UĞUR DÜNDAR HABERLERİ

Uğur Dündar haber, Uğur Dündar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uğur Dündar

Uğur Dündar

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 28.8.1943 -

Uğur Dündar Kimdir ?

Uğur Dündar (d. 28 Ağustos 1943; Akören, Silivri )Türk gazeteci, haber programcısı. Dündar, 28 Ağustos 1943'te İstanbul'un Silivri ilçesine bağlı Akören köyünde doğdu.Lise öğrenimini Vefa Lisesi'de tamamladı. Ardından İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü'nden mezun oldu.Yasemin Baradan Dündar ile evlendi ve 3 çocuğu oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın

Uğur Dündar

Uğur Dündar: İHA'ya iki ödülUğur Dündar 15.7.2020
Uğur Dündar 7.7.2020
Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan dava
Olayın geçmişi İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında konuk olduğu Halk TV'de Uğur Dündar tarafından sunulan 'Halk Arenası' adlı programda yaptıkları açıklamalar üzerine soruşturma başlatmıştı.
Uğur Dündar 24.6.2020
Konak'ta park düzenleme çalışmalarında yeni model
Maliyet düşük, kalite yüksek Göztepe Mahallesi'nde yer alan Prof. Dr. Reşat Tahir Kınacıgil ile Göztepe Muhtarlık Önü Parkı, Güzelyalı Mahallesi Fuat Göztepe Parkı 2.etap çalışması, Çınartepe Mahallesi Ozan Fazıl Gültekin Parkı, Mimar Sinan Mahallesi Prof. Dr. Şadan Gökovalı Sokak düzenlemesi, Atamer Mahallesi Gazeteci Celal Yılmaz Parkı, Aziziye Mahallesi Uğur Dündar Onurlu Yaşam Parkı, Çınarlı Mahallesi Bölge Adliye Mahkemesi binası çevresi ve yeşil alanı, Mehmet Ali Akman Mahallesi Mehmet Ali Akman Parkı ve Yenişehir Mahallesi Konak Engelsiz Yaşam Köyü yeşil alan düzenlemesi, Konak Belediyesi'nin kendi imkânları ile yapıldı.
Uğur Dündar 5.6.2020
4 Haziran 2020 Haberleri
4 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Uğur Dündar 22.1.2020
FETÖ'nün "VIP dinleme" davasında karar açıklandı (2)
Mağdurlar Sanıkların usulsüz dinledikleri mağdur ve müştekiler arasında Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, eski Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, eski bakanlar Koray Aydın, Abdullatif Şener ve Namık Kemal Zeybek, emekli Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un eşi Sevgi Kurtulmuş, MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, gazeteciler Aslı Aydıntaşbaş, Ahmet Hakan Coşkun, Akif Beki, Fatih Çekirge, Sedat Ergin, Cüneyt Ülsever, Hüseyin Gülerce, Nuri Elibol, Uğur Dündar, Cüneyt Özdemir, Nurettin Şimşek, merhum gazeteci Mehmet Ali Birand, şarkıcı Çelik Erişçi, eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, iş adamları Cavit Çağlar, Ali Koç, Rahmi Koç, Vuslat Sabancı, Nihat Özdemir, emekli Orgeneral Hurşit Tolon ile bazı bürokratlar, emniyet mensupları, siyasetçi ve iş adamları bulunuyor.
Uğur Dündar 15.12.2019
Basın Konseyi Yüksek Kurulundan Turan ve Atilla'ya kınama
Basın Konseyi Yüksek Kurulunun, Talat Atilla yönünden yaptığı değerlendirmeye ilişkin şunlar kaydedildi: "Sahibi olduğu sitede yazdıklarıyla ve katıldığı televizyon tartışma programlarındaki sözleriyle, kulis haberciliğine yatkın özelliğe sahip bir gazeteci olduğu izlenimi veren Talat Atilla, 'yalan' çıkan bu görüşme bilgisini önce Sözcü yazarı Uğur Dündar'a iletmiş, o 'güvenilir bulmayıp' yazmayınca da yine aynı gazetenin başyazarı Rahmi Turan'a ulaştırmış ve onun köşesinde yazdırmayı başarmıştır.
Uğur Dündar 21.11.2019
20 Kasım 2019 Haberleri
20 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Uğur Dündar: İzmir Atatürk'ü anıyorUğur Dündar 10.11.2019
Uğur Dündar: İzmir Atatürk'ü anıyorUğur Dündar 10.11.2019
Uğur Dündar 9.11.2019
Ekrem İmamoğlu'na Berlin'de dostluk ödülü
Başkanlığını Cihan Sendan'ın yaptığı Türk - Alman Dostluk Federasyonu (DTF), kurulduğundan bu yana Alman Türk dostluğuna büyük katkılar sağlamakta. Federasyonun dağıttığı "Kybele" dostluk ödülleri, Münih Belediye Başkanı Christian Ude'nin himayesinde, geleneksel olarak her sene Türk Alman ilişkilerine katkıda bulunanlara veriliyor. Angela Merkel, Gerhard Schroeder, Christian Wulff, Süleyman Demirel, Mihriban Aliyeva, Fazıl Say, Mesut Yılmaz, Uğur Dündar, Orhan Pamuk gibi isimler de önceki yıllarda "Kybele" ödülüne layık görülmüştü.
Uğur Dündar 7.11.2019
6 Kasım 2019 Haberleri
6 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Uğur Dündar 6.11.2019
Buca "Anıtkabir" sergisine ev sahipliği yapacak
9 Kasım saat 14.00'te BBKSM'de Duayen Gazeteci Uğur Dündar'ın katılımıyla gerçekleşecek sergide Anıtkabir'in Karar'ın gözünden çok özel fotoğrafları sergilenecek.
Uğur Dündar 27.10.2019
26 Ekim 2019 Haberleri
26 Ekim 2019 Manşet Haberleri.
Uğur Dündar 6.10.2019
Soruşturulan firma, iski'den ihale aldı
Rekabet Kurumu Başkanlığı Rekabet Kurulu'nca gizli tutulan başvuru üzerine 13 Mart'ta alınan kararda, söz konusu firmanın da adı yer aldı. 'Su arıtma tesislerinde kimyasal arıtım ve dezenfeksiyon işlemleri için kullanılan kimyasal ürünler alanında faaliyet gösteren teşebbüslerin aralarında anlaşmak suretiyle 4054 sayılı Rekabetin Korunması Hakkında Kanun'a aykırı hareket ettikleri iddiası' ile 7 firma hakkında açılan soruşturmada, Hicri Ercili firması da bulunuyor. Kurulun aldığı kararın 9 No'lu bölümünde şöyle deniliyor: 'Yapılan ön araştırma sonucunda Rekabet Kurulunun 13.03.2019 tarihli toplantısında, 19-12/136-M sayı ile AKKİM, HİCRİ ERCİLİ, KORUMA KLOR, MAY ASİT, SULFERT KİMYA, Aykimsan Hiçyılmaz Ltd. Şti. ve Irmak Kimya Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti. hakkında 4054 sayılı Kanun'un 4. maddesinin ihlal edilip edilmediğinin tespitine yönelik olarak soruşturma açılmasına karar verilmiştir.' Rekabet Kurumu'nca söz konusu soruşturmanın sonucuna ilişkin açıklama yapılmadı.  'İSKİ SKANDALI'   Öte yandan kamuoyunda 'İSKİ skandalı' olarak bilinen ve 1993'te uzun süre tartışılan olay da yine su arıtımında kullanılan klorür alımıyla ilgiliydi. Gazeteci Uğur Dündar 2015'te yazdığı yazıda konuyla ilgili olarak şunları kaydetmişti: "'İSKİ skandalı' 1993 yılında patlak verdi.
Uğur Dündar 12.9.2019
11 Eylül 2019 Haberleri
11 Eylül 2019 Manşet Haberleri.
Şu an buradasınız: Uğur Dündar Haberleri | Uğur Dündar Kimdir - Haberler - Uğur Dündar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Uğur Dündar kimdir, hayatı ve biyografisi. Unutulmayan yapımların senaristi: Umur Bugay.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.8.2020 01:39:43. #1.14#
title