FUAT OKTAY HABERLERİ

Fuat Oktay haber, Fuat Oktay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fuat Oktay

Fuat Oktay

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye

Fuat Oktay Kimdir ?

Yeni yönetim sisteminin ilk Cumhurbaşkanı Yardımcısı seçilen Fuat Oktay, 1964 yılında Yozgat Çekerek’te doğdu. Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1985 yılında mezun olduktan sonra üniversitede araştırma görevlisi olarak kaldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fuat Oktay 5.6.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Terörden hüküm giyen kişilerle ilgili mahkeme kararının TBMM'ye...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Terörden hüküm giyen kişilerle ilgili mahkeme kararının TBMM'ye bildiriminden rahatsız olanların bu ülkeye ve vatandaşına kazandıracağı hiçbir şey yoktur.
Fuat Oktay 4.6.2020
TİSK Yönetim Kurulu, kabine üyelerini ağırlamaya devam ediyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında, yönetim kurulu toplantılarını mart ayından itibaren video konferans yöntemiyle yapan Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), bugüne kadar Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve dört bakanı toplantılarında ağırladı.
Fuat Oktay 3.6.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Yerli sanayimizi ithalat baskısına karşı tüm politikalarımızla...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Yerli sanayimizi ithalat baskısına karşı tüm politikalarımızla korumaya kararlıyız."
Fuat Oktay 2.6.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehitler için başsağlığı mesajı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Siirt'in Pervari ilçesinde şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.
Fuat Oktay 1.6.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan, 'Köprülü Camii'ne' yapılan saldırıya tepki
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Kıbrıs Rum Kesiminde, Limasol'de bulunan asırlık Köprülü Camii'ne yapılan saldırıyı şiddetle lanetlediğini belirtti.
Fuat Oktay 30.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit polis memuru için başsağlığı mesajı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Diyarbakır'da şehit olan polis memuru Atakan Arslan için taziye mesajı yayımladı.
Fuat Oktay 29.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Türkiye'nin Kovid-19'la mücadelesini anlattı: (3)
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde Türkiye ile ABD arasında olumlu yaklaşımların arttığını ve yeni fırsatların ortaya çıktığını belirtti.
Fuat Oktay 29.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Türkiye'nin Kovid-19'la mücadelesini anlattı: (2)
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye'nin Libya'da meşru hükümete destek verdiğini belirterek, gayrimeşru güçlerin lideri Halife Hafter ve onu destekleyen ülkelerin Libya'da bir tek meşru hükümet olduğunu kabul etmesi gerektiğini söyledi.
Fuat Oktay 29.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Kovid-19 sürecinde Türkiye ile ABD arasında olumlu yaklaşımların...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Kovid-19 sürecinde Türkiye ile ABD arasında olumlu yaklaşımların arttığını, yeni fırsatların ortaya çıktığını söyledi.
Fuat Oktay 29.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Libya konusunda Türkiye'nin Akdeniz bölgesinde yeni bir...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Libya konusunda Türkiye'nin Akdeniz bölgesinde yeni bir belirsizliğe izin vermeyeceğini söyledi.
Fuat Oktay 29.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, DSÖ'nün daha az bürokratik, daha esnek ve şeffaf olacak şekilde...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, DSÖ'nün daha az bürokratik, daha esnek ve şeffaf olacak şekilde yeniden yapılandırılması gerektiğini söyledi.
Fuat Oktay 27.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan "Demokrasi ve Özgürlükler Adası" paylaşımı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndaki "27 Mayıs Tarih Platosu" ve "Demokrasi ve İnsan Hakları Müzesi" gibi yapılar vesilesiyle demokrasi şehitlerinin milletin kalbinde yaşamayı sürdüreceğini, cuntacıların sonsuza dek vicdanlarda mahkum olacağını belirtti.
Fuat Oktay 27.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan "27 Mayıs" paylaşımı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, merhum Başbakan Adnan Menderes ile arkadaşları başta olmak üzere her türlü darbe ve vesayete karşı millet iradesinin hakimiyeti uğrunda can veren şehitleri rahmetle andı.
Fuat Oktay 26.5.2020
Türkiye ve KKTC Arasında İktisadi ve Mali İş Birliği Anlaşması İmza Töreni
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Arasında İktisadi ve Mali İş Birliği Anlaşması"nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomide açtığı yaraların hızla iyileştirilmesine destek verecek şekilde, güçlü bir gelecek...
Fuat Oktay 26.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Salgının etkileriyle oluşacak yeni normale hazırlanırken Türkiye,...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Salgının etkileriyle oluşacak yeni normale hazırlanırken Türkiye, KKTC'nin yanında olmaya devam edecektir.
Fuat Oktay 26.5.2020
Eski Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ali Osman Taha, Kovid-19'a yakalandı
Sudan'da yolsuzluk soruşturması kapsamında tutuklanarak başkentteki Kuber Hapishanesi'ne konulan eski Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ali Osman Taha'nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı bildirildi.
Fuat Oktay 23.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı gönülden kutluyorum.
Fuat Oktay 22.5.2020
Güney Sudan'da kabinenin neredeyse tamamı Kovid-19'a yakalandı
Güney Sudan'da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında kurulan yüksek seviyeli komitede yer alan bakan ve yetkililerin hepsinin Kovid-19'a yakalandığı, sadece Sağlık Bakanı'na virüs bulaşmadığı ortaya çıktı.
Fuat Oktay 20.5.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında güvenlik toplantısı gerçekleştirildi
Toplantıya, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın katıldı.
Fuat Oktay 19.5.2020
Güney Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Machar ve eşi Kovid-19'a yakalandı
Güney Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Riek Machar ve eşi Angelina Tang, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalandı.
Fuat Oktay 18.5.2020
Bakan Kasapoğlu'nun hediyeleri Giresun'da karantinadaki vatandaşlara ulaştırıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın koordinasyonunda, Dışişleri, İçişleri, Sağlık, Gençlik ve Spor, Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının yürüttüğü ortak çalışmayla ABD'nin New York şehrinden 16 Mayıs'ta getirilen 159 vatandaşın Gülpembe Hatun Yurdu'na karantina süreci devam ediyor.
Fuat Oktay 17.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, yangınla ilgili KKTC Başbakanı Tatar ile görüştü
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, görüştüğü KKTC Başbakanı Ersin Tatar'a Türkiye'den gönderilen iki yangın söndürme helikopterleriyle söndürme çalışmalarına destek verileceğini belirtti.
Fuat Oktay 15.5.2020
Şanlıurfa'da karantina süresi dolan 100 kişi evlerine uğurlandı
Irak'tan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında getirilerek, Şanlıurfa'da karantina süreçlerini tamamlayan 100 kişi evlerine gönderildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın koordinasyonu ve Dışişleri Bakanlığının çalışmasıyla gerçekleştirilen tahliye operasyonu kapsamında Irak'tan getirilen 100 Türk vatandaşının, Şanlıurfa'daki 14 günlük karantina süreci sona erdi.
Fuat Oktay 15.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede ülkelerin yüzde 70'e yakınının Türkiye'den yardım talebinde bulunduğunu belirterek, "Maske, tulum, eldiven, solunum cihazı gibi talepler geldi.
Fuat Oktay 14.5.2020
Mersin'de karantina süresi dolan 170 kişi evlerine uğurlandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın koordinasyonu ve Dışişleri Bakanlığının çalışmasıyla gerçekleştirilen tahliye operasyonu kapsamında Suudi Arabistan'dan getirilen 170 Türk vatandaşının, Mersin'deki 14 günlük karantina süreci sona erdi.
Fuat Oktay 8.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Üretim sektörünün hızlıca toparlanmasını bekliyoruz"
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ihracat kanallarının adım adım normale dönmesi ve alışveriş merkezlerinin açılmasıyla üretim sektörünün hızlıca toparlanmasını beklediklerini bildirdi.
Fuat Oktay 8.5.2020
Giresun'da karantina süresi dolan 312 kişi evlerine uğurlandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın koordinasyonu ve Dışişleri Bakanlığının çalışmasıyla gerçekleştirilen tahliye operasyonu kapsamında Hollanda'dan getirilen 312 kişinin 14 günlük karantina süreci sona erdi.
Fuat Oktay 8.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye kriz ortamında bile yatırımcı için güvenilir limandır"
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye'nin sahip olduğu güçlü üretim altyapısı, dinamik iş gücü ve pazar olanaklarıyla kriz ortamında bile yatırımcı için güvenilir liman olduğunu belirtti.
Fuat Oktay 4.5.2020
Karantinadaki aileden devlete teşekkür
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın koordinasyonunda, Dışişleri, İçişleri, Sağlık, Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının yürüttüğü ortak çalışmayla 27 Nisan'da ailesiyle Suudi Arabistan'dan getirilen ve İnegöl ilçesindeki Gençlik ve Spor Bakanlığına Şirin Hatun Kız Öğrenci Yurduna yerleştirilen İlker Uruç (30), çektiği video ile kendisinin ve ailesinin memnuniyetini anlattı.
Fuat Oktay 2.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit askerler için başsağlığı mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bitlis'te teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan askerlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.
Şu an buradasınız: Fuat Oktay Haberleri | Fuat Oktay Kimdir - Haberler - Fuat Oktay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fuat Oktay kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Terörden hüküm giyen kişilerle ilgili mahkeme kararının TBMM
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.6.2020 02:05:43. #1.14#
title