustafa Yıldırım Haberleri

Mustafa Yıldırım haber, Mustafa Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yıldırım - Dün
Antalya'da fotoğraf çekmek için gittiği dağlık bölgede kaybolan kişiyi arama çalışmaları sürüyor
Ulupınar Mahallesi'nde, Çıralı Sahili yakınındaki bir turistik tesisten 24 Mayıs'ta ayrıldıktan sonra fotoğraf çekmek için gittiği dağlık alanda kaybolduğu bildirilen Mustafa Yıldırım için başlatılan arama çalışmaları sürüyor.
Mustafa Yıldırım - 10.06.2021
Antalya'da fotoğraf çekmek için gittiği dağlık bölgede kaybolan kişiyi arama çalışmaları sürüyor
Ulupınar Mahallesi'nde Çıralı Sahili yakınındaki bir turistik tesisten 24 Mayıs'ta ayrıldıktan sonra fotoğraf çekmek için gittiği dağlık alanda kaybolduğu bildirilen Mustafa Yıldırım için başlatılan çalışmalar, Maden Koyu bölgesinde yürütülüyor.
Mustafa Yıldırım - 03.06.2021
"Muhit", 18. sayısında "Müslüman Kudüs" dosyasıyla okurlarla buluştu
Hasan Aycın'ın anlam dolu çizgisiyle başlayan dergide aynı zamanda Soner Karakuş, Yunus Karadağ, Said Yavuz, Seyyid Ensar, Ahmet Edip Başaran, Mehmet Tepe, Fatma Şengil Süzer, Harun Yakarer, Süleyman Unutmaz, Elif Nuray, Nurullah Genç, Arif Ay, Murat Güzel, Mehmet Fatih Öz, Ayşe Hilal, Mustafa Yıldırım, Metin Erol, Mervan Söylemez ve Mahmut Gürkan şiirleriyle yer alıyor.
Mustafa Yıldırım - 30.05.2021
Antalya'da fotoğraf çekmek için gittiği dağlık bölgede kaybolan kişi aranıyor
Ulupınar Mahallesi'ndeki bir turistik tesiste konaklayan Mustafa Yıldırım, 24 Mayıs'ta fotoğraf çekmek için Çıralı bölgesindeki dağlık alana gitti.
Mustafa Yıldırım - 27.05.2021
Bayat Ovası'nda 250 bin dönüm tarım arazisini kuraklık vurdu
"250 bin dönüm arazide kuraklık yaşıyoruz" Yaşanan durum ile ilgili İHA muhabirine bilgiler veren Bayat Ziraat Odası Başkanı Mustafa Yıldırım, 250 bin dönüm arazinde verim oranının şu anda yüzde 20 seviyesinde olduğunu, geriye kalan yüzde 80'lik bölümün ise kuruduğuna dikkat çekti.
Mustafa Yıldırım - 22.04.2021
Türkiye'nin Haklı Mücadelesi TRT'nin "Mavi Vatan" Belgeselinde
Editörlüğünü Ahmet Bağceci, sunuculuğunu Ahmet Görmez'in üstlendiği belgeselin yönetmenliğini Kemal Soğukdere, yardımcılığını ise Mustafa Yıldırım yaptı.
Mustafa Yıldırım - 01.04.2021
Fırat Elektrik'ten Karlıova'da sayaç çalışması
Bingöl Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş Müşteri Operasyonları Yönetmeni Mustafa Yıldırım, köylerde yaklaşık 6 bin 500 abonelerinin bulunduğunu, 3 bin abonenin sayaçlarını direklere taşıdıklarını söyledi.
Mustafa Yıldırım - 31.03.2021
LÖSEV heyetinden, AA Antalya Bölge Müdürlüğü'ne ziyaret
LÖSEV Antalya İl Koordinatör Yardımcısı Özlem Uğurel, Halkla İlişkiler sorumlusu Neslihan Sirkeci Göller, AA Antalya Bölge Müdürü Mustafa Yıldırım'ı ziyaret etti.
Mustafa Yıldırım - 30.03.2021
Muhsin Yazıcıoğlu Kahramanmaraş'ta düzenlenen programla anıldı
Programın son bölümünde moderatörlüğünü Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde Öğretim Görevlisi Mehmet Yaşar'ın yaptığı programa konuşmacı olarak, KSÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Taşlıyan, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nusret Göksu, Öğretim Görevlisi Mesut Bilginer, KSÜ Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Furkan ile Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yıldırım katıldı.
Mustafa Yıldırım - 30.03.2021
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, AA Antalya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti
Tütüncü, AA Antalya Bölge Müdürü Mustafa Yıldırım'la bir süre görüştü, muhabirlerle de sohbet etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Yıldırım Haberleri | Mustafa Yıldırım Kimdir - Haberler - Mustafa Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalya'da fotoğraf çekmek için gittiği dağlık bölgede kaybolan kişiyi arama çal
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.6.2021 14:15:21. #1.15#

title