Habitat Derneği Haberleri

Habitat Derneği haber, Habitat Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Habitat Derneği - 13.10.2021
İstasyon İzmir Bornova'da açılıyor
İzmir'deki farklı topluluklar, STK'lar, işletmeler, girişimciler ve gazeteciler için ortak bir çalışma ve bilgi paylaşım alanı olmayı hedefleyen İstasyon İzmir, Bornova Belediyesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Milletlerarası Ticaret Odası (ICC), Habitat Derneği ve İzmir Ticaret Borsası iş birliği ile hayata geçiriliyor.
Habitat Derneği - 08.10.2021
"Geleceğin Ekranı" eğitimleri öğretmenler ve aileler için başlıyor
Netflix, Habitat Derneği ve Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi iş birliğiyle hayata geçirilen "Geleceğin Ekranı" projesi öğretmenlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Habitat Derneği - 07.10.2021
"Kız Kardeşim Projesi" Samsun'da gerçekleştirildi
Kız Kardeşim Projesi Coca-Cola Vakfının, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Habitat Derneği ile 2015 yılından bu yana devam ettirdiği Kız Kardeşim Projesi'nde kadınların, ekonomik hayata katılımı konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donatılarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları için desteklenmesi amaçlanıyor.
Habitat Derneği - 05.10.2021
Son dakika haberi: Denizli'de gözlemeyle başarı sağlayan kadın girişimci, yöresel ürünlerle büyüyor
Bir kahvaltı salonu açan Çıldır'ın iş hayatı 2019 yılında TOBB, Habitat Derneği ve Coca-Cola Türkiye iş birliğinde yürütülen "Kız Kardeşim Projesi" kapsamında Denizli'de birinci olması, ülke genelinde de 10 başarılı kadın girişimci arasına girmesiyle değişti.
Habitat Derneği - 30.09.2021
Türkiye Vakfı, köy okullarına "teknoloji sınıfı" kuruyor
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği tarafından dijital geleceğe hazır nesiller yetiştirilmesi hedefiyle hayata geçirilen "Yarını Kodlayanlar" projesinde, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak üzere atılan adımlara bir yenisi eklendi.
Habitat Derneği - 27.09.2021
LG, sanal dünyada iyilik deneyimi sunuyor
LG'den yapılan açıklamaya göre, oyuncular, oyun ekran görüntülerini sosyal medyaya yükleyerek, LG aracılığıyla Habitat for Humanity South Korea'ya (Güney Kore İnsanlık için Habitat Derneği) bağışta bulunmuş oluyor.
Habitat Derneği - 23.09.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
KTSO bireyler için finansal okuryazarlık eğitimi düzenleyecek Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Habitat Derneği tarafından bireyler için finansal okuryazarlık eğitimi düzenlenecek.
Habitat Derneği - 17.09.2021
Kız Kardeşim Projesi'nin eğitim platformu yenilendi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Habitat Derneği ve Coca-Cola Türkiye ortaklığı ile yürütülen "Kız Kardeşim Projesi" kapsamında verilen eğitim içerikleri genişletilerek yenilenen alt yapısıyla "akademi.kizkardesim.net" üzerinden erişime açıldı.
Habitat Derneği - 15.09.2021
"Yarını Kodlayanlar" fikir maratonunda gençler afet anında iletişim için çözüm üretti
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği tarafından hayata geçirilen "Yarını Kodlayanlar" fikir maratonunun ikincisi gerçekleştirildi.
Habitat Derneği - 15.09.2021
Dijital Öğretmenler Projesi'nin ilk eğitim dönemini kapsayan etki raporu açıklandı
ING Türkiye, Habitat Derneği ve ODTÜ iş birliği ile hayata geçirilen Dijital Öğretmenler Projesi'nin ilk eğitim dönemini kapsayan etki raporu açıklandı.
Habitat Derneği - 26.08.2021
"Yarını kodlayanlar" 5 yılda 185 bini aşkın çocuğa ulaştı
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği, çocukları dijital geleceğe hazırlama hedefiyle ortaklaşa hayata geçirdiği "Yarını Kodlayanlar" projesini ülke genelinde daha çok çocuğa ulaşacak şekilde yaygınlaştırmaya devam ediyor.
Habitat Derneği - 25.08.2021
ING Türkiye'ye "Stevie Uluslararası İşletme Ödülleri"nde 2 ödül
ING Türkiye, Habitat Derneği ve ODTÜ iş birliği ile hayata geçirilen, ilkokul ve ortaokul öğretmenlerinin dijital okuryazarlık becerileri edinmeleri hedeflenen Dijital Öğretmenler Projesi'nin tamamlanan ilk 2 döneminde toplamda 2 bin öğretmene eğitim verildi.
Habitat Derneği - 17.08.2021
"Kadın için Teknoloji" eğitimleri Türkiye'nin dört bir yanına ulaşıyor
Teknosa'nın Habitat Derneği ile birlikte 2007 yılından bu yana aralıksız sürdürdüğü "Kadın için Teknoloji" projesi, çevrim içi eğitimlerle devam ediyor.
Habitat Derneği - 13.08.2021
"Yarını Kodlayanlar" fikir maratonunda gençler çevreyi korumak için çözüm üretti
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği iş birliğiyle hayata geçirilen ve Türkiye'nin dört bir yanında 180 bini aşkın çocuğa ulaşan "Yarını Kodlayanlar" projesi kapsamında ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik eşzamanlı iki fikir maratonu gerçekleştirildi.
Habitat Derneği - 10.07.2021
'Bu İşte Birlikteyiz' platformuna 'kariyer ortağı'
Pandemide işini kaybedenlere destek olmak üzere Vodafone, UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) ve Habitat Derneği işbirliğiyle hayata geçirilen 'Bu işte Birlikteyiz' platformuna Kariyer.net de kariyer ortağı olarak katıldı.
Habitat Derneği - 29.06.2021
Son dakika ekonomi: Kız Kardeşim Hibe Programı'nın kazananları çevrim içi düzenlenen törenle tanıtıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Coca-Cola Türkiye ve Habitat Derneği iş birliğinde düzenlenen programın ödül töreninde konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, kadın girişimcilerin ülke kalkınmasında taşıdığı büyük önemin bilincinde olduklarını belirterek, bu vizyonla kadının her alanda güçlenmesini amaçladıklarını söyledi.
Habitat Derneği - 20.06.2021
Elazığ'da Kız Kardeşim projesine start verildi, ürünler Türkiye ve dünya pazarında yer alacak
Coca-Cola Vakfı'nın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Habitat Derneği ile birlikte 2015 yılından bu yana devam eden Kız Kardeşim Projesi, kadınların ekonomik hayata katılımı konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donatılarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları için desteklenmesi amaçlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Habitat Derneği Haberleri | Habitat Derneği Haber - Haberler - Habitat Derneği haberleri, son dakika habitat derneği haber ve gelişmeleri burada. Sebzeli makarnanın üreticisine Bakan Pakdemirli'den plaket.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 06:14:40. #1.16#

title