Hadımköy Haberleri

Hadımköy haber, Hadımköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hadımköy - Bugün
Kara yollarında durum
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Esenyurt kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Hadımköy - 15.10.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Esenyurt kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları sebebiyle 22.
Hadımköy - 9.10.2020
Kara yollarında durum
Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Hadımköy Kavşağı-Mahmutbey Batı Kavşağı arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22.
Hadımköy - 6.10.2020
Kara yollarında durum
Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey Batı kavşakları arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 22.
Hadımköy - 4.10.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey Batı kavşakları arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 22.
Hadımköy - 3.10.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey Batı Kavşağı arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22.
Hadımköy - 29.9.2020
İstanbul'da sağanağın etkisini devam ettirmesi bekleniyor
Kuvvetli yağış geçişleriyle yerel dolu yağışı gözlendiği bildirilen açıklamada şunlar kaydedildi: "Kuvvetli gök gürültülü sağanak sonucunda kaydedilen yağış miktarları incelendiğinde, en fazla yağış, metrekareye 27 kilogramla Güngören, 17 kilogramla Kağıthane, 16 kilogramla Göztepe, 15,8 kilogramla Hadımköy istasyonlarında ölçülmüştür.
Hadımköy - 29.9.2020
BAHÇEŞEHİR VE HADIMKÖY'DE ŞİDDETLİ YAĞMUR
Enver ALAS / İSTANBUL,DHA İstanbul'da öğle saatlerinde başlayan şiddetli yağmur, Bahçeşehir ve Hadımköy'de de etkili oldu.
Hadımköy - 29.9.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey Batı kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 22.
Hadımköy - 28.9.2020
Gazeteciler Yıldız, Dükel ve astsubay Baran hakkında hazırlanan iddianamenin detayları ortaya çıktı
Terör suçlarından sorumlu Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Veysel Kaçmaz tarafından düzenlenen 180 sayfalık iddianame, Ankara 26'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi. İddianamenin kabul edilmesiyle, Yıldız, Dükel ve Baran'a yöneltilen suçlamalar ile soruşturmanın detayları da ortaya çıktı. İddianamede, soruşturmanın 13 Aralık 2019 tarihinde, savcılığa yapılan 'Hadımköy Kışla Komutanlığı'nda görevli Astsubay Erdal Baran devlete karşı suç işlemekledir.
Hadımköy - 28.9.2020
Gazeteciler Yıldız ve Dükel hakkındaki iddianame kabul edildi
Sanıkların eylemlerinin detaylı bir şekilde anlatıldığı iddianamede, 13 Ekim 2019'da D.Ö isimli kişinin, "Hadımköy Kışla Komutanlığında görevli Astsubay Erdal Baran devlete karşı suç işlemekledir.
Hadımköy - 27.9.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey Batı kavşakları arasındaki üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22.
Hadımköy - 25.9.2020
Trafikte tartıştığı sürücüyü bıçakla yaralayan zanlının tutukluluğuna devam kararı
Olayın geçmişi Arnavutköy Ömerli Mahallesi Hadımköy-İstanbul Caddesi'nde 21 Ağustos'ta, 06 GE 6303 plakalı aracın sürücüsü Dadaş A.
Hadımköy - 24.9.2020
Kara yollarında durum
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey Batı kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Hadımköy - 10.9.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey Batı kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları sebebiyle her gün 22.
Hadımköy - 8.9.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey Batı kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 22.
Hadımköy - 6.9.2020
Son dakika haberleri! DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 1
Cumhurbaşkanı Erdoğan törende yaptığı konuşmasında, "Türkiye'nin diğer alanlarla birlikte sağlıkta gerçekleştirdiği atılımların anlamı koronavirüs salgını döneminde çok daha iyi anlaşılmıştır. Aynı şekilde ülkemizdeki kimi kesimlerin yere göğe sığdıramadıkları bazı devletlerin bu konuda ne kadar sıkıntılı oldukları salgın vesilesiyle ortaya çıkmıştır. Maddi zenginliğin, sosyal adalet ve eşitliği temin etmeye yetmediğini bu süreçte çok acı bir şekilde gördük.  Türkiye salgını 40 bin yoğun bakım yatağı, 246 bin yatak kapasitesi, 1213 bilgisayarlı tomografi cihazı, 4 binin üzerinde tedavi kurumu, hepsinden önemlisi 1 milyon 100 bin sağlık ordusuyla karşılamıştır. Bunların üzerine ilave olarak salgın döneminde de çok sayıda sağlık kurumunu faaliyete geçirdik. Bu eserler arasında İstanbul'un her iki yakasında her biri 1006'şar yataklı Prof. Dr. Murat Dilmener ve Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastaneleri, yatak kapasitesi 2 bin 682 olan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, yatak kapasitesi 535 olan Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi, hizmete giren ilk etabının yatak kapasitesi 1105 olan Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi, yatak kapasitesi 600 olan Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi, hizmete giren ilk etabının yatak kapasitesi 838 olan, toplamda ise 1250 yatağa sahip Konya Şehir Hastanesi, yatak kapasitesi 1300 olan Erzurum Şehir Hastanesi, restore ederek yeniden hizmete sunduğumuz Sultan Abdülhamid'in yadigarı Hadımköy Dr.
Hadımköy - 5.9.2020
Erdoğan, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde konuştu: (1)
Maddi zenginliğin, sosyal adalet ve eşitliği temin etmeye yetmediğinin bu süreçte çok acı bir şekilde görüldüğünü vurgulayan Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Türkiye salgını 40 bin yoğun bakım yatağı, 246 bin yatak kapasitesi, 1213 bilgisayarlı tomografi cihazı, 4 binin üzerinde tedavi kurumu, hepsinden önemlisi 1 milyon 100 bin sağlık ordusuyla karşılamıştır. Bunların üzerine ilave olarak salgın döneminde de çok sayıda sağlık kurumunu faaliyete geçirdik. Bu eserler arasında İstanbul'un her iki yakasında her biri 1006'şar yataklı Prof. Dr. Murat Dilmener ve Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastaneleri, yatak kapasitesi 2 bin 682 olan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, yatak kapasitesi 535 olan Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi, hizmete giren ilk etabının yatak kapasitesi 1105 olan Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi, yatak kapasitesi 600 olan Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi, hizmete giren ilk etabının yatak kapasitesi 838 olan, toplamda ise 1250 yatağa sahip Konya Şehir Hastanesi, yatak kapasitesi 1300 olan Erzurum Şehir Hastanesi, restore ederek yeniden hizmete sunduğumuz Sultan Abdülhamid'in yadigarı Hadımköy Dr.
Hadımköy - 3.9.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey Batı kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışması gerçekleştiriliyor.
Hadımköy - 2.9.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Hadımköy-Mahmutbey Batı kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışması gerçekleştiriliyor.
Hadımköy - 30.8.2020
İstanbul'da 3 noktada yol çalışması başlatıldı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Arnavutköy, Hadımköy ve Başakşehir'de karayolu ulaşımını rahatlatmak için yol çalışması başlattı.
Hadımköy - 25.8.2020
Arnavutköy'de, trafikte tartıştığı sürücüyü bıçakla yaralayan şüphelinin ifadesi ortaya çıktı
Trafikte tartıştığı başka bir aracın sürücüsünü bıçakla yaraladığı gerekçesiyle dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Muhammed Enes U. (20) ifadesinde, Hadımköy'deki babasına ait tekstil fabrikasında çalıştığını, olaya karışan aracın kendisine ait olduğunu ve bir ay önce satın aldığını belirtti.
Hadımköy - 25.8.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Mahmutbey Batı-Hadımköy kavşaklarında üstyapı yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Hadımköy - 24.8.2020
Çakarlı maganda: Ben bıçaklamadım boğuşma sırasında oldu
HADIMKÖY'de kullandığı çakarlı minibüs ile önünü kestiği sürücü ile tartışarak bıçakladığı iddiasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Muhammed Enes Uysal'ın polisteki ifadesinde "Ben bıçaklamadım, boğuşma sırasında bir yerleri kesildi" dediği öğrenildi.
Hadımköy - 24.8.2020
Son dakika haber: Hadımköy'de kullandığı çakarlı lüks otomobiliyle terör estirerek yol istediği kişiyi 5 yerinden...
Gelen son dakika haberlerine göre Hadımköy'de kullandığı çakarlı lüks otomobiliyle terör estirerek yol istediği kişiyi 5 yerinden bıçaklayan Muhammed Enes U.
Hadımköy - 24.8.2020
ÇAKARLI MİNİBÜSTEKİ SALDIRGAN TUTUKLAMA TALEBİYLE MAHKEME SEVK EDİLDİ
Hadımköy'de çakarlı aracıyla trafikte tartıştığı aracın önünü kesip sürücüsünü bıçaklayan saldırgan Muhammed Enes U. tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.
Hadımköy - 24.8.2020
ÇAKARLI MİNİBÜSTEKİ SALDIRGAN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ-1
HARUN UYANIK / Hadımköy'de çakarlı aracıyla trafikte tartıştığı aracın önünü kesip sürücüsünü bıçaklayan saldırgan Muhammed Enes U. adliyeye sevk edildi.
Hadımköy - 23.8.2020
Trafikte tartıştığı sürücüyü bıçakla yaralayıp kaçan şüpheli yakalandı
Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 21 Ağustos'ta Hadımköy-İstanbul Caddesi'nde yol verme tartışması sonucunda bir sürücüyü bıçakla yaralayarak kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.
Hadımköy - 23.8.2020
HADIMKÖY'DEKİ ÇAKARLI MİNİBÜSTEKİ SALDIRGAN YAKALANDI
Hadımköy'de çakarlı aracıyla trafikte tartıştığı aracın önünü kesip sürücüsünü bıçaklayan saldırgan Avcılar'da yakalandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hadımköy Haberleri | Hadımköy Haber - Haberler - Hadımköy haberleri, son dakika hadımköy haber ve gelişmeleri burada. Kara yollarında durum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 13:42:57. #1.15#
title