Mehmet Sait Haberleri

Mehmet Sait haber, Mehmet Sait son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Sait - Dün
AK Parti'li Kirazoğlu, 28 Şubat'ın bin yıl geçse de unutulmayacağını söyledi
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, "Milletimizle birlikte 28 Şubat'ın farkında ve tüm darbelerin karşısındayız. '28 Şubat bin yıl sürecek' denildi ama sürmedi.
Mehmet Sait - 26.02.2021
DÜNYADA TEK OLAN İSTANBUL HAVALİMANI ADLİYESİNİN İŞLEYİŞİNİ DHA EKİBİ GÖRÜNTÜLEDİ
ADALET Bakanlığı tarafından yurtdışına çıkış ve Türkiye'ye girişlerde karşılaşılan arama, yakalama, adli para cezası gibi yargı süreçlerinin hızlı ve etkili gerçekleşmesi için İstanbul Havalimanı'na kurulan adliyede  bir yılda 8 bin adli işlem yapıldı. Gaziosmanpaşa Adliyesi ek hizmet binası olarak faaliyet yürüten adliyede, 7/24 saat 3 savcı, 4 hakim, 6 adliye personeli görev yapıyor. Dünyada ilk olma özelliğine sahip  İstanbul Havalimanı'nda kurulan adliyenin işleyişini Demirören Haber Ajansı ekibi yerinde görüntüledi.  Adliye binası sayesinde havalimanından ayrılmadan, uçağını bile kaçırmadan adli işlemlerini yaptıran kişiler ve avukatları, memnuniyetlerini dile getirdi.  BİR YILDA 8 BİN ADLİ İŞLEM  Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcısı Haydar Memiş, 11 Şubat 2020 tarihinde faaliyete geçen adliyenin, yaklaşık 5 bin yakalama ve mahkemeye sevk, 3 bin de soruşturma işlemi olmak üzere 8 bin adli işlemin gerçekleştiğini söyledi. Genelde ifade alınması için hakkında yakalama kararı olan kişilerin UYAP ve SEGBİS sistemi kullanılarak bu adliyede işlemlerinin hızla yapıldığını söyleyen Başsavcı Haydar Memiş "Birçok örnekte görüyoruz, çok insanın planladığı uçuşları sonrası, bir anda karşısına çıkan yakalama kararı programlarını altüst ediyor. Biz hızlı bir şekilde yakalamanın çıktığı birimle irtibata geçerek, UYAP üzerinden SEGBİS'i kullanarak işlemi yapıyoruz. Vakitten büyük kazanç sağlanıyor, insanlar yetişmesi gereken uçuşlarına yetişiyorlar. Çok büyük memnuniyet belirten geri dönüş alıyoruz" diye konuştu.  "HAVALİMANI ADLİYESİNDE UYUŞTURUCU KAÇAKÇILARIYLA İLGİLİ SORUŞTURMALAR YAPILIYOR" Adliyede çoğunlukla uyuşturucu ve kaçak eşya suçlarıyla ilgili soruşturma da yapıldığını belirten Başsavcı Haydar Memiş, "Uyuşturucuyla mücadele konusunda büyük bir aşamaya gelindi. Büyük miktarlarda uyuşturucu ve kaçak eşya yakalandı. Bu mücadelede de etkin bir şekilde adliyemiz hizmet veriyor" dedi.  "YAKINDA ADLİ TIP DA OLACAK" Havalimanı adliyesinde önümüzdeki günlerde adli tıp hekiminin de görev yapacağını söyleyen Başsavcı Memiş "Adalet Bakanlığı ve Adli Tıp Kurumu'nun desteğiyle, bir adli tıp hekimi adliyemizde 24 saat görev yapacak.  Bu süreç tamamlandıktan sonra adliyemizde adli tıp raporları tanzim edilecek ve yine süreden kazanacağız" diye konuştu.  İŞ ADAMI ÇİÇEK: BU ADLİYE OLMASAYDI TİCARİ HAYATIM SARSILACAKTI Havalimanı adliyesinde işlemlerini yaptıran kişiler verilen yargı hizmetinden memnuniyet duyduklarını dile getirdi.   Yurt dışına altın ihracatı yapan iş adamı Mehmet Sait Çiçek, 23 Şubat'ta İstanbul Havalimanında uçağa binmek için pasaport kontrol işlemlerini yaptırırken hakkında arama kararı olduğunu öğrendiğini söyledi.
Mehmet Sait - 09.02.2021
AK Parti Konak İlçe Başkanı Başdaş'tan Batur'a eleştiri Açıklaması
AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, Konak Belediye Başkanı Abdul Batur'u eleştirerek ilçenin doğru yönetilmediğini savundu.
Mehmet Sait - 08.02.2021
Gaziantep'e "Gazi" unvanı verilişinin 100. yılı kutlanıyor
İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adnan Ünverdi, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç ile Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, kente "Gazi" unvanı verilişinin 100. yılı nedeniyle mesaj yayımladı.
Mehmet Sait - 06.02.2021
AK Parti Konak İlçe Başkanı Başdaş'tan, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki
AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çiğli Tramvay'ı temel atma töreninde kürsüden yaptığı, "Konak Belediyemiz kahvecilerimize yardım etmek istiyor fakat AK Parti grubu itiraz ediyor" sözlerinin gerçeği yansıtmadığı söyledi.
Mehmet Sait - 01.02.2021
Kovid-19'un mutasyonlu hali küresel risk taşıyor
İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Sait Buğdacı, gerek Güney Afrika, gerekse İngiltere orijinli mutasyona uğrayan korana virüslerinin, aşıların etkinliğini teorik olarak azaltma riski nedeniyle, daha detaylı araştırılmaları gerektiğini belirterek, "Mutasyonlu virüsün yayılmasının...
Mehmet Sait - 01.02.2021
AK Parti'li Bekle ve Başdaş, Roman vatandaşlarla bir araya geldi
AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ve AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, Roman vatandaşlarla bir araya geldi.
Mehmet Sait - 28.01.2021
AK Parti Konak İlçe Başkanı Başdaş'tan Tepecik'teki elektrik sorunuyla ilgili açıklama
AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, kaçak kullanım kaynaklı elektrik kesintilerinin yaşandığı Tepecik semtinde abonelerin borçlarının yapılandırılacağını ifade etti.
Mehmet Sait - 25.01.2021
AK Parti Gaziantep Olağan İl Kongresi'ne doğru
Toplantıya, AK Parti Gaziantep milletvekillerinden Mehmet Sait Kirazoğlu, Mehmet Erdoğan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile parti ve teşkilat üyeleri katıldı.
Mehmet Sait - 22.01.2021
AK Parti'li Başdaş: "11 yılda 61 bin vatandaş Konak ilçesini terk etti"
AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, yaklaşık 11 yılda 61 bin kişinin İzmir'in merkezindeki Konak ilçesini terk ettiğini belirtti.
Mehmet Sait - 21.01.2021
Kar nedeniyle yiyecek bulamayan sokak hayvanlarına umut oldu
Mardin'in Mazıdağı ilçesinde yaşayan Mehmet Sait Özdemir (49) ilçede etkili olan kar yağışı nedeniyle yiyecek bulamayan sokak hayvanlarını eliyle besliyor.
Mehmet Sait - 13.01.2021
AK Partili Sait Başdaş'tan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur'a altyapı tepkisi
AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, Konak'ta her yağmur sonrası su baskınlarının yaşandığını, Belediye Başkanı Abdül Batur'un kalıcı çözümler üretemediğini savundu.
Mehmet Sait - 12.01.2021
Gaziantep'te çiftçilere yönelik küçükbaş hayvan desteklerine başlandı
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de kurum olarak tarımla ilgili daire başkanlığını kurduklarını hatırlatarak, şunları kaydetti: "Buraya bakınca 'Hadi gel köyümüze geri dönelim' şarkısı vardı, o aklıma geliyor. Pandemi sonrası yeni bir düzen kuruluyor ve baktığımız zaman kendi kendimize yetmemiz çok önemli. İthalatın önlenmesi, kendi kendimize yetmemiz için verilen bu destekler çok önemli. Gaziantep'te artık altyapı belediyeciliği bitmiştir. Sosyal belediyecilik, insanı merkeze alan, yetim, yaşlı, mağdur ve muhtaç herkes için Cumhurbaşkanımızın liderliğinde belediyeler olarak gereğini yapmaktayız. Baktığımızda görüyoruz ki artık ilçelerin ekonomisinin önemi arttı. Bunun için ilçelerin tarımda güçlenmesi, çiftçilerin ekonomik rahatlaması lazım. Bölgemizde küçükbaş yetiştiriciliği ön planda. Bunun için Büyükşehir Belediyesi olarak köylümüzün, çiftçimizin emrindeyiz." AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu da projenin çiftçiye büyük destek olduğunu belirtti.
Mehmet Sait - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru
AK Parti Gaziantep Mİlletvekili Ahmet Uzer, MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler...
Mehmet Sait - 06.01.2021
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı darbe girişimi davasına devam edildi
Eski uzman çavuş Mehmet Sait Uçar da savcının esasa ilişkin mütalaasını kabul etmediğini belirterek, "IŞİD saldırısı olacak denilerek otobüslerle Milli Savunma Bakanlığı Lojmanlarına götürüldük.
Mehmet Sait - 05.01.2021
Nizip'te ihtiyaç sahibi çocuklara tablet bilgisayar dağıtım töreni düzenlendi
Törene, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Mehmet Sait Kirazoğlu ve Müslüm Yüksel, AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ve daire amirleri katıldı.
Mehmet Sait - 05.01.2021
AK Parti Milletvekili Kirazoğlu'ndan Araban'a ziyaret
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, Araban ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdi.
Mehmet Sait - 30.12.2020
Karı koca ve kız kardeş, çiftçinin çıplak videosunu çekip şantaj yaptı
Günler sonra Rafet D.'yi telefonla arayan Kadir A., "Elimizde Kader A. ile ilişkiye girdiğin görüntüler var. Eğer bize istediğimiz parayı vermezsen, görüntüyü eşine yollarız" diyerek şantaj yaptı. Bunun üzerine Rafet D., Kadir A. ile beraberindeki Betül I., Vedat G. (28), Mehmet Sait A.
Mehmet Sait - 28.12.2020
Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "Temel eğitimde fırsat adaleti çok kritik"
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un video konferans yöntemiyle katıldığı törende, Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, OSB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Cıncıkçı, AK Parti Gaziantep milletvekillerinden Mehmet Sait Kirazoğlu, Nejat Koçer, Derya Bakbak ve Ahmet Uzer, MHP Gaziantep milletvekilleri Muhittin Taşdoğan ve Sermet Atay hazır bulundu.
Mehmet Sait - 24.12.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu ve İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz, gündem dışı konuşmalarında Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 99.
Mehmet Sait - 22.12.2020
Mardin'de katlı otopark yapılacak
Vali Demirtaş, projenin toplantısında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Fen İşleri Daire Başkanı Cebrail Aslan, Destek Hizmetler Daire Başkanı Erhan Hakioğlu, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Sait Demirhan ve diğer ilgililerle bir araya gelerek projenin hızlandırılması talimatında bulundu.
Mehmet Sait - 17.12.2020
17-25 Aralık: FETÖ'nün "yargısal darbe" girişimi
Mahkeme heyeti, Yakub Saygılı, Kazım Aksoy, Yasin Topçu, Nazmi Ardıç, İbrahim Şener, Mehmet Akif Üner, Arif İbiş, İsmail Arpacı, Mustafa Demirhan, Mehmet Sait Sevinç, Ahmet Kalender, Ahmet Üzümcü, Ayhan Arıkanoğlu, Duran Denizci ve Adem Atik'in "Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılmasına hükmetti.
Mehmet Sait - 10.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
Bütçe görüşmelerinde AK Parti Grubu adına söz alan Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının yerli kaynaklara yönelerek ve sürdürülebilirlik ilkesi çerçevesinde enerjide dışa bağımlılığın azaltılması, arz güvenliğinin tahkimi, enerji altyapısının güçlendirilmesi ve enerji verimliliğinin önceliklendirilmesi stratejisiyle çalışmaların yoğun olarak sürdürdüğünü söyledi.
Mehmet Sait - 08.12.2020
Aşı karşıtlarının gerekçeleri doğru değil
İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Sait Buğdacı, koronavirüse karşı aşı gibi yan etkileri faz çalışmalarıyla ortaya konmuş bir tedavi yönetiminin bulunduğunu belirterek, "Yan etkilerini hiç bilmedikleri bitkisel kürler alan bazı kişilerin, hayvan-gönüllü insan çalışmaları ile yan...
Mehmet Sait - 03.12.2020
Batman'da engelli çocuğun akülü sandalyesi onarıldı
Belediyeden yapılan açıklamada, Seyitler Mahallesi'nde ikamet Mehmet Sait Ekinci'nin akülü engelli aracının arızalanması dolayısıyla bir süredir dışarı çıkamadığı belirtildi.
Mehmet Sait - 03.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, Çevre Ajansının faaliyete geçmesiyle Türkiye'de ambalajdaki geri dönüşüm oranının yüzde 90'lara ulaşacağını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Sait Haberleri | Mehmet Sait Kimdir - Haberler - Mehmet Sait haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Sait kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Kirazoğlu, 28 Şubat'ın bin yıl geçse de unutulmayacağını söyledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 15:11:48. #1.15#
title