ÖVGÜN AHMET ERCAN HABERLERİ

Övgün Ahmet Ercan Haberleri

Övgün Ahmet Ercan haber, Övgün Ahmet Ercan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Övgün Ahmet Ercan 4.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başlattığı Bahar Kalkanı Harekatı'na destek vermek isteyen Şuhut Zafer Anadolu Lisesi öğrencileri özel bir video hazırladı. 420 öğrenci Mehmetçiğe destek için okul bahçesinde toplandı. Bir kız öğrenci eline mikrofonu alıp, bahçede dolaşarak İstiklal Marşı'nı okumaya başladı. Bu sırada öğrenciler de bahçedeki alanda toplanıp, ay yıldız simgesi oluşturdu. Kız öğrenci İstiklal Marşı'nın 9 kıtasını okurken, son kıta ise tüm öğrenciler tarafından birlikte okundu. Etkinlik, öğrencilerin ellerindeki Türk bayrağı simgeli kırmızı renkli balonları sallamasıyla sona erdi.  Öğrencilerin hazırladığı bu çalışma drone ile havadan da görüntülendi. Müzikle süslenen video görüntüleri okul ve öğrenciler tarafından sosyal medyada paylaşıldı.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Hazırlanan video HABER: Mustafa KILINÇ- KAMERA: ŞUHUT (Afyonkarahisar), ============================== Deprem Uzmanı Prof. Dr. Ercan, Kırkağaç'ta inceleme yaptı DEPREM Uzmanı, Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, geçen 22 Ocak'taki Richter ölçeğine göre 5.
Övgün Ahmet Ercan 17.1.2020
DEPREM UZMANLARININ "DEPREM GEZİSİ" TARTIŞMASI
Jeofizik profesörü Övgün Ahmet Ercan, Kuzeybatı Marmara kıyılarında yer alan bölgelere gezi düzenliyor.
Övgün Ahmet Ercan 7.2.2019
İngiliz Guardian Gazetesi: İstanbul'da Kimsenin Fark Etmediği Gizli Bir Deprem Oldu
İşte Türkiye'deki Uzmanların Görüşleri Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan (İTÜ) "Yavaş deprem diye bir şey olmaz.
Övgün Ahmet Ercan 24.1.2019
Akdeniz'de 5.1 Büyüklüğünde Deprem (2)
'BU BÖLGE DAHA BÜYÜK DEPREMLERE GEBE'Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremi değerlendiren Deprem Uzmanı, Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof.Dr. Övgün Ahmet Ercan, bundan sonraki depremin 5 ile 7.5 büyüklüğü arasında olmasının şaşırtıcı olmayacağını söyledi.
Övgün Ahmet Ercan 30.10.2018
İşte Ege ve Akdeniz'in Beşik Gibi Sallanmasının Çarpıcı Nedeni
Ege Denizi ve Akdeniz’de ardı ardına meydana gelen depremlere ilişkin Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Övgün Ahmet Ercan, son yıllarda Afrika Anakarası’nın Anadolu ve Ege’yi kaktırma hızı yılda 2 ile 3 santim iken, bugün 4 ile 5 santimetreye çıktığını bu nedenle depremlerin sıklaştığını...
Övgün Ahmet Ercan: İzmir'de Art Arda Korkutan DepremlerÖvgün Ahmet Ercan 28.10.2018
Övgün Ahmet Ercan 7.10.2018
İzmir'de Yapılaşmanın Yüzde 45'i Çok Kötü"
Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, İzmir'de yapılaşmanın yüzde 45'nin çok kötü olduğunu belirterek deprem açısından en güvenli bölgenin Çeşme ilçesi olduğunu söyledi.
Övgün Ahmet Ercan 6.3.2018
Dev Proje İle İznik'in Emarı Çekilecek
İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü tarafından yürütülecek olan çalışmanın Yardımcı Kuruluşluğunu İznik Belediye Başkanlığı, araştırma yöneticiliğini İstanbul Teknik Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof.Dr. Övgün Ahmet Ercan, araştırma yürütücülüğünü İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.
Övgün Ahmet Ercan 5.3.2018
İstanbul'da Deprem 2045'ten Önce Olamaz"
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, "Yaptığım araştırmalara göre İstanbul'da deprem 2045'ten önce olamaz. Deprem bilimciler her an deprem olabilir diyorlar ama hiçbirinde kanıt yok." dedi.
Övgün Ahmet Ercan: Bu Deprem İzmir İçin Uyarıcı Bir Deprem'Övgün Ahmet Ercan 25.12.2017
Övgün Ahmet Ercan: Ege Denizi'nde 4.6'lık Deprem (3)Övgün Ahmet Ercan 24.10.2017
123
Şu an buradasınız: Övgün Ahmet Ercan Haberleri | Övgün Ahmet Ercan Kimdir - Haberler - Övgün Ahmet Ercan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Övgün Ahmet Ercan kimdir, hayatı ve biyografisi. 5.4'lük Van depremi sonrası Prof. Dr. Ahmet Ercan'dan 4 ilçeye uyarı: 7'den bü
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.7.2020 20:19:31. #1.14#
title