Kumluca Belediyesi Haberleri

Kumluca Belediyesi haber, Kumluca Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kumluca Belediyesi - 16.06.2021
Kumluca'da zabıta ekiplerince denetim gerçekleştirildi
Kumluca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda üretim ve tüketimi yapılan işyerlerine yönelik denetim gerçekleştirdi.
Kumluca Belediyesi - 28.10.2020
Kumluca'da aşevi açıldı
Kumluca Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan aşevinin açılışı gerçekleştirildi.
Kumluca Belediyesi - 16.08.2020
TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubesi: "Deprem için önlem almak çok daha kolay, ekonomik...
Açıklamada Marmara depreminden 21 yıl geçmiş olmasına rağmen bazı konularda hala yeterince özenli davranılmadığına dikkat çeken TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, Antalya'nın çok hızlı geliştiğine, ilçelerin de çok hızlı büyüdüğüne dikkat çekerek " Bir marka kenti, bir turizm kenti olarak iyiyiz fakat sağlıklı yapılar yapmak için olmazsa olmaz olan zemin etüt raporları çoğu belediyemiz tarafından maalesef kontrol edilmiyor. Bu dönemde sesimize kulak veren Korkuteli Belediyesi ve Demre Belediyesine zemin etütlerini kontrol ettiklerinden dolayı teşekkür ediyoruz fakat buradan Manavgat Belediyesi, Finike Belediyesi, Kumluca Belediyesi, Kaş Belediyesi, Elmalı Belediyesi, İbradı Belediyesi, Gündoğmuş Belediyesi ve hemen yanı başımızdaki Döşemealtı Belediyesini uyarmak istiyoruz.
Kumluca Belediyesi - 22.07.2020
Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliğinin meclis toplantısı Balıkesir'de yapıldı
Öte yandan, Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliğinin adı daha kapsayıcı olması amacıyla "Yağlı Güreş Birliği" olarak değiştirildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kumluca Belediyesi ve Altıeylül Belediyesinin yeni üyelik başvuruları da görüşülerek üye olmalarına oy birliğiyle karar verildi.
Kumluca Belediyesi - 06.07.2020
Kumluca'da toplu taşıma araçları dezenfekte ediliyor
Kumluca Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası ve Kumluca Belediyesi iş birliğiyle, toplu ulaşım araçlarına yönelik periyodik dezenfekte işlemlerine devam edildi.
Kumluca Belediyesi - 03.07.2020
(Düzeltme)
Kumluca Belediyesi'nin temmuz ayı olağan meclis toplantısı, Başkan Mustafa Köleoğlu'nun başkanlığında gerçekleştirildi.
Kumluca Belediyesi - 02.07.2020
Kumluca Belediye Başkan Yardımcısı Toprakçı, görevinden istifa etti
Toprakçı açıklamasında ifadelere yer verdi: "30 Mart 2019 seçimlerinden sonra İYİ Parti çatısı altında belediye meclis üyeliğine seçildim. Seçim döneminde Mustafa Köleoğlu ile yol yürüyüp, seçim boyunca birlikte çalıştığımız için 1 Haziran 2019 itibariyle başkan yardımcısı olarak atandım. Kamu hizmeti yapmamız gerektiği yerde birçok şeyden haberim olmadığını fark ettim. Kumluca halkı beni tanır, ben sözümün eri bir insanım. Kumluca halkına hizmet etmeye, onların zararına olacak hiçbir şeye izin vermemeye seçim sahasında söz vermiştim. Ancak bu süreçte gördüm ki desteklediğimiz, seçimde arkasında durduğumuz ve Kumluca olarak seçtiğimiz Köleoğlu, Kumluca'yı düşünmekten uzak hareket ediyor. Belediye meclisi toplantılarını belediye başkanı ve yaverleri şeklinde algılayan, böylece şeffaflık ilkesini kendi yardımcılarından bile esirgeyen Köleoğlu, kendisini töhmet altında bırakacak birtakım eylemlerle yolun bundan sonrasını yürünemez hale getirmiştir. Alnım açık yüzüm pak bir şekilde bu birlikteliği burada sonlandırıyor, başkan yardımcılığı görevimden istifa ediyorum. Değerli Kumluca halkının beni seçtiği belediye meclis üyeliği görevime geri dönüyorum. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan dava arkadaşlarıma, bütün Kumluca Belediyesi personeline, mesai arkadaşlarıma ve bütün Kumluca halkına şükranlarımı sunuyorum.
Kumluca Belediyesi - 25.06.2020
Başkan Köleoğlu, Deveciler Derneği üyeleriyle bir araya geldi
Kumluca Belediyesi tarafından Kumluca Deveciler Derneği üyelerine yönelik düzenlenen yemekte bir araya gelen dernek üyeleri, Yörük kültürünün gelecek nesillere aktarılması hususunda görüş alışverişinde bulundu.
Kumluca Belediyesi - 03.06.2020
İçişleri Bakanlığı, Kumluca'da yolsuzluk iddiaları üzerine müfettiş görevlendirdi (2)
'MIZRAK ÇUVALA SIĞMAYINCA MÜFETTİŞ İSTİYORSUNUZ' AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kumluca'daki yolsuzluk iddialarına ilişkin açıklama yaptı. Taş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Kumluca Belediyesi'nde il başkanı, belediye başkanı, ilçe başkanı ve meclis üyeleri toplantı üstüne toplantı yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kumluca Belediyesi Haberleri | Kumluca Belediyesi Haber - Haberler - Kumluca Belediyesi haberleri, son dakika kumluca belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi! Kumluca Belediyesi'nde işten çıkarılan 20 kişi işe iade davasını kazandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 03:17:36. #1.13#

title