ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI HABERLERİ

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Haberleri

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı haber, Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 2.12.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Beypazarı Belediyesine araç desteği
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Beypazarı Belediyesine araç hibe edildi.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 2.12.2020
Balıkesir'de "Atık İlaçların Toplanması Projesi" başladı
Projeyle, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan "Sıfır Atık Projesi"ne de destek verilmesi hedefleniyor.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 2.12.2020
Son dakika haberi | Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Karapınar Belediyesi'ne 2 yeni araç hibe edildi
Son dakika haber... Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Karapınar Belediyesine 2 araç hibe edildi.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 2.12.2020
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Buna göre, Gürsögüt barajı ve hidroelektrik santralinin yapımı kapsamında Ankara'nın Beypazarı ve Poliatlı ilçeleri ile Eskişehir'in Mihalıççık ilçesinde belirlenen taşınmazların, tapuda hazine adına tescil edilmek üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından acele kamulaştırılmasına karar verildi.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 1.12.2020
Alaaddin Tepesi çevresinde dış cephe sağlıklaştırma projesinde ikinci etap başladı
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda Alaaddin Tepesi çevresinde başlatılan dış cephe sağlıklaştırma çalışmalarının devam ettiği belirtildi.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 28.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 16
'SAMSUN'U, 19 YIL ÖNCESİNE GÖRE BAMBAŞKA BİR ŞEHİR HALİNE GETİRDİK' Törende konuşan Bakan Kurum, bugün temelleri atılan ve açılışları yapılan yatırımların değerinin yaklaşık 1 milyar 900 milyon lira olduğunu ifade ederek, "Daha güçlü bir Samsun için geride bıraktığımız 19 senede 30 milyar lirayı aşan dev yatırımlar yaptık. Eğitimden sağlığa, tarımdan ulaşıma, turizmden ticarete, çevre ve şehirciliğe kadar yaptığımız sayısız yatırımla Samsun'u, 19 yıl öncesine göre bambaşka bir konuma taşıdık, bambaşka bir şehir haline getirdik. 30 milyarlık yatırımın bugün törenlerini yapacağımız projelerle beraber 9 milyar 211 milyon liralık kısmını Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak biz gerçekleştirdik.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 28.11.2020
Osmaniye'de 3 çöp toplama aracı ve 2 vidanjör hizmete alındı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Osmaniye İl Özel İdaresine hibe edilen 3 çöp toplama aracı, 2 vidanjör ve 1813 çöp konteyneri hizmete alındı.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 27.11.2020
Son Dakika | Azdavay Belediyesi "Avrupa Hareketlilik 2020 Ulusal Ödülü"ne layık görüldü
Her yıl 16-22 Eylül tarihlerinde kentlerde hareketliliği artırmak, güvenli yürüyüş ve bisiklet yolları oluşturarak erişilebilir şehirler oluşturmak ve belediyelerin kalıcı tedbirler almasını teşvik etmek amacıyla düzenlenen haftaya bu yıl en yüksek katılımı gösteren ülkenin, 551 belediye ile Türkiye olduğu belirtilen açıklamada, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe başkanlığında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürü Turan Konak, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Sektörel Politikalar Daire Başkanı Burcu Altınordu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Fatih Duman, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Ulaştırma ve Altyapı Yatırımları Sektör Yöneticisi Akif Türkel ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici'nin katılımıyla oluşan jürinin, belediyelerin hafta kapsamındaki çalışmalarını değerlendirdiği anlatıldı.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 26.11.2020
Çankırı'da katı atıklar enerjiye dönüştürülecek
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında, Pelitözü köyü mevkisinde Çankırı Yerel Yönetimler Çevre Hizmetleri Birliği ile Pelitözü Enerji Üretim Anonim Şirketi tarafından yapılan, katı atıktan elektrik enerjisi üretim tesisinin inşaatı tamamlandı.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 26.11.2020
İzmirli depremzedeler konteyner kentte yeni yaşamlarına başladı
AFAD koordinasyonunda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Karayolları ve Devlet Su İşleri ekiplerinin katılımıyla Haydar Aliyev Caddesi'nde 5 Kasım'da kurulumuna başlanan 493 konteynerlik yaşam alanı, hizmete girdi.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 25.11.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren teklif, TBMM Genel Kurulunda yasalaştı (3)
Elektrik üretim tesisleri için gerekli olan taşınmazların teminine yönelik olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kamulaştırma kararı alınmamış veya devir işlemleri başlatılmamış taşınmazlarla ilgili süreçler, EPDK tarafından sonuçlandırılacak.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 25.11.2020
Son dakika! Arnavutluk Başbakanı Rama'dan Türkiye tarafından inşa edilecek deprem konutlarına övgü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 500 konut talimatı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk'ta 26 Kasım 2019'da meydana gelen depremin hemen ardından depremzedeler için 500 konut inşası talimatı vermiş, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Arnavutluk Yeniden İnşa Devlet Bakanlığı arasında afet sonrası konut yapım alanında iş birliği protokolü imzalanmıştı.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 23.11.2020
Son dakika haberleri! Sakarya Büyükşehir Belediyesi "sıfır atık belgesi" almaya hak kazandı
Son dakika haberine göre Sakarya Büyükşehir Belediyesi, israfın önlenmesi ve kaynakların daha verimli kullanılması hedefiyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen sıfır atık projesi kapsamında sıfır atık belgesi aldı.
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı - 23.11.2020
İzmir'deki deprem sonrası ağır hasar gören binada mahsur kalan kedi kurtarıldı
İzmir'deki deprem sonrası ağır hasarlı olan ve yıkım kararı verilen binadaki kedi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ekipleri tarafından kurtarıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Haberleri | Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Haber - Haberler - Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı haberleri, son dakika çevre ve şehircilik bakanlığı haber ve gelişmeleri burada. Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Beypazarı Belediyesine araç desteği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 18:07:31. #1.14#
title