Hasan Tahsin Haberleri

Hasan Tahsin haber, Hasan Tahsin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Tahsin - 24.11.2020
Yüce Divan'da yargılanan eski Danıştay üyelerinin ilk duruşması tamamlandı
Duruşmaya verilen aranın ardından heyet başkanı Hasan Tahsin Gökcan, ara kararları açıkladı.
Hasan Tahsin - 24.11.2020
Yüce Divan'da yargılanan eski Danıştay üyelerinin savunmalarının alınmasına başlandı
Hasan Tahsin Gökcan başkanlığındaki heyette, üyeler Basri Bağcı, Yıldız Seferinoğlu, Recai Akyel, Emin Kuz, Rıdvan Güleç, Yusuf Şevki Hakyemez, Selahattin Menteş, Celal Mümtaz Akıncı, Engin Yıldırım, Kadir Özkaya, Burhan Üstün, Hicabi Dursun ve Muammer Topal yer alıyor.
Hasan Tahsin - 24.11.2020
Son dakika haberi! İzmir'de şehidin ismi TÜGVA yurdunun konferans salonuna verildi
Son dakika haberi... Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan bordo bereli Astsubay Üstçavuş Furkan Yavaş'ın ismi TÜGVA İzmir Hasan Tahsin Erkek Öğrenci Yurdu'nun konferans salonuna verildi.
Hasan Tahsin - 19.11.2020
AYM Başkanı kendisini izole etti, Yüce Divan ertelenmeyecek
AYM Başkanı Zühtü Arslan'ın eşi ve kızı, koronavirüs belirtileri gösterince 17 Kasım günü test yaptırdı. Arslan'ın eşi ve kızının testleri pozitif çıktı. Bunun üzerine Arslan da test yaptırdı, ancak sonuç negatif çıktı. Ancak Zühtü Arslan'ın 14 gün boyunca kendisini izole edeceği belirtildi.24 Kasım Salı günü yapılacağı ilan edilen Yüce Divan yargılaması ertelenmeyecek. Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) yöneticiliği ve üyeliği suçlarından hapis cezası alan eski Danıştay üyeleri Galip Tuncay Tutar, Vahit Bektaş ve Bülent Olcay, 'görevi kötüye kullanma' suçu yönünden Yüce Divan'da yargılanacak. Danıştay üyeliği görevleri sırasında, alınan bazı kararlar ve kararların imzalanması süreçlerinde FETÖ lehine hareket ettikleri öne sürülen üç eski üye hakkındaki ilk duruşma salı günü yapılacak. Arslan, ilk duruşmaya katılamayacak. Yüce Divan'a AYM Başkanvekili Hasan Tahsin Gökcan'ın başkanlık etmesi bekleniyor.
Hasan Tahsin - 31.10.2020
İzmir Valisi Köşger, depremzedelerin konaklayabilecekleri tesisleri açıkladı
Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı ve Ege Üniversitesi Kampüsü'nde iki çadır kent kurulacağını belirten Vali Köşger'in paylaştığı listedeki spor tesisleri ve yurtlar şöyle: "Bornova Jimnastik Salonu, Bornova Hüseyin Öğütcen Spor Salonu, Buca Spor Salonu, Karşıyaka Kapalı Tenis Kortları, Buca Yasin Börü Gençlik Merkezi, Yörük Ali Efe Yurdu, Bornova Erkek Yurdu, Gazi Umur Bey Yurdu, Ensar Vakfı Karabağlar Kız Öğrenci Yurdu, Ensar Vakfı Mehmet Eker Öğrenci Yurdu, TÜGVA Çamdibi Yurdu, TÜGVA Evka-3 Yurdu, TÜGVA Mevlana Yurdu, Mevlana Hasan Tahsin Yurdu.
Hasan Tahsin - 30.10.2020
İzmir'deki TÜGVA yurtları depremzedelerin kullanımına açıldı
Depremzedelerin barınabileceği yurtlar ve adresleri şöyle: İzmir Hasan Tahsin Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu, Mevlana Mah.
Hasan Tahsin - 28.10.2020
TİM Cumhuriyet Bayramı'nı "Cumhuriyet Geleneğimiz, İhracat Geleceğimiz" sloganıyla kutluyor
İhracatın cumhuriyetin önemli bir değeri olduğunu vurgulayan Gülle, şu değerlendirmelerde bulundu: "İhracat bu topraklar için toprağa düşmüş şehitlerimize sorumluluğumuzdur, ihracat cumhuriyet için taş üstüne taş koymuş ve bu uğurda canını kanını vermiş olanların evlatlarına karşı borcumuzdur, ihracat bugün de vermekte olduğumuz büyük mücadelede onurumuzdur, ihracat şanlı bayrağımızın gölgesinde namusumuzdur. İhracat ailemiz, devletimizin ve milletimizin kendisinden beklediği ne varsa, vazife olarak kabul edip, icra etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, 21. yüzyılda, zorluklara aldırış etmeden, rekor üzerine rekorlar kırmıştır. Çanakkale'de Seyit Onbaşı'yı, Erzurum'da Nene Hatun'u, Maraş'ta Sütçü İmam'ı, İzmir'de Hasan Tahsin'i yetiştiren bu kadim medeniyet, aynı zamanda her coğrafyada yetiştirdiği isimsiz kahramanların el emeği ve göz nurlarıyla köklü bir kültürel ve ticaret geleneğinin temellerini atmıştır.
Hasan Tahsin - 27.10.2020
İzmir Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim programını açıkladı
27 Ekim 13.00 ve 16.00'da Foça Reha Midilli Kültür Merkezinde "Don Kişot'un Rüyası", 16.00 ve 20.00'de Seferihisar Kültür Merkezi'nde "Gangster", 20.00'de İsmet İnönü Sanat Merkezinde "İlk Kurşun Hasan Tahsin" ve 20.
Hasan Tahsin - 27.10.2020
Gaziosmanpaşa'da Fuzuli Kültür Sanat Sezonu başladı
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, programda yaptığı konuşmada, köklü bir medeniyetten gelmenin sorumluluğunun gereğini yerine getirmek için kültür ve sanatın çok büyük önem taşıdığını ifade etti.
Hasan Tahsin - 17.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Usta'dan Lalapaşa'ya ziyaret Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Lalapaşa Belediyesi'ni ziyaret etti.
Hasan Tahsin - 15.10.2020
Havsa'daki oyun parkları yenileniyor
Çocuklarımızın yüzünü bir nebze güldürebilmek, ailelerimizin de sağlıklı kalmalarını sağlamak için attığımız adıma hiç tereddütsüz destekte bulunan Valimiz Ekrem Canalp ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta'ya ilçemiz adına teşekkür ediyoruz.
Hasan Tahsin - 11.10.2020
Gaziosmanpaşa'da çöpler sanata dönüştü
Çantadan, gitara kadar birçok eşyanın bulunduğu sergi, Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi'nde, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta'nın kurdeleyi kesmesinin ardından açıldı.
Hasan Tahsin - 8.10.2020
Başkan Usta, kumbarasındaki 36 lirasını Azerbaycan'a gönderen İsranur'a tablet hediye etti
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, VAN'ın Erciş ilçesinde yaşayan ve tablet almak için kumbarasında biriktirdiği 36 lirasını posta yoluyla Azerbaycan'a gönderen İsranur İşleyen (12), ile görüntülü görüşme gerçekleştirdi.
Hasan Tahsin - 7.10.2020
İnfaz yasasının iptal talebinin reddine ilişkin kararın gerekçesi açıklandı
Çoğunluk görüşüne katılmayan Başkan ve 6 üyenin karşı oy gerekçeleri Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Başkanvekili Hasan Tahsin Gökcan ile üyeler Engin Yıldırım, Hicabi Dursun, Celal Mümtaz Akıncı, Emin Kuz ve Yusuf Şevki Hakyemez bu görüşe katılmadı.
Hasan Tahsin - 29.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Azerbaycan'ın başarısının mutluluk verici olduğunu aktaran Tercan, şunları kaydetti: "Ermenistan cürmüne bakmadan, Azerbaycan'a saldırıyor ama bütün dünya biliyor ki, bu Türkiye'yi kuşatmak için yapılmış bir kalleşliktir. Ermenistan'ın böyle bir alçaklığa kalkışması asla kendi iradesi değildir. Belli ki, birileri Türkiye ile olan hesaplaşmalarını doğrudan yapamıyor, Ermenistan gibi maşalar kullanıyor. Bu maşa olmak Ermenistan'a yakışıyor olsa da, altından kalkamayacağı bir işe girmenin bedeli ağır olacaktır." Havsa Belediye Başkanı Balkan'dan ziyaret Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta'yı ziyaret etti.
Hasan Tahsin - 27.9.2020
Son dakika haber! Bakan Kasapoğlu, Gaziosmanpaşa'da gençlerle buluştu
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin geçtiğimiz sene hayata geçirdiği Farika Kitaplı Kahve'de gençlerle buluştu. Kütüphaneyi ziyaret eden ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile incelemelerde bulunan Bakan Kasapoğlu, gençlerle sohbet de etti.
Hasan Tahsin - 23.9.2020
"Afyonkarahisar'da Yunan Zulmü" isimli kitabın tanıtımı yapıldı
Afyonkarahisar'ın her yerinin Yunan zulmüne tanıklık edeceğini vurgulayan İlgar, şöyle devam etti: "Yunanlılar tarafından yakılan evlerin, dükkanların, cami ve mescitlerin, okulların yanı sıra zorla gasbedilen yiyecek ve içecekler, hayvanların, diğer taraftan ırzına geçilen kızlarımızın, kadınlarımızın sayısı ne kadardır? Bu kadın ve kızlarımızın ise bizce masumiyetleri aşikardır. Çalışmamıza işgal fotoğraflarının büyük bir kısmını temin eden Hasan Tahsin Günek Bey'e içtenlikle şükranlarımı sunarım.
Hasan Tahsin - 17.9.2020
Fenerbahçe Beko'da forma sponsoru olan Naturelgaz için imza töreni düzenlendi
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, imza töreni Ülker Stadı'ndaki 1907 Tribünü'nde gerçekleştirildi. Törene kulüp genel sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, yönetim kurulu üyesi Sertaç Komsuoğlu, Fenerbahçe Beko Takım Menajeri Cenk Renda ve Naturelgaz Üst Yöneticisi (CEO) Hasan Tahsin Turan katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Tahsin Haberleri | Hasan Tahsin Kimdir - Haberler - Hasan Tahsin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Tahsin kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziosmanpaşa'da şehit öğretmenler anısına fidan dikildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 03:53:29. #1.14#
title