Gürsel Baran Haberleri

Gürsel Baran haber, Gürsel Baran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gürsel Baran - 15.09.2021
Ankara tiftiği coğrafi işaret olarak tescil edildi
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Habib Asan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Çokakoğlu'nun katılımıyla ATO Hizmet Binası'nda Ankara Tiftiği Coğrafi İşaret Lansmanı yapıldı.
Gürsel Baran - 26.08.2021
Çamlıdere höşmerim tatlısı coğrafi işaret belgesi aldı
ATO Başkanı Gürsel Baran, burada yaptığı konuşmada, dünyada coğrafi tescili almış yaklaşık 20 bin ürün olduğunu ve bu alanda 200 milyar dolarlık pazar bulunduğunu söyledi.
Gürsel Baran - 25.08.2021
ATO, serebral palsili gençlere e-ticaret eğitimi verecek
Protokole ATO adına Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, SERÇEV adına Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Karakaş ve SERÇEV Engelsiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adına Okul Müdürü Dilek Saran imza attı.
Gürsel Baran - 14.08.2021
ATO Başkanı Baran'dan üyelere, Tıbbi Cihazlar Finansman Desteği Programı'na başvuru çağrısı
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, tıbbi cihaz sektöründe faaliyet gösteren ATO üyelerini, Ankara Kalkınma Ajansının Tıbbi Cihazlar Finansman Desteği Programı'na başvuru yapmaya çağırarak, "Kalkınma Ajansımızın bu projesi şehrimizde tıbbi cihaz sektörünün gelişmesi...
Gürsel Baran - 11.08.2021
ATO, orman yangınlarından zarar görenlere destek için 1,5 milyon lira bağışladı
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, orman yangınlarından zarar görenlere destek olmak için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından başlatılan kampanyaya 1,5 milyon lira katkıda bulunduklarını bildirdi.
Gürsel Baran - 14.07.2021
ATO Başkanı Baran'dan "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" mesajı Açıklaması
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Fetullahçı Terör Örgütünün 15 Temmuz 2016'da gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin büyüyen ve gelişen güçlü Türkiye'yi hedef aldığını belirterek, "Demokrasimiz için nöbette, ekonomimiz için gece gündüz işimizin başındayız.
Gürsel Baran - 10.07.2021
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na Almanya Federal Cumhuriyeti Devlet Nişanı
Konuşmaların ve Devlet Nişanı'nın takdiminin ardından toplu hatıra fotoğraf çekinildi. Törene Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakçı, Birleşik Krallık Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott, Alman Sanayi ve Ticaret Odası Onursal Başkanı Eric Schweitzer, Alman Sanayi ve Ticaret Odası CEO'su Dr. Martin Wansleben, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Markus Slevogt ve Genel Sekreteri Thilo Pahl, HAK-İŞ Konfederasyonu Başkanı Mahmut Arslan, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken de katıldı.
Gürsel Baran - 10.07.2021
Alman Büyükelçi Schultz, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na Devlet Nişanı takdim etti
Törende konuşan Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı ise şunları söyledi: "Bu 1. sınıf liyakat nişanı Türk-Alman dostluğunun bir yansıması. Ben bu liyakat nişanının verilmesi gerekçelerine baktım. Sanırım bu nişanın gereksinimlerini en fazla karşılayan Rifat Bey'dir diye düşünüyorum. Türk-Alman dostluğuna katkı, ekonomik ve sosyal yaşama katkı, hayırseverlik ve aynı zamanda sorun çözücülük çok önemli değerler. Rifat Bey genelde işverenleri temsil ediyor ama gerçekten işçi dostu, esnaf dostu ve insan dostu bir insan. Her zaman olumlu bir isim ve güler bir yüz. Sanıyorum bu kimliği ile Alman ve Avrupalı dostlarımızın da Türkiye'de iş ve yatırım yapmasının da çok büyük etkisi oldu." Konuşmaların ve Devlet Nişanı'nın takdiminin ardından toplu hatıra fotoğraf çekinildi. Törene Birleşik Krallık Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott, Alman Sanayi ve Ticaret Odası Onursal Başkanı Eric Schweitzer, Alman Sanayi ve Ticaret Odası CEO'su Dr. Martin Wansleben, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Markus Slevogt ve Genel Sekreteri Thilo Pahl, HAK-İŞ Konfederasyonu Başkanı Mahmut Arslan, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken de katıldı.
Gürsel Baran - 02.07.2021
Kıbrıs Türk Sanayi Odası Başkanı Ali Kamacıoğlu, ATO Başkanı Baran'ı ziyaret etti
Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığına seçilen Ali Kamacıoğlu, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran'ı makamında ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gürsel Baran Haberleri | Gürsel Baran Haber - Haberler - Gürsel Baran haberleri, son dakika gürsel baran haber ve gelişmeleri burada. Ankara'da Teknoloji Geliştirme Merkezi Projesi hayata geçiriliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 19:15:47. #1.15#

title