Borç Haberleri

Borç haber, Borç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Borç - Bugün
ABD Hazine Bakanı Yellen'dan "borç limiti" uyarısı Açıklaması
ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, borç limitinin yükseltilmemesi halinde ülke ekonomisinin mevcut toparlanmasının zarar göreceği konusunda Kongre'yi uyaracak.
Borç - Dün
BES'te kategorilerine göre en fazla kaybettiren fonlar
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon AdıSon FiyatSon Getiri %Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları Türkiye Hay. ve Em. VEM Bir. Kamu Borç. Ar. Gr.
Borç - Dün
BES fonu istatistikleri
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,11 değer kazanırken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 1,28 ile "Kıymetli Madenler" fonları oldu.
Borç - Dün
Son dakika haberi | BES'te kategorilerine göre en fazla kazandıran fonlar
Son dakika haberlerine göre Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kazandıran fonlar şöyle: Fon AdıSon FiyatSon Getiri %Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları Fiba Em. ve Hay. K.D.B.A. Gr. EYF0,1136290,80Fiba Em. ve Hay. Oyak Port. K.D.B.A. EYF0,0834290,79Axa Hayat ve Em. K.
Borç - Dün
Son dakika haber | Kategorilerine göre en fazla kaybettiren yatırım fonları
Son dakika haberler: Yatırım fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon AdıSon FiyatSon Getiri %Yatırım Fonları - Borçlanma Araçları Fonları Kare Portföy Bir.
Borç - Dün
Son dakika haberleri... Kategorilerine göre en fazla kazandıran yatırım fonları
Son dakika haberine göre Yatırım fonları arasında kategorilere göre günlük bazda en fazla kazandıran fonlar şöyle: Fon AdıSon FiyatSon Getiri %Yatırım Fonları - Borçlanma Araçları Fonları İş Portföy PY Euro. Borç. Araç.(Döviz) Özel Fonu0,0985050,71İş Portföy Yab. Borç. Araç. Fonu0,1313520,64İş Portföy Euro. Borç. Araç.
Borç - Dün
Hindistan'da milletvekilleri, tartışmalı tarım yasalarının kaldırılmasını onayladı
Ülkede, çiftçilerin yarısından fazlasının borç içinde olduğu, 2018 ve 2019'da 20 bin 638 çiftçinin intihar ettiği belirtilmişti.
Borç - Dün
VakıfBank, yeni nesil ödeme ve tahsilat ekosistemi Vinov'u hayata geçirdi
Borçlu ve alacaklılar arasında tüm ihtiyaçları karşılayan Vinov'u kullanmak için alacaklının VakıfBank müşterisi olma zorunluluğu da bulunmuyor.
Borç - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan ziyareti dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı: (1)
Ekonomik olarak da bağımsızlaşma mücadelesi verdiklerini, bu adımları attıkça, içeriden dışarıdan vesayetçilerin dirençleriyle, ekonomiye yönelik türlü saldırılarla karşılaştıklarını anlatan Erdoğan, şöyle devam etti: "Bunların her birini milletimizle birlikte bertaraf ettik. Bizi kendi istedikleri çizgiye çekmek isteyenlerin kur, faiz oyunlarına prim vermedik, vermiyoruz. Büyüme yolculuğumuzda yatırım, üretim, istihdam, ihracat hep önceliğimiz oldu. Felaket tellallarına, mandacı iktisatçılara, ekonomik tetikçilere aldırış etmeden hedeflerimize yürümeyi sürdüreceğiz. Bu ülke bizden önceki yıllarda dünya ortalamalarının çok üstünde oranlarla, yüksek maliyetlerle borçlanmak zorunda bırakıldı.
Borç - Dün
MÜSİAD Genel Başkanı Asmalı gazetecilerin sorularını yanıtladı Açıklaması
Türkiye'nin kasım ve aralık aylarında yurt dışından alınan krediler nedeniyle yüklü ödemeleri olduğunu kaydeden Asmalı, hem kamu hem de özel sektörün borç ödemeleri için dolar talebinin kurun yükselttiğini belirterek bunun geçici olduğunu düşündüğünü aktardı.
Borç - Dün
Vakıf Katılım ve İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden "Fikrefon Hackathon" programı
Başvuruların http://tto.ticaret.edu.tr/ adresinden online olarak yapıldığı "Fikrefon Hackathon" programında katılımcılardan "Kampanyalar, Müşteri Hizmetleri, Tahsis, Müşteri Kazanımı, Ürün Önerme, Kanal Yönetimi, Muhasebe, Fraud, Borç Analizleri, Risk Modelleme, Bankacılıkta Uygun İnsan Kaynağı Bulma, Çalışan Tutundurma ve Verimlilik" konularında fikir geliştirmeleri beklenecek.
Borç - 28.11.2021
Haftanın tarihine bakış
2019- Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesinin (TANAP) Avrupa bağlantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in katılımıyla, Edirne'nin Yunanistan sınırındaki İpsala ilçesinde düzenlenen törenle açıldı.? 1 Aralık? 1402- Timur, 57 yıldır Rodos şövalyelerinin hüküm sürdüğü İzmir'i kuşattı.? 1906- Dünyanın ilk sinema salonu Paris'te açıldı.? 1928- Yeni Türk harflerinin kullanımı yürürlüğe girdi. Gazeteler, mecmualar, levha, tabela ve ilanlar yeni harflerle basılmaya başlandı.? 1928- 2. İktisat Şurası toplandı.? 1928- Osmanlı borçlarının tasfiyesine ilişkin anlaşma TBMM'de onaylandı.
Borç - 28.11.2021
Özhaseki: 19 yılda hem genel hem yerelde sessiz devrim yaptık (3)- Yeniden
CHP'Yİ ELEŞTİRDİ CHP'yi yalan ve iftira siyaseti yapmakla suçlayan Özhaseki, FETÖ'nün birçok insanı mağdur ettiğini, ocakları söndürdüğünü, insanları çocuğunun çoluğunun yüzüne bakamaz hale getirdiğini söyledi. Özhaseki, şöyle devam etti: "Bunlardan biri de Deniz Baykal. Yerine kimi getirdiler, Kılıçdaroğlu'nu. Kılıçdaroğlu ile parti rota değiştirdi. İki temel stratejileri var, birisi yalana dayalı algı operasyonu. Tüm dünyaları yalan ve iftira siyaseti. Neredeyse Kılıçdaroğlu göreve geleli 10 yıl olmuştur, haftada bir yalan söylese yılda 50, 10 yılda 500 yalan eder. Bir tanesinin doğru olduğunu ıspatla. Muharrem İnce bile bunlardan ayrılırken 'Tüm dünyaları yalan' diyordu. Olmayanı olmuş gibi gösteriyorlar. İki yüzlülük, riyakarlık, CHP'nin temel siyaseti bunun üzerine dayalı. İkinci yaptıkları şey ise Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı. 'Erdoğan gitsin de ne olursa olsun', herkes bunun için kol kola girmeye hazır. Bunun için CHP, İYİ Parti ve HDP ile yan yana duruyor." Antalya, Ankara, İstanbul başta olmak üzere muhalefet belediyelerinin bulunduğu yerlerde hiçbir iş, hizmet göremediklerini de söyleyen Mehmet Özhaseki, AK Parti'li dönemlerden daha fazla borçlandıklarını, karşılığında ortaya herhangi bir eser bırakılmadığını ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Borç Haberleri | Borç Haber - Haberler - Borç haberleri, son dakika borç haber ve gelişmeleri burada. ABD Hazine Bakanı Yellen'dan borç limiti uyarısı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 04:02:38. #1.15#

title