İmar Haberleri

İmar haber, İmar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İmar - 5.12.2020
Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan: "Belediyeye bin yüz dönüm arazi kazandırdık"
Kaplan AA muhabirine açıklamada bulunarak şunları kaydetti: "Bu arsalar üzerinde yapılacak imar düzenlemeleri sonrasında, arazinin ve arsanın durumuna göre, yürütülecek çalışmalar ile binalar, iş hanı gibi, ya da arsa olarak satışını yaparak belediyeye gelir getirmeyi planlıyoruz.
İmar - 4.12.2020
Ereğli'den kısa kısa
Açıklamada, satışa çıkarılan mülkiyeti hazineye ait taşınmazın Çiğdemli köyünde imarsız 345 metrekare çalılık tahmini bedel 5 bin 200 lira, Ketenciler köyünde imarsız 3 bin 755 metrekare çalılık tahmini bedel 75 bin 120 lira, Yenidoğancılar köyünde imarsız 1654 metrekare çalılık tahmini bedel 21 bin 510 lira, Dağlıca köyünde 25 bin 362 metrekare imarsız bahçe tahmini bedel 229 bin lira, Keşkek köyü Köseağzı mevkisinde 2 bin 528 metrekare imarsız hali arazi tahmini bedel 253 bin lira, Köseağzı mevkisinde 423 metrekare hali arazi tahmini bedel 42 bin 400 lira, Köseağzı mevkisi 460 metrekare imarsız hali arazi 46 bin 50 lira, Ömerli Mahallesi'nde ham toprak 27 metrekare konut alanı 6 bin 825 lira, Ömerli Mahallesi'nde 103 metrekare konut alanı arsa tahmini bedeli 36 bin 120 lira olduğu ifade edildi.
İmar - 4.12.2020
Pazaryeri Belediyesi aralık ayı olağan meclis toplantısı yapıldı
Toplantıda, Plan ve Bütçe raporlarının görüşülmesi, 'Topraktan Sofraya Kadın Eli Projesi' için yer kiralanması, ticari konut alanları düzenlemesine yönelik imar planı yapılması, pandemi dolayısıyla belediye dükkanlarındaki kiracıların kira erteleme dilekçeleri görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
İmar - 4.12.2020
BOTAŞ'tan Saros FSRU projesine ilişkin açıklama Açıklaması
Karada ise ölçüm istasyonu ve yaklaşık 17 kilometrelik kara boru hattı inşa edileceği bildirilen açıklamada, "Proje için toplam 68 kamu kurum ve kuruluşunun görüş, soru ve önerileri alınmış olup ÇED olumlu kararı ve imar planı izni dahil bütün yasal izinler tamamlanarak çalışmalara başlanmıştır.
İmar - 4.12.2020
Gölpazarı Belediyesi olağan meclis toplantısı yapıldı
Alınan karaların ilçeye hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Suer, şöyle konuştu: "Gündemimizde 6 madde vardı, bunlar, trafo merkezlerinin imar planına işlenmesi ile ilgili raporunun görüşülmesi, ücret tarifelerinin güncellenmesi, belirlenen bir alana kamu yararı kararı alınması için Çevre ve Şehircilik Bakanlığına başvuruda bulunulması, ticari taksi durakları yönetmeliğinde günün şartlarına göre bazı maddelerinde güncelleme yapılması, ticari taksicilik yapanlara tahditli plaka verilmesi, tam zamanlı inşaat mühendisi çalıştırılması ve ücretinin belirlenmesi oy birliği ile kabul edildi.
İmar - 3.12.2020
Meclis Depreme Karşı Alınabilecek Önlemleri Araştırma Komisyonu toplandı
Can, Bina Kimlik Belgesine ilişkin milletvekillerinin soruları üzerine şu ifadeleri kullandı: "Bizim burada birincil düşündüğümüz şey, mühendis ve mimarlar açısından bir standart oluşturmak, ikincisi bütün verilerin kayıtlı, erişilebilir, şeffaf olması.
İmar - 1.12.2020
Lübnan Cumhurbaşkanı, Beyrut'un yeniden imarını hedefleyen uluslararası eylem planını memnuniyetle karşıladı
Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, Beyrut Limanı patlamasından kaynaklanan hasarların yeniden imarı ile mağdurlara yardım yapılması ve bu amaçla mali bir fon kurulmasını da içeren uluslararası eylem planını memnuniyetle karşıladı.
İmar - 1.12.2020
Afyonkarahisar İGM aralık ayı toplantıları başladı
Daha sonra gündem maddeleri arasında yer alan ihtisas komisyonundan gelen imar plan değişikliği, ödenek aktarımı ve tapu devri ile ilgili 5 rapor görüşülerek karara bağlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İmar Haberleri | İmar Haber - Haberler - İmar haberleri, son dakika imar haber ve gelişmeleri burada. Vali ve Milletvekilleri yapımı tamamlanan kavşakları inceledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.12.2020 02:36:59. #1.15#
title