İller Bankası Haberleri

İller Bankası haber, İller Bankası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İller Bankası - 20.04.2021
Son dakika haber! Bakan Kurum: Millet bahçelerimizi salgın hastalıkların yayılmasını engelleyen genişliklerde tasarlıyoruz
Son dakika haberlerine göre Bakan Kurum: Millet bahçelerimizi salgın hastalıkların yayılmasını engelleyen genişliklerde tasarlıyoruzÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Yapmış olduğumuz projelerimiz, millet bahçelerimiz, ekolojik koridorlarımız, genişlettiğimiz korunan alanlarımız, yeşil yürüyüş yollarımız ve...
İller Bankası - 20.04.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Sincan Belören Millet Bahçesi'ne ilk fidanı dikti Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, millet bahçeleri, ekolojik koridorlar, yeşil yürüyüş ve bisiklet yollarının; iklim değişikliğinin olumsuz etkileri ve Kovid-19 salgını ile mücadelenin en önemli bileşenleri olduğunu bildirdi.
İller Bankası - 13.04.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Giresun'a son 18 yılda 4,6 milyar liralık yatırımı yapıldı
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, son 18 yılda Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Giresun'a 4,6 milyar liralık çevre ve şehircilik yatırımı yapıldığını bildirdi.
İller Bankası - 09.04.2021
Bakan Kurum, MÜSİAD HİTAM Orta Ölçekli Üretim ve Ticaret Üssü tanıtım toplantısında konuştu: (1)
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, HİTAM Orta Ölçekli Üretim ve Ticaret Üssünün Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve yaz aylarında temel atacakları Kanal İstanbul'a çok yakın bir lokasyonda bulunduğunu belirtti.
İller Bankası - 09.04.2021
HİTAM Üretim ve Ticaret Üssü, Türkiye'nin KOBİ kalitesini artıracak
HİTAM Ortak Girişimi Başkanı Oktay Dede, "İzole üretim üsleri olarak kullanılabilecek bu üsler, üretimin ve tedarik zincirinin aksamadan devam etmesini sağlayacaktır.
İller Bankası - 08.04.2021
2 yılda Bergama'ya 298,5 milyon yatırım geldi
Başkan Koştu, göreve geldiği 8 Nisan gününde (Bugün) 2 yıllık belediye başkanlığı görevini değerlendirdi.
İller Bankası - 07.04.2021
Maltepe Belediyesi'nin faaliyet raporu kabul edildi
Maltepe Belediyesi'nin pandemi ile yoğun bir şekilde mücadele yürüttüğü 2020 yılına ilişkin faaliyet raporu, belediye meclisinde kabul edildi.
İller Bankası - 05.04.2021
Torbalı'da Cumhur İttifakı'ndan belediyeye borçlanma talebi tepkisi
İzmir'in Torbalı ilçesinde, AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri ve ilçe yönetimleri Torbalı Belediyesinin meclis gündemine aldığı borçlanma talebine tepki gösterdi.
İller Bankası - 29.03.2021
AK Parti İl Başkanı İba kent merkezindeki yolların durumunu eleştirdi
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, kent sakinlerinin sokak ve caddelerde çok zor şartlarda ulaşım sağladığını ileri sürdü.
İller Bankası - 27.03.2021
Çevre Bakanı Kurum: Kanal İstanbul projesinin imar planlarını onayladık
Kamera: Ali Kerem BENGİ / ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Kanal İstanbul Projesi için artık imar planlarını onaylamış ve askıya çıkarmış bulunuyoruz" dedi.
İller Bankası - 27.03.2021
Son dakika haber | ÇEVRE BAKANI KURUM: KANAL İSTANBUL PROJESİNİ İMAR PLANLARINI ONAYLADIK
Son dakika habere göre Kamera: Ali Kerem BENGİ / ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Kanal İstanbul Projesi için artık imar planlarını onaylamış ve askıya çıkarmış bulunuyoruz" dedi.
İller Bankası - 27.03.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum Çekmeköy Belediyesini ziyaret etti Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İstanbul'un değerine değer katacak Kanal İstanbul Projesi için imar planlarının onaylandığını ve askıya çıkartıldığını belirterek, "Bu çerçevede adımlarımızı da hızlı bir şekilde atmak suretiyle İstanbul'umuza Kanal İstanbul Projesi'ni de...
İller Bankası - 27.03.2021
Son dakika haberleri... BAKAN MURAT KURUM ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
Son dakika gelişmesine göre Kamera: Ali Kerem BENGİ / ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çekmeköy Belediyesi'ndeki durum değerlendirme toplantısına katıldı.
İller Bankası - 25.03.2021
İller Bankası 2020 Yılı Olağan Genel Kurulu yapıldı
İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, "Dünya Bankası, Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı, Avrupa Yatırım Bankası, İslam Kalkınma Bankası, Fransız Kalkınma Ajansı gibi finansal kurumlarla iş birliği ve görüşmelerimiz hız kesmeden devam etmektedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İller Bankası Haberleri | İller Bankası Haber - Haberler - İller Bankası haberleri, son dakika iller bankası haber ve gelişmeleri burada. VASKİ'den 'İleri Biyolojik Arıtma Tesisi' müjdesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 06:58:11. #1.16#

title