SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Sakarya Üniversitesi Haberleri

Sakarya Üniversitesi haber, Sakarya Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sakarya Üniversitesi 11.7.2020
Atama kararları Resmi Gazete'de
Ayrıca aday tespit kurulunca seçilenler arasından belirlenen Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Kara, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Enbiya Yıldırım, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halis Aydemir, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Kahraman, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Soner Gündüzöz, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Metin Özdemir ile ilahiyat fakültesi öğretim üyeleri arasından belirlenen Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Sakarya Üniversitesi 8.7.2020
Sakarya'da havai fişek fabrikasındaki patlamadan etkilenenlere psikolojik destek
Olayın vahametini tahmin ettikleri için 112 ve UMKE ekiplerini derhal bölgeye sevk ettiklerini belirten Öğütlü, şunları ifade etti: "Yaralılarımız için acil olarak koordinasyon sağladık, Hendek ve Yenikent devlet hastanelerimizin acilleri başta olmak üzere Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde hazırlık yapıldı.
Sakarya Üniversitesi 7.7.2020
Uzmanlardan "patlayıcı üretilen tesislere özel tasarım uygulanması" önerisi
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erkan Çelebi, patlayıcı üretimi yapan tesislerin depolarının kubbe görünümünde, gömülü ya da yarı gömülü şekilde olabileceğini belirterek, "Betonarme bir perde duvarın, patlama yüküne karşı iyi...
Sakarya Üniversitesi 6.7.2020
Vali Kaldırım'dan Sakarya'daki havai fişek fabrikasındaki patlamaya ilişkin açıklama Açıklaması
Kaldırım, koordinasyon toplantısı yapacaklarını aktararak, "Sadece patlama neden kaynaklandı, bununla ilgili değerlendirmeler değil. Onun dışında da yaralı ailelerimiz var, 122 vatandaşımız hastenelerden taburcu edildi, şu anda 4 vatandaşımız hastanelerde. Biri Sakarya'da yoğun bakımdaydı, onun durumu iyiye gidiyor. Birinin İstanbul'da, diğerlerinin de Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde normal serviste tedavileri devam ediyor.
Sakarya Üniversitesi 6.7.2020
Havai fişek fabrikasındaki patlamada hayatını kaybeden Çanakçı'nın cenazesi defnedildi
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü'ndeki otopsi merkezinden alınan Çanakçı'nın naaşı, Geyve ilçesi Tepecikler Mahallesi'ndeki evine getirildi.
Sakarya Üniversitesi 5.7.2020
Son dakika haberi | Sakarya'nın Hendek ilçesindeki patlamayla ilgili yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Patlamada hayatını kaybeden Yılmaz'ın cenazesi defnedildi Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü'ndeki otopsi merkezinden alınan Halis Yılmaz'ın naaşı, Erenler ilçesi Erenler Mahallesi'ndeki evine getirildi.
Sakarya Üniversitesi 5.7.2020
Havai fişek fabrikasındaki patlamada hayatını kaybeden Yılmaz'ın cenazesi defnedildi
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü'ndeki otopsi merkezinden alınan Yılmaz'ın naaşı, Erenler ilçesi Erenler Mahallesi'ndeki evine getirildi.
Sakarya Üniversitesi 5.7.2020
KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - "Görmediğin düşmanla savaşıyorsun"
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Hüseyin Er, kas ağrısı ve yüksek ateş şikayetiyle acil servise başvurdu.
Sakarya Üniversitesi 4.7.2020
AK Parti'li Yavuz, havai fişek fabrikasındaki patlamada yaralananları ziyaret etti
AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü ile Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören 4 yaralıyı ziyaret eden Yavuz, yoğun bakımda tedavisi süren 1 yaralı hakkında doktorlardan bilgi aldı.
Sakarya Üniversitesi 4.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
114 YARALIDAN 92'Sİ TABURCU EDİLDİ  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hendek Devlet Hastanesi'nde havai fişek fabrikasındaki patlamada yaralanan işçileri ziyaret etti. Bakan Fahrettin Koca sosyal medya hesabından ziyaret sırasında çekilen fotoğrafları paylaşarak, şu paylaşımda bulundu:   "Sakarya Hendek'teki patlamada yaralanan ve tedavisi devam eden hastalarımızı Hendek Devlet Hastanemizde ziyaret ettik. Hastaneye kaldırılan 114 kişiden 92'si taburcu oldu, 22'sinin tedavisi sürüyor. Hayatını kaybeden 4 yurttaşımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza şifa diliyorum." SAKARYA VALİSİ KALDIRIM, FABRİKADAKİ PATLAMAYA İLİŞKİN AÇIKLAMALARDA BULUNDU Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrasında yaralanarak Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralıları ziyaret etti.
Sakarya Üniversitesi 4.7.2020
Hendek'te havai fişek fabrikasında patlama 4 ölü, 114 yaralı (20)
Hendek'te havai fişek fabrikasında patlama 4 ölü, 114 yaralı (20) FINDIKLIK ALANDA ARAMA ÇALIŞMASI YAPILACAK Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrasında yaralanarak Sakarya Üniversitesi Eğitim...
Sakarya Üniversitesi 4.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 22
Hendek'te havai fişek fabrikasında patlama: 4 ölü, 114 yaralı (20)FINDIKLIK ALANDA ARAMA ÇALIŞMASI YAPILACAK Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrasında yaralanarak Sakarya Üniversitesi Eğitim...
Sakarya Üniversitesi 4.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 21
Sakarya Valisi Kaldırım, fabrikadaki patlamaya ilişkin açıklamalarda bulunduSakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrasında yaralanarak Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne...
Sakarya Üniversitesi: Silahlı saldırıya uğrayan kişi öldüSakarya Üniversitesi 2.7.2020
Sakarya Üniversitesi 2.7.2020
Sakarya'da silahlı saldırıya uğrayan kişi öldü
Çeşitli yerlerinden yaralanan E.M, 112 Acil Servis ekiplerince Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Sakarya Üniversitesi 2.7.2020
SAÜ'de "Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası" hazırlandı
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sakarya Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezince (SESAM), "Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası" hazırlandı.
Sakarya Üniversitesi 2.7.2020
4'üncü kattan toprak zemine düşen 2 yaşındaki çocuk ağır yaralandı
Olay, Akyazı ilçesi Konuralp Mahallesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu bir ailenin 2 yaşındaki çocukları, 4'üncü katta bulunan evin balkonundan toprak zemine düştü. Durumun haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince, ağır yaralanan ve ismi henüz öğrenilemeyen çocuk Akyazı Devlet Hastanesine kaldırıldı. Buradaki ilk müdahalesi yapılan yaralı çocuk daha sonrasında Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.
Sakarya Üniversitesi 2.7.2020
Yüksekokuldan uluslararası kimliğe Sakarya Üniversitesinin yarım asırlık yolculuğu
Uluslararasılaşma hamleleri, akredite programları, kalite ödülleri, kariyer hedeflerine uygun modelleriyle öğretim hayatında 50.
Sakarya Üniversitesi 2.7.2020
Sakarya'da motosikletiyle elektrik direğine çarpan genç hayatını kaybetti
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Özen, müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Sakarya Üniversitesi 1.7.2020
Kişisel verilerin korunması online eğitimle anlatıldı
Kurumdan yapılan açıklamaya göre, SATSO ile Sakarya Üniversitesi (SAÜ) iş birliğinde, SAÜ Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Milletlerarası Kamu Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr.
Sakarya Üniversitesi: Ormanda ölü bulunduSakarya Üniversitesi 30.6.2020
Sakarya Üniversitesi 30.6.2020
Son dakika! Sakarya'da 3 gündür aranan adam ölü bulundu
Cenaze, otopsi için Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Otopsi Merkezine gönderildi.
Sakarya Üniversitesi 28.6.2020
Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de YKS heyecanı
Sakarya'da sınava girecek öğrenciler, aileleriyle Sakarya Üniversitesi ve kentin çeşitli noktalarındaki okullara geldi.
Sakarya Üniversitesi 28.6.2020
Uzmanından yaz aylarında hijyenik maske kullanımı tavsiyeleri
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar (Dermatoloji) Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mahizer Yaldız, maske kullanımının bazı cilt problemlerine neden olabileceğini fakat önlemler alarak sorunların ortadan kalkabileceğini bildirdi.
Sakarya Üniversitesi: Sakarya'da YKS heyecanıSakarya Üniversitesi 28.6.2020
Sakarya Üniversitesi: Sakarya'da YKS heyecanıSakarya Üniversitesi 27.6.2020
Sakarya Üniversitesi 27.6.2020
Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de YKS heyecanı
Sakarya'da sınava girecek öğrenciler, aileleriyle Sakarya Üniversitesi ve kentin çeşitli noktalarındaki okullara geldi.
Sakarya Üniversitesi: Sınava motosikletli polisler yetiştirdiSakarya Üniversitesi 27.6.2020
Sakarya Üniversitesi 27.6.2020
Polis sınava yetiştirdi
SAKARYA'da, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na girecekleri okulları şaşıran, kimlik kartını unutanlara motosikletli polisler yardımcı olarak, sınava yetiştirdi.Sakarya Üniversitesi Serdivan Kampüsü'ne, Yükseköğretim Kurumları Sınavı için gelenlere polis ekipleri yardımcı oldu.
Sakarya Üniversitesi: SAKARYA Polis sınava yetiştirdiSakarya Üniversitesi 27.6.2020
Sakarya Üniversitesi 27.6.2020
POLİS EKİPLERİ, ÖĞRENCİLERİ SINAVA YETİŞTİRDİ
Sakarya Üniversitesi Serdivan Kampüsü'ne, Yükseköğretim Kurumları Sınavı için gelenlere polis ekipleri yardımcı oldu.
Şu an buradasınız: Sakarya Üniversitesi Haberleri | Sakarya Üniversitesi Haber - Haberler - Sakarya Üniversitesi haberleri, son dakika sakarya üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Atama kararları Resmi Gazete'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.7.2020 08:26:19. #1.15#
title