Kuğulu Park Haberleri

Kuğulu Park haber, Kuğulu Park son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuğulu Park - 16.02.2021
Kar yağışının ardından başkent beyaza büründü
Kuğulu Park çevresinde kar yağışı ile oluşan manzaralar, kartpostallık görüntüler ortaya çıkardı.
Kuğulu Park - 19.01.2021
Kuğulu Park'ın buz tutan havuzu temizlendi
Ankara'nın simgelerinden Kuğulu Park'ta, gece saatlerinde yaşanan dondurucu soğuk nedeniyle buz tutan, kuğu, ördek ve kazların yaşadığı havuz temizlendi.
Kuğulu Park - 30.12.2020
Başkentte yılbaşında yabancı turistlere de kapalı olacak meydan ve caddeler belirlendi
Çankaya Kaymakamı Hüdayar Mete Buhara başkanlığında olağanüstü toplanan İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararına göre, yarın saat 21.00'den 1 Ocak Cuma günü 10.00'a kadar, Ankara Valiliğinin İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararında belirtilen 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Anadolu Meydanı'na ek olarak, Kuğulu Park, Sakarya Caddesi, Yüksel Caddesi, Konur-1 Sokak, Karanfil-1 Sokak, İzmir-1 Cadde ile Bahçelievler Mahallesi 7.
Kuğulu Park - 25.12.2020
Son dakika haber | İlk iftarını bankta kumanyayla açarken objektife takılan polis memuru, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Karaaslan'ın, Ankara'da Kovid-19 tedbirleri denetimi sırasında Kuğulu Park'ta ramazan ayının ilk iftarını mesai arkadaşlarıyla kumanyasıyla açması AA foto muhabirinin objektifine yansımıştı.
Kuğulu Park - 18.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Hamidiye Mahallesi, Kuğulu Park içerisinde sigara içen İsmail S.
Kuğulu Park - 05.08.2020
Keçiören Belediyesi çocuklara Survivor alanı kurdu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, çocukken Keçiören'de gezecek yer olmadığından Kuğulu Park'a veya Gençlik Parkı'na gezmeye gittiklerini aktararak, şunları kaydetti: "Ama gün geldi, Keçiören'e hizmetkar olduk, ortaya koyduğumuz sosyal alanlarla artık çocuklarımız ve gençlerimiz ilçe dışına çıkmadan da daha keyifli vakit geçirebiliyorlar.
Kuğulu Park - 11.07.2020
Ayasofya kararını eleştirenlere MHP Lideri Bahçeli'den sert cevap
"Türkiye'de hiç kimse dokunulmaz değildir" Çoklu Baro Düzenlemesi hakkında da açıklamalarda bulunan Bahçeli, Türkiye'nin Covid-19 salgınına karşı da muazzam bir direniş gösterdiğini belirtti. Bahçeli, "Bazı baro başkanları Kuğulu Park'ta hamaset ve husumet nöbetindeyken Türkiye'nin sürdürdüğü yüksek mücadele hakikaten de hayranlık uyandırmaktadır.
Kuğulu Park - 11.07.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Belediye Başkanları Toplantısı'nın ardından açıklama yaptı Açıklaması
"İnanç hakkı insan hakkıdır" Bir yazarın "Ayasofya'yı yeniden camiye çevirmek dünyanın geri kalanına artık seküler değiliz demektir" ifadesinin "mesnetsiz sızlanma" olduğunu ifade eden Bahçeli, şunları aktardı: "Böylesi köksüzler düştükleri aidiyet krizinde hamiyet ve haysiyet imhası yaşamışlardır. 'Osmanlı hukuku Cumhuriyet hukukunun yerine geçti' diyen sözde akademisyenler de aslında cehaletlerinin ve ideolojik taassuplarının kurbanı olmuşlardır. İnanç hakkı insan hakkıdır. Bunu tasdik ve tasvip etmeyen insanlık değerlerine düşmandır. Bunun hilafına her söz, her tavır, her eylem boşluktadır, hukuken de ağır kusurludur." Yunanistan Başpiskoposunun kontrol dışı hezeyanlarının hiçbir şey değiştirmediğini bildiren Bahçeli, şu ifadeleri kullandı: "Ayasofya Camisi Türk milletinin emanetindedir. Bu emanetin üzerinde şaibe oluşturmak ve şüphe uyandırmak hiç kimsenin haddi ve harcı değildir. Küstah bir dille, 'Türkler Ayasofya'yı ibadete açmaya cesaret edemezler' diyen Yunanistan Başpiskoposu, bundan sonra ağır bir mahcubiyet ve mağlubiyet travmasına gömülecek, nifak saçan ağzını bıçak bile açamayacaktır. Asırlar evvel İstanbul'da kurulan Latin devletinin veya yeni bir Bizans'ın hayallerini kuranların hain hevesleri haram kursaklarında kalacaktır." "Milletimiz ne istiyorsa, neyi umuyorsa o yapılacaktır" Bahçeli, baro başkanlarının Kuğulu Park'taki nöbetlerine ilişkin, şunları kaydetti: "Lafa gelince çoğulcu demokrasi yanlısı olduğunu iddia edenlerin, sıra çoklu baro sistemine gelince eleştiri oklarını fırlatmaları abes bir tenakuzdur.
Kuğulu Park - 10.07.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
Barolara ilişkin kanun teklifinin, Genel Kuruldaki görüşmeleri sırasında baro başkanlarının Kuğulu Park'ta beklediklerini anımsatan Özel, şöyle devam etti: "Sürekli 4 milletvekilimiz oraya gidip onlara katkı sağlıyorlar.
Kuğulu Park - 09.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Bugün Kuğulu Park'ta toplanan baro başkanları ve avukatlara, güvenlik güçlerince şiddet uygulandığını öne süren Erbay, iddiasına kanıt olarak sunduğu ses kayıtlarını Genel Kurulda dinletti.
Kuğulu Park - 09.07.2020
TBMM Başkanı Şentop, baro başkanlarını Meclis'e davet etti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Avukatlık Kanun Teklifi'nin Meclis Genel Kurulu'ndaki görüşmelerini takip etmek isteyen baro başkanlarını meclise davet etti.  TBMM Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, "Sayın Başkan, Avukatlık Kanun Teklifinin Meclis Genel Kurulu'ndaki görüşmelerini takip etmek isteyen baro başkanlarına davette bulundu. Sayın Başkan'ın bu daveti, Kuğulu Park'ta bekleyen baro başkanlarına iletildi.
Kuğulu Park - 09.07.2020
TBMM Genel Kurulu
Baro başkanlarının Kuğulu Park'ta olduğunu belirten Özel, Genel Kurulu izleyen Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu'nu işaret ederek, "Bir duruş olacaksa Kuğulu Park'ta durulması, sarayın karşısında dik durulması gerekmektedir.
Kuğulu Park - 09.07.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Bir gazetecinin, "baro başkanlarının, ilgili düzenleme TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmeye devam ettiği sürece Ankara Kuğulu Park'ta bir araya geleceğini" ifade ederek, değerlendirmesini sorması üzerine Özkoç, "Herhalde ağırlarına gidiyordur.
Kuğulu Park - 06.07.2020
Seydişehir Bisiklet Festivali sona erdi
Festival kapsamında gerçekleştirilen Kuğulu Park Kamplı Bisiklet Turu'na Türkiye'nin 35 farklı ilinden 150 bisikletsever katıldı.
Kuğulu Park - 14.06.2020
Keçiören Belediyesi'nden çocuklara ücretsiz mini bot
- "Artık çocuklarımız ve gençlerimiz ilçe dışına çıkmadan da keyifli vakit geçirebiliyor" Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Çocukken biz Keçiören'de gezecek yer olmadığından Kuğulu Park'a veya Gençlik Parkı'na gezmeye giderdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kuğulu Park Haberleri | Kuğulu Park Haber - Haberler - Kuğulu Park haberleri, son dakika kuğulu park haber ve gelişmeleri burada. Kar yağışının ardından başkent beyaza büründü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 10:21:27. #1.14#
title