Kuğulu Park Haberleri

Kuğulu Park haber, Kuğulu Park son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuğulu Park - 18.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Hamidiye Mahallesi, Kuğulu Park içerisinde sigara içen İsmail S.
Kuğulu Park - 5.8.2020
Keçiören Belediyesi çocuklara Survivor alanı kurdu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, çocukken Keçiören'de gezecek yer olmadığından Kuğulu Park'a veya Gençlik Parkı'na gezmeye gittiklerini aktararak, şunları kaydetti: "Ama gün geldi, Keçiören'e hizmetkar olduk, ortaya koyduğumuz sosyal alanlarla artık çocuklarımız ve gençlerimiz ilçe dışına çıkmadan da daha keyifli vakit geçirebiliyorlar.
Kuğulu Park - 11.7.2020
Ayasofya kararını eleştirenlere MHP Lideri Bahçeli'den sert cevap
"Türkiye'de hiç kimse dokunulmaz değildir" Çoklu Baro Düzenlemesi hakkında da açıklamalarda bulunan Bahçeli, Türkiye'nin Covid-19 salgınına karşı da muazzam bir direniş gösterdiğini belirtti. Bahçeli, "Bazı baro başkanları Kuğulu Park'ta hamaset ve husumet nöbetindeyken Türkiye'nin sürdürdüğü yüksek mücadele hakikaten de hayranlık uyandırmaktadır.
Kuğulu Park - 11.7.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Belediye Başkanları Toplantısı'nın ardından açıklama yaptı Açıklaması
"İnanç hakkı insan hakkıdır" Bir yazarın "Ayasofya'yı yeniden camiye çevirmek dünyanın geri kalanına artık seküler değiliz demektir" ifadesinin "mesnetsiz sızlanma" olduğunu ifade eden Bahçeli, şunları aktardı: "Böylesi köksüzler düştükleri aidiyet krizinde hamiyet ve haysiyet imhası yaşamışlardır. 'Osmanlı hukuku Cumhuriyet hukukunun yerine geçti' diyen sözde akademisyenler de aslında cehaletlerinin ve ideolojik taassuplarının kurbanı olmuşlardır. İnanç hakkı insan hakkıdır. Bunu tasdik ve tasvip etmeyen insanlık değerlerine düşmandır. Bunun hilafına her söz, her tavır, her eylem boşluktadır, hukuken de ağır kusurludur." Yunanistan Başpiskoposunun kontrol dışı hezeyanlarının hiçbir şey değiştirmediğini bildiren Bahçeli, şu ifadeleri kullandı: "Ayasofya Camisi Türk milletinin emanetindedir. Bu emanetin üzerinde şaibe oluşturmak ve şüphe uyandırmak hiç kimsenin haddi ve harcı değildir. Küstah bir dille, 'Türkler Ayasofya'yı ibadete açmaya cesaret edemezler' diyen Yunanistan Başpiskoposu, bundan sonra ağır bir mahcubiyet ve mağlubiyet travmasına gömülecek, nifak saçan ağzını bıçak bile açamayacaktır. Asırlar evvel İstanbul'da kurulan Latin devletinin veya yeni bir Bizans'ın hayallerini kuranların hain hevesleri haram kursaklarında kalacaktır." "Milletimiz ne istiyorsa, neyi umuyorsa o yapılacaktır" Bahçeli, baro başkanlarının Kuğulu Park'taki nöbetlerine ilişkin, şunları kaydetti: "Lafa gelince çoğulcu demokrasi yanlısı olduğunu iddia edenlerin, sıra çoklu baro sistemine gelince eleştiri oklarını fırlatmaları abes bir tenakuzdur.
Kuğulu Park - 10.7.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
Barolara ilişkin kanun teklifinin, Genel Kuruldaki görüşmeleri sırasında baro başkanlarının Kuğulu Park'ta beklediklerini anımsatan Özel, şöyle devam etti: "Sürekli 4 milletvekilimiz oraya gidip onlara katkı sağlıyorlar.
Kuğulu Park - 9.7.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Bugün Kuğulu Park'ta toplanan baro başkanları ve avukatlara, güvenlik güçlerince şiddet uygulandığını öne süren Erbay, iddiasına kanıt olarak sunduğu ses kayıtlarını Genel Kurulda dinletti.
Kuğulu Park - 9.7.2020
TBMM Başkanı Şentop, baro başkanlarını Meclis'e davet etti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Avukatlık Kanun Teklifi'nin Meclis Genel Kurulu'ndaki görüşmelerini takip etmek isteyen baro başkanlarını meclise davet etti.  TBMM Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, "Sayın Başkan, Avukatlık Kanun Teklifinin Meclis Genel Kurulu'ndaki görüşmelerini takip etmek isteyen baro başkanlarına davette bulundu. Sayın Başkan'ın bu daveti, Kuğulu Park'ta bekleyen baro başkanlarına iletildi.
Kuğulu Park - 9.7.2020
TBMM Genel Kurulu
Baro başkanlarının Kuğulu Park'ta olduğunu belirten Özel, Genel Kurulu izleyen Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu'nu işaret ederek, "Bir duruş olacaksa Kuğulu Park'ta durulması, sarayın karşısında dik durulması gerekmektedir.
Kuğulu Park - 9.7.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Bir gazetecinin, "baro başkanlarının, ilgili düzenleme TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmeye devam ettiği sürece Ankara Kuğulu Park'ta bir araya geleceğini" ifade ederek, değerlendirmesini sorması üzerine Özkoç, "Herhalde ağırlarına gidiyordur.
Kuğulu Park - 6.7.2020
Seydişehir Bisiklet Festivali sona erdi
Festival kapsamında gerçekleştirilen Kuğulu Park Kamplı Bisiklet Turu'na Türkiye'nin 35 farklı ilinden 150 bisikletsever katıldı.
Kuğulu Park - 14.6.2020
Keçiören Belediyesi'nden çocuklara ücretsiz mini bot
- "Artık çocuklarımız ve gençlerimiz ilçe dışına çıkmadan da keyifli vakit geçirebiliyor" Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Çocukken biz Keçiören'de gezecek yer olmadığından Kuğulu Park'a veya Gençlik Parkı'na gezmeye giderdik.
Kuğulu Park - 4.6.2020
Keçiören Belediyesi'nden Gümüşdere'ye yaz temizliği
Altınok, Keçiören'de yeni projeleri hayata geçirmeye başladıklarını, ilçeye kazandıracakları her yeni eserin geçmişte olduğu gibi bugün de Türkiye'ye örnek olacağını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Gecekondu kenti olan bir Keçiören'i, modern bir Keçiören haline getirdik. İlçemizde ekonomik canlılığı artırmak için tarihi, kültürel ve insanlarımızın keyifli vakit geçirebilecekleri eserler inşa ettik. Çocukken biz Keçiören'de gezecek yer olmadığından Kuğulu Park'a veya Gençlik Parkı'na gezmeye giderdik.
Kuğulu Park - 30.5.2020
Kısıtlamanın ilk gününde başkent sokakları sakin
Günün hemen hemen her saatinde yoğunluk yaşanan 15 Temmuz Kızılay Milli İrade, Ulus ve Sıhhiye meydanları ile Melike Hatun Camisi, Eski TBMM binası, Güven Park, Atakule, Kuğulu Park ve çevrelerinde sessizlik hakim oldu.
Kuğulu Park - 27.5.2020
Ankara'da çocuklar bir kez daha sokağa çıktı
Kentin simgelerinden Kuğulu Park'ta da çocuklar için müzikli etkinlik programı düzenlendi.
Kuğulu Park - 24.5.2020
Vefa Sosyal Destek Grubu'ndan 65 yaş ve üstüne şeker ve kolonya ikramı
İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 14.00-20.00 saatlerinde sokağa çıkmalarına izin verilen 65 yaş ve üzeri vatandaşlar, başta Kuğulu Park olmak üzere Ankara'daki park ve bahçelerde vakit geçirdi.
Kuğulu Park - 24.5.2020
Başkentte Vefa Sosyal Destek Grubu şeker ve kolonya ikram edecek
Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, saat 13.00 itibarıyla Kuğulu Park, Meclis Parkı, Aşkabat Caddesi (Bahçelievler Camisi Önü) ve Bahattin Dinçmen Parkı'nda şeker ve kolonya ikramı yapılacak.
Kuğulu Park - 20.5.2020
Başkentte 0-14 yaş arası çocuklar bir haftanın ardından sokağa çıktı
Başkentin yoğun yerlerinden Kuğulu Park'ta bazı çocuklar kuğu ve güvercinleri beslerken, kimi çocuklar da arkadaşlarıyla bir araya gelmenin tadını çıkardı.
Kuğulu Park - 17.5.2020
Başkentte 65 yaş ve üzeri vatandaşlar güzel havanın tadını çıkardı
İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 12.00-18.00 saatlerinde sokağa çıkmalarına izin verilen 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olanlar, başta Kuğulu Park olmak üzere Ankara'daki park ve bahçelerde gezdi.
Kuğulu Park - 17.5.2020
Başkentliler sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde de evlerinde kaldı
Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bugün de başkentteki meydanlar ile Kuğulu Park, Atakule ve Ankara Kalesi gibi simge mekanlar sessizliğe büründü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kuğulu Park Haberleri | Kuğulu Park Haber - Haberler - Kuğulu Park haberleri, son dakika kuğulu park haber ve gelişmeleri burada. DHA YURT BÜLTENİ - 11.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 14:59:18. #1.14#
title