FUAT OKTAY HABERLERİ

Fuat Oktay haber, Fuat Oktay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fuat Oktay

Fuat Oktay

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye

Fuat Oktay Kimdir ?

Yeni yönetim sisteminin ilk Cumhurbaşkanı Yardımcısı seçilen Fuat Oktay, 1964 yılında Yozgat Çekerek’te doğdu. Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1985 yılında mezun olduktan sonra üniversitede araştırma görevlisi olarak kaldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fuat Oktay - 21.10.2021
CHP Grup Başkanvekili Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Türkiye'de 6 milyon 630 bin aileye sosyal yardım yapıldığını ve bütçeden bu kesime 104 milyar lira ayrıldığını anlatan Altay, "Daha vahim, beşli çeteye 42,5 milyar lira garanti ödemesi yapacak. Erdoğan; hani Hazineden beş kuruş çıkmayacaktı? Bu ne? ya Fuat Oktay millete yalan söylüyor ya sen söylüyorsun.
Fuat Oktay - 21.10.2021
Oktay: "Sonuç bildirgesinde yer alan hedefler, eylemler ve faaliyetler sıkı bir şekilde takip edilecektir"
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın konuşması Hazırlanan animasyon filmin gösterimi Hediye takdimi Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Osman Tıraşçı'nın dua etmesi ANKARA - Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "1.
Fuat Oktay - 20.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 21 Ekim 2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde 1. Su Şurası Kapanış Merasimi'ne katılacak.
Fuat Oktay - 20.10.2021
Son dakika... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Yargı reformlarıyla hukukun üstünlüğünü güçlendiriyor ve demokrasinin işlerliğini artırıyoruz"
Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Yargı reformlarıyla hukukun üstünlüğünü güçlendiriyor ve demokrasinin işlerliğini artırıyoruz.
Fuat Oktay - 20.10.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Enflasyonu tekrar tek hanelere indirmeye kararlıyız
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Enflasyonu tekrar tek hanelere indirmeye kararlıyızCUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, "Küresel eğilime rağmen, para ve maliye politikalarımızı arz yönlü yapısal politikalarımızla ve verimlilik artışı kanalıyla destekleyerek, enflasyonu tekrar tek hanelere...
Fuat Oktay - 20.10.2021
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Plan ve Bütçe Komisyonunda 2022 bütçesini sundu: (2)
Son dakika politika haberine göre Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Ne vesayet odaklarının ne sosyal medyadan hukuk darbesi yapmaya niyetlenen diplomatların ne de hukuki süreçleri siyasallaştırmaya çalışan çevrelerin yargı işleyişimizde hiçbir hükmü yoktur.
Fuat Oktay - 20.10.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Plan Bütçe Komisyonunda 2022 bütçesini sundu: (1)
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "2022 bütçemizle zor denilen yatırımları birlik ve beraberlik ruhuyla kolaylaştırmaya ve hayata geçirmeye devam edeceğiz.
Fuat Oktay - 20.10.2021
TBMM Genel Kurulu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın, bütçe sunumunun başında hiçbir bütçe hedefini tutturamadıkları için milletten özür dilemesi gerektiğini ileri süren Altay, Oktay'ın bunu yapmadığını söyledi.
Fuat Oktay - 20.10.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Ne vesayet odaklarının ne sosyal medyadan hukuk darbesi yapmaya niyetlenen diplomatların yargı işleyişimizde hiçbir...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Ne vesayet odaklarının ne sosyal medyadan hukuk darbesi yapmaya niyetlenen diplomatların yargı işleyişimizde hiçbir hükmü yoktur"
Fuat Oktay - 20.10.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Cumhurbaşkanlığı 2022 yılı bütçe teklifi yaklaşık yüzde 3,7 azalış göstermiş ve 3 milyar 890 milyon lira olarak...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Cumhurbaşkanlığı 2022 yılı bütçe teklifi yaklaşık yüzde 3,7 azalış göstermiş ve 3 milyar 890 milyon lira olarak belirlenmiştir"
Fuat Oktay - 20.10.2021
Son dakika! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Ülkemizde elektrik fiyatları Avrupa ülkelerinin oldukça altında seyretmektedir.
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Ülkemizde elektrik fiyatları Avrupa ülkelerinin oldukça altında seyretmektedir.
Fuat Oktay - 20.10.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "2021 yılı sonunda işsizlik oranının yüzde 12.6 düzeyinde olacağı tahmin edilmektedir."
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "2021 yılı sonunda işsizlik oranının yüzde 12.6 düzeyinde olacağı tahmin edilmektedir.
Fuat Oktay - 20.10.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Para ve maliye politikalarımızı arz yönlü yapısal politikalarımızla, verimlilik artışıyla destekleyerek, enflasyonu...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Para ve maliye politikalarımızı arz yönlü yapısal politikalarımızla, verimlilik artışıyla destekleyerek, enflasyonu tek haneye indirmeye kararlıyız"
Fuat Oktay - 20.10.2021
3. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu İstanbul'da gerçekleştirilecek
Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu'nun 3'üncüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifi ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un ev sahipliğinde yarın İstanbul'da başlayacak.
Fuat Oktay - 20.10.2021
GÜNDEM / 20 Ekim 2021
(Abuja) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ile 2020 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi'nin sunumunu yapacak.
Fuat Oktay - 19.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 20 Ekim 2021
(Abuja) 2- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ile 2020 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi'nin sunumunu yapacak.
Fuat Oktay - 19.10.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Bayraktar'ın cenaze namazını kıldırdı
Oktay: "Ülkesine ve milletine sevdalı bir büyüğümüzdü" Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Allah'tan geldik ve Allah'a döneceğiz.
Fuat Oktay - 19.10.2021
Özdemir Bayraktar son yolculuğuna uğurlandı
İSTANBUL'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar, Fatih Camii'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.  Cenaze töreninde konuşan oğlu Selçuk Bayraktar, "Babam bizler için canımızdan kıymetli. Bir tarafta babamızdı, bir tarafta arkadaşımızdı, ağabeyim, kardeşim, bizler için öyleydi, aynı zamanda rehberimizdi, ilham kaynağımızdı, kılavuzumuzdu, en yakın dava ve yol arkadaşımızdı bu yolda " dedi.  BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 72 yaşında ölen Bayraktar için bugün öğle vakti Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törende Özdemir Bayraktar'ın eşi Canan Bayraktar, oğulları Haluk, Selçuk ve Ahmet Bayraktar taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Başkanı Mustafa Şentop,  11.
Fuat Oktay - 19.10.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, vefatının 18. yılında Aliya İzzetbegoviç'i andı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç'i, vefatının 18. yılında saygı ve rahmetle andı.
Fuat Oktay - 18.10.2021
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan, Kılıçdaroğlu'na cevap: "Hodri meydan"
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Bugünden itibaren Kılıçdaroğlu'nun vesayet özlemli tehditlerine karşı her bir kamu çalışanımız ve bürokratımız milletimize olan hizmetine performansını katlayarak cevap verecektir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fuat Oktay Haberleri | Fuat Oktay Kimdir - Haberler - Fuat Oktay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fuat Oktay kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Türkiye-Azerbaycan Ortak Medya Platformu'nu değerle
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 03:08:13. #1.14#

title