İhracat Haberleri

İhracat haber, İhracat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İhracat - Bugün
Günlük elektrik üretim ve tüketim verileri
Öte yandan, dün 10 bin 557 megavatsaat elektrik ithalatı, 16 bin 580 megavatsaat elektrik ihracatı yapıldı.
İhracat - Dün
Sudan'da hükümet karşıtı protestocular petrol boru hattını kapattı
Sudan Enerji ve Petrol Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, ülkenin doğusundaki protestocuların ithal ham petrolü başkent Hartum'a taşıyan boru hattını kapattığı bildirildi. Enerji ve Petrol Bakanı Gadein Ali Obeid, durumun son derece vahim olduğunu belirterek, "Limanda ihracat terminalindeki giriş ve çıkışlar tamamen kapatıldı" dedi.
İhracat - Dün
Türkiye bu sezon en fazla fındık dış satımını Almanya'ya yaptı
Dünya fındık üretim ve pazarının büyük kısmını elinde bulunduran Türkiye, 2020-2021 ihracat döneminde en fazla fındık dış satımını Almanya'ya yaptı.
İhracat - Dün
Günlük elektrik üretim ve tüketim verileri
Öte yandan, dün 10 bin 445 megavatsaat elektrik ithalatı, 15 bin 610 megavatsaat elektrik ihracatı yapıldı.
İhracat - 24.09.2021
VII. Istanbul Karbon E-Zirvesi 28 Eylül'de
Sanayimizin enerji ve kimyası İTÜ Öğretim Üyesi ve SÜT-D Başkanı Prof. Karaosmanoğlu, çelik, demir ve demir dışı metaller, elektrik-elektronik, hizmet, kimya, maden ve mücevher sektörlerini temsil eden İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Öztiryaki konuşmasında iklim krizine karşı ihracat gücümüzün eylemlerini açıklarken, iş dünyamızın yöneticileri iklim dirençli üretim için sanayimizin enerji ve kimyasının bugünü ve yarınını anlatırken, kuruluşlar E-Sergi'deki 3D stantlarıyla delegelerle anında etkileşim yapacak dedi.
İhracat - 24.09.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Uluslararası yatırımcıların ülkemize yönelik ilgisi de giderek artmaktadır
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Yatırımcılar Derneği'nin (YASED) 39. ve 40. Genel Kurulu'na mesaj gönderdi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, dernek mensuplarının, Türkiye'nin kalkınmasına, gelişmesine ve istihdamının artmasına verdiği katkıları yakından takip ettiğini bildirdi. YASED'in Türkiye'ye daha fazla uluslararası yatırım çekilmesi ve yatırımcıların desteklenmesi gayesiyle yürüttüğü başarılı faaliyetleri takdirle karşıladığını kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:   "2023 hedeflerimizi gerçeğe dönüştürerek, Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri yapma mücadelemize, YASED'in katkılarının artarak süreceğine inanıyorum. Başta büyüme, üretim ve ihracat olmak üzere ülkemizle ilgili son rakamlar, Türk ekonomisinin salgın sürecinde farklı bir ivme yakaladığını gösteriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İhracat Haberleri | İhracat Haber - Haberler - İhracat haberleri, son dakika ihracat haber ve gelişmeleri burada. Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda tır kuyruğu 20 kilometreyi buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 13:33:38. #1.14#

title