BANU ALKAN HABERLERİ

Banu Alkan haber, Banu Alkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Banu Alkan

Banu Alkan

Doğum Yeri Yugoslavya
Doğum Tarihi 1.4.1958 -

Banu Alkan Kimdir ?

Gerçek adı Hırvatça "Yaban Gülü" anlamına gelen Remka Rebroyna olan Banu Alkan’ın, marangoz bir babanın beşinci çocuğu olarak 1 Nisan 1958'de (o zaman Yugoslavya) Hırvatistan'nın Dubrovnik kentinde dünyaya geldi. Ailesiyle birlikte 1966 yılının Aralık ayında Dubrovnik'ten Balıkesir ili Edremit ilçesine göç etti.
Biyografinin devamı için tıklayın

BANU ALKAN Afrodit

Banu Alkan: Yeter artık (Banu Alkan)Banu Alkan 20.1.2020
Banu Alkan 15.4.2019
Ünlü İsimler Yol Hikayelerini Bilkent Center'da Anlattı
ESMERSOY "BENİM İÇİN BÜYÜK BİR DERS OLDU" Gezdiği ülkeler arasında en garip gelen yerin Hindistan'ın Varanasi şehri olduğunu anlatan Sicimoğlu'na Esmersoy'dan yıllar sonra dikkat çeken bir itiraf geldi. Safiye Soyman, Bülent Ersoy ve Banu Alkan ile beraber 'Dünya Güzellerim' adlı gezi programı için Varanasi şehrine gittiklerini anlatan Esmersoy, "Sizin geziniz daha keyifli olmuştur sanırım.
Banu Alkan 16.10.2018
Nuri Alço: Sosyal Medya Büyük Tuzak
'UYUŞTURUCUYA DİKKAT' Alço, öğrencilere uyuşturucu konusunda da uyarılarda bulundu. Kendisinin de birçok filmde uyuşturucu satan ya da alan kişi rolünde yer aldığını belirten Alço, şöyle dedi: "Gerçekten uyuşturucuya karşıyım ben. Bu kadar yıl hep uyuşturucu filmlerinde oynadım. Kadın satan, uyuşturucu satan, onların patronu olan bir adamı oynadım. İyi ki de oynamışım o rolleri, sosyal mesaj vermek adına, gençlere kötü örnekleri göstermek için bu rolleri oynadım. Ancak şimdiki gençlikte bu rollerin gerçeğini görüyoruz. Bu çok üzücü bir durum. Fiziğinle oynuyorsun, yüzün, gözün, mimiklerin kayıp oluyor. Bizim zamanımızda bunlar yoktu. Bunları göremezdik. Şimdiki nesilde bunları görmeye başladık. Bizim zamanımızda kadın oyuncu bulmak çok zordu. Banu Alkan, Ahu Tuğba, Fatma Girik, Türkan Şoray'ın gelişlerine baktığınız zaman.
Banu Alkan: Nuri Alço'dan Gençlere UyarıBanu Alkan 16.10.2018
Banu Alkan: Hakan Ural Kimdir?Banu Alkan 15.8.2018
Banu Alkan 21.4.2018
Yeşilçam'ın Yıldızları Kahveye Bekliyor
Kemal Sunal, Türkan Şoray, Sadri Alışık, Gülşen Bubikoğlu, Banu Alkan, Münir Özkul, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Kadir İnanır, Cüneyt Arkın, Emel Sayın, Zeki Müren, Şener Şen gibi birçok sinema yıldızının canlandırdığı film karakterlerinin resimlerinin bulunduğu duvarların önünde sohbet eden gençler, nostaljik ortamda çayını kahvesini yudumluyor.
Banu Alkan: Banu Alkan EvleniyorBanu Alkan 15.2.2018
Banu Alkan: Banu Alkan EvleniyorBanu Alkan 15.2.2018
Banu Alkan 22.11.2017
Banu Alkan Cezaevine mi Girecek ?
Banu Alkan Cezaevine mi Girecek ?
Şu an buradasınız: Banu Alkan Haberleri | Banu Alkan Kimdir - Haberler - Banu Alkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Banu Alkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Karantinada en dikkatsiz davrandığı anı anlatan Oğuzhan Koç: Yemek getiren kargocuyla sarılı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 11:42:35. #1.14#
title