Haberler

Seyircileri 3 saat bekletip konsere çıkmayan Melike Şahin, İBB'ye ateş püskürdü

Güncelleme:

İBB'nin düzenlediği konsere, aşırı rüzgar nedeniyle çıkmadığı için eleştirilen ünlü şarkıcı Melike Şahin, İBB'ye yüklendi. "Yaşanan rezaletle ilgili ben de bir şeyler söylemek istiyorum" diyen Şahin, rüzgarın alandakilerin de can güvenliğini tehdit ettiğini belirterek, "Öğretmenlerimizden çok özür diliyorum. Karşı tarafın açıklaması gerçekten beni şaşırttı, üzdü. Ben resmen hedef tahtasına konuldum. Bu konuda çok konuşurum ama bir yerde kendimi durdurmaya çalışıyorum." ifadelerini kullandı.

İBB'nin düzenlediği konsere şiddetli rüzgar nedeniyle çıkmayan ünlü şarkıcı Melike Şahin yaptığı açıklamada, "Yaşanan rezaletle ilgili ben de bir şeyler söylemek istiyorum" diyen Şahin, rüzgarın alandakilerin de can güvenliğini tehdit ettiğini belirterek, "Öğretmenlerimizden çok özür diliyorum. Karşı tarafın açıklaması gerçekten beni şaşırttı, üzdü. Ben resmen hedef tahtasına konuldum. Hakkımda karalama kampanyası başlatıldı." dedi.

MELİKE ŞAHİN'İN SAHNE ALACAĞI KONSER KRİZE DÖNDÜ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) iki gün önce düzenlediği öğretmenlere özel konserde rüzgar krizi yaşandı. Sahne alacak olan ünlü şarkıcı Melike Şahin, şiddetli rüzgar nedeniyle konsere çıkmadı. Şahin'e tepkiler yükselirken, İBB Kültür'den yapılan açıklamada da ünlü şarkıcı ve ekibi sorumlu tutuldu.

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

MELİKE ŞAHİN: YAŞANAN REZALETLE İLGİLİ BEN DE BİR ŞEYLER SÖYLEMEK İSTİYORUM

Konuyla ilgili Melike Şahin'den açıklama geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Şahin, yaşananların kendisiyle bir alakasının olmadığını belirterek şunları söyledi: "Cumartesi akşamı yaşanan rezaletle ilgi ben de bir şeyler söylemek istiyorum. Çünkü hem bir özür borcum var hem de çok büyük bir haksızlığa uğradım. Bunu benim ağzımdan da dinlemenizi isterim. Öncelikle o akşam alana gelen binlerce öğretmenimizden çok çok özür dilerim. Öyle ya da böyle, onun hatası bunun hatası, evet benimle hiç ilgisi yok ama sonuçta benim konserimdi ve siz bu rezaleti yaşamak zorunda kaldınız. Tüm samimiyetimle söylüyorum çok özür dilerim.

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

"RÜZGAR ESTİ SAHNEYE ÇIKMADI GİBİ BİR ŞEY YOK"

Ama size yansıtıldığı gibi rüzgar esti sahneye çıkmadı gibi bir şey yok. Sahnenin sağında ve solundaki led ekranlar, hoparlörler, enstrümanlar, rüzgar vurduğu zaman bunların hepsinin sallandığı, can güvenliğinin olmadığı bir durum vardı. Sadece bizim açımızdan değil, dinleyiciler de bundan zarar görebilirdi. Herhangi birisinin üzerine yıkılabilirdi.

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

"RESMEN HEDEF TAHTASINA OTURTULDUM"

Gün boyunca ekibim can güvenliği temalı bir iletişim tutturmaya çalışmışken karşı tarafın tepkisi, yaptığı açıklama gerçekten beni çok şaşırttı ve üzdü. Ben resmen hedef tahtasına konuldum. Hakkımda karalama kampanyası başlatıldı. Benim bu konuyla alakam bile yok. Hakikaten o açıklamayı o üslupla yazan kişiye gerçekten teessüf ederim. Bu konuda ben çok konuşurum ama bir yerde kendimi durdurmaya çalışıyorum.

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldumMelike Şahin, iptal olan konserle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

"ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM"

Yani sizin anladığınız gibi şımarıkça bir sebepten konsere çıkmadım gibi bir durum yok. Olamaz zaten böyle bir şey. Biz sabah bayram günü gibi yaşasın bugün konsere çıkacağız diye dört dönüyoruz. Biz de çok üzülüyoruz. Zaten günlerdir moralim yerlerde. Dinleyenlerimden çok özür diliyorum. İsmim böyle bir skandalla anıldığı için çok kötü hissediyorum. Bu kadar emekle, özveriyle işlemişim, örmüşüm, büyütmüşüm kariyerimi. Gerçekten çok utanç verici bir akşam yaşandı. Telafi yollarımızı buluruz atlatırız. Çok üzgün olduğumu belirtmek istedim. Geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ederim. Çok üzgünüm."

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

"KONSER İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK"

Melike Şahin'in menajerlik ekibi de açıklama yapmıştı. Açıklamada, erteleme kararını İBB yetkililerinin konser alanında bekleyen öğretmenlere çok geç bildirdiğini, kendilerinin bir suçunun olmadığı kaydedilmişti. Açıklamada şu ifadeler yer almıştı: "Gün boyunca belirli sürelerle 70-80 km arasında anlık vuruşlarla ortaya çıkan şiddetli rüzgarların; sahnede bulunan ekipman, ışıklar, led ekran ve en önemlisi ana yapıyı bile sallayacak noktaya getirmesi, hem seyirciyi hem de sahnede bulunan ekibi tehlikeye atabilecek riskteydi. Hiçbir konserin insan hayatından önemli olmadığını düşünerek saat 16.00'da konseri ileri bir tarihe erteleme kararımızı ilgili yetkililerle paylaştık. Bu bağlamda konseri dinlemeye gelen müzikseverlerin geç bilgilendirilmiş olmasından dolayı büyük üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu kararı sanatçımız Melike Şahin almış gibi göstermenin de asla doğru olmadığını belirtmek istiyoruz. Konseri ertelemek sanatçımızdan bağımsız alınmış, tamamen teknik bir karardı ve bu kararı tedarikçi firmaların ve prodüksiyon ekiplerimizin görüşünü aldıktan sonra verdik."

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

MELİKE ŞAHİN: AKSAKLIĞIN BENİMLE ALAKASI YOK

Konserin iptal olmasının ardından sosyal medyadan açıklama yapan Melike Şahin, çok üzgün olduğunu, aksaklığın kendisinden kaynaklanmadığını söylemişti. Şahin, "Çok üzgünüm. Bu akşamki Feshane konserimiz ertelendi. Son ana kadar hazırda bekledim yemin olsun. Çok rüzgar varmış. Hem belediye hem ekibim riskli buldular güvenliğimiz için. Oysa çok özlemiştim konserlerimi ve özel olacaktı bu akşam öğretmenlerimizle. Benimle hiç alakası yok bu aksaklığın, yine de özür dilerim bu hayal kırıklığı için." demişti.

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

İBB KÜLTÜR: MELİKE ŞAHİN'İN EKİBİNİ İKNA EDEMEDİK

İBB Kültür ise yaptığı açıklamada, Melike Şahin'in ekibini ikna edemediklerini belirtmişti. Açıklamada şu ifadelere yer verilmişti: "Değerli öğretmenlerimiz, saatlerdir rüzgar sorunu olmadığını ifade etmek konusunda gösterdiğimiz tüm çabaya ve verdiğimiz bütün güvenceye rağmen Melike Şahin'in ekibi sahneye çıkmaya ikna olmadığı için konseri ertelemek zorunda kaldık. Talepleriniz doğrultusunda başka bir sanatçıyla sizlerle birlikte olacağız. Sizlerden çok özür diliyoruz. Çok üzgünüz."

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

"ORAYA GELEN İNSANLARA AYIP OLDU"

Dün düzenlenen 'Altın Kelebek Ödülleri'nde ise ünlü şarkıcı "Kimseyi ikna etmekle ilgili benim şu anda söyleyecek bir şeyim yok. Sadece oraya gelen insanlara çok ayıp oldu. Hiç benimle alakası olmayan bir sebepten mağdur oldular" sözlerini söylemişti.

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

Konsere çıkmadığı için eleştirilen Melike Şahin'den açıklama: Hedef tahtasına konuldum

Haberler.com Haber Merkezi / Turan Yiğittekin - Magazin

Melike Şahin Magazin Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

26 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 26 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! DEM Parti Gümüşhane Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Gümüşhane adayı Gülşen Işık ve Abdulsamed Gültekin kimdir? DEM Parti Giresun Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Giresun adayı Feride Kızgit ve Ümit Bozan kimdir? DEM Parti Gaziantep Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Gaziantep adayı Selman Tutumlu ve Ayfer Yılmazer kimdir? DEM Parti Eskişehir Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Eskişehir adayı Gamze Toprak ve İzzettin Altun kimdir? Mahsun j. 7. bölüm ne zaman? Mahsun j. 7. bölüm hangi gün, saat kaçta yayınlanacak? Mahsun j. yeni bölüm ne zaman? Grace Kelly neden öldü? Grace Kelly ölüm sebebi ne, ne zaman öldü? Grace Kelly biyografisi! Yarın kabine toplantısı var mı? Yarın kabine toplantısı yapılacak mı, saat kaçta yapılacak? Survivor Merve hamile mi? Survivor All Star Merve Aydın hamile iddiaları gerçek mi, yanıt geldi mi? İzmir deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? Son dakika depremleri! 25 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! AZ ÖNCE DEPREM NEREDE OLDU SON DAKİKA! Bugün nerede deprem oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler 25 Şubat listesi! İstanbulspor - Beşiktaş maçı kaç kaç? İstanbulspor - Beşiktaş maçı bitti mi, ilk yarı mı, ikinci yarı mı? Bahar dizisi hangi gün? Bahar dizisi saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor? İSTANBULSPOR – BEŞİKTAŞ CANLI: İstanbulspor – Beşiktaş maçı nereden, nasıl izlenir? İstanbulspor Beşiktaş canlı yayın linki! Hudutsuz Sevda son fragman İZLE! Hudutsuz Sevda 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
500

Yorumlar (19)

Uğur Deniz:

İlk defa duydum böyle bir insani

153
10
yanıtYanıtla
ERKAN ÜNAL:

Akp seçmeni misiniz ??

yanıt13
yanıt88
Hasan Yandik:

Erkan parti tutanla ne alaka müzik dinlemektede mı sizden onay alacak millet

yanıt57
yanıt8
pentakill lol:

inanırmısın bende ilk defa duydum bakıyorum felan acaba mı diye ama yok tanımıyorum.

yanıt22
yanıt2
Kagan:

Melike sahin bu Kim la

108
5
yanıtYanıtla
KUL HAKKI:

Herşey çok güzel olacaktı. Değişen birşey yok varsa söyleyin bilelim. Diyeceksiniz belki hükümetten yeteri destek gelmiyor . Eee herşey çok güzel olacak dediğinde de destek olmayacağını biliyorlardı. Neyse kandirildiniz galiba hiç birsey değişmedi İstanbul'da

32
53
yanıtYanıtla
Ozzy Bjk:

Senin kafan mı güzel? Ne yiyip içiyorsun da bu kafaya sahip oluyorsun? Acilen uzamana görünmelisin.

yanıt0
yanıt0
Ahmet Say:

Bir konseri bile ayarlayamayan belediye başkanı oy verende akıl olması lazım biraz

31
51
yanıtYanıtla
oturan:

rüzgar nedeniyle çıkmadın ibb nin ne suçu var. ahlaklı ol hava şartlarına göre çıkmamış olabilirsin bu senin en doğal hakkın.

34
39
yanıtYanıtla
Hek Tor:

Bağyan çok haklı yav, belediye başkanı olarak olarak bir rüzgarı bile durduramıyor bu İmamın oğluö yazık ona oy verip de başkan seçenlere..... diyebilecekler nerelerde be, gözlerimiz yollarda kaldı.

51
19
yanıtYanıtla
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title