BİLAL EKŞİ HABERLERİ

Bilal Ekşi haber, Bilal Ekşi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bilal Ekşi

Bilal Ekşi

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1968 - ...

Bilal Ekşi Kimdir ?

Bilal Ekşi, 1968 yılında Rize‘de İkizdere ilçesinde doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden 1989 yılında mezun oldu. Mesleki hayatına, T.C.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bilal Ekşi - 13.10.2020
Son dakika haber | THY günlük sefer sayısında Avrupa'da 2. sıraya yükseldi
Son dakika gündem haberi... Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY'nin günlük uçuş sayısında Avrupa'da 2. sıraya yükseldiğini bildirdi.
Bilal Ekşi - 8.10.2020
THY Eylül ayında 2,4 milyon yolcu taşıdı
"Filodaki uçak sayımız 360 oldu" Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi ise sosyal medya hesabı Twitter'dan THY'nin Eylül ayı istatistiklerine ilişkin yaptığı paylaşımda, "Eylül ayında 2,4 milyon misafirimizi emniyet ve güven ile taşıdık.
Bilal Ekşi - 10.7.2020
Uçuşlara yeni düzenleme
Korona virüs önlemleri kapsamında 18 yaş altı gençlere uçaklarda veli ya da vasi ile seyahat etme zorunluluğu kalktı. Kısıtlamanın kaldırıldığını Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi duyurdu.
Bilal Ekşi - 10.7.2020
Uçaklarda 18 yaş altı gençler için yeni düzenleme
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, 18 yaşın altındaki gençlerin uçakta veli veya vasi ile beraber seyahat etme zorunluluğunun ortadan kalktığını duyurdu.
Bilal Ekşi - 4.6.2020
THY GENEL MÜDÜRÜ EKŞİ: BUGÜN 25 BİNİN ÜZERİNDE YOLCU TAŞIYACAĞIZ
İSTANBUL,DHATürk Hava Yolları(THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, koronavirüs salgını nedeniyle durdurulan uçuşların 1 Haziran'dan itibaren iç hatlarda kademeli olarak başlatılmasına ilişkin "Bugün itibariyle seferlerimizin (iç hat) yüzde 30'unu başlatmış bulunmaktayız.
Bilal Ekşi - 4.6.2020
Son dakika... THY, bugünkü iç hat seferleriyle 25 binden fazla yolcu taşıyacak
THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türkiye'nin koronavirüsle mücadelenin güzel bir örneğini sergilediğini, dünyada parmakla gösterilen bir ülke olduklarını söyledi.
Bilal Ekşi - 1.6.2020
THY, iç hat seferlerini artıracak
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY'nin 4 Haziran'dan itibaren iç hat seferlerini artıracağını duyurdu.
Bilal Ekşi - 28.5.2020
THY Genel Müdürü Ekşi'den uçakta yan koltukların boş bırakılması uygulamasına ilişkin açıklama...
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında uçaklarda yan koltukların boş bırakılması uygulamasına ilişkin açıklama yaptı.
Bilal Ekşi - 26.5.2020
Yolcular uçağa anonsla sıra numarasına göre binecek, kuyruk ve temas olmayacak
HAZİRAN ayında yeniden uçuşlara başlayacak Türk Hava Yolları (THY), uçuşlarda da yeniliklere gidiyor.  Yolcular anons ile sıra numarasına göre uçağa binecek, koridorlarda kuyruk ve temas olmayacak   Koronavirüs  nedeniyle uçuşlarını bir süre askıya alan ve 5 Haziran itibariyle iç hat uçuşlarına başlamayı planlayan THY, uçuşta da yeni bir döneme giriyor. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak yolcuların uçuş esnasında dikkat etmesi gereken konuları açıkladı.
Bilal Ekşi - 7.5.2020
Daha önce 6 ülkenin taşımayı reddettiği Arjantin'deki Ukraynalıları Türkiye getirdi
Sybiha, daha önce de Türkiye'nin destekleriyle çok sayıda Ukraynalıyı birçok ülkeden Ukrayna'ya gönderebildiklerini belirterek şunları kaydetti: "Genel olarak Türk tarafının destekleri ile Büyükelçilik olarak 3 binden fazla vatandaşımızı Ukrayna'ya geri gönderdik. Burada hem Türkiye'deki hem de diğer ülkelerdeki vatandaşlarımızı kastediyorum çünkü İstanbul bir merkez olarak belirlendi. Bunun yanı sıra her hafta vatandaşlarımızı Karasu-Chornomorsk feribot seferiyle Ukrayna'ya düzenli olarak gönderiyoruz. Burada yardımları için Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk İşleri Genel Müdürü Hatun Demirer'e ve THY CEO'su Bilal Ekşi'ye özelikle teşekkür etmek istiyorum.
Bilal Ekşi - 28.4.2020
THY, uçuş durdurma kararını 28 Mayıs'a kadar uzattı
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, "Biliyoruz zor ama bu mücadeleyi kazanmak için hep beraber biraz daha sabretmemiz lazım.
Bilal Ekşi - 5.4.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 2
-Genel ve detay  ===================== 6- THY, TAHLİYE SEFERLERİNE DEVAM EDECEK İbrahim YILDIZ/İSTANBUL,   KORONAVİRÜS nedeniyle seferlerini durduran Türk Hava Yolları, yurt dışında bulunan vatandaşların Türkiye'ye getirilmesi için tahliye seferlerine devam edileceğini açıkladı.  Konuyla ilgili olarak resmi twitter adresinden bir açıklama yapan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Bugünlerde ülkemize yaptığımız tüm seferler ilgili otoritelerimizin talepleri ve organizasyonu doğrultusunda tahliye seferi olarak icra edilmektedir.
Bilal Ekşi - 5.4.2020
THY, tahliye seferlerine devam edecek
KORONAVİRÜS nedeniyle seferlerini durduran Türk Hava Yolları, yurt dışında bulunan vatandaşların Türkiye'ye getirilmesi için tahliye seferlerine devam edileceğini açıkladı.  Konuyla ilgili olarak resmi twitter adresinden bir açıklama yapan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Bugünlerde ülkemize yaptığımız tüm seferler ilgili otoritelerimizin talepleri ve organizasyonu doğrultusunda tahliye seferi olarak icra edilmektedir.
Bilal Ekşi - 5.4.2020
THY, TAHLİYE SEFERLERİNE DEVAM EDECEK
KORONAVİRÜS nedeniyle seferlerini durduran Türk Hava Yolları, yurt dışında bulunan vatandaşların Türkiye'ye getirilmesi için tahliye seferlerine devam edileceğini açıkladı. Konuyla ilgili olarak resmi twitter adresinden bir açıklama yapan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Bugünlerde ülkemize yaptığımız tüm seferler ilgili otoritelerimizin talepleri ve organizasyonu doğrultusunda tahliye seferi olarak icra edilmektedir.
Bilal Ekşi - 4.4.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 30 büyükşehirden hava yolu ile de çıkışların 15 gün süreyle geçici durdurulmasından dolayı, iç hatlarda 14 büyükşehire yapılan kısıtlı sayıdaki iç hat seferlerimiz, 20 Nisan tarihine kadar iptal edilecektir.
Bilal Ekşi - 3.4.2020
THY'nin iç hat seferleri 20 Nisan'a kadar durduruldu
THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 30 büyükşehirden havayolu ile de çıkışların 15 gün süreyle geçici durdurulmasından dolayı, iç hatlarda 14 büyükşehire yapılan kısıtlı sayıdaki iç hat seferlerimiz, 20 Nisan tarihine kadar iptal edilecektir.
Bilal Ekşi - 3.4.2020
THY, iç hat seferlerini 20 Nisan'a kadar iptal etti
Türk Hava Yolları(THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, korana virüs salgınıyla mücadele kapsamında 30 büyükşehirden havayoluyla çıkışların da 15 gün süreyle geçici durdurulacağı gerekçesiyle THY'nin İç hatlarda 14 büyükşehre yapılan kısıtlı sayıdaki iç hat seferlerinin 20 Nisan tarihine kadar...
Bilal Ekşi - 3.4.2020
Türk Hava Yolları(THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 30...
Türk Hava Yolları(THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 30 büyükşehirden havayoluyla çıkışların da 15 gün süreyle geçici durdurulacağı gerekçesiyle THY'nin iç hatlarda 14 büyükşehire yapılan kısıtlı sayıdaki iç hat seferlerinin 20 Nisan tarihine kadar...
Bilal Ekşi - 3.4.2020
THY 14 İÇ HAT UÇUŞUNU DURDURDU
Koronavirüs önlemleri kapsamında 30 büyükşehire araç giriş ve çıkışının yasaklanmasının ardından Türk Hava Yollar da gerçekleştirdiği iç hat uçuşlarını 15 gün süreyle durdurduğunu açıklandı.  Konuyla ilgili olarak resmi Twitter adresinden bir açıklama yapan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Koranavirüs salgını  mücadele kapsamında 30 Büyükşehirden havayolu ile de çıkışların 15 gün süreyle geçici durdurulmasından dolayı İç hatlarda 14 Büyükşehire yapılan kısıtlı sayıdaki İç hat seferlerimiz 20 Nisan tarihine kadar İPTAL EDİLECEKTİR" dedi.
Bilal Ekşi - 3.4.2020
THY 14 iç hat uçuşunu durdurdu
KORONAVİRÜS önlemleri kapsamında 30 büyükşehire araç giriş ve çıkışının yasaklanmasının ardından Türk Hava Yollar da gerçekleştirdiği iç hat uçuşlarını 15 gün süreyle durdurduğunu açıklandı.  Konuyla ilgili olarak resmi Twitter adresinden bir açıklama yapan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Koranavirüs salgını  mücadele kapsamında 30 Büyükşehirden havayolu ile de çıkışların 15 gün süreyle geçici durdurulmasından dolayı İç hatlarda 14 Büyükşehire yapılan kısıtlı sayıdaki İç hat seferlerimiz 20 Nisan tarihine kadar iptal edilecektir.
Bilal Ekşi - 2.4.2020
THY Genel Müdürü Ekşi'den iptal seferlerin bilet iadeleri hakkında açıklama Açıklaması
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle iptal edilen seferlere ait bilet ücretlerinin uçuş yasakları kalktıktan 2 ay sonra ödenebileceğini bildirdi.
Bilal Ekşi - 2.4.2020
THY, dış hat uçuşlarını 1 Mayıs'a kadar durdurdu
İçişleri Bakanlığınca yayınlanan genelgeye istinaden, iç hat uçuşlarında Seyahat İzin Belgesi ile seyahat edildiği sürece web sitesi, mobil uygulamalar ve çağrı merkezi üzerinden yapılacak bilet satışı işlemlerinde kimlik numarası ile kontrol yapılacağı bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Seyahat İzin Belgesi olmayan yolcularımız, İçişleri Bakanlığınca yayınlanan genelgeden izin koşullarını ve başvuru yöntemini öğrenebilirler. 1 Mayıs 2020 tarihine kadar web sitemiz ve mobil uygulamalarımızdan check-in yapılamayacak olup, check-in işlemlerinin havalimanlarında bulunan check-in kontuvarlarımızdan Seyahat İzin Belgesi ibraz edilerek yapılması gerekmektedir. İç hat uçuşlarımızda Seyahat İzin Belgesi almış olan yolcularımızın kalkış saatinden en az 2 saat önce, Seyahat İzin Belgesi bulunmayanların ise işlemlerini tamamlamak üzere 4 saat önce havalimanında hazır bulunmaları gerekmektedir. Bu süreçte gerçekleştirilecek iç hat uçuşlarımızda tek yön 325 TL, aktarmalı 549 TL sabit fiyat uygulaması yapılacaktır." THY Genel Müdürü Bilal Ekşi de Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında daha önce 17 Nisan tarihine kadar durdurulan yurt dışı ve yurt içi tarifeli seferlerimiz yeni bir karar ile 1 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.
Bilal Ekşi - 1.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Mahalle girişinde jandarmanın önlem alması  -Dezenfekte çalışmaları  -Boş sokaklar  -Belediye Başkanı röp.  -Beyşehir merkezdeki karantinaya alınan evin bulunduğu apartman  Haber- Kamera: Muhammed SIDAL BEYŞEHİR KONYA ================================= Vali Karaloğlu: Antalya, hem Türkiye'yi, hem dünyayı doyuruyor Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Türkiye'deki toplam sera alanlarının yüzde 36'sına sahip kentteki kışlık seralarda ürünün en bol olduğu zamanın yaşandığını belirterek, "Antalya hem Türkiye'yi hem dünyayı doyurmaya devam ediyor" dedi. Karaloğlu, kara yolu ihracatında sorun olması nedeniyle hava yolu kargo ile yaş meyve sebze ihracatı için Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi ile görüştüğünü, bu konuda bir çalışma başlatıldığını da açıkladı.
Bilal Ekşi - 29.3.2020
THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, yurt içi seferlerde uygulanacak kuralları duyurdu Açıklaması
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, yeni tip koronavirüs için alınan önlemler kapsamında iç hat seferleri için uçak içinde 'yan koltuk boş uygulaması' yapılacağını bildirdi.
Bilal Ekşi - 29.3.2020
THY Genel Müdürü Bilal Ekşi: "Uçuş yapılacak havalimanına 4 saat önceden geliniz"
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, bilet işlemleri için uçuş yapılacak havalimanına 4 saat önceden gelinmesi çağrısını yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bilal Ekşi Haberleri | Bilal Ekşi Kimdir - Haberler - Bilal Ekşi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bilal Ekşi kimdir, hayatı ve biyografisi. THY günlük uçuş sayısında Avrupa ikincisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 15:39:17. #1.14#
title